PC igre

Insurgency Sandstorm

pirat uto 23.2.2016 17:26

Developer Insurgencyja New World Interactive objavio da rade nastavak svojeg taktičkog FPSa.

Za sad se jedino zna da igru rade na Unreal Enginu 4 i da igra ovaj put uz PC izlazi i za konzole.(navodno 2017g)

 

Dodinho pet 13.7.2018 07:52

Dosta peglanja će biti potrebno još što se tiče performansi. Sa gtx 1060 ne mogu preći 60fps-a neovisno o postavkama (doduše nisam se stigao puno igrati sa njima).

CPU na oko 70%, a GPU na 40-ak % zazueća.

 

Snimio bi neki video, ali zabranjeno je.

fila2208 pet 13.7.2018 13:29

Meni je jedinica bila fora, ali gamemodovi su bili dosadni i svi su kampali.

Da samo malo je ''omekšaju'' da bude igrivija i brža, mislim da može bit dobar naslov.

Ništa od alfe očito za mene, ali dobro, bude beta valjda?

 

fila2208 pet 13.7.2018 16:55

Nisam mislio da postane cod, ali da naprave modove igre koji ne favoriziraju toliko kampanje. 

 

ekipa je znala tako ružno kampat,a ne možeš ih istjerat ničime, bombe su imale užasan feeling, iskreno.

 

Ona mapa na brdu je bila užas, aj noćna je bila fora jer ionako nikog ne vidiš lol

Soldier977 pet 13.7.2018 18:12
MRSKI kaže...

I kako vam se čini igra. Komentar nekog tko je probao. Očekivano da igra još nije optimizirana ali kakav je gameplay? Ima li ono "nešto"?

 Probao sinoć jedno 20 min. Igra je strava :) Trenutno ima performance problema ali biće to ispolirano. 

 

 

Dodinho sub 14.7.2018 08:36

Za sada igra ima tri velika problema koja malo ubijaju cijelo gameplay iskustvo (barem meni):

 

-neigrivi fps za ovaj tip igre (35-50)

-čudan mouse input lag

-zbugane teksture

 

Devovi najavljuju da performance patch stiže i da su svjesni problema tako da vjerujem da će to biti ispeglano.

 

Pozitivna stvar je da u trenucima kada je framerate solidan i kada igra radi onako kako je zamišljena onda je napucavanje i igrivost vrhunska.

Haremzg ned 15.7.2018 13:43

meni je u ovom stanju neigriva - fpsi na bilo kojim postavkama previse padaju 35-60. No najveci problem je taj input lag, i da neke tipke - za sprint nerade pol vremena sto zbilja neznam do cega je, jako iritantno...

 

Usporili su malo brzinu trcanja / ciljanja /dizanja nisana sto nisam siguran dali je dobro (tesko zakljuciti kada igra neradi glatko), no isli su izgleda na jos dodatnu dozu realnosti. Modeli vojnika i animacije nisu na razini i to najvise treba poboljsati

 

Iako je novi engine, sama grafika me nije bas odusevila. Dobro je to sto mi se cini da su mape dobro odradene, vrlo su raznovrsne, velike.

 

Napucavanje na trenutke kada igra radi ok je zadovoljavajuce kao i u prvom dijelu. Mislim da kad sve ispoliraju ce igra biti dobra, znaju oni sto rade.

Iako iskreno sam ocekivao malo vise, pogotovo bolju optimiziciju posto je kolko ja znam bila vec jedna alpha prije koji mjesec..

 

 

 

Dodinho ned 15.7.2018 13:53
Haremzg kaže...

meni je u ovom stanju neigriva - fpsi na bilo kojim postavkama previse padaju 35-60. No najveci problem je taj input lag, i da neke tipke - za sprint nerade pol vremena sto zbilja neznam do cega je, jako iritantno...

 

Usporili su malo brzinu trcanja / ciljanja /dizanja nisana sto nisam siguran dali je dobro (tesko zakljuciti kada igra neradi glatko), no isli su izgleda na jos dodatnu dozu realnosti. Modeli vojnika i animacije nisu na razini i to najvise treba poboljsati

 

Iako je novi engine, sama grafika me nije bas odusevila. Dobro je to sto mi se cini da su mape dobro odradene, vrlo su raznovrsne, velike.

 

Napucavanje na trenutke kada igra radi ok je zadovoljavajuce kao i u prvom dijelu. Mislim da kad sve ispoliraju ce igra biti dobra, znaju oni sto rade.

Iako iskreno sam ocekivao malo vise, pogotovo bolju optimiziciju posto je kolko ja znam bila vec jedna alpha prije koji mjesec..

 

 

 

 Evo za input lag fixa pa probaj slijediti upute sa slika.

 

Patch za optimizaciju je ključan jer ovakav tip igre zahtjeva debelo preko 60 fps-a i bez dropova.

Dodinho pon 16.7.2018 18:07

Modeli oružja u igri su zbilja fenomenalni i obratite pažnju na dijelove tijela vojnika koji su stradali od okršaja.

 

Neke od tekstura su zbilja odlične poput oružja i krvi na asfaltu, za ostale teksture poput uniforme vojnika i okoline nadam se da će malo podići razinu kvalitete.

 

Framerate u ovoj situaciji je 60, ali nažalost nije takav tokom igre, najčešće je između 30 i 40 što je puno premalo za kvalitetno iskustvo.

 

Bolje kvaliteta slike

 

P.S. Znam da nije dozvoljeno uploadati slike iz alphe, ali valjda neće svijet propasti od jedne slike ;)

Cakija_ST čet 19.7.2018 16:59
Dodinho kaže...

Za sada igra ima tri velika problema koja malo ubijaju cijelo gameplay iskustvo (barem meni):

 

-neigrivi fps za ovaj tip igre (35-50)

-čudan mouse input lag

-zbugane teksture

 

Devovi najavljuju da performance patch stiže i da su svjesni problema tako da vjerujem da će to biti ispeglano.

 

Pozitivna stvar je da u trenucima kada je framerate solidan i kada igra radi onako kako je zamišljena onda je napucavanje i igrivost vrhunska.

 Probao.. ....potpis

fila2208 pet 20.7.2018 19:37

potpis na nabrojane probleme da sad ne ponavljam, ali moram priznati da ssam zaigrao i da neam volje više za to. Čuče ljudi, kampaju i skidaju iz daljine.

Možda jer sam naviknuo na rainbow 6 siege koji je ipak malo više taktički orijentiran radi raznih gadgeta. Ovo mi je trenutno dosadno.

 

Vidi se upgrade od jednice, igra izgleda lijepo, ali mouse input čudan i raddi grozno da se bi se uživalo u gameplayu.

Budem još koliko alfa ttraje probao, ali u suštini, mislim da neću uzimati, ali budmeo vidjeli.