The_K sri 27.5.2020 09:51
sexytoiletpaper kaže...
The_K kaže...

Koje je ovo smece. Igram vec sa istim joystickom godinu i pol dana. Xbox one joystick za PC, dogovorim se sa likom da cemo odigrati u 23:30 za onaj turnir na fejsu i ja sad upalim igru da si malo nadogradim momcad kad ono meni su sve kontrole pomijesane to mi se zadnji put desilo prije 4,5 godina kad sam koristio one kineske joysticke, gledam koji k sto se promjenilo pa jucer sam igrao smece i joystick je bio normalan. Upalim dragon ball z kakarot i tamo mi joystick radi savrseno. Znaci nije do mene vec do njih sto se desilo u tih 24h sata da meni joystick smece registrira da je neko kinesko smece od joysticka a ne originalni xbox one joystick ja ne znam. Samo znam da se sada moram jebat da to namjestim do 23:30. Pas im mater nikad nista normalno ne moze biti kod njih.

 Za ubuduce, udi u Steam, dodaj FIFu na launcher od steama kao "vanjsku igru" ili nesto tog tipa se zove, i pokreci igru kroz steam. Steam ti ima vrhunsku podrsku za Gamepadove i mozes si u njemu namjestiti kontrole i nece te jebati vise nikada.

 Ma popravio sam vec jucer ali hvala na savjetu

jopis sri 27.5.2020 19:58

Sletio Cuadrado u tots guaranteed sbcu. Neloše, moglo je bolje, ali moglo je i kudikamo gore.

Na kraju balade sad ovi moji talijani čak i dobro izgledaju, još uzet cb-a nekog od ovih totsovaca, de vrija ili smallinga, i nekog boljeg na st umjesto coste i na kraju imam extra fitness tim neplanski.

movie sri 27.5.2020 21:29

A ja dobijem ono poljsko smeće od golmana koji ne vrijedi 70k coinsa. Pa ne mogu vjerovati do kuda to jebanje ide. U večerašnjim sbc najbolja kartica goretzka. Aj bar je veliki rating ovaj poljak pa ću ga uvaliti u sljedeći sbc tots francuza.

MBuda sri 27.5.2020 23:05
MBuda kaže...

Prekjucer napravim par onih 2x81+ paketa i dobijem TOTS Handanoviča... Složim sad ovaj paket i naravno eto njega opet... nek mi odu lagano u onu stvar...

 Ok... nakon ovog smeća odem u draft, jučer sam došao do finala nakon dugo vremena. Uđem u game kad ono tip sa 50 chem, chiter šugavi. On ima kickoff, izvede loptu i očito upali cheat jer je igra odjednom počela trzat tipa 5 fps i nakon par sekundi me disca na glavni meni. Vratim se nazad i očekujem da mogu novi game tražit kad li ono draft mi nudi reward jer mi je to smeće zaračunao kao loss... Mislim da mi je ovo zadnja FIFA, otkazaću im Origin Premier pa nek se j**** oni fino s ovim smećem...

 

Eto i screenshot, KAKO JEBENO 0-0 može bit loss?!?!

jopis sri 27.5.2020 23:09

Ja danas ko za k....c samo protiv ovakvih ekipa iz ss-a igram, al cijelo j....o vrijeme. Što je najtužnije, ovaj debil kretenski sa ramosom u špici stvarno tako igra. I što je još tužnije, kreteni pojma nemaju a imaju takve ekipe. Aaaali, kad se upali druga pauza za redom, krene party nesuđenja faula, bogova na terenu i slično. Nijedan nema veze s vezom, vodim 2-0, 3-0 svaku do poluvremena, ali svaki koji je preokretao rezultat, pattern je isti - pauza,pauza, odjednom lik igra bolje nego najbolji igrači svijeta....

 

@mbuda- loss ti je jer on koristi 'assist' kojim on prekida tekmu a ispada da si ti prekinuo.

MBuda sri 27.5.2020 23:36
jopis kaže...

Ja danas ko za k....c samo protiv ovakvih ekipa iz ss-a igram, al cijelo j....o vrijeme. Što je najtužnije, ovaj debil kretenski sa ramosom u špici stvarno tako igra. I što je još tužnije, kreteni pojma nemaju a imaju takve ekipe. Aaaali, kad se upali druga pauza za redom, krene party nesuđenja faula, bogova na terenu i slično. Nijedan nema veze s vezom, vodim 2-0, 3-0 svaku do poluvremena, ali svaki koji je preokretao rezultat, pattern je isti - pauza,pauza, odjednom lik igra bolje nego najbolji igrači svijeta....

 

@mbuda- loss ti je jer on koristi 'assist' kojim on prekida tekmu a ispada da si ti prekinuo.

 Ovo mi se prvi put dogodilo do sad. Inače obično ti smetlari samo kvitaju čim izvedu loptu i do sad nisam nikad ovako loss dobio. Ovaj nije odma kvitao nego je očito upalio neki kurac da je tekma počela štekat na 2 fps i izgleda mene diskonektala... Ma, jebeš ovu igru, gubljenje vremena i živaca bez veze.

jopis sri 27.5.2020 23:42
MBuda kaže...
jopis kaže...

Ja danas ko za k....c samo protiv ovakvih ekipa iz ss-a igram, al cijelo j....o vrijeme. Što je najtužnije, ovaj debil kretenski sa ramosom u špici stvarno tako igra. I što je još tužnije, kreteni pojma nemaju a imaju takve ekipe. Aaaali, kad se upali druga pauza za redom, krene party nesuđenja faula, bogova na terenu i slično. Nijedan nema veze s vezom, vodim 2-0, 3-0 svaku do poluvremena, ali svaki koji je preokretao rezultat, pattern je isti - pauza,pauza, odjednom lik igra bolje nego najbolji igrači svijeta....

 

@mbuda- loss ti je jer on koristi 'assist' kojim on prekida tekmu a ispada da si ti prekinuo.

 Ovo mi se prvi put dogodilo do sad. Inače obično ti smetlari samo kvitaju čim izvedu loptu i do sad nisam nikad ovako loss dobio. Ovaj nije odma kvitao nego je očito upalio neki kurac da je tekma počela štekat na 2 fps i izgleda mene diskonektala... Ma, jebeš ovu igru, gubljenje vremena i živaca bez veze.

 ddos-a te tak da tebi pukne konekcija prema igri.

SimeKZ čet 28.5.2020 10:22

G3 i D1 R IV

 

Manolas i Acerbi red pickovi. 

Najbolji pull iz paketa TOTS Sczczesny. 

 

Bit ce kojih 120-130k iz paketa kad se sve proda. A onda pak gruntat kaj da radim sa ekipom. Imam untr gomeza i sad Manolasa. Dal da kupim Hernandeza LB i spojim to. A Hummels da pstane na klupi. 

 

Skilledžija čet 28.5.2020 10:33
SimeKZ kaže...

Imam untr gomeza i sad Manolasa. Dal da kupim Hernandeza LB i spojim to. A Hummels da pstane na klupi. 

 

Ja sam jučer s Manolasom bacio dvije partije i čini mi se prilično zajebana kartica.

Par puta je sam skočio u vatru, brz je i jak.

No, to su samo dvije utakmice pa ćemo mu dati još prilike da se dokaže.

 

Javi kakav je Gomez jer bi mi dobro došao u talijanskoj ekipi.

 

 

BTW

U drugoj ekipi imam na L CAM zlatnog Manea i već neko vrijeme kontam da ga zamijenim.

Opcije o kojima razmišljam su sljedeće:

- TOTS Mane i da mi igra L CAM

- TOTS Son ali da mi igra na ST, a na L CAM da prebacim TOTS Vardyja (probao sam par puta Vardyja na L CAM stavit i sasvim je OK na toj poziciji)

SimeKZ čet 28.5.2020 10:49
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

Imam untr gomeza i sad Manolasa. Dal da kupim Hernandeza LB i spojim to. A Hummels da pstane na klupi. 

 

Ja sam jučer s Manolasom bacio dvije partije i čini mi se prilično zajebana kartica.

Par puta je sam skočio u vatru, brz je i jak.

No, to su samo dvije utakmice pa ćemo mu dati još prilike da se dokaže.

 

Javi kakav je Gomez jer bi mi dobro došao u talijanskoj ekipi.

 

 

BTW

U drugoj ekipi imam na L CAM zlatnog Manea i već neko vrijeme kontam da ga zamijenim.

Opcije o kojima razmišljam su sljedeće:

- TOTS Mane i da mi igra L CAM

- TOTS Son ali da mi igra na ST, a na L CAM da prebacim TOTS Vardyja (probao sam par puta Vardyja na L CAM stavit i sasvim je OK na toj poziciji)

 Gomeza bi svakako koristio. Jer kad bi koristio Gomeza i Manolasa, onda samo moram kupit Hernandeza na LB. Sto je manji trosak nego slagat Goretzku i kupovat Daviesa.

 

Gomez, Manolas, De Jong, Greizmann, Ramos PM. Sloziti Allana i Militao PM kartice i onda probat spojit. 

Nemam pojma. Imam hrpu kvalitetnih igraca. 

cicek čet 28.5.2020 13:31

Evo danas sam malo odigrao cisto da se uvjerim kak sam ja u krivu. 3 od 4 protivnika imala legacy defending. Stvarno je igra smece kakvo si nitko ni ne moze zamislit. Sad mogu mirne duse sutra docekat kraj pretplate. :D

SimeKZ čet 28.5.2020 13:34

 Nemam pojma kaj da radim. Kaj se mene tice, moze Griezmann ic van, al koga onda dovest? Insigne, Hernandez i Messi zajedno su preko 1m a ja imam samo 1m. Manolas nikako nebi bio na full chemu. A trebo bi i Allana slozit. Kako me zivcira kaj ne mogu tim slozit.

 

Ova treca slika mi se cini top ekipa.

Skilledžija čet 28.5.2020 14:23
SimeKZ kaže...

 Nemam pojma kaj da radim. Kaj se mene tice, moze Griezmann ic van, al koga onda dovest? Insigne, Hernandez i Messi zajedno su preko 1m a ja imam samo 1m. Manolas nikako nebi bio na full chemu. A trebo bi i Allana slozit. Kako me zivcira kaj ne mogu tim slozit.

Ikonu neku u sredinu da ti sve poveže.

Ako složiš Allana (koji je dobar btw) i kupiš Hernandeza.

 

Ja imam mid Socratesa i zadovoljan sam s njim.

Nedavno sam uzeo Optimus prime Socratesa i nakon dvije utakmice sam ga prodao - mid ga jede za doručak.

Ne znam kako ni zašto - možda zbog work ratea?

SimeKZ čet 28.5.2020 14:30
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 Nemam pojma kaj da radim. Kaj se mene tice, moze Griezmann ic van, al koga onda dovest? Insigne, Hernandez i Messi zajedno su preko 1m a ja imam samo 1m. Manolas nikako nebi bio na full chemu. A trebo bi i Allana slozit. Kako me zivcira kaj ne mogu tim slozit.

Ikonu neku u sredinu da ti sve poveže.

Ako složiš Allana (koji je dobar btw) i kupiš Hernandeza.

 

Ja imam mid Socratesa i zadovoljan sam s njim.

Nedavno sam uzeo Optimus prime Socratesa i nakon dvije utakmice sam ga prodao - mid ga jede za doručak.

Ne znam kako ni zašto - možda zbog work ratea?

 Kaj velis na ovo? Gomez na 8, TS na 8 i Manolas na 7.

SimeKZ čet 28.5.2020 15:08
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 Kaj velis na ovo? Gomez na 8, TS na 8 i Manolas na 7.

To su takve kartice da im taj chem ne bi trebao prviti problem.

Možda TOTS Handanoviča na gol da pukneš?

Da li se diže chem Manolasu?

 Ma to si i ja mislim. Ak sam mogel do sad imati 7 chem Griezmanna i 7 chem ramosa. Onda ovima nebi trebalo bit nista. 

 

Stavim handanovica, Manolas skoci a Militao padne.

MBuda čet 28.5.2020 18:34

Jučer sam pizdio radi onog draft final lossa radi cheatera... danas konačno otvorim 50k pack koji sam dobio od tog drafta (mislim da je taj, 12 rare playera uglavnom) i naravno EA sad odjednom blagonaklono gleda na mene :D

Mučki provokatori...

SimeKZ čet 28.5.2020 21:30

Ping 80+, protivnka mi ne zeli pronac u DRu. 


Odem u friendly. Isti jarac, 80+. Aj reko, boli me briga... cisto da vidim ekipu kaj sam slozil jel to valjda. 

Taktika je 4231 zbog takvih igraca. Pressure after possession loss ( mislim da cu vratit na balanced ), fast build up... Dosta ofenzivno. Gomez, Messi, Griezmann i Suarez naprijed... iza njih Allan i De Jong. Kad treba, upalim attacking full backs i onda Ramos i Theo Hernandez guraju naprijed. Bit ce ovo zanimljiva WL. 
Osim ako me ne sjebe ping.

 

IDMM čet 28.5.2020 22:04

Reka sam prije dva tjedna da necu vise igrat ali neda mi mali mira jer voli otvarat tots packove. Evo neka ovi sta optuzuje dicu da su cheateri i trazi revanse, bar vidi kako izgledaju ovi packovi koje nikad nije otvorio a i nece jer je  cila Canada protiv njega.

cicek čet 28.5.2020 22:32
IDMM kaže...

Reka sam prije dva tjedna da necu vise igrat ali neda mi mali mira jer voli otvarat tots packove. Evo neka ovi sta optuzuje dicu da su cheateri i trazi revanse, bar vidi kako izgledaju ovi packovi koje nikad nije otvorio a i nece jer je  cila Canada protiv njega.

 Ovi šta optužuju "dicu" znaju šta su "vidili". Tražio sam revanš cisto da snimim ovaj puta pa da si tu gledas, al nije se ufa tvoj kolega.

cicek čet 28.5.2020 23:03

Isusati sta mi je sad ovaj napravo. :D trebalo bi nac dal ima koji youtube kanal ili sta. Lik melje :D Doslovno melje. :D Ni sam ne znam kako nisam popusio 7:0. :D Doslovno sve finte zna, radio je trik na trik, to bogami jos vidio nisam. Mozda i najbolji igrac kojeg sam sreo u fifi. 

Knappa89 pet 29.5.2020 09:46

Igrat ovak kak je ili nekaj mijenjat s ovim igračima koji su na klupi?! + još Handanović tots

Sve kartice su untradeable. 

Coinsa nemam da bi još nekoga kupil :D

Ako ima ko kakvu ideju. Prioritet bi bio Wernera gurnut unutra od prve iako i kao supersub odlično funkcionira. Sabitzera sam jučer odradio tak da ga još nisam isprobao. Kimmich je dobar, ali me muči njegov work rate. Hummelsa isto još nisam probao, ali svaki put kad sam igrao protiv njega stvarao mi je probleme.

Ako idem rasparit stoperski par, koga ostaviti, carlosa ili militaa?! 

Puno pitanja, malo pravih odgovora 😁😁

SimeKZ pet 29.5.2020 13:24

NIF Messi je tako smijesna kartica. Kad sam ga pogledal na FUTBINu, lik ima svaki trait koji mozes igracu dat. Kaj god opalis prema golu je gol. Da ne pricam o outside foot traitu koji je kod njega toliko izrazren da to nije normalno. 2 tekme, 2 gola i 2 asistencije. Al' stajem sa igrom jer nema smisla u ovakvom delayu igrat, preodvratno je gledat istog tog Messia kako se vuce ko puz.

 

EDIT: I dalje je gameplay nevjerovatno usporen. Koda je netko slidere spustio na - 10. Kolicina dodavanja njegovih bekova sve govori o tekmi.