cicek pet 22.5.2020 20:38

Ocito je bil bolji.

 

4 1v1 zicera sam promasio. 2 rođendan rodrigo - ni sam ne znam kako je uspio low driven pucati bez da sam uopce pritiskao bilo sta blizu low driven shoota. Oba puta on low driven barem 4 metara od gola... Prvo sam mislio da je obrana bila. Onda Jovic u prvi kut uzima najduzu mogucu animaciju za sut. Vec sam zaboravio koju sam stranu odabrao. I messi za kraj drma stativu. Al on je zabio lijepo sve sto je islo. Sta ces valjda covjek zna bolje pucat unutar 16m :D Ko da je to ikad bila mudrost u bilo kojoj fifi. :D

26 tackleova... Pa zar stvarno samo ja igram ovaj mrtvi tactical defending?

The_K pet 22.5.2020 20:45

Koji je kurac sa ovim seria A totsom. Gdje je Brozovic covjek je bio medju najboljim igracima intera ove sezone. Po who scored je 16. najbolji igrac po ratingu, ima bolji rating od Pellegrinija, Lautara Martineza,Acerbija itd., toliko sam ga iscekivao jer sam htio pojacati Hrvatsku momcad na kraju nista. Gdje je Lukaku igra za isti klub kao Martinez i ima vise golova od njega i bolji ukupni rating od njega. Dzeko takodjer ima vise golova i bolji rating od Martineza. Tko im je slagao taj tots???? Tu uopce nisu najbolji igraci Serie A

SimeKZ pet 22.5.2020 20:55
The_K kaže...

Koji je kurac sa ovim seria A totsom. Gdje je Brozovic covjek je bio medju najboljim igracima intera ove sezone. Po who scored je 16. najbolji igrac po ratingu, ima bolji rating od Pellegrinija, Lautara Martineza,Acerbija itd., toliko sam ga iscekivao jer sam htio pojacati Hrvatsku momcad na kraju nista. Gdje je Lukaku igra za isti klub kao Martinez i ima vise golova od njega i bolji ukupni rating od njega. Dzeko takodjer ima vise golova i bolji rating od Martineza. Tko im je slagao taj tots???? Tu uopce nisu najbolji igraci Serie A

 Lijepo je pisalo da EA zadrzava pravo ubaciti bilo kojeg igraca unutar TOTSa bez obzira na njegov ucinak. 


Koliko je boljih igraca bilo od onog mrtvog Ocamposa, a svi znamo da je frajer unutra zato jer je RW Argentinac... 

Ja se nadam da ce Brozovic barem bit SBC, makar nije zasluzio bit SBC vec direktno unutra.

movie pet 22.5.2020 21:42
The_K kaže...

Koji je kurac sa ovim seria A totsom. Gdje je Brozovic covjek je bio medju najboljim igracima intera ove sezone. Po who scored je 16. najbolji igrac po ratingu, ima bolji rating od Pellegrinija, Lautara Martineza,Acerbija itd., toliko sam ga iscekivao jer sam htio pojacati Hrvatsku momcad na kraju nista. Gdje je Lukaku igra za isti klub kao Martinez i ima vise golova od njega i bolji ukupni rating od njega. Dzeko takodjer ima vise golova i bolji rating od Martineza. Tko im je slagao taj tots???? Tu uopce nisu najbolji igraci Serie A

 Ronaldo 99, daj me nemoj... kakva sprdnja. Igra cijelu sezonu toplo hladno, više hladno... Ne upadne u TOTY pa ga onda EA gurne kao dodarnu karticu u TOTY i onda dobije ocjenu 99? Znači, dobije bolju ocjenu od 9 igrača koji su upali u TOTY. Naravno, sve je u funkciji prodaje packova pa mora biti u TOTY-u i kada nije zaslužio pa i dobiti najveću moguću ocjenu koju nije zaslužio. Sada su samo ponovili sve, nezasluženo.

SimeKZ pet 22.5.2020 22:48
movie kaže...
The_K kaže...

Koji je kurac sa ovim seria A totsom. Gdje je Brozovic covjek je bio medju najboljim igracima intera ove sezone. Po who scored je 16. najbolji igrac po ratingu, ima bolji rating od Pellegrinija, Lautara Martineza,Acerbija itd., toliko sam ga iscekivao jer sam htio pojacati Hrvatsku momcad na kraju nista. Gdje je Lukaku igra za isti klub kao Martinez i ima vise golova od njega i bolji ukupni rating od njega. Dzeko takodjer ima vise golova i bolji rating od Martineza. Tko im je slagao taj tots???? Tu uopce nisu najbolji igraci Serie A

 Ronaldo 99, daj me nemoj... kakva sprdnja. Igra cijelu sezonu toplo hladno, više hladno... Ne upadne u TOTY pa ga onda EA gurne kao dodarnu karticu u TOTY i onda dobije ocjenu 99? Znači, dobije bolju ocjenu od 9 igrača koji su upali u TOTY. Naravno, sve je u funkciji prodaje packova pa mora biti u TOTY-u i kada nije zaslužio pa i dobiti najveću moguću ocjenu koju nije zaslužio. Sada su samo ponovili sve, nezasluženo.

 Dobio je 99 jer mu je zadnja kartica 95 SS. 

 

Sustav ocjena im je totalno poremecen od kad su poceli sipati promo za promom. Nikad ovoliko 99 igraca nije bilo u igri, nikad. Po meni bi samo odredene ikone imale 99. Sve ostalo nebi prismrdilo. 

Odavno je to sve izgubilo smisao. 5 istih kartica sa razlicitim statsima. Hrpa je nezasluzenih statsa al tu se ne moze ama bas nista. Keš ide. 1,5mlrd dolara se okrenulo u 9mj igre. O cemu da mi dalje pricamo. Prema ekonomiji ovo je najbolja igra svih vremena. Tocka.

cicek sub 23.5.2020 00:10
movie kaže...
The_K kaže...

Koji je kurac sa ovim seria A totsom. Gdje je Brozovic covjek je bio medju najboljim igracima intera ove sezone. Po who scored je 16. najbolji igrac po ratingu, ima bolji rating od Pellegrinija, Lautara Martineza,Acerbija itd., toliko sam ga iscekivao jer sam htio pojacati Hrvatsku momcad na kraju nista. Gdje je Lukaku igra za isti klub kao Martinez i ima vise golova od njega i bolji ukupni rating od njega. Dzeko takodjer ima vise golova i bolji rating od Martineza. Tko im je slagao taj tots???? Tu uopce nisu najbolji igraci Serie A

 Ronaldo 99, daj me nemoj... kakva sprdnja. Igra cijelu sezonu toplo hladno, više hladno... Ne upadne u TOTY pa ga onda EA gurne kao dodarnu karticu u TOTY i onda dobije ocjenu 99? Znači, dobije bolju ocjenu od 9 igrača koji su upali u TOTY. Naravno, sve je u funkciji prodaje packova pa mora biti u TOTY-u i kada nije zaslužio pa i dobiti najveću moguću ocjenu koju nije zaslužio. Sada su samo ponovili sve, nezasluženo.

 Pa nisu đabe radili onu njegovu proslavu. :D

SimeKZ sub 23.5.2020 00:42

6-2.

 

Utakmice su cista teretana. Svaki protivnik je zavucen u 16m i ceka. To je jebeno nevjerovatno da nitko u EA ne vidi da je nemoguce igrat nogomet. Igra se jedan stil i ako ga ne igras, zaboravi na bili kakav uspjeh iznad G1 ( barem ja). Ovo je prekomicno jbt led. Nisam pro da mogu razjebat takve budale u 2 ili 3 poteza. Al zato mene konj sa dva udarca na gol drzi 2-2 do 80min.

Ovo od lad je poceo TOTS je izgubilo svaki smisao igrat.

 

EDIT - tekma izgubljena 4-2. Saint maxim, gold, oz zajebancije 2 finessa cuknul...

 

EDIT2 - 6-4

SimeKZ sub 23.5.2020 13:26

Od kad smo dobili TOTSe, igra je postalo tesko nebalansirano smece. 99 stamina igraci u constant pressure taktikama ne gube staminu, krila na koja se stalno nabija... ne gube staminu. Upravo sam odigral utakmicu protiv igraca koji veze nema, doslovno lik veze nema sa nogometom. Al' on zna da ako nabija na bok, da ce nesto napravit. Ima jebenog Kostica na LW, 2* WF. Savrseni ubacaj sa WF na Haalanda i tako dva puta za 2 gola. Lik me drzi 90min u neizvjesnosti jer na drugoj strani ja ne mogu sa Griezmannovom lijevom nogomet dodat na 2m tocno posto njegov Witsel i goretka stoje toliko gusto da nista ne moze proc. Upalim attacking full backs, get in box. Ma kakvi, Davies na jednoj strani i Hakimi na drugoj jedu sa paceom. Upamecano ima nula stamine u 76min, nula. Lik je zaorao Odegaarda, da je ovaj pocel hodat u rikverc i pricat klingonski.

Jedva dobijem lika 3-2... samo zato jer je Suarez jebena zivotinja. 

Skilledžija sub 23.5.2020 15:20

Ne da mi se igrat WL, a imao sam token za draft što je neki dan bio u nekom zadatku.

Nisam ga ciljano radio jer me draft ne zanima, ali sam ga usput riješio pa kad je već tu išao sam ga potrošit.

 

Znači, igrajući draft, tj. pokušavajući igrati draft sam dobio potvrdu kolika je ustvari najezda čitera u ovoj igri na PC-u.

Četiri (4) puta zaredom za prvu utakmicu u draftu sam dobio likove koji su imali bezveze skvadove, bez chema i ostalog, samo složene da mogu ući u igru.

Kad bi ušli u igru, oni su mahom kvitali, tj. gotovo sigurno su koristili cheat da dobiju pobjedu.

Jedan je toliko jadan da je kvitao prije nego je ušao u partiju, dok su se još timovi pokazivali i pretpostavljam da mu to nije pametan potez.

Obično, kad mi to rade, izađu iz igre kad treba ispucati loptu ili ako ja izvodim, onda kad dodam prvo dodavanje.

 

Eto, tako ljudi koji su kupili igru u 5. mjesecu imaju nabrijane ekipe i TOTS igrače, a ja, naivan i pomalo glup, sam se svako toliko pitao, kad bih na takvog naišao, otkud mu takva ekipa, a ima igru 10 dana.

 

Nakon što sam prošao "torturu" izlaženja protivnika, peti igrač je bio pošten i tek tada sam zaigrao prvu utakmicu drafta.

Davalo mi je jako loše protivnike pa sam nekim čudom, bez primljenog gola, čak i osvojio draft.

Mega pack i rare players pack ili kako se već zove sa 12 igrača i 3 rare sam dobio, a u njima jednu veliku kurčinu.

No zato sam dobio potvrdu da u ovoj igri ima masa čitera i da se više ne čudim kad mi panjevi igraju savršenu obranu, kad mi Gabriel Jesus zabija golove kakih bi se prime Ronaldo posramio i ostale pizdarije koje mi se svakodnevno događaju, nažalost.

 

 

cicek sub 23.5.2020 15:48
Skilledžija kaže...

Ne da mi se igrat WL, a imao sam token za draft što je neki dan bio u nekom zadatku.

Nisam ga ciljano radio jer me draft ne zanima, ali sam ga usput riješio pa kad je već tu išao sam ga potrošit.

 

Znači, igrajući draft, tj. pokušavajući igrati draft sam dobio potvrdu kolika je ustvari najezda čitera u ovoj igri na PC-u.

Četiri (4) puta zaredom za prvu utakmicu u draftu sam dobio likove koji su imali bezveze skvadove, bez chema i ostalog, samo složene da mogu ući u igru.

Kad bi ušli u igru, oni su mahom kvitali, tj. gotovo sigurno su koristili cheat da dobiju pobjedu.

Jedan je toliko jadan da je kvitao prije nego je ušao u partiju, dok su se još timovi pokazivali i pretpostavljam da mu to nije pametan potez.

Obično, kad mi to rade, izađu iz igre kad treba ispucati loptu ili ako ja izvodim, onda kad dodam prvo dodavanje.

 

Eto, tako ljudi koji su kupili igru u 5. mjesecu imaju nabrijane ekipe i TOTS igrače, a ja, naivan i pomalo glup, sam se svako toliko pitao, kad bih na takvog naišao, otkud mu takva ekipa, a ima igru 10 dana.

 

Nakon što sam prošao "torturu" izlaženja protivnika, peti igrač je bio pošten i tek tada sam zaigrao prvu utakmicu drafta.

Davalo mi je jako loše protivnike pa sam nekim čudom, bez primljenog gola, čak i osvojio draft.

Mega pack i rare players pack ili kako se već zove sa 12 igrača i 3 rare sam dobio, a u njima jednu veliku kurčinu.

No zato sam dobio potvrdu da u ovoj igri ima masa čitera i da se više ne čudim kad mi panjevi igraju savršenu obranu, kad mi Gabriel Jesus zabija golove kakih bi se prime Ronaldo posramio i ostale pizdarije koje mi se svakodnevno događaju, nažalost.

 

 

 To su ti coins farme. Ne moze on pobjediti ako ne vodi. One sve stranice sto ea fanboysi reklamiraju da se kupiju coinsi na taj nacin zaraduju coinse. 24h na dan svaki dan 100coinsa po sto na nekoliko tisuca acc i biznis cvjeta. Jebe se ea-u jebe se njima. Dvije godine im draft ne radi zbog tog. 

 

Ovaj koji par sati nakon sto napravi acc ima full icon tim si je vjerojatno kupio coinse. Direktni udar na market i na zaradu od ea. Ali kak imaju debilnim pristup svemu tak i tome. Banaju igrace umjesto da flagaju stranicu i banaju sve do jednog yutubera koji reklamira to smece. Jedino ako nisu to kakve sestrinske firmice koje ostvaruju jos dodatnu neregistriranu dobit kanadi. Sve je moguce. A da pocbu banat yutubere zbog tog onda bi plakali kako ne mogu bez sponzora jer svaki radi jedno te isto 15 custom tactics koje apsolutno ne sluze nicemu, a 90 posto ih je cak i los jer su ih objavili samo radi contenta i obaveze. Kaj bus.

jopis sub 23.5.2020 17:09
Skilledžija kaže...

Ne da mi se igrat WL, a imao sam token za draft što je neki dan bio u nekom zadatku.

Nisam ga ciljano radio jer me draft ne zanima, ali sam ga usput riješio pa kad je već tu išao sam ga potrošit.

 

Znači, igrajući draft, tj. pokušavajući igrati draft sam dobio potvrdu kolika je ustvari najezda čitera u ovoj igri na PC-u.

Četiri (4) puta zaredom za prvu utakmicu u draftu sam dobio likove koji su imali bezveze skvadove, bez chema i ostalog, samo složene da mogu ući u igru.

Kad bi ušli u igru, oni su mahom kvitali, tj. gotovo sigurno su koristili cheat da dobiju pobjedu.

Jedan je toliko jadan da je kvitao prije nego je ušao u partiju, dok su se još timovi pokazivali i pretpostavljam da mu to nije pametan potez.

Obično, kad mi to rade, izađu iz igre kad treba ispucati loptu ili ako ja izvodim, onda kad dodam prvo dodavanje.

 

Eto, tako ljudi koji su kupili igru u 5. mjesecu imaju nabrijane ekipe i TOTS igrače, a ja, naivan i pomalo glup, sam se svako toliko pitao, kad bih na takvog naišao, otkud mu takva ekipa, a ima igru 10 dana.

 

Nakon što sam prošao "torturu" izlaženja protivnika, peti igrač je bio pošten i tek tada sam zaigrao prvu utakmicu drafta.

Davalo mi je jako loše protivnike pa sam nekim čudom, bez primljenog gola, čak i osvojio draft.

Mega pack i rare players pack ili kako se već zove sa 12 igrača i 3 rare sam dobio, a u njima jednu veliku kurčinu.

No zato sam dobio potvrdu da u ovoj igri ima masa čitera i da se više ne čudim kad mi panjevi igraju savršenu obranu, kad mi Gabriel Jesus zabija golove kakih bi se prime Ronaldo posramio i ostale pizdarije koje mi se svakodnevno događaju, nažalost.

 

 

 To ja pričam cijelo vrijeme, pa onda dođu dežurni dušebrižnici ko onaj iddm il kak se već zove, i njegovi partneri, koji krenu pisat kak ne znam igrat nakon 27 godina igranja fife.

A ovih friških accounta, to je sad doslovno more otkad je krenuo tots. Ja sam sinoć brojao, rješavam Mathieu-a, padam po divizijama logično, jer ea ko i uvijek jede govna kad rješavaš objective sa ljevim timom, 11, JEDANAEST utakmica za redom, od toga 10, DESET protivnika sa accountima april 2020 ili may 2020, full tots+icon timovi. Znači tek DVANAESTU utakmicu sam dobio normalan tim ispod 190.

Čitera je minimalno 50% na ovoj igri na pcu. MINIMALNO. I svaki ima isti pattern - dvije pauze, i onda krene Božanski nogomet s njihove strane. Neovisno jel peta minuta ili 55a, kad vide da su jadni, pauza+pauza i kreće haos.

Skilledžija sub 23.5.2020 17:14
cicek kaže...

 To su ti coins farme. Ne moze on pobjediti ako ne vodi. One sve stranice sto ea fanboysi reklamiraju da se kupiju coinsi na taj nacin zaraduju coinse. 24h na dan svaki dan 100coinsa po sto na nekoliko tisuca acc i biznis cvjeta. Jebe se ea-u jebe se njima. Dvije godine im draft ne radi zbog tog. 

Ne razumijem kako zarađuju novce?

Ako je platio 15.000 upad u draft i ako izađe, a ne pobijedi, izgubio je pare?

 

Ja sam mislio da je to cheat gdje su oni naštelaju pobjedu prije ulaska u igru i kad uđu moraju odmah izaći koristeći taj cheat da dobiju pobjedu.

Ne događa mi se ovo samo u draftu nego svako malo i u FUT-u, ali ovo danas u draftu ih se malo previše zaredalo.

cicek sub 23.5.2020 18:53

Nisam igrao puno, odigrao sam nekih 8 utakmica. Sanse nisam ko na traci, ali realizacija istih je katastrofa. Lag komoenzacija pomaze tome, ali uzas. Jovica su nerphali i za to mogu ruku u vatru stavit. Kako je odjednom on slabiji u realizaciji? U necem di apsolutno nitko nema utjecaj na to osim ocjena i smjera pucanja koji je ogranicen na 3 pravca. Uzas da ja jakon 500 tekmi skoro pomislim da mi je napadac nije dobar za zabit gol a ima sve sto je potrebno da zabije u 9 od 10 sansi i to preko 95 ratinga. Igram identicnu taktiku vec 2 mjeseca i odjednom jovic nakon 45 min ne moze vise disat. Nema stamunu 1000 ali do sad je do 75 igrao normalno, a ovo ostalo je nekako progurao. 

Black and white sub 23.5.2020 18:56

Svaki mode na PC-u je pun cheatera. Čak i squad battles. Za elite 1 na konzolama treba 47k, na PC-u za isti rang 78k. Bilo je perioda gdje je to išlo još više. Isto i za elite 2 i 3 postoji itekako velika razlika. Elite 3 i viši rank u SB-u čini 10% populacije jer tako piše na rankingu. To govori koliko je to rasprostranjeno. Draft pun cheatera radi kojih se i ne isplati zaigrat sa očajnim nagradama koji dobiješ i ako osvojiš. Rivalsi i WL imaju jedan drugi vid cheatera koji koriste legacy defending, pumpaju neke statse, wf i sm*. Pa čak do onih koji napumpaju chemistry na 100 iako imaju npr. sve red linkove između igrača. U ovim populanim modovima većina ih pokušava prekrit da se ne vidi očito da koriste tako da ove koji pumpaju chemistry nećeš često viđat jer imaš 100% dokaz da vara. Isto one koji koriste green time šuteve nećeš često vidjet jer su oni preočiti da shvatiš da varaju. Imao sam priliku igrat protiv takvih. Znači svaki šut pozeleni, svaki pokušava sa distance između 16-20 metara gdje kao rakete idu lopte. Prošlu vikend ligu igrao protiv takvog lika, dobio 5 komada van 16. Izgubio 5-3. Znači imam i sliku svih njegovih šuteva nakon utakmice gdje mi cijelu utakmicu nije ošutao iz 16, već samo sa distance roka, čak i kad si mu u bloku lopta prođe jer pozeleni ikonica iznad glave. Svaki, apsolutno svaki put. Ovi koji pale legacy i pumpaju igračeve statse su oni koje vidiš da varaju, ali ne možeš dokazat. Takvih je more.

 

A EAovo anticheat rješenje je da provjeri statse i kontrole prije utakmice pri loadingu gdje cheateri to lagano izbjegnu tako što kad krene utakmicu tek tad pale cheat i odma ne izvode loptu dok ne naštimaju ili pauziraju 1. ili 2. puta dok to fino ne podese. Umjesto da stave da random tokom utakmice provjeri 10-20 ili više puta statse i kontrole oba igrača. Na taj način neko ko upali legacy defending ne bi mogao znat kad će ga server provjerit. I stavit da kad te jednom uhvate da ide perma ban. Tako ne bi mogli apsolutno nikako koristit cheat jer ne mogu stalno palit gasit jer random provjera bi bila pristuna. Jednom da te random provjeri u 12. minuti, drugi put u 18. i slično. I svaku utakmicu da to budu random minute. Različit šablon. Pa da vidimo ko vodi nosi, a ko travu po terenu kosi.

 

Na to dodaj da su im serveri odron koji ubija skill gap i otežava ti dodatno bilo kakvu smislenu igru. Dok onim koji igraju sa što manje smislenosti drop backom, bacanjem lopti sa svoje polovine 50 metara napred po strani ili konstantnim presingom gdje AI radi većinu posla ovo predstavlja raj. S lošim serverima puno manualnog inputa ti šteti, dok prepuštanje AI-u ti može više pomoć.

 

Dobri serveri, limitiran AI assist do određene granice koja zahtjeva solidan manual input i fin anticheat sistem bi ovu igru preporodili, dali bi određen skill gap, ali bi dječurliju koja EAu predstavlja najbitniju bazu igrača, koja živi i umire od "mete" bi "odvukla" od igre, a lova za ovu usranu kompaniju ne smije da trpi. Pravi fudbal u fifi se neće nikad igrat, pravi serveri sa malim ili nikakvih delayom nikad neće bit jer sve to pogoduje razvoju skill gapa i krivulje napretka davanja tvojih komadni, a ne da ovisiš o onome što masa govori. Week foot je popularan samo radi toga što te serveri toliko uspore da se sa okretnim igračem ne možeš okrenut radi delaya i osuđen si da pucaš nogom koja ti je tad pri "ruci".

 

A o politici kontrole marketa od strane EA koja kupuje, stavlja kartice. Koja namjerno ruši cijene svojim postupcima, izbacuje non preformace SBC istih igrača, a sve u cilju da ti lomi "operativne" coinse i foddere do momenta kad upgrade tima relativno sporo ide.

 

Fifa 21 nema potrebu da se mijenja jer nebo je plavo, trava je zelena, a EA svojom politikom zarađuje iz godine u godinu sve više i više. Novac ne trpi, to je najbitnije.

cicek sub 23.5.2020 19:41

Evoga opet elite igrac s 3 crvena bundesliga igraca. Razigran barem 5 puta u 34in game minuta. I sad se pitam pa kako si ti dosao do elite, kako? Prekinuo je i ja sam poslikao i pritisnuo alt-tab. Vec sam samom sebi najveci neprijatelj. 

movie sub 23.5.2020 21:54
cicek sub 23.5.2020 22:19
Skilledžija kaže...
cicek kaže...

 To su ti coins farme. Ne moze on pobjediti ako ne vodi. One sve stranice sto ea fanboysi reklamiraju da se kupiju coinsi na taj nacin zaraduju coinse. 24h na dan svaki dan 100coinsa po sto na nekoliko tisuca acc i biznis cvjeta. Jebe se ea-u jebe se njima. Dvije godine im draft ne radi zbog tog. 

Ne razumijem kako zarađuju novce?

Ako je platio 15.000 upad u draft i ako izađe, a ne pobijedi, izgubio je pare?

 

Ja sam mislio da je to cheat gdje su oni naštelaju pobjedu prije ulaska u igru i kad uđu moraju odmah izaći koristeći taj cheat da dobiju pobjedu.

Ne događa mi se ovo samo u draftu nego svako malo i u FUT-u, ali ovo danas u draftu ih se malo previše zaredalo.

 Platio je jednom. I taj draft igra od pocetka fife do sad. On tebi baci dc glitch. On dobije tih 100coinsa a ti ne dobijes poraz. Vuk sit ovce na broju. Krajem fife 18 su poceli s tim pizdarijama al su si tad imali slozeno da daju samo paseve u rikverc pa je znao pasti i gol. Sad se im vise ni to neda. 

jopis ned 24.5.2020 13:16

Okačio sam Neymara na market, dosadio mi je, uzet ću si 92 Hagi-a na lm, idem lagano na jednu brazilsku momčad i jednu all icon, ništ me drugo ne zanima, igra je toliko retardirana da ili sve metem ili mene metu, neovisno kakav je tim s druge strane, 30 tekmi wl, JEDNU sam odigrao, ali doslovno JEDNU utakmicu da smo se nadigravali i da je bila zanimljiva, izgubio sam 2-1, ali je tekma bila vrh. Sve ostalo, ili skripta meni sere ili protiv mene, onak preočito, znači odbiju mi se 3 lopte yedderu na nogu sve dok ne utrpam. Iduću tekmu, dvije, tak je s druge strane, bolesno preočito. Ne uživam više niti malo, riješit ću si još ovog brazilca cf iz serie a, onda imam cijeli napad i vezu brazilce, i onda krećem lagano u skupljanje coinsa za popunit full icon tim, fali mi još lb i gk, a za brazilce ću vidjet hoću ostavit obranu ikone ili ću i obranu i golmana uzet brazilce, čisto iz fore. Više mi yedderi, mbappei, neymari, ovi oni, apsolutno ništa ne znače. Znam da je igra pri kraju, al bar da do devetog mjeseca igram sa ekipama koje su mi 100% gušt. Svaku sam fifu do sad bio bolestan u glavu i slagao iz top 5 liga kompletne momčadi minimalno 85-86 rejtinga za svaku, najesen neću sigurno to ganjat više, samo ikone i jednu ligu ili naciju i vozi miško. Imam 2300 igrača sad u klubu, 1500 trejdabl, i to će sve lagano kroz tjedan dva van, dosta je glumljenja hrčka.

cicek ned 24.5.2020 15:27

E sad konacno imam snimljeno skriptu s svime sto treba.

 

Znaci situacija se vidi na snimci... Jovic 1v1, ja biram finese u desnu stranu i lik me cita s golmanom i tu loptu je njegov golman morao obraniti bez obzira na sve. Iako ovaj gk movement nema smisla on me u toj situaciji procitao i zasluzuje obranu. Ali fifa magicno trza moj nisan po sredini gola. Njemu je izgledalo kao da me nije uspio nasamarit s gk pozicijom, al zapravo me je. Uglavnom ja nisam mjenjao smjer suta. Jedino ako sam nesvjesno... Ali 99,99% sam siguran da nisam.

 

https://youtu.be/rn3zvC_RVH0

Knappa89 ned 24.5.2020 17:19

Ovo što ste pisali o cheaterima na pc-u.. Upravo sam zbog toga ostavio ekipu na pc-u i prešao na friški acc na ps4 dok je  igra bila već debelo u zamahu, negdi 3-4mj od izlaska igre.

 

A ova utakmica dolje me vuče da ostavim i fifu na ps4.

Uz sva sranja u petak gdi je gameplay bio nemoguć, odlučim danas nastavit wl. 

 

Prva tekma odma ovo. Sramota da neko može pobjedit sa 3 razlike, a u jednom poluvremenu je došao do gola 3 puta, u drugom poluvremenu jednom. 

Ne mogu ni opisat kako je branio 82 Areola. Power shoot, finnese, lob.. Pucači su bili Cristiano, tots Werner, tots Mahrez.. I uz to pogodim još i dvije stative, vrh! 6 obrana Areole u highlightsima utakmice

ZeNGe_CRO-mt ned 24.5.2020 17:35

krenuo  maloprije wl , 5-0 zasada ide ok ,samo što mislim da niti neću sve odigrati ,samo da dva picka imam i ja sam zadovoljan jer da mi i ronaldo padne neću mijenjat momčad radi jednog igrača ,a seriu a izbjegavam

Black and white ned 24.5.2020 17:41
cicek kaže...

E sad konacno imam snimljeno skriptu s svime sto treba.

 

Znaci situacija se vidi na snimci... Jovic 1v1, ja biram finese u desnu stranu i lik me cita s golmanom i tu loptu je njegov golman morao obraniti bez obzira na sve. Iako ovaj gk movement nema smisla on me u toj situaciji procitao i zasluzuje obranu. Ali fifa magicno trza moj nisan po sredini gola. Njemu je izgledalo kao da me nije uspio nasamarit s gk pozicijom, al zapravo me je. Uglavnom ja nisam mjenjao smjer suta. Jedino ako sam nesvjesno... Ali 99,99% sam siguran da nisam.

 

https://youtu.be/rn3zvC_RVH0

 Ovaj vikend mi se dešavalo to nonstop, ranije vrlo, vrlo rijetko, držim pucanje u stranu, igrač je opali po sred gola. Znači isto tako u zadnju sekundi se smjer promjeni. Još ja gledam u ruke i vidim da držim pri šutanju desno ili lijevo, ali ništa od toga. Na trenutak tvoj input za smjer ne prođe do servera i igra puca kao da si samo pritisno tipku za pucanje bez smjera. Imam osjećaj da mi je sve desinhronizovano. Od pasova, šuteva, pa do tacklinga i ostalih budalaština.