SimeKZ sri 25.3.2020 19:43
jopis kaže...

Yebemu mater usranu više i igri i svemu.

Na ovom usranom pcu je svaki drugi igrač smeće sa čitom.

Pao sam zbog retardiranog icon swapsa iz 6 u DEVETU diviziju. SVAKI DRUGI igrač ima tim poput ovog zadnjeg s kojim sam igrao - potm b.yedder, if mbappe, neymar, prime blanc, prime najmanje 1 cb, drugi je ili vvd ili futmas sanchez koji je odjednom najbolji na svijetu (a imam ga i smeće je tromo kad ja igram s njim), itd itd. Timovi kakve nisam niti jednom sreo u 6oj diviziji. Al nijednom takav tim. I pattern je kod svih retarda čeških, slovačkih, poljskih, ruskih, ukrajinskih (jer nijedan drugi flag nisam sreo osim ovih), svi igraju full pressing, stamina im je u 38oj na nuli, ali im SVI igrači trče ko navijeni do kraja utakmice. Pa jebomipasmater i meni i mazohizmu koji me više tera da igram ovo smeće sasrano.

 Igrat igru je mazohizam, al igrat na PCu je jedan veliki next lvl mazohizma. Frend od kad je presao na PS4 se preporodio. Nema citera sa 99 rated karticama, nema no loss glitcha... lik uziva u igri :D :D 

ZeNGe_CRO-mt sri 25.3.2020 19:57

ne ja fakat ne kužim taj čit u fifi ali i ja naletavam na svakave likove u 05- 06- diviziji di i jesam, znači nekima ne možeš ništa bez obzira o kojem je igraču riječ, jednostavno superiorniji u svakom pogledu.

50 pace pretračava 97 ,shooting 35 ovaj gađa bolje od lewe ma mislim smijeh

Skilledžija sri 25.3.2020 20:05

Ja sam uvjeren da koriste čitove ovi naši papci na PC-u.

Pogotovo se to vidi na stamini kad mi papak igra presing od prve minute, a njegovi imaju više stamine od mojih, a ja igram normalno.

 

A ovo za 8. i 9. divziiju.... been there, done that... jači timovi nego u 6. diviziji.

Ne igrači nego timovi, a kako.... vjerojatno čit.

 

Ja sam odradio tokene tako da sam ponovno u 6. diviziji pa sad dobivam ove nadobudne koji rješavaju zadatke.

Obavezan arsenal kod 90% igrača su Kent, Neymar, Mbappe i Oršić.

Na početku svake takve utakmice ulaze berem dvojica od navedene četvorke.

jopis sri 25.3.2020 20:20
Skilledžija kaže...

Ja sam uvjeren da koriste čitove ovi naši papci na PC-u.

Pogotovo se to vidi na stamini kad mi papak igra presing od prve minute, a njegovi imaju više stamine od mojih, a ja igram normalno.

 

A ovo za 8. i 9. divziiju.... been there, done that... jači timovi nego u 6. diviziji.

Ne igrači nego timovi, a kako.... vjerojatno čit.

 

Ja sam odradio tokene tako da sam ponovno u 6. diviziji pa sad dobivam ove nadobudne koji rješavaju zadatke.

Obavezan arsenal kod 90% igrača su Kent, Neymar, Mbappe i Oršić.

Na početku svake takve utakmice ulaze berem dvojica od navedene četvorke.

 Ma gle, imam sve mete osim Kenta. Nije problem igrat protiv legit igrača, ni kad gubiš ni kad vodiš. Ali kad vidiš da te lik sa 77 rated cbom sa paceom od 45 prestiže a ti trčiš sa adamom koji ima 99 pace po defaultu, onda u pm i igra i sve. I to još moj adama tek ušao u 70oj, a njegov cb nema stamine od poluvremena još. Ili pucam mbappeom 10 šuteva u gol, koji ulaze 10 od 10 tekmi, ali tu 11u kad igraš protiv čitera, njegov 76 gold golman ima 15 obrana od 15 šuteva, ili moj mbappe puca 10 za redom 10m od gola, aha....

Imam milijun primjera očitih gdje govna koriste čiteve, ali šta vrijedi reportat rusko smeće kad će sutra kupit drugu igru.

SimeKZ sri 25.3.2020 20:24
jopis kaže...
Skilledžija kaže...

Ja sam uvjeren da koriste čitove ovi naši papci na PC-u.

Pogotovo se to vidi na stamini kad mi papak igra presing od prve minute, a njegovi imaju više stamine od mojih, a ja igram normalno.

 

A ovo za 8. i 9. divziiju.... been there, done that... jači timovi nego u 6. diviziji.

Ne igrači nego timovi, a kako.... vjerojatno čit.

 

Ja sam odradio tokene tako da sam ponovno u 6. diviziji pa sad dobivam ove nadobudne koji rješavaju zadatke.

Obavezan arsenal kod 90% igrača su Kent, Neymar, Mbappe i Oršić.

Na početku svake takve utakmice ulaze berem dvojica od navedene četvorke.

 Ma gle, imam sve mete osim Kenta. Nije problem igrat protiv legit igrača, ni kad gubiš ni kad vodiš. Ali kad vidiš da te lik sa 77 rated cbom sa paceom od 45 prestiže a ti trčiš sa adamom koji ima 99 pace po defaultu, onda u pm i igra i sve. I to još moj adama tek ušao u 70oj, a njegov cb nema stamine od poluvremena još. Ili pucam mbappeom 10 šuteva u gol, koji ulaze 10 od 10 tekmi, ali tu 11u kad igraš protiv čitera, njegov 76 gold golman ima 15 obrana od 15 šuteva, ili moj mbappe puca 10 za redom 10m od gola, aha....

Imam milijun primjera očitih gdje govna koriste čiteve, ali šta vrijedi reportat rusko smeće kad će sutra kupit drugu igru.

 Poslije takve tekme odi na onaj match facts screen gdje ti pokazuje svakog igraca posebno i njegove statse. Budes vidio da svi imaju 99 rating.

jopis sri 25.3.2020 20:38

@simekz - budem vidio, nisam nikad išao za tim, a i uglavnom rq-am takve tekme.

 

Nego, nisam pojasnio zašto jedem govna sa icon swapsima - jedem g. jer sam si zacrtao, a tvrdoglav sam na ntu potenciju, da ću iz ovih swapsa uzet Kaku koji mi je predrag igrač, i milanista sam već 30 god. A pošto sam tvrdoglav koliko jesam, i igram sve do kraja ili ne igram uopće, zacrtao sam icon pack za drugih 9, e zato jedem g. i igram i patim se igračima poput faking ucl Garaya da riješim swapse do kraja.

jopis sri 25.3.2020 21:08
The_K kaže...

Jesu to njima serveri u banani opet? Gledam svoj net imam 60Mbit/s kao uvjek a meni ne moze naci game a da je ping manji od 52 a inace mi ping bude 20,30.

 Ne znam, meni je 30-40 kao i inače cijelo veče.

Evo sad sam igrao protiv lika koji ganja isti swap ko i ja - ucl themed - i točno se vidi razlika kad netko zna igrat i igra sa smislom i vezom. Dobio me 2-0 glat, bez ikakvih adjustmenta, sranja u igri, odbijanaca, čista igra i čisti skill. Takvu fifu želim igrat, bez obzira na score, ali takva mi je jedna od 10 tekmi već mjesec dana najmanje.

Black and white sri 25.3.2020 22:01

Ne može se vidjet u meniju 99 rated igrači kad su prije 2 fife to ispravili zbog stalnih pritužbi, a kao razlog naveli da je to bilo samo visual only issue. I to je bilo njihovo rješenje da ti nemaš čist dokaz da mu svih 11 igrača bude 99 rated. Neki su u tom periodu samo bitne statse pumpali pa ti igrači nisu bili 99 rated već npr. 97/98 i slično. Samim tim svakog koga i prijaviš ne možeš nečim opipljivim dokazat u novijim fifama. Isto je bilo i sa *week foot i * skill movesima. Ako je bio napuco week foot na 5* nećeš nikad dokazat, ali kada uradi sa 3* igračem skill move koji zahtjeva 5* onda imaš čist dokaz da je cheatom manipuliso igračeve mogućnosti.

 

Poslije nekih mjesec dana od nove godine krenula je ekspanzija čitera na ovoj fifi. Jedan od pokazatelja je i squad battles gdje je za elite 1 rang ponekad trebalo i preko 100k poena. Za svaki rank treba više nego na konzolama, za neke itekako više.

U FUT champsu imaš likove koji na replayu pišu da su izgubili, taj meč se može pogledat, rage quita, ali završi sa 30-0 u top 100.

Divizije isto pune timova sa napumpanim statsima, konstantim presingom gdje se gubi premalo stamine, sa legacy defendingom koji se ne može u onlineu koristit. A na to sve dodaj delay i broken animacije i imaš pun paket da se dobro streseš bez obzira na ishod utakmice.

 

Jednostavno se ove godine nije isplatilo nikom uzimat konzolu samo radi fife s obzirom da će ove godine izaći novi play i xbox.

SimeKZ sri 25.3.2020 22:02
jopis kaže...

@simekz - budem vidio, nisam nikad išao za tim, a i uglavnom rq-am takve tekme.

 

Nego, nisam pojasnio zašto jedem govna sa icon swapsima - jedem g. jer sam si zacrtao, a tvrdoglav sam na ntu potenciju, da ću iz ovih swapsa uzet Kaku koji mi je predrag igrač, i milanista sam već 30 god. A pošto sam tvrdoglav koliko jesam, i igram sve do kraja ili ne igram uopće, zacrtao sam icon pack za drugih 9, e zato jedem g. i igram i patim se igračima poput faking ucl Garaya da riješim swapse do kraja.

 Zato sam ja uzeo Gattusa. Sjetim se vezne linije Pirlo - Gattuso - Kaka - Seedorf i odma mi bude toplo oko srca. 

 

 

ne znam jeste vidjeli, al imamo dvije moments kartice Funes Moria :D 

movie sri 25.3.2020 22:15
jopis kaže...

Yebemu mater usranu više i igri i svemu.

Na ovom usranom pcu je svaki drugi igrač smeće sa čitom.

Pao sam zbog retardiranog icon swapsa iz 6 u DEVETU diviziju. SVAKI DRUGI igrač ima tim poput ovog zadnjeg s kojim sam igrao - potm b.yedder, if mbappe, neymar, prime blanc, prime najmanje 1 cb, drugi je ili vvd ili futmas sanchez koji je odjednom najbolji na svijetu (a imam ga i smeće je tromo kad ja igram s njim), itd itd. Timovi kakve nisam niti jednom sreo u 6oj diviziji. Al nijednom takav tim. I pattern je kod svih retarda čeških, slovačkih, poljskih, ruskih, ukrajinskih (jer nijedan drugi flag nisam sreo osim ovih), svi igraju full pressing, stamina im je u 38oj na nuli, ali im SVI igrači trče ko navijeni do kraja utakmice. Pa jebomipasmater i meni i mazohizmu koji me više tera da igram ovo smeće sasrano.

Počeo i ja rješavat icon swap kartice nakon prvog dana kada sam odradio nijemce te večeras odradio engleze i talijane. U međuvremenu mi se nije igralo jer je to teretana. Natjeram se večeras i fakat to utječe na zdravlje. Primjenio sam skiledžijevu metodu izlaska. Puno brže onda to odradim jer ne moram do kraja igrati tekme koje gubim. Nikada do sada nisam izlazio iz tekme, no nema smisla. Kad vidim da ne mogu, tražim sljedećeg protivnika, no igra je stvarno surova. Nakon dvije stative i prečke lik mi proda kontru i iz tog jedinog prelaska centra zabije mi gol. I to kakav, povratna lopta ja ju presjećem ali je nazad vratim njemu koji balon upućuje prema golu a golman pada na guzicu kako bi lopta mogla završiti u golu. Na kraju jedva dobijem tekmu koju sam morao dobiti pet razlike. Bojim se da ću sutra skrenuti dok odradim španjolce i francuze jer su mi momčadi loše kao da je prvi tjedan igre. Jednu tekmu sam liku pucao 4 puta za redom s udaljenosti od nekih 5 do 8 metara, kako koji udarac i golman mu kao pauk skače i sve udarce brani. Gledam i ne vjerujem. Handanović je bio. Na kraju je imao 15 obrana. Samo bih dodao da je Thorsby čudo od kartice.

 

https://www.youtube.com/watch?v=gKYhAu_bSn0

cicek sri 25.3.2020 23:34
Black and white kaže...

Jednostavno se ove godine nije isplatilo nikom uzimat konzolu samo radi fife s obzirom da će ove godine izaći novi play i xbox.

 Je uopce ikad bilo isplativo uzimat konzolu radi jedne igre? Meni je UFC prejebena igra i igrao bi je ko lud ali sigurno radi tog necu kupovat PS. Tad kad jos FIFU spomenes s uzimanjem konzole i još navedeš to ko jedini razlog ja se zgražam. :D

Inace nemam ništa protiv konzola, imao sam ps1, 2 i psp. Kad je dosao ps3 sam uzeo bolji komp i od tad sam na pcu i nema tog vraga da me natjera natrag na konzolu. Još kad uzmes da smo mi ležerni igraci, a ne pro. Jer ipak nitko od nas ne ulupa cjelu dan u fifu, jer ipat treba i od nečeg preživjet.

SimeKZ sri 25.3.2020 23:44
cicek kaže...
Black and white kaže...

Jednostavno se ove godine nije isplatilo nikom uzimat konzolu samo radi fife s obzirom da će ove godine izaći novi play i xbox.

 Je uopce ikad bilo isplativo uzimat konzolu radi jedne igre? Meni je UFC prejebena igra i igrao bi je ko lud ali sigurno radi tog necu kupovat PS. Tad kad jos FIFU spomenes s uzimanjem konzole i još navedeš to ko jedini razlog ja se zgražam. :D

Inace nemam ništa protiv konzola, imao sam ps1, 2 i psp. Kad je dosao ps3 sam uzeo bolji komp i od tad sam na pcu i nema tog vraga da me natjera natrag na konzolu. Još kad uzmes da smo mi ležerni igraci, a ne pro. Jer ipak nitko od nas ne ulupa cjelu dan u fifu, jer ipat treba i od nečeg preživjet.

 Puno lezerniji pristup je konzola. Kupis konzolu po izlasku i na tebi je jedino da dalje kupujes igre. Nemas frke sa postavkama, grafickom itd... ustekas i igras. Ja sam primarno kupio konzolu radi FIFAe. Kasnije kad sam otkrio ostale igre i lezernost igranja. Nebi se nikad vratio na PC gaming. Nema sanse. Dode cura, igramo overcooked ili si ona simse odigra. Nikad nisam mislio da cu preci na konzole jer sam bio teski PC Master Race. Al' ova razina komfora i razine bolikurca za shadow, teksture i ostalo je strava. Bas sam kupio Horizon Zero Dawn complete edition za 25kn i jedva cekam da zaigram sutra. 25kn.

ZeNGe_CRO-mt čet 26.3.2020 10:04
Gerro kaže...
I da, neke dobre instrukcije od vas za 4231?! Probo sam svasta, jedan dan funkcionira, drugi ne. Ne znam sta da radim, jel i vama tako, ili sam ja lud?!

pa zadnja dva vezna stay back  plus cutting passes, jedan centar da pokriva ,lb rb stay back, st get in behind i stay forward i ovih troje u vezi stavi come back on defence defence, ,ja tak igram i to mi je top.

 

btw koji je najbolji tj najisplativniji dan za kupovinu?danas kad je panic sell radi fut ročkasa?

jer bidao sam ss perreiru za 280k sa shadowom i sad za njega dajem zadnje coinse

SimeKZ čet 26.3.2020 10:35
Gerro kaže...
I da, neke dobre instrukcije od vas za 4231?! Probo sam svasta, jedan dan funkcionira, drugi ne. Ne znam sta da radim, jel i vama tako, ili sam ja lud?!

 Sve balanced.

Osim ako se zelis osjecat sigurnije na bekove stay back, cdmovi jedan stay back, cut passing lines, opcionalno cover wing ako nemas bekove na mixed. Drugi cdm kao btb bez stay back. Naprijed lcam i rcam na come back ( samo za sigurnost).

 

Na ovaj nacin iskoristavas igracev work rate i nemas kontradikciju work ratea i uputa. 

movie čet 26.3.2020 10:43
ZeNGe_CRO-mt kaže...

 

btw koji je najbolji tj najisplativniji dan za kupovinu?danas kad je panic sell radi fut ročkasa?

jer bidao sam ss perreiru za 280k sa shadowom i sad za njega dajem zadnje coinse

 Nema više pravila. Cijene su nepredvidive. Možda bude sutra poslije 19h najbolje vrijeme za kupovinu jer će se otvarati puno packova, a možda je to danas. Opet, počinje WL i cijene sme po sebi rastu. Nekako mi je u zadnje vrijeme subota navečer najbolje vrijeme za uložiti coinse. Pogotovo ako ubace kakav solidan sbc.

ZeNGe_CRO-mt čet 26.3.2020 10:53

netko me outbidao ali ima još čuku i nešto i sad se premišljam ,ubi me dosada ,da li da tih 300k uložim u perreiru ili ostavim ovak kak je s time da je Rodi untr i još sam prodao Robertsona totyn,tak da sam ostao na njemu i ona dva kolumbijca lb koji isto nisu loši.

cicek čet 26.3.2020 12:02

Haha sad odigram jednu tekmu i lopta se kotrlja prema golu sporo i natrcava ovaj sto ga svi hvale otw wby i lik oklizi kod suta i promasi loptu i lopta kroz mog igraca ode u stativu i cuje se zvuk stative i dode protivnik i ispuca. Bravo. Idem trazit to u reprize da snimim i naravno nema eeplaya ali tad gledam jednu obranu kepe kojanje bila luda i vidim da kepa nije ni loptu taknuo ali je obranio :D ja primam golove kroz ruke da ovaj meni brani ko darth vader. :D ajde dovraga sve. 

The_K čet 26.3.2020 12:29
fruti111 kaže...

Imam jedno pitanje dali je moguće na PS4 igrati fifu 20 1vs1 ono pozovem prijatelja da pri meni igramo jedan protiv drugoga?

 Korona vlada zabranjeno je napustati dom i ici u goste

cicek čet 26.3.2020 13:30
Gerro kaže...
I da, neke dobre instrukcije od vas za 4231?! Probo sam svasta, jedan dan funkcionira, drugi ne. Ne znam sta da radim, jel i vama tako, ili sam ja lud?!

 Uopce nije do taktike nego do dda. Sasvim je svejedno koju postavu igras ikad re igra vuce. Otkrit ce se i golman u 16m ako treba kad valja zabit gol, a kad ne ide umjetnost je pogodit 12 red tribina.

jopis čet 26.3.2020 20:20

Glup sam atm, jel se pri kreiranju fut tima bira preferred nacija ili liga?

Nakon današnja dva pulla u rare players packu i u prime icon packu iz icon swapsa, skontam da sam izvukao već najmanje 50ak francuza ove godine.

Btw, Kante sad ide 101% na market, ovaj Makelele mi je ČETVRTA ikona CDM ove godine pobogu. Strašno. Mišljenja sam da može sasvim dostojno zamijenit Kantea a u njemu mi leži hrpa love.

 

A noćas igram i dobijem neki glupi 2 rare players pack, krvarim sa ucl karticama, fali mi jedan win, i boooom, ima Boga, ucl Varane unutra. Ne moram reć da sam idućom tekmom riješio taj jedan win, Varane je mrak, čak razmišljam sad ostavit ga u prvoj ekipi, ionako su francuzi.

 

Nakon par mj opet pack luck, znači u ovih 15 packova sutra ide kita labudova 99%.

jopis čet 26.3.2020 23:29

Evo složio sam konačno i ovaj mid icon pack u live sbc-ima.

Kluivert stigao, moglo je i bolje, ali moglo je i puno gore, tak da, zadovoljan sam, neka ga, bit će odličan kao supersub kad ispari ova Yedderova papirnata stamina.

Koštao me 100k, sve ostalo untrejdabl iz kluba. Obzirom da se prodaje po cca 250-300k na pcu, još jedan plus za njega.

Vidit ću sutra kad složim novu formaciju hoću li ga stavit neko vrijeme od prve ili ga ubacivat u drugom poluvremenu. Moram ga detaljnije isprobat.

 

Kante je otišao za 335k, nakon 700+ tekmi, žao mi je, ali kako rekoh nekidan, imam feeling da je nerfan :/ Prvi razlog prodaje.