cicek sub 29.2.2020 13:15
Cesc kaže...

Onda nemoj igrati i kupovati Fifu.

 

Bojkotiraj Fifu idućih 4-5 godina i udari EA tamo gdje ih boli, po novčaniku. Igraj lite verziju PES-a, dapače, podrži konkurenciju, kupi PES. 

 

Nekad naletim u temu i čitam kako se valjda 90 % postova žali na delay, kako je igra namještena u korist lošijeg protivnika i onda par mjeseci kukanja oko toga, "svi" su složni kako idući nastavak neće kupiti kad dođe ljeto, nova tema, već se iste osobe predbilježile za narudžbe :D

 

 

Zašto bi EA išta mijenjao u Fifi? Prodaja ide kao halva, UT je valjda najisplativiji mod igre ikada, dovoljno da recikliraju neke "novosti", malo osvježe animacije lica i voila, imamo Fifu xx (umetni broj po želji).

Nitko te ne tjera da igraš igru koja te živcira, da plaćaš svake godine za to zadovoljstvo i na kraju da trošiš slobodno vrijeme na nerviranje. A i da ne pričam da su pojedini kolege forumaši imali zdravstvene probleme radi Fife i Kanađana.

 

Ludost je ponavljati iste stvari i očekivati da će se nešto promijeniti.

 

 

 Sve to sto si napisao stoji. Ali postoji jedan ali.

 

Ove žalapojke i to sto sam se ja zalio i to sto se oni zale je zato jer nisu znali sto kupuju. Znaci kad je doslo vrijeme za reklamiranje nove fife iskakali su iz pasteta, predstavljali komunikacijske kanale, otvarali official twitter profile i svasta nesto... Od trenutka kad je igra izasla van desio se vakuum, a ovih stvari koje su obecavali nigdje nema. Naravno osim Volta moda, kojeg nisam ni planirao pokrenuti ni kad sam kupovao igru... Ovo što nam prakticki svake godine serviraju istu igru samo malo updejtanu je u redu, jer smo mi to prihvatili i stvorili nekvu takvu tradiciju. Sigurno su bili na velikom gubitku dok su pokusavali zakotrljati taj kamen da je samo promjena godine i naslovnog lika=nova igra, ali uspjeli su i svaka im cast. Da je igra kak spada nitko ne bi imao nista protiv tog. Da su rekli, cujte, igra ce biti kakva je i bila, DDA je sastavni dio fife(zato i zato, da ne pisem) i tako ce ostat, tko voli nek izvoli tko ne zao nam je, pozdravite Konami. Na sluzbenom fifa forumu je zabranjeno pricat o paketicima, koliko novca je potroseno na tim, DDA i skriptingu. Izuzevsi potroseni novac koji je cista dobra volja korisnika mi nesmijemo pricati na sluzbenom forumu o najvecim problemima ove igre... I od tud se javlja ta gorcina i zaljenje, jer s obzirom na trenutnu tehnologiju nije tesko povjerovati marketinskim lazima iltiga false marketingu od strane EA. Imas 14 dana da vratis online proizvod, "no questions asked". I zanimljivo da sam ja 14 dana(do 1mj, znaci prvi mj nakon islaska igre) igrao igru u kojoj nije bilo skripte i koja je imala jasna pravila, zapravo bila je odlicna. Nakon mjesec dana, negdje otprilike kad su misteriozno nestali svi komunikacijski kanali s EA-om, ukljucuje se u jednadbu DDA i sve ostalo. I opet to bi bilo sasvim u redu da oni vele mi koristimo DDA, zato jer puno vise igraca moze igrati jedan protiv drugog jer smanjujemo skill gap. I tad da im netko veli da je DDA glupost... Ne bi imao pravo to procat jer je znao sto kupuje. Ovako je to jedan skupi macak u vreci.

Od kako sam prestao igrat i kako me vise ne ometaju s sarenim karticama dosao sam do jednog nepopularnog zakljucka. Da nema DDA i skripte, mi ne bi mogli igrati protiv P2W ekipa, nema sanse. Jer sad igramo s nasim timovima koji vecinom nemaju ove top, top igrace. Ja sam cesto igrao protiv TOTY Messi-a i full icon timova. I mislim da mi je barem u 50% slucajeva igra pomagala i da sam zato pobjedio, jer nema logike da ramos s shadow chemom stigne nekog tko ima 90+ pace. Također sam i gubio od rudigera u obrani koji su mi pokazali sve moguce animacije za blokiranje udaraca, pa do gađanja vratnica s 3m od gola. Sve u svemu balans je napravljen da prosjecni korisnik uziva u igri, i u konacnici teži da poboljsa tim. Dal ce grindat ili ce kupovat pakete, ili pak oboje, ovima u EA-u je svejedno. Lova ce doci iz svake situacije, a to je i najbitnije.

 

Tak da zakljucim, svaka prituzba na igru je opravdana iz jednog jedinog razloga. False marketing i crvstog držanja izjave da DDA ne postoji u igri, a ocito da je redovan ko 4. sudac.

movie sub 29.2.2020 16:43
Skilledžija kaže...

Ja 1700, ali sam u dilemi što da odaberem.

Akanji me ne zanima, a Kovačića u principu nemam gdje staviti.

SMS bi lagano mogao upast kod Talijana, ali nekako mi je sumnjiva ta kartica.

Pričekat ću da netko prije otvori pa da čujem komentare i Inception će valjda recenziju napraviti uskoro?

Ja imam nijemce i deficitarni su s dobrim CB. Imam sada običnog i ovaj bi definitivno trebao biti dobar. Drugi mi je ovaj hummels koji je nedavno bio u sbc. To bi trebao biti solidan par stopera i momčad s kojom ću igrati kada sve rasprodam. Nadam se da će sada biti neko vrijeme zatišje s novim bojama kartica kako bi se market stabilizirao i kartice dobile na nekoj cijeni.

Cesc sub 29.2.2020 17:05

Pritužbe jesu opravdane, no prvo i osnovno je: nakon svega gore napisanog, da li ćeš kupiti Fifu 21?

 

Ako promatraš EA kao naše političare, vidjet ćeš sličnosti. Jako su pristupačni u predizbornom razdoblju, a nakon što si kupio/glasao, ne trebaš im do idućeg ciklusa.

 

Ja sam crna ovca u tvom primjeru , niti igram UT (chemovi, shadow, boost - ne želim igrati Dotu, želim igrati nogomet), niti kupujem pointse, igru kupujem na black friday ili pred Božić (ispadne me oko 300 kn, a sezonski odigram 70-80 sati),  igram za gušt na kauču, uz pivo i to par utakmica kad ja hoću ili kad mi netko dođe u posjet, ne zato jer mi igra kaže da moram 20 utakmica u 3 dana odigrati. Eventualno karijeru ali i to samo jednu sezonu.

 

 

Skilledžija sub 29.2.2020 17:32
movie kaže...

Ja imam nijemce i deficitarni su s dobrim CB. Imam sada običnog i ovaj bi definitivno trebao biti dobar. Drugi mi je ovaj hummels koji je nedavno bio u sbc. To bi trebao biti solidan par stopera i momčad s kojom ću igrati kada sve rasprodam. Nadam se da će sada biti neko vrijeme zatišje s novim bojama kartica kako bi se market stabilizirao i kartice dobile na nekoj cijeni.

Inception je nahvalio Akanjija tako da vjerujem da će ti kartica biti dobra.

 

http://youtu.be/zx3vMu27TAc

 

BTW

Sad sam poslije ručka bacio 2 partije WL i opet bez laga i trzanja.

Maltene, što sam opalio na gol je ušlo i baš sam lijepe golove zabijao.

Fine izrađene akcije, od noge do noge i onda poentiranje s peterca, onako kako bi i trebalo igrati ovu igru, a ne lupanje iz daljine i čekanje odbijanaca.

Protivnici su bili loši, obojici sam sprašio 5 komada.

Jedan je iz Rumunjske jer se zvao chausescu i imao je rumunjski grb, a drugi je vjerojatno Rus jer je imao neko ime vasylynešto.

Gameplay s obojicom više nego dobar... malo je počelo tu i tamo trzuckat kad je Rumunj upalio all attack zbog presinga, ali u kakvim sam prije uvijetima igrao vikend ligu, ovo je mila majka.

 

Kakva su vaša iskustva zadnja dva dana što se laga tiče?

Da li ja to imam samo sreću sa matchmakingom ili su papci poradili na serverima?

cicek sub 29.2.2020 18:35
Cesc kaže...

Pritužbe jesu opravdane, no prvo i osnovno je: nakon svega gore napisanog, da li ćeš kupiti Fifu 21?

 

Ako promatraš EA kao naše političare, vidjet ćeš sličnosti. Jako su pristupačni u predizbornom razdoblju, a nakon što si kupio/glasao, ne trebaš im do idućeg ciklusa.

 

Ja sam crna ovca u tvom primjeru , niti igram UT (chemovi, shadow, boost - ne želim igrati Dotu, želim igrati nogomet), niti kupujem pointse, igru kupujem na black friday ili pred Božić (ispadne me oko 300 kn, a sezonski odigram 70-80 sati),  igram za gušt na kauču, uz pivo i to par utakmica kad ja hoću ili kad mi netko dođe u posjet, ne zato jer mi igra kaže da moram 20 utakmica u 3 dana odigrati. Eventualno karijeru ali i to samo jednu sezonu.

 

 

 Trenutno kako stvari stoje necu... imao sam jako dobar tim i prakticki 750k u banci i jos kojih 900k u igracima, al opet mi se vise neda igrat. Ovu ni nisam kupio jer sam igrao i bf i fifu i cura drma po simsima kad je liga prvaka, tak da sam uzeo premier acc. Sad kad sam fifu obrisao i bf prosao sam ovo odjavio. Odigrao sam 3 igre za nekih 600kn, cist ok. Sad sam uzeo rdr2 i sad cu to lupat. Jedini nacin je da kupim fifu da nakon mj dana cujem ako se isplati i ako cu imat volje opet igrat. Sve je u zraku.dodatni featuresi me ne zanimaju, samo gameplay.

Skilledžija sub 29.2.2020 20:59

Rješavam govnarski zadatak da zabijem chip shot za Bartru i zabijem ga odmah na početku utakmice.

Završim partiju i izbaci me iz FUT-a jer su im serveri vrisnuli.

Jebo im pas mater i serverima i glupim zadacima.

Pa koliki peh mora čovjek imati da jedva zabije usrani chip shot i onda se može jebat s njim jer su ovi nesposobni dva dana u komadu imati server online.

 

Ovaj Ramos mi se jako sviđa... mislim da bi i na 7 chema bio odličan.

Imam onog plavog Ramosa iz lige prvaka i meni je ta kartica bolja od Piquea, a ova vjerojatno jede malu djecu :)

Pričekat ću malo komentare, ali vjerojatno ću je složiti jednog dana jer nije vremenski limitirana.

SimeKZ sub 29.2.2020 21:02
Skilledžija kaže...

Rješavam govnarski zadatak da zabijem chip shot za Bartru i zabijem ga odmah na početku utakmice.

Završim partiju i izbaci me iz FUT-a jer su im serveri vrisnuli.

Jebo im pas mater i serverima i glupim zadacima.

Pa koliki peh mora čovjek imati da jedva zabije usrani chip shot i onda se može jebat s njim jer su ovi nesposobni dva dana u komadu imati server online.

 

Ovaj Ramos mi se jako sviđa... mislim da bi i na 7 chema bio odličan.

Imam onog plavog Ramosa iz lige prvaka i meni je ta kartica bolja od Piquea, a ova vjerojatno jede malu djecu :)

Pričekat ću malo komentare, ali vjerojatno ću je složiti jednog dana jer nije vremenski limitirana.

 A nije limitarano. Pa fino. Onda slobodno pricekam cetvrtak pa poslije nagrada. 

Skilledžija sub 29.2.2020 22:19
SimeKZ kaže...

 A nije limitarano. Pa fino. Onda slobodno pricekam cetvrtak pa poslije nagrada. 

Inception ga je obradio i nahvalio ga je jako.

Mislim da ću ga napraviti, a ovog plavog što imam na bubanj stavljam.

Sva sreća pa je tradable :)

SimeKZ sub 29.2.2020 22:22
Skilledžija kaže...
SimeKZ kaže...

 A nije limitarano. Pa fino. Onda slobodno pricekam cetvrtak pa poslije nagrada. 

Inception ga je obradio i nahvalio ga je jako.

Mislim da ću ga napraviti, a ovog plavog što imam na bubanj stavljam.

Sva sreća pa je tradable :)

 Odradit cu ga i ja dok se market malo smiri. Imam 415k coinsa sad i pun kurac foddera. Petita cu prodat i dopeljat Mendya SS. Bit ce to top. Malo osvjezit ekipu. 

Skilledžija ned 1.3.2020 12:15

Ja sam uspio odigrati 2 partije WL upravo i u prvoj besprijekorni uvijeti za igru.

Druga je počela isto savršeno, ali je pred kraj počelo štucati, zastajkivati i sranja pa me strah sad nastavljat da im opet ne prdnu serveri, a kolike sam sreće sigurno bih vodio sa tri razlike u tom trenutku :)

Vjerojatno je malo igrača online zbog silnih crasheva zadnja dva dana pa zato nema zagušenja?

 

Inače, ovih zadnjih par dana kako mi serveri odlično rade uopće nemam problem sa njubovima i golovima koje primam iz odbijanaca i slično.

Na jedan gol koji primam zabijam 2-3 tako da dečki obično izlaze van kad im zabijem peti :)

movie ned 1.3.2020 12:31
Gerro kaže...

Pa zar opet? vec 2 sata u udarnom EU terminu njima ne rade serveri. Znaci opet produzit WL, i jebite se igraci!!

Zapamtit će Kurta a šteta koju imaju ovih dana je neprocjenjiva. Ništa im ne radi ili malo radi pa opet ne radi. Uz financijsku štetu bijes igrača je druga najbolja stvar koja se mogla dogoditi. Neka, neka vide kako to izgleda kada te netko jebe u zdrav mozak. Mi to najbolje znamo jer nas jebu iz godine u godinu. Samo neka potraje jer što duže traje financijska šteta će biti ono što će ih najviše zaboljeti. Na kraju balade netko će u firmi morati odgovarati za sve ovo.

manipulator ned 1.3.2020 13:12
movie kaže...
Gerro kaže...

Pa zar opet? vec 2 sata u udarnom EU terminu njima ne rade serveri. Znaci opet produzit WL, i jebite se igraci!!

Zapamtit će Kurta a šteta koju imaju ovih dana je neprocjenjiva. Ništa im ne radi ili malo radi pa opet ne radi. Uz financijsku štetu bijes igrača je druga najbolja stvar koja se mogla dogoditi. Neka, neka vide kako to izgleda kada te netko jebe u zdrav mozak. Mi to najbolje znamo jer nas jebu iz godine u godinu. Samo neka potraje jer što duže traje financijska šteta će biti ono što će ih najviše zaboljeti. Na kraju balade netko će u firmi morati odgovarati za sve ovo.

 Ovo što se tiče Kurta su stvarno pokazali koliko su jadni.

Stvarno su pretjerali sa ban na account. Bez obzira na sve, banalni su ga radi toga smrada Corry Andrea jer je očito on u EA nečiji miljenik. 

Ne shvaćaju da im Kurt više gura igru nego neki Castro ili Bateson koji otvaraju po 50 do 100 packova po streamu. Njih dva su toliki jadnici da im je još samo to ostalo .Castro je dobar igrač za razliku od Batesona koji nema pojma, ali sa igračima koje oni imaju Kurt bi ih sve tukao po 5 od 10:0..

 

Iskreno žao mi je Kurta, po meni nije pretjerao, možda nije trebao osobno to govno da proziva pa ne bi ni dobio ban, ali sve što je rekao je istina  sve u svezi igre, sve mane je otkrio.. 

 

 

Od ovih crasheva servera  serveri odlično rade . 

Gerro ned 1.3.2020 15:12
acmilan2 kaže...

14:40, mogu igrati WL, radi trenutno.

 

Ne znam za tebe, ali meni ne radi vec od 10 ujutro.

 

Makar bi nam mogli dati mega pack da se smirimo, a znamo da necemo dobiti nista vec se jos vice izivcirati.

Skilledžija ned 1.3.2020 15:54

Primjetio sam da mi fali par pobjeda do 200 u SB pa sam odjebo WL i išao to završiti da otvorim pack u nadi da ću ubrati zelenog Ronalda ili slično :)

Na kraju nije ni loše, očekivao sam da će mi nosioc paketa biti max 83 rated igrač.

 

movie ned 1.3.2020 15:54
Gerro kaže...
acmilan2 kaže...

14:40, mogu igrati WL, radi trenutno.

 

Ne znam za tebe, ali meni ne radi vec od 10 ujutro.

 

Makar bi nam mogli dati mega pack da se smirimo, a znamo da necemo dobiti nista vec se jos vice izivcirati.

Kod mene je situacija sljedeća. Bio sam zakačen na b net i nisam mogao ući u igru niti mogu ući sada. Pošto imam dvije internet veze sada sam se prebacio na t com i normalno sam ušao u fut? Vratim se na b net i opet ne mogu ući. Vratim se na t com i sve radi? Eto...

movie ned 1.3.2020 15:56
Skilledžija kaže...

Primjetio sam da mi fali par pobjeda do 200 u SB pa sam odjebo WL i išao to završiti da otvorim pack u nadi da ću ubrati zelenog Ronalda ili slično :)

Na kraju nije ni loše, očekivao sam da će mi nosioc paketa biti max 83 rated igrač.

 

Meni su dali upravo to, rare karticu ratinga 83. Niti u tim packovima a sve sam ih otvorio nisam dobio ništa.

Skilledžija ned 1.3.2020 17:44
movie kaže...

Kod mene je situacija sljedeća. Bio sam zakačen na b net i nisam mogao ući u igru niti mogu ući sada. Pošto imam dvije internet veze sada sam se prebacio na t com i normalno sam ušao u fut? Vratim se na b net i opet ne mogu ući. Vratim se na t com i sve radi? Eto...

Ja sam na t-comu i meni radi od jutros normalno, oko 10:00h kad sam upalio.

Sad ne znam kakva je situcija jer sam gledao nogomet popodne.

Idem vidjet :)