cicek sub 25.1.2020 14:47

Ovaj decko ili je imao trainer ili je najbolji igrac fife kojeg sam ikad sreo. Svaki sut je bio zelen, pa cak i fake shoot i svaki header. Sve zeleno. A obranu je igrao bogovski, dal je i tu bilo mucki ili sta ne znam, ali me satrao. Prvo poluvrijeme nisam ni jednom zapucao. Onaj bozicni vidal je gospodario sam sredinom terena.

The_K sub 25.1.2020 15:09
cicek kaže...
The_K kaže...
cicek kaže...
The_K kaže...

Ja u ovoj fifi nikad nisam imao ispod 4 crtice a brzina neta mi je 60Mbit/s ali redovno dozivljavam lag i delay. Ne trebas tu traziti logiku kad nije do nas vec je do njih i sami su priznali da je do njih tako da ne trebas istrazivati

 Si na pcu? Imas volje isprobat ovo sto sam ja napravio? Treba mi samo dokaz dal radi ili se neki deseti vrag opet desava.

 Jesam na pc-u sam ali ja ti nisam na tcomu niti imam bijeli ruter, zaboravio sam koja je marka mom jer nisam u doticaju sa njime bas. A sve vezano za portove ja sam morao zvati tehnicku podrsku da mi to oni naprave tako da sumnjam da ti mogu pomoci.

 I rekli su ti da su otvorili portove? Ako jesu moras jos jednu stvar pogledati kako ti stoji i moras jos u firewallu dodati exception za portove.

 

1. Ides pod ovo (Control Panel\Network and Internet\Network Connections) desni klik na vezu koju koristis i odaberes properties. I tu maknes kvacicu s IPv6 protokola. Ako te spoji preko tog protokola nemas normalno kolanje podataka jer fifa jos uvijer radi samo na IPv4 i ne planiraju jos prelazit na 6. Internet ti nece nista sporije radit ako to iskopcas, zapravo neces ni osjetiti nikvu razliku jer ti 90% prometa ide kroz IPv4 dok ovi koji koriste IPv6 su i dalje 100%kompattibilni s IPv4. Prakticki dok windows ne makne ovu IPv4 opciju druga ti ni ne treba.

 

2. Ovo izgleda komplicirano a ustvari uopce nije. Imas korake po slikama stavljene. Dva puta moras proci proceduru, jednom za UDP portove, jednom za TCP.

 

PC: UDP    443, 3659, 9565, 9570, 9000-9999

       TCP    80, 443, 8080, 3569, 9946, 9988, 10000-20000, 42124

                ---boldani portovi su oni koje koristi FIFA, a ovi ostali su za Origin---

 

Sve u jednoj liniji ddajes i odvajas zarezom. Prakticki mozes ove ovdje kopirati i dodat. Nakon tog samo sljedis korake i dozvolis sve sta te pita.

I to bi ti bilo to.

Obratis paznju ne toliko na delay i lag, nego na pucanje, građenje, presjecanje lopte, i passing. Pa javis. :)

 Ovo pod 1. mi je vec namjesteno bilo a ovo drugo namjestio sam UDP i TCP budem poslije igrao pa ti javim

cicek sub 25.1.2020 15:14
The_K kaže...
cicek kaže...
The_K kaže...
cicek kaže...
The_K kaže...

Ja u ovoj fifi nikad nisam imao ispod 4 crtice a brzina neta mi je 60Mbit/s ali redovno dozivljavam lag i delay. Ne trebas tu traziti logiku kad nije do nas vec je do njih i sami su priznali da je do njih tako da ne trebas istrazivati

 Si na pcu? Imas volje isprobat ovo sto sam ja napravio? Treba mi samo dokaz dal radi ili se neki deseti vrag opet desava.

 Jesam na pc-u sam ali ja ti nisam na tcomu niti imam bijeli ruter, zaboravio sam koja je marka mom jer nisam u doticaju sa njime bas. A sve vezano za portove ja sam morao zvati tehnicku podrsku da mi to oni naprave tako da sumnjam da ti mogu pomoci.

 I rekli su ti da su otvorili portove? Ako jesu moras jos jednu stvar pogledati kako ti stoji i moras jos u firewallu dodati exception za portove.

 

1. Ides pod ovo (Control Panel\Network and Internet\Network Connections) desni klik na vezu koju koristis i odaberes properties. I tu maknes kvacicu s IPv6 protokola. Ako te spoji preko tog protokola nemas normalno kolanje podataka jer fifa jos uvijer radi samo na IPv4 i ne planiraju jos prelazit na 6. Internet ti nece nista sporije radit ako to iskopcas, zapravo neces ni osjetiti nikvu razliku jer ti 90% prometa ide kroz IPv4 dok ovi koji koriste IPv6 su i dalje 100%kompattibilni s IPv4. Prakticki dok windows ne makne ovu IPv4 opciju druga ti ni ne treba.

 

2. Ovo izgleda komplicirano a ustvari uopce nije. Imas korake po slikama stavljene. Dva puta moras proci proceduru, jednom za UDP portove, jednom za TCP.

 

PC: UDP    443, 3659, 9565, 9570, 9000-9999

       TCP    80, 443, 8080, 3569, 9946, 9988, 10000-20000, 42124

                ---boldani portovi su oni koje koristi FIFA, a ovi ostali su za Origin---

 

Sve u jednoj liniji ddajes i odvajas zarezom. Prakticki mozes ove ovdje kopirati i dodat. Nakon tog samo sljedis korake i dozvolis sve sta te pita.

I to bi ti bilo to.

Obratis paznju ne toliko na delay i lag, nego na pucanje, građenje, presjecanje lopte, i passing. Pa javis. :)

 Ovo pod 1. mi je vec namjesteno bilo a ovo drugo namjestio sam UDP i TCP budem poslije igrao pa ti javim

 Super.

Evo ja sam trenutno na 11-3 i mogu rec da sam izgubio ono sto sam morao izgubit, ova treca malo smrdi, al ne znam. Dvije sam pobjedio sam sebe jer sam igrao nonsalantno i htio asistirati s sanchezom s obrane u napad. I naravno da su mi presjecali lopte. Ali ovo kako se igra sad nakon sto sam to namjestio to jos nisam vidio. Prije recimo kad sam pogodio precku ovaj koji stoji na 16 i ceka odbijanac bi trcao bezglavo pravocrtno prema njegovom kraju igralista. Loptu ne bi ni skuzio da je pokraj njega. Sad se trci na loptu. U obrani ako se zaleti u mene, moj igrac ide na loptu, nije ko panj samo tamo i baci animaciju sudara i ovaj pretrci.

 

Zabio sam 3 gola najbrze ikad i ovaj zadnji je opet popio 8 komada. Moglo je biti i dvoznamenkasto, al sam sprobavao ovaj power shoot sto su par postova iznad razgovarali.

The_K sub 25.1.2020 16:12

Odigrao sam jednu tekmu sada i isto je sranje kao prije. Moj Messi je imao situaciju da pospremi loptu u prazan gol on se mucio 3 sekunde da stopa loptu a za to vrijeme mi je on uzeo loptu vec. Izvodio sam korner moj Pique je mogao lupiti glavom loptu ali on zbog nekog razloga stopa loptu prsima i onda udara loptu iz voleja. I moj Van Dijk je napravio penal nemam pojma zbog kojeg razloga jer mi nije dalo da pogledam snimku sto se desilo. Dns vise necu igrati jer nemam volje opet to sve prozivljavati,

E da zaboravio sam reci lopta i dalje prolazi kroz moje igrace uzmem loptu i onda se ona pojavi iza mog igraca protivniku u nogama.

cicek sub 25.1.2020 16:29
The_K kaže...

Odigrao sam jednu tekmu sada i isto je sranje kao prije. Moj Messi je imao situaciju da pospremi loptu u prazan gol on se mucio 3 sekunde da stopa loptu a za to vrijeme mi je on uzeo loptu vec. Izvodio sam korner moj Pique je mogao lupiti glavom loptu ali on zbog nekog razloga stopa loptu prsima i onda udara loptu iz voleja. I moj Van Dijk je napravio penal nemam pojma zbog kojeg razloga jer mi nije dalo da pogledam snimku sto se desilo. Dns vise necu igrati jer nemam volje opet to sve prozivljavati,

E da zaboravio sam reci lopta i dalje prolazi kroz moje igrace uzmem loptu i onda se ona pojavi iza mog igraca protivniku u nogama.

 A jbg onda me valjda skripta gura. Ak je tako nek samo jos izdrzi bar 13 tekmi :D

cicek sub 25.1.2020 20:11
SimeKZ kaže...

Svake godine do sada dobili smo paketic u odnosu na nasu kolicinu game timea/ulogiranja u igru za kinesku novu godinu. Jel moguce da nam ove godine to nece dat? 

 Dada ja sam znao ostaviti igru po 8h kad bih bio nocna da dobijem taj ultimate pack :D ocito je uzalud bilo :D

SimeKZ sub 25.1.2020 20:28

Evp ga, drugi poraz. Potpuno ne zasluzeno jer je bili previse ocito da je konekcija na njegovoj strani i to debelo. Dobio je prnal za neii zakasnjeli start, kocku sam pritisnuo bio na sasvim deugom igracu u sasvim 15toj poziciji na igralistu. On je radio fcking bicikle sa Neymarom. Sissoko je bio ko neki najfluidniji CDM kojeg sam ikad vidio. Kad god sam doso u sansu za udarac Luiz je iskakal ko iz pastete da blokira. Nakon 12 utakmica ciste perverzije, ja uletim u tekmu gdje sam potpuno osakacen napadacki na njegov bunker. 

Kap koja ke prelila casu je bila na rubu 16m gdje ja napravim heel to heel flick, "napravim", a moj Son ostane stajat ukipljen u mjestu. 

Dodavanja su mi imala animaciju od par sekundi, tak da je on mogao 5x vidit gdje ce ta lopta ic. 

 

Jebeno ne vjerujem da sam ovo dozivio sad. 12 utakmica igram perfektno, dozivim poraz zbog DCa koji nije do mojeg interneta i onda ovo. Razjebu mi pol veceri sa svojim izdrkotinama od servera. 

movie sub 25.1.2020 22:12
SimeKZ kaže...

Svake godine do sada dobili smo paketic u odnosu na nasu kolicinu game timea/ulogiranja u igru za kinesku novu godinu. Jel moguce da nam ove godine to nece dat? 

Nadam se da će ti uzeti tri najbolja igrača iz kluba za kinesku novu godinu   S obzirom kako nas tretiraju to bi bio logičan slijed događaja.

movie sub 25.1.2020 22:14
manipulator kaže...

Imam Militao RTF kojeg sam platio 510k sa shadow, sad vidim da već ide za 660k..Dal sad prodati prije utakmice protiv Manchester Citya ili pričekati da još cijena naraste ?? 

Ako hoćeš izvući maksimum, prodaš ga dan prije tekme. Poslije tekme ga opet kupiš jer će market biti zatrpan karticama pa si ekipa ruši cijenu kako bi se riješila kartica. Tako je bilo svake godine do sada.

cicek sub 25.1.2020 22:30
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Svake godine do sada dobili smo paketic u odnosu na nasu kolicinu game timea/ulogiranja u igru za kinesku novu godinu. Jel moguce da nam ove godine to nece dat? 

Nadam se da će ti uzeti tri najbolja igrača iz kluba za kinesku novu godinu   S obzirom kako nas tretiraju to bi bio logičan slijed događaja.

 A ako misle nesto dati kad bi to dali? Danas u ponoc? 

cicek ned 26.1.2020 02:09

Tako mi je zao sto nismo odigrali do kraja. Cisto da vidim koliko lik golova moze popit. Gađao sam stative, sve i svasta... Ovaj se dodavao iz okreta bez beda. Doslovno ni jedan pas iz okreta180 mu nije bio kratak ili netocan, sve je islo kak valja. E a ovaj POTM ben yeder nije normalan.

 

Steta sto POTM upgradei nisu ukljuceni u OTW kartice. Sad bi ga mozda i koristio.

cicek ned 26.1.2020 03:34

E mislim da mi je ovaj gol oduzeo elite. :)

https://youtu.be/3z7o5wbX__s

 

Glupo je jednostavno. Glupo je sto takav gol doluci tekmu od igraca koji ima 79 staminu, a trci u 105' ko gazela. I onda jedna tekma razjebe cjelu WL. Trenutno sam na gold2 i imam jos 7 tekmi. Sve ove koje sam popusio prije ili sam bio glup ili sam zajebo. Ali tu nisam napravio nista osim sto sam igrao 105' s igracima koji imaju vecu staminu nego ovaj jazavac koji se trzao i fintirao cjelo vrijeme. Jednostavno je glupo.

jopis ned 26.1.2020 04:52

Što reći, koju posluku porati....

Znači ili je lik čiter ili je najbolji igrač protiv kojeg sam igrao. Svako dodavanje u prostor, al baš svako, i sa 60m udaljenosti je kirurški precizno, svaki njegov šut ide u kuteve gola, strašno nešto. A ja sa 5 igrača sa 90+ šutem i 90+ finishingom pogađam njegove obrambene u neprejebivom bloku i njegov golman, naravno terrakštegen brani apsolutno svaki udarac, neovisno jel fines sa 16m, jel napunjen do kraja udarac u prvu stativu sa 10m udaljenosti, lagano plasirana lopta po zemlji, ma nema Boga, terbogštegen je sve u igri. Jad.

manipulator ned 26.1.2020 10:13
movie kaže...
manipulator kaže...

Imam Militao RTF kojeg sam platio 510k sa shadow, sad vidim da već ide za 660k..Dal sad prodati prije utakmice protiv Manchester Citya ili pričekati da još cijena naraste ?? 

Ako hoćeš izvući maksimum, prodaš ga dan prije tekme. Poslije tekme ga opet kupiš jer će market biti zatrpan karticama pa si ekipa ruši cijenu kako bi se riješila kartica. Tako je bilo svake godine do sada.

 Ma kvalifikacije su bile a pro su ograničeni na 86 kartice  pa su svi njega kupovali. Utržio sam ga za 658k..

SimeKZ ned 26.1.2020 11:08
cicek kaže...

Tako mi je zao sto nismo odigrali do kraja. Cisto da vidim koliko lik golova moze popit. Gađao sam stative, sve i svasta... Ovaj se dodavao iz okreta bez beda. Doslovno ni jedan pas iz okreta180 mu nije bio kratak ili netocan, sve je islo kak valja. E a ovaj POTM ben yeder nije normalan.

 

Steta sto POTM upgradei nisu ukljuceni u OTW kartice. Sad bi ga mozda i koristio.

 Imam osjecaj da EA nije bzvz stavio cijenu od 700k ua tu karticu. Makar i dalje previse. 

The_K ned 26.1.2020 11:13

Kanadska govna odvratna fuj bljuje mi se od njih. Frajer ide sa Neymarom uzmem loptu lopta mu se vrati uzmem ja opet loptu njemu se opet lopta vrati on ide pucati ja uklizem u blok lopta se odbije do Pelea koji iz okreta puca u sredinu i moj De Gea se saginje da bi se izmaknuo. Onda opet ista prica samo sto sada ide sa ben yedderom ili kako ga ja zovem gličo jer stalno mi zglitcha obranu. Krene on ja mu uzmem loptu lopta se vrati uzmem mu ja loptu i opet mu se vrati naletava na njega de gea uzima loptu u ruke ali lopta ispada iz ruke  i krece lagano prema golu i ja samo alt+f4. Premda sam vodio 3-1 u tom trenutku boli me k ja to jednostavno ne mogu gledati toliko me iritiraju te situacije jer nemaju smisla ni logike ni zdravog razuma i sto je vaznije ni malo zabave to mi samo ubija volju da igram. Prokleti bio kanadjanin koji se sjetio to staviti u smece misleci da je to zabavno i da je to potrebno

Skilledžija ned 26.1.2020 12:35

Ja sad igrao protiv lika s debelim Ronaldom i ništa, ne može prići bliže od 20m od gola.

Opali lik iz daljine jer drugačije ne može i dobije korner.

Dalje znate što je bilo...

Lopta u sredinu, odbije se u jedinih 2 kvadrata šesnaesterca gdje nema mog igrača, ali ima jednog drugog dečka sposobnog koji ima nos za loptu bolji od onih kerova što tartufe traže.

Jbga, moraju nekako opravdati 99 pozicioniranje što piše na kartici.

 

Nakon što je partija završila, naravno da sam izgubio jer njegov Nesta se brže vrti od mog Politana, al nema veze, izgubio sam boli me kurac, dobijam poruku EA servers nisu dostupni i ne da mi nazad u igru HAHAHAHAHA

Jebote, nedjelja, prime time kad bi ljudi igrali ovo govno smrdljivo od igre, ali ne može.

No servers for you!!!

Ni paketi za kinesku Novu godinu, ni serveri da se igramo, odjebite smradovi, uzeli smo vam pare, boli nas kurac za vas i vaše kukanje.

jopis ned 26.1.2020 14:21
Arminho kaže...

15-2, s tim da sam u svih 17 utakmica bio bolji. Nema znakova delaya, laga.

 A šta ćeš, u sarajevu je ipak ea hq pa su serveri blizu tebe pa nema lagga i delaya. A i pro kao ti da nije najbolji svaku tekmu, pa to bi bilo tragično...

Skilledžija ned 26.1.2020 14:32

Nekon što sam se prošla dva vikenda grčevito borio za silver 1, ovaj vikend sam relativno normalno dogurao do gold 3.

U principu sam zasluženo gubio i zasluženo pobjeđivao.

Za razliku od prošla dva vikenda kad sam baš bio prcan u mozak od strane EA-a, ovaj vikend je to u velikoj mjeri izostalo.

Lag je bio povremeno, pogotovo jednu sam igrao gdje bi igra doslovno stala na sekundu dvije i onda se premota ubrzani film s akcijom koju nismo igrali.

Primjetio sam da je i protivnik imao takvih problema jer smo se obojica zabijali u aute i kornere nakon tih premotavanja.

Tu sam čak uspio pobijediti, lik je nakon 2-0 kvitao na moju sreću jer da je ostao tko zna što bi zbog laga bilo.

Još taj lag i delay mogu podnijeti jer sam se godinama mučio sa matchmakingom pa sam naviko na to, ali kad me igra prca u mozak, e to ostavlja tragove na mom zdravlju :)

Arminho ned 26.1.2020 14:34
jopis kaže...
Arminho kaže...

15-2, s tim da sam u svih 17 utakmica bio bolji. Nema znakova delaya, laga.

 A šta ćeš, u sarajevu je ipak ea hq pa su serveri blizu tebe pa nema lagga i delaya. A i pro kao ti da nije najbolji svaku tekmu, pa to bi bilo tragično...

 Pa čudno mi kako vi stalno kukate, a sigurno ste na boljem internetu i bliže serverima. Još ja igram preko Wi-Fija. I nikad nikakvih problema, aj možda dvaput u 1500 utakmica da mi se dogodilo nešto bizarno za što ne mogu sebe kriviti. Eto, dvaput.

SimeKZ ned 26.1.2020 14:37
Arminho kaže...
jopis kaže...
Arminho kaže...

15-2, s tim da sam u svih 17 utakmica bio bolji. Nema znakova delaya, laga.

 A šta ćeš, u sarajevu je ipak ea hq pa su serveri blizu tebe pa nema lagga i delaya. A i pro kao ti da nije najbolji svaku tekmu, pa to bi bilo tragično...

 Pa čudno mi kako vi stalno kukate, a sigurno ste na boljem internetu i bliže serverima. Još ja igram preko Wi-Fija. I nikad nikakvih problema, aj možda dvaput u 1500 utakmica da mi se dogodilo nešto bizarno za što ne mogu sebe kriviti. Eto, dvaput.

 Ako cemo nekom logikom na koji nacin oni kompenziraju sa konekcijom. Znacilo bi da u tvojih 1500 tekmi, 1485 je kompenziralo za tebe a 15 za protivnika koji je bio jos udaljeniji i sa losijim internetom. Kaj i nije cudno. Ne osporavam tvoje rezultate, ali logika iza kompenzacije nalaze to. 

cicek ned 26.1.2020 14:43
Arminho kaže...
jopis kaže...
Arminho kaže...

15-2, s tim da sam u svih 17 utakmica bio bolji. Nema znakova delaya, laga.

 A šta ćeš, u sarajevu je ipak ea hq pa su serveri blizu tebe pa nema lagga i delaya. A i pro kao ti da nije najbolji svaku tekmu, pa to bi bilo tragično...

 Pa čudno mi kako vi stalno kukate, a sigurno ste na boljem internetu i bliže serverima. Još ja igram preko Wi-Fija. I nikad nikakvih problema, aj možda dvaput u 1500 utakmica da mi se dogodilo nešto bizarno za što ne mogu sebe kriviti. Eto, dvaput.

 Možda bosanske piramide pojacavaju signal i smanjuju lag.

 

 

Evo vidim ja sam do navecer na stand by opciji. Onda u lov na elite. 7 tekmi jos ostalo imam pravo jednu izgubit.