CroVandal pet 8.11.2019 13:46

Pa dobro ako si tek poceo bit ce ti odlican. Za te coinse. Najbolje da proucis kako tradati jel ces inace tesko do top ekipe osim ako te nesere u paketima da svako malo dobijes nesto dobro. 

 

U WL za sada 2 pobjede od 2 odigrane. Ovo sa prebacivanjem igraca se i meni desava srecom protivnik nije iskoristio. 

ZeNGe_CRO-mt pet 8.11.2019 15:01
TheMaverick kaže...

Jel moguce da je Vardy za dzabe? Doslovno sam imao sve za njega.

 

Isao provjeravati da se nisam zajebao, da nije mozda loan. 

 Pa da tak i ja ,sve do jednog sam imao jedino kaj sam morao dat da je ajmo reć vrijedno su Plavi Kepa i Gundogan ali oni niti nisu tak skupi jedino sad treba isprobat tog Vardya da vidimo jel pije vodicu ;) nadam se da vrijedi ali sumnjam da je bolji od Rashforda koji mi trpa nemilice.

movie pet 8.11.2019 15:53
Skilledžija kaže...

Aupičku materinu... odlično izgleda kartica, al nemam kamo s njom.

Jedino ako ima neka formacija sa 4 ST-a :)

Ili da ga metnem na CDM-a kao što panjevi stavljaju slične kartice na te pozicije?

 Gle, nije me došao ništa i ako neću s njim igrati mogu ga ubaciti u neki SBC. Besplatan je. Inače, nikad mi se nije sviđao niti sam ikada s njim igrao.

 

Večeras kreću road to glory dinamičke kartice. Znači, opet slom marketa i sve što ide uz to. Gledam već sad mi je aguero izgubio 100k u odnosu na prekjučer a firmino 50k. Nisam pametan, ne volim gubiti na karticama. Sve ovisi koga će ubaciti u dinamičke kartice. Nadam se da neće biti aguero i firmino jer su već bili u ovim scream karticama. Kupio sam si 20 kartica ratinga 85 i 86. Sigurno će biti neki SBC s road to glory karticama kao i prošle godine pa bolje ih sada uzeti nego navečer kada im poraste cijena. A opet, otvarat će se packovi pa možda i padne cijena? Tko bi mogao sve predvidjeti.

Skilledžija pet 8.11.2019 16:04
movie kaže...

 Gle, nije me došao ništa i ako neću s njim igrati mogu ga ubaciti u neki SBC. Besplatan je. Inače, nikad mi se nije sviđao niti sam ikada s njim igrao.

 

Gledam već sad mi je aguero izgubio 100k u odnosu na prekjučer a firmino 50k. Nisam pametan, ne volim gubiti na karticama. 

Složio sam SBC samo moram stisnuti submit, ali se nećkam jer stvarno nemam kamo s njim.

Vjerojatno ću na kraju uzeti tu karticu jer možda bude neki zadatak s njom i slično.

 

A ovo za pad cijena bolje da mi nisi spominjao :(

Jučer sam namjeravao prodati Aubameyanga i išao je za 310k otprilike.

Reko, pričekat ću još jedan dan pa možda izmuzem koji coins više.

Hoću kurac... trenutno na marketu najjeftiniji 255k.

Sad samu dilemi dal da ga prodam ili da čekam i nadam se boljoj cijeni?

ZeNGe_CRO-mt pet 8.11.2019 16:07
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Aupičku materinu... odlično izgleda kartica, al nemam kamo s njom.

Jedino ako ima neka formacija sa 4 ST-a :)

Ili da ga metnem na CDM-a kao što panjevi stavljaju slične kartice na te pozicije?

 Gle, nije me došao ništa i ako neću s njim igrati mogu ga ubaciti u neki SBC. Besplatan je. Inače, nikad mi se nije sviđao niti sam ikada s njim igrao.

 

Večeras kreću road to glory dinamičke kartice. Znači, opet slom marketa i sve što ide uz to. Gledam već sad mi je aguero izgubio 100k u odnosu na prekjučer a firmino 50k. Nisam pametan, ne volim gubiti na karticama. Sve ovisi koga će ubaciti u dinamičke kartice. Nadam se da neće biti aguero i firmino jer su već bili u ovim scream karticama. Kupio sam si 20 kartica ratinga 85 i 86. Sigurno će biti neki SBC s road to glory karticama kao i prošle godine pa bolje ih sada uzeti nego navečer kada im poraste cijena. A opet, otvarat će se packovi pa možda i padne cijena? Tko bi mogao sve predvidjeti.

 Road to glory?mozes pojasniti?fakat sam njub i pol tog nisam skuzio kaj si napisao :) 

movie pet 8.11.2019 16:15
ZeNGe_CRO-mt kaže...

 Road to glory?mozes pojasniti?fakat sam njub i pol tog nisam skuzio kaj si napisao :) 

Izlaze ti dinamičke kartice igrača koji igraju ligu prvaka i ligu uefa. Kako klub prolazi pojedinu fazu natjecanja tako će se ta kartica nadograđivati. Znači ako recimo liverpool prođe grupnu fazu, recimo firmino ima karticu ratinga 87, kartica se nadograđuje na 88. Ako prođu prvu nokaut fazu kartica dobija rating 89 i tako do finala. Pitanje je sada koje će igrače staviti unutra. Vidjet ćemo u 19h

movie pet 8.11.2019 16:19
Skilledžija kaže...

 

A ovo za pad cijena bolje da mi nisi spominjao :(

Jučer sam namjeravao prodati Aubameyanga i išao je za 310k otprilike.

Reko, pričekat ću još jedan dan pa možda izmuzem koji coins više.

Hoću kurac... trenutno na marketu najjeftiniji 255k.

Sad samu dilemi dal da ga prodam ili da čekam i nadam se boljoj cijeni?

Gle, ja u dvije kartice imam potrošene 2 milje. Prekjučer sam za njih mogao dobiti oko 2 milje i 150k coinsa. Danas samo 2 milje. Pitanje je što će biti navečer. Možda još izgube na vrijednosti ako izađu neke lude kartice. Toga se bojim. No opet neću srljati i otići u minus. Kockat ću se i neću ništa prodavati. Možda se situacija popravi a možda se pogorša. Sjebao sam se pa sam jučer uzeo walkera. Danas je još pao cijenom a navečer će još pasti. Znači na njemu ću spljugati ziher 80k coinsa. Nisam na to naučio pa me svrbi...

CroVandal pet 8.11.2019 17:35

3. Tekma u wl i poraz. Lik je imao dobru ekipu ali nije bio nesto najgore kako njegovi markiraju moje uvijek znaci nemam nikad slobodnog igraca za dodati barem ne u zadnjoj fazi napada a i kad dodam lik samo stisne tackleni uzima uvijek loptu ali uvijek ja ga tacklam 5 puta i opet lopta kod njega skripta ili delay neznam uglavnom necu sad vise igrat cekam po noci mozda odigram nekoliko ako bude bolje. Cilj mi je samo silver 1 sve preko ako mi se bude dalo ako ne bit ce neodigrano.

movie pet 8.11.2019 18:26
SimeKZ kaže...

Dobra shema je kaj ce market jebacki past. Meta kartice u RTTF, paketici i FP idu ko djeca u skolu. 

 

Kolko vidim objectivesi se resetiraju u 18h. 

Pa nisam siguran. Bit će sbc kao i prošle godine i cijena 84, 85 i 86 kartica je lagano porasla. Kupio sam ih ujutro za dva sbc i gledam sada su sve kartice za par tisuća skuplje. Svi se opskrbljuju karticama za sbc. Imao sam nos da bi son mogao biti unutra i ujutro sam ga prodao. Sada je pao skoro 40k coinsa. Možda nešto poraste kada ode iz packova ali nikad ne znaš.

ZeNGe_CRO-mt pet 8.11.2019 19:00

Oprostite kaj postavljam glupa pitanja kao najveća njubara na forumu ali kaj je sad najbolje kupovat?koje kartice?baš tih igrača special?

sad tražim npr militao ali ga nema osim plavih kartica.fakat mi nije ništa jasno kaj da sad kupujem?

samo da nešto podijelim, sada odigram u zadnji tren dva squad battlea za milestine od 100 dobivenih squad battlesa i padne mi Koulibaly jebote koje ja imam sreće baš me sere ova dva dana na najjače 

slika je naopako jaoo njubara

The_K pet 8.11.2019 20:12

Jebala ih ta dematerelizacija igraca zasto mi svaki put lopta prodje kroz igraca uzmem loptu sa wijnaldumom ali je nisam uzeo uzmem loptu sa piquem ali je nisam uzeo i onda njegov reus nakon sto je prosao dva puta kroz dva moja igraca trceci samo ravno pukne u sredinu i moj de gea se izmakne da ga lopta slucajno ne bi pogodila jer igramo granicara a ne nogomet. Kasnije ja uspijem nesto sloziti idem sa Messiem na 30m sam i on izleti sa ter stegenom i moj mutavac pogodi ter stegena u glavu i lopta se odbije do mog perisica kojeg sam tek sada ubacio znaci skroz je frisak znaci ja sam imao citav prazan gol i nisam isao pucati iz prve jer sam htio ici na sigurno znate sto se desilo moj perisic nije mogao stopati loptu lopta je prosla njemu kroz noge i onda sam trcao za loptom i odbije mu se jos jednom od noge i tek kad se ovaj vratio na gol moj perisic je primirio loptu odmah alt+f4. Pas mater varalice kanadske smrdljive kako netko moze biti toliko glup i trositi pare na pointse kako covjek kada dozivi takvu glupost misli sebi u glavi "hey idem dati kanadjanima jos novca nije mi bilo dosta sto su me prevarili da kupim strganu igru idem im dati jos para da dobijem nekog dobrog igraca u paketicu sa kojim cu igrati do 9 mjeseca i onda vise nikad u svom zivotu necu upaliti igru jer to sve ima smisla"

Skilledžija pet 8.11.2019 21:32

Otvorim ultimate pack za 200 pobjeda u rivalsima i od 24 rare kartice dobijem jebenog Neresa ovog novog plavog, a ostale kartice 82 najjača.

Pa makar su mi mogli dati u tom packu par 83 i 84 kartica, ionako su untradable, nabijem ih na škrt kurac.

 

Još malo hvalospjeva o Sonu... 11 utakmica 21 gol i 7 asistencija sve u 5. diviziji odigrano s tim da je 4-5 utakmica ulazio u drugom poluvremenu, ubacivao sam ga kod Talijana jer mi je takav gušt s njim igrati da mora stalno jadničak biti na terenu :)

Šteta što glupi Kanađani nisu implementirali statistike za kartice s kojima igramo jer me baš zanima Sonova statistika.

Neću puno lagati ako kažem da mu je konverzija udaraca u golove preko 80%, taj dečko jednostavno ne promašuje.

Čak ga ponekad forsiram da vidim dokle to može ići i mačak pogađa kako god ja stisnem tipku, strašno nešto.

Evo i jedan screenshot njegovog učinka na poluvremenu...

Kane se može sakrit pred Sonom, mali je ubojica :P

 

WL nisam još počeo igrat jer mi se jebe za to.

Rješavam nove zadatke i uživam trenutno... nadam se da će uživancija potrajati pa zato i izbjegavam WL :)

 

 

SimeKZ pet 8.11.2019 22:03
Skilledžija kaže...

Otvorim ultimate pack za 200 pobjeda u rivalsima i od 24 rare kartice dobijem jebenog Neresa ovog novog plavog, a ostale kartice 82 najjača.

Pa makar su mi mogli dati u tom packu par 83 i 84 kartica, ionako su untradable, nabijem ih na škrt kurac.

 

Još malo hvalospjeva o Sonu... 11 utakmica 21 gol i 7 asistencija sve u 5. diviziji odigrano s tim da je 4-5 utakmica ulazio u drugom poluvremenu, ubacivao sam ga kod Talijana jer mi je takav gušt s njim igrati da mora stalno jadničak biti na terenu :)

Šteta što glupi Kanađani nisu implementirali statistike za kartice s kojima igramo jer me baš zanima Sonova statistika.

Neću puno lagati ako kažem da mu je konverzija udaraca u golove preko 80%, taj dečko jednostavno ne promašuje.

Čak ga ponekad forsiram da vidim dokle to može ići i mačak pogađa kako god ja stisnem tipku, strašno nešto.

Evo i jedan screenshot njegovog učinka na poluvremenu...

Kane se može sakrit pred Sonom, mali je ubojica :P

 

WL nisam još počeo igrat jer mi se jebe za to.

Rješavam nove zadatke i uživam trenutno... nadam se da će uživancija potrajati pa zato i izbjegavam WL :)

 

 

 Son je daleko najbolje kartica koju sam koristio u napadu nakon Del Piera iz FIFAe 18. Mislim da mi vec sad ima preko 40 golova i preko 30 asistencija. Uz njega Eriksen... kakva kartica. On ima slicnu statistiku samo u obrnutom smislu kaj se tice asistencija i golova. 

 

Isprobao sam jedno poluvrijeme Vardya. Solidna kartica. Izuzetno brza, doslovno preleti kraj stopera. Nazalost ne znam jel ce ga se moc iskoristit 100% radi server delaya, jer je to kartica koja zahtjeva malo finije kontrole. A svi znamo da to bas i nije moguce u ovom stanju u kojem se serveri nalaze. 

 

Nastavio sam igrat 4231 ali sam stavio u napadu width na jedno 3 i players in box spustio na 4 cini mi se. Obranu i Napad na balanced. Ono kaj sam dobil sa tim je vise opcija za dodavanje. Zgusnuti na malom prostoru, lakse mogu igrati nogomet od noge do noge... nego nabijat na strane gdje bekovi samo cekaju da presjeku loptu.

movie pet 8.11.2019 22:18

Meni taj Vardy totalno bezveze kartica. Mislim da nije imao točno dodavanje u 6 tekmi. Zabio jedan gol i to odbijanac. Uglavnom stoji na centru kao vezni. Za njega je storyline Zaha direktor svemira. Jednostavno mi taj vardy ne odgovara. Na istim postavkama Zaha stalno u centru događanja pred golom a Vardy stoji gotovo na centru kao zadnji vezni.

 

Inače, večeras tko je imao strpljenja i živaca mogao se obogatiti. Igra u menijima šteka do bola. Teško je bidati jer igra stalno nešto očitava i muči se. U takvoj situaciji uzeo par Alabi po 7k coinsa, fernandinha po 10k i još par kartica gimineza po 4k coinsa. Nije mi se više dalo jer je to muka isusova. Ljudi moji što su oni napravili od ove igre da je sada normalno kada igra šteka u menijima poslije 17h kada se zakači na igru više igrača. Inače, ove cijene ovih kartica su sulude, bar za mene. Danas u SBC karina. Nakon jučer sada sam miran do 5 mjeseca iduće godine.

 

Kaj su objectives 2 skratili? Traje 42 dana a prvi je trajao 50 dana?

sexytoiletpaper pet 8.11.2019 23:56

Druga tekma WL, frajer ima Ronalda i Griezzmana u napadu, reko ajde, izgurati cemo. Lik ne da ne zna igrati nego katastrofa. Drop Backčina samo takva, ja prelazim centar, on vec ima 4 igraca u petercu :'D. Dobio ga 4-0 sa 65% posjeda lopte i bio sam malo pizda pred kraj, izasao mu u 1v1 pred gol, okrenuo se i vratio u drugom smjeru. :D

SimeKZ sub 9.11.2019 00:55
SimeKZ kaže...

 Jebeno mi je kak nasi portali kasne... Onak, tjedan dana.

 

Vec treca ovakva tekma. Komedija. 

 Strasno mi je da sam na 8-3 a nisam zasluzio bit na 8-3. Niti jedan jebeni poraz nisam zasluzio. Nevjerovatno mi je da mi se dogadaju tekme ko ova gore na slici, ili jos gore kaj se tice udaraca po golu sa moje strane. 

Igrao sam tekmu protiv lika koji ima upaljenu opciju pressing after possession loss. Oduzmem loptu, svi jurnu na mene... ja mu doslovno 6 igraca izbacim iz igre jednom dugom loptom. Kak je ta lopta dosla do mog igraca, dok je on nju stopal... doslovno svi njegovi igraci su se stigli vratit nazad na mjesto. Komicno. 

 

Dakle, ono kaj sam reko gore. Sirinu ekipe sam smanjio maksimalno i slozio vise kao possesion taktiku, samo bez te postavke. Apsurdno je da sa ovim postavkama imam puno vise opcija u napadu nego sa ''napadackom'' taktikom. Sane je blizu, Demebele je blizu, Son i Eriksen mogu igrati kako zele. Plus Sissoko dolazi jer je H/H. 

 

Trenutno lezim na 460k coinsa. Prodajom Lengleta bi dosel na 560... prodajom UCL De Jonga bi dosel na 610-620k. Posto ne mogu uc u WebApp jer sam maloprije izasel iz FIFAe. Kaj da promijenim u postavi - Neuer - Carvajal, Pique, Hernandez, Alaba - Sissoko, Eriksen, Vidal - Sane, Son, Dembele. 

 

Trenutno kao dvije najslabije karike vidim Alabu i Vidala. Vidala vise zbog stamine i pacea, makar posao koji radi u sredini je strasan. Isto tak Carvajal... al nemam pojma za koga da ga zamijenim. 

TheMaverick sub 9.11.2019 07:16
movie kaže...

Meni taj Vardy totalno bezveze kartica. Mislim da nije imao točno dodavanje u 6 tekmi. Zabio jedan gol i to odbijanac. 

 

2 tekme 2 gola i mislim da je tocno ono sto sam ocekivao. Za razliku od tebe, kod mene je Vardy uvijek dobro sljakao i zabijao (fifa 18). Mislim da je idealan za formaciju s 2 napadaca.

 

Mene je ova kartica posteno obradovala jer cijenim ovog igraca u stvarnosti. Jos ne mogu doci sebi da sam je dobio besplatno.

 

ertz111 sub 9.11.2019 08:54

Ni kod mene Vardy nista posebno sto se tice realizacije,ali ima 7 asistencija u 3 utakmice. 

Ali zato Auba POTM je bukvalno bog,zabija iz svih pozicija. Auba,Sterling,Eriksen i Felipe Anderson ubijaju sa svih strana.