jovial čet 10.10.2019 14:45
toxic kaže...

Skripta kod igre ? Pa nemojte me zezat, naravno da postoje skripte to su ipak brojevi nule i jedinice... Sve je skriptirano ali dal je namješteno da to bude baš onako kako Vi govorite ? Ne i ne.

 

 

 Donalde, jesi to ti?

toxic čet 10.10.2019 14:48
jovial kaže...
toxic kaže...

Skripta kod igre ? Pa nemojte me zezat, naravno da postoje skripte to su ipak brojevi nule i jedinice... Sve je skriptirano ali dal je namješteno da to bude baš onako kako Vi govorite ? Ne i ne.

 

 

 Donalde, jesi to ti?

 Ne, nego malo više razumijem tehnicku stranu od onog sto se ovdje komentira...Ali jbga neki vole prihvatiti cinjenicu da sve urotilo protiv njih samo da izgube tekmu...

Sto se mene tice ionako nisam dobar u igri, gubim 50% tekmi.

SimeKZ čet 10.10.2019 14:54
toxic kaže...
jovial kaže...
toxic kaže...

Skripta kod igre ? Pa nemojte me zezat, naravno da postoje skripte to su ipak brojevi nule i jedinice... Sve je skriptirano ali dal je namješteno da to bude baš onako kako Vi govorite ? Ne i ne.

 

 

 Donalde, jesi to ti?

 Ne, nego malo više razumijem tehnicku stranu od onog sto se ovdje komentira...Ali jbga neki vole prihvatiti cinjenicu da sve urotilo protiv njih samo da izgube tekmu...

Sto se mene tice ionako nisam dobar u igri, gubim 50% tekmi.

 Cak se u jednom slazem s tobom. Previse ljudi si uzima za pravo rec da ih je igra dobila a realno su prosjek. Ako ima igraca koji dodu do 30-0 znaci da se moze i tocka. Ako ti to ne mozes, ne znaci da si los... Nrgo si prosjek i sa tim se treba pomirit dok se ne nauci igrat.

 

E sad... Dynamic diff. Postoji, cak je patentiran. Da utjece na igru, utjece. Da ljudi 99% vremena krive to za svoje poraze, krive. Jbg... Najteze je priznat da si los. 

toxic čet 10.10.2019 14:58
SimeKZ kaže...
toxic kaže...
jovial kaže...
toxic kaže...

Skripta kod igre ? Pa nemojte me zezat, naravno da postoje skripte to su ipak brojevi nule i jedinice... Sve je skriptirano ali dal je namješteno da to bude baš onako kako Vi govorite ? Ne i ne.

 

 

 Donalde, jesi to ti?

 Ne, nego malo više razumijem tehnicku stranu od onog sto se ovdje komentira...Ali jbga neki vole prihvatiti cinjenicu da sve urotilo protiv njih samo da izgube tekmu...

Sto se mene tice ionako nisam dobar u igri, gubim 50% tekmi.

 Cak se u jednom slazem s tobom. Previse ljudi si uzima za pravo rec da ih je igra dobila a realno su prosjek. Ako ima igraca koji dodu do 30-0 znaci da se moze i tocka. Ako ti to ne mozes, ne znaci da si los... Nrgo si prosjek i sa tim se treba pomirit dok se ne nauci igrat.

 

E sad... Dynamic diff. Postoji, cak je patentiran. Da utjece na igru, utjece. Da ljudi 99% vremena krive to za svoje poraze, krive. Jbg... Najteze je priznat da si los. 

 Naravno da se moze...

To ne znaci da onu 31 tekmu ne mozes izgubit na nacin da ti lik pukne jednom na gol i zabije a ta pucas zito i koristo prema njemu i nista ne ide unutra... pa mislim svaki dan gledamo takve tekme uzivo...

 

A sto se tice da lopta prode kroz igraca, to su pogreske nula i jedinica.. ovdje je tolko puno parametara da jednostavno nista nije savrseno niti je moguce da bude savrseno... 

 

Ono sto ja zamjeram je to konstatno nerfranje ili bufanje pojedinih radnji u nogometu... a kroz tjedne i mjesece izdavanje glupih kartica s savrsenim rejtingom i slicno tome.

Bas gledam jucer tipa koji dobro i igra i cesto igra online draft i nalijece na ljude koji isto igraju okey ali ne koriste finte i driblanje i gledam to mu prolazi i pobjeduje...

ja recimo to uopce ne koristim i skuzio sam ako zelim malo vise pobjedivat moram nauciti finitirati u pravo vrijeme... i to je opet do mene a ne do skripte... ko mi je kriv sto zazujim na fintu..

 

movie čet 10.10.2019 15:12
SimeKZ kaže...

 Puno ljudi otvara nagrade i cijena marketa je niska. Nisi trebal odma prodavat. 

A isto tako je po nižoj cijeni kupio navedene igrače tako da je u principu na istom. Glupo bi bilo da je prodao a nije ništa kupio. To ne bi imalo smisla, ovako ok. Bit će na istom

Ja sam danas na market spucao oko 250k coinsa. Ujutro sam samo uzimao lingarda kojeg sam na bidanju uzimao po 750 coinsa. Natovario sam se Gimeneza kojeg sam znao uhvatiti i za 3k coinsa. Uglavnom nadam se dobroj zaradi i korak bliže van dijku.

toxic čet 10.10.2019 15:17
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Puno ljudi otvara nagrade i cijena marketa je niska. Nisi trebal odma prodavat. 

A isto tako je po nižoj cijeni kupio navedene igrače tako da je u principu na istom. Glupo bi bilo da je prodao a nije ništa kupio. To ne bi imalo smisla, ovako ok. Bit će na istom

Ja sam danas na market spucao oko 250k coinsa. Ujutro sam samo uzimao lingarda kojeg sam na bidanju uzimao po 750 coinsa. Natovario sam se Gimeneza kojeg sam znao uhvatiti i za 3k coinsa. Uglavnom nadam se dobroj zaradi i korak bliže van dijku.

 Imas smisla za fin. biznis :)

Dakle cekas cetvrtak da pokupujes jeftino i vikendom prodajes za duplo vise :)

movie čet 10.10.2019 15:19
toxic kaže...

A sto se tice da lopta prode kroz igraca, to su pogreske nula i jedinica.. ovdje je tolko puno parametara da jednostavno nista nije savrseno niti je moguce da bude savrseno... 


 

 Zašto te nule i jedinice nisu izražene recimo u fortniteu pa da tamo metak prolazi kroz lika kojeg gađaš? Na što bi to sličilo? Ništa nije savršeno, bar nam je to svima jasno. No ako u pucačinama metak pogodi i lik padne, zašto u ovom smeću lopta koja te pogodi nema isti efekt? Naravno, ovakva sranja se događaju uglavnom u zadnjim minutama tekme ili u situacijama kada ne kontroliraš utakmicu i vidljivo ti je da ćeš popiti gol. Samo čekaš na koji će to način biti. Mene ne smetaju porazi niti se veselim pobjedama. Želim pomalo igrati jer volim nogomet ali ne želim da me igra pravi budalom. Pogotovo ne igra koja ima najveći budžet u ovoj grani industrije i najveću zaradu. Znači imaju resurse da sve to dovesu u red ali je očito da ne žele. Koliko me pamćenje služi ovakva sranja se nisu događala dok nisu prešli na novi engine.

toxic čet 10.10.2019 15:23
movie kaže...
toxic kaže...

A sto se tice da lopta prode kroz igraca, to su pogreske nula i jedinica.. ovdje je tolko puno parametara da jednostavno nista nije savrseno niti je moguce da bude savrseno... 


 

 Zašto te nule i jedinice nisu izražene recimo u fortniteu pa da tamo metak prolazi kroz lika kojeg gađaš? Na što bi to sličilo? Ništa nije savršeno, bar nam je to svima jasno. No ako u pucačinama metak pogodi i lik padne, zašto u ovom smeću lopta koja te pogodi nema isti efekt? Naravno, ovakva sranja se događaju uglavnom u zadnjim minutama tekme ili u situacijama kada ne kontroliraš utakmicu i vidljivo ti je da ćeš popiti gol. Samo čekaš na koji će to način biti. Mene ne smetaju porazi niti se veselim pobjedama. Želim pomalo igrati jer volim nogomet ali ne želim da me igra pravi budalom. Pogotovo ne igra koja ima najveći budžet u ovoj grani industrije i najveću zaradu. Znači imaju resurse da sve to dovesu u red ali je očito da ne žele. Koliko me pamćenje služi ovakva sranja se nisu događala dok nisu prešli na novi engine.

 Kako nisu?

Doduše ja igram Apex Legend i jako puno bugova ima i nelogicnosti doduse jako puno toga je povezano s konekcijom...

Koga da roknem kad sletim prije lika i sitscem da mi pokupi pljucu on sleti iza mene i pokupi je prije i krepam?

 

Npr. igram Mortal Kombat serijal godinama i to je ppuuuuuno jednostavnija igrat i zna imati problema gdje ti ne prihvati kombo... jbga...

Koliko vidim EA ja omrazen i ima razloga biti..

No vidim isto tako da PES ne cvijeta isto..

 

Koje su nam opcije??

Fifa je jedini nogomet koji me veseli trenutno i u istvo vrijeme nervira ali ne mogu krivit igru da mi je kriva vec sam si u 99.9% slucajeva iskljucivo sam kriv..

 

Eh da zaboravio sam taj fini lijepi WOT kojeg igram evo ima 6 godina i omiljeni nam RNG, eto ko igra WOT zna kako je lijepo kada te igre hebe :) jel namjerno ili slucajno?

cicek čet 10.10.2019 15:48
toxic kaže...
jovial kaže...
toxic kaže...

Skripta kod igre ? Pa nemojte me zezat, naravno da postoje skripte to su ipak brojevi nule i jedinice... Sve je skriptirano ali dal je namješteno da to bude baš onako kako Vi govorite ? Ne i ne.

 

 

 Donalde, jesi to ti?

 Ne, nego malo više razumijem tehnicku stranu od onog sto se ovdje komentira...Ali jbga neki vole prihvatiti cinjenicu da sve urotilo protiv njih samo da izgube tekmu...

Sto se mene tice ionako nisam dobar u igri, gubim 50% tekmi.

 Razumijem i ja jako dobro tehnicku stranu. Al da se neki 81 golman namece i ako gledas replay savrseno prati akciju u pojedinim tekmama nebre bit slucajno, jer je taj isti golman s tim nulama i jedinicama ogranicen na ajmo rec neki preformans. A ovo sto se u stvarnosti promase ciste sanse ima vise faktora nego je nula i jedinica u naredbi kod suta. Da sad ne nabrajam, losa sreca je ustvarnosti kad ti lopta odskoci od busena trave koji si u prosloj akciji iscupao ili loptu udaris krivo pa ode u pm jer si imao losu poziciju tijela... ne mozes to mjeriti s igrom gdje igra nasumicno bira dal ces ti dodat pas iz okreta tocno ili ces pogodit krticnjak kod najnormalnijeg pasa. E sad kad se prtlja po toj nasumicnoj vrijednosti tad dobijes skriptu. Jer vjeruj mi ne mozes biti tolko nesretan kolko te fifa moze napraviti jer po tome bi svakog 5 igraca fife pogodio komet ili grom koliko su nesretni u odredenim "slucajnim" situacijama koje gle cuda se desavaju u koliko toliko pravilnim uzorcima. Tak da ako sam u krivu bez gumenih cizama ne ici na kisu.

movie čet 10.10.2019 15:59
toxic kaže...

 

Koje su nam opcije??

Fifa je jedini nogomet koji me veseli trenutno i u istvo vrijeme nervira ali ne mogu krivit igru da mi je kriva vec sam si u 99.9% slucajeva iskljucivo sam kriv..

 

 

Nikad ne krivim igru kada izgubim ali popizdim na igru kada se počnu događati gluposti. Danas sam u ziceru s KDB i hoću zabiti i onda se s leđa u mene zabije moj igrač i obojca padnu? Halo? Vućem kontru a jedan moj igrač trči cijelo vrijeme iza ovog koji vodi loptu samo zato kaj je ušao na poziciju tog igrača. Pogodim 5 stativa a lik iz ničega zabije iz jednog udarca. I sad da dalje ne nabrajam. Sve su to stvari koje nas živciraju. Ako igru plaćamo i to jako masno plaćamo, bar da nam omoguće neko normlano igranje uz normalne servere i sa što manje sranja u samoj igri. Mislim da nitko od nas ne traži previše niti previše očekuje. Da je suprotno sasvim sigurno ne bi igru kupovali svake godine iznova.

Cofinho čet 10.10.2019 17:22
toxic kaže...
movie kaže...
SimeKZ kaže...

 Puno ljudi otvara nagrade i cijena marketa je niska. Nisi trebal odma prodavat. 

A isto tako je po nižoj cijeni kupio navedene igrače tako da je u principu na istom. Glupo bi bilo da je prodao a nije ništa kupio. To ne bi imalo smisla, ovako ok. Bit će na istom

Ja sam danas na market spucao oko 250k coinsa. Ujutro sam samo uzimao lingarda kojeg sam na bidanju uzimao po 750 coinsa. Natovario sam se Gimeneza kojeg sam znao uhvatiti i za 3k coinsa. Uglavnom nadam se dobroj zaradi i korak bliže van dijku.

 Imas smisla za fin. biznis :)

Dakle cekas cetvrtak da pokupujes jeftino i vikendom prodajes za duplo vise :)

 Ne bas. Meta igraci koji se najvise koriste u WL cetvrtkom poslije wl nagrada se dizu cijenom jer dosta ljudi slaze ekipe za petak i nadolazecu WL tako da se te kartice ne isplati kupovat cetvrtkom vec krajem wl-a u nedjelju kad ekipa prodaje timove s kojim su igrali wl. Ja vec par godina u nizu koristim mass bidding metodu ponedjeljkom i cetvrtkom nakon squad battles/fut champions nagrada, ali tada kupujem non rare igrace iz BPL-a koji se ne koriste toliko u WL. Roknem tipa 150 kartica za 350 coinsa i prodam ih sve navecer/dan poslije za 650/700 coinsa. To ti je glatkih 40k u ponedjeljak i glatkih 40k u cetvrtak. 80k tjedno od trejdanja bez previse rizika.

TheMaverick čet 10.10.2019 19:27

Danas odigrao 4 tekme i sve 4 pobjedio.

 

U zraku se osjetilo da mi momcad savrseno funkcionira. Sve me podsjetilo na fifu 12 kada igracima skoci moral.

 

Fascinantno mi je to kako se igraci ponasaju na terenu s obzirom na formaciju, taktiku i poziciju.

Znaci, igra moze sljakati kako treba kad hoce, e sada...Valja li igra ili NE? Ove 4 tekme sto sam odigra su bile nogometna rapsodija i od svih 11 igraca, ne znam koga bi prije pohvalio i zakljucak bi bio da je igra savrseno programirana.

 

Cemu manipulacija, to zna EA, a i mi iskusniji koji smo u ovome od samog pocetka.

 

 

movie čet 10.10.2019 20:09
Cofinho kaže...

 Ne bas. Meta igraci koji se najvise koriste u WL cetvrtkom poslije wl nagrada se dizu cijenom jer dosta ljudi slaze ekipe za petak i nadolazecu WL tako da se te kartice ne isplati kupovat cetvrtkom vec krajem wl-a u nedjelju kad ekipa prodaje timove s kojim su igrali wl. Ja vec par godina u nizu koristim mass bidding metodu ponedjeljkom i cetvrtkom nakon squad battles/fut champions nagrada, ali tada kupujem non rare igrace iz BPL-a koji se ne koriste toliko u WL. Roknem tipa 150 kartica za 350 coinsa i prodam ih sve navecer/dan poslije za 650/700 coinsa. To ti je glatkih 40k u ponedjeljak i glatkih 40k u cetvrtak. 80k tjedno od trejdanja bez previse rizika.

Uopće ne tražim meta kartice već kartice kojima danas padne cijena a naraste u roku jednog dana. Primjer ti je Gimenez. Ujutro kada krene otvaranje packova bez beda ga dobiješ po 7k coinsa. Na snipanju uloviš i jeftinije. Već danas poslijepodne ćeš ga prodati za 12k bez beda, ili recimo Lingard. Ujutro je na bidanju išao po 750 coinsa. Uhvatio tridesetak kartica i već sam ih sve prodao po 2300/2500 coinsa. ostalo mi još 4 kartice. Primjera imaš bezbroj. No ne treba svaštariti. Koncentriram se na 5 kartica i samo mlatim po njima. Kada riješim sve današnje kupljene kartice imat ću zaradu od oko 200k coinsa. Nisam se pretrgao. Ključno je ujutro u 9h 30 minuta sjediti i tih prvih pola sata ubrati što se može više. Kako vrijeme odmiče jedina šansa je snipanje jer na bidanju se lagano cijene dižu. Sada navečer niti snipanje ne pomaže pa se više niti ne trudim. Što sam uhvatio, uhvatio sam. Sljedeća prilika je u ponedjeljak ujutro pa ponovno u četvrtak i tako u krug. Ove druge dane više se niti ne trudim ići na market.

SimeKZ čet 10.10.2019 20:20
The_K kaže...

Da li skripta postoji ili ne. Odgovor se moze naci u ovom videu ne moze mi nitko reci da se ovo desilo slucajno jer sam ja zbog ovoga primio gol i zbog ovoga sam ja odigrao nerijeseno sa protivnikom. Da je protivnik zabio posten gol ne bi nista rekao ali ovo nije posteno, ja nisam gol primio iz svoje greske.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=10&v=7zKO_tOjkZ0

 Ovo nije skripta, to je jednostavno greska u kodu gdje nema registriranja noge kao predmeta koji udara loptu. Skripta je nesto sasvim drugo, usporeni igraci, manje responzivni, udarci neprecizni, dodavanja neprecizna... itd, itd... Ovo je cista greska u kodu koja se provlaci od kad je FIFAe.

movie čet 10.10.2019 20:45

Evo kaj se ljudima dogodi kada u najveće otvaranje packova stave karticu od 12k na bidanje. Prodaju je za 3k coinsa. Već kada nisam ništa dobio u SBC sjeo sam i na bidanju uzeo 20 sokratisa do max 7k coinsa a ta kartica ide bez problema za 11/12k coinsa. Samo treba pričekati par sati. Ne žuri mi se... Danas sam na marketu zdrobio 350k coinsa. Imam još 30k coinsa. Bit ću malo nervozan dok se ne počnu kartice prodavati...

The_K čet 10.10.2019 22:22
movie kaže...

Odradio danapnje SBC.  6 packova dobio i najbolja kartica jebeni Poulsen. Pa ja to ne mogu vjerovati.

 Odradio i ja plus nagrade od rivalsa maksimalna ocjena 82 ne ide preko toga hahahha

movie čet 10.10.2019 22:35
The_K kaže...

 Odradio i ja plus nagrade od rivalsa maksimalna ocjena 82 ne ide preko toga hahahha

Meni to nije normalno. Ja sam danas otvorio 10 packova i najvrijednija kartica mi je bila iz rivalsa Felix ratinga 80, a i on je sada pao debelo ispod 10k . Znači i ovaj tjedan nula bodova. Sljedeći pokušaj mi je u ponedjeljak. Ako želim do nečega moram guzicu poderati na marketu.

The_K čet 10.10.2019 23:22

Nikad mi nece biti jasno zasto EA dopusta da ja moram gledati protivnicki kick off gol nakon dva odbijanca dva puta a zasto sam dobio zuti karton ili jeli bilo zaledje zapravo ja to ne smijem vidjeti. Jako toksicno od njih

SimeKZ čet 10.10.2019 23:49

Sad sam na 200k coinsa, ako prodam prvi tim, budem na oko 350-380k ovisno o marketu taj dan. Sastavil bi nekaj napadacki orijentirano. Neki Gnabry, Werner... vezna linija sa Fabinhom, obrana Militao... ne znam ni sam. Sastavljal sam na futbinu, ali nikako da chem pogodim.

 

Ovak nekaj. I onda prebacim u 4-1-2-1-2 sa Werner - Gnabry - Coman trokutom naprijed. 

prcko_croatia pet 11.10.2019 02:44

Bok ljudi!

Nekad sam znao sudjelovati u raspravama, no nema me dugo vremena na forumu.

Samo da kažem da mi je 20ica totalno smeće. Čak sam mislio ponovno 19 instalirati:-).

Zapravo sad igram samo Pro club . Ovo drugo ne želim više ni pokušavati. Mana u igri na tone.

Zanima me dali ima još ekipe koja igra Pro Club? 

cicek pet 11.10.2019 06:01
prcko_croatia kaže...

Bok ljudi!

Nekad sam znao sudjelovati u raspravama, no nema me dugo vremena na forumu.

Samo da kažem da mi je 20ica totalno smeće. Čak sam mislio ponovno 19 instalirati:-).

Zapravo sad igram samo Pro club . Ovo drugo ne želim više ni pokušavati. Mana u igri na tone.

Zanima me dali ima još ekipe koja igra Pro Club? 

 Znas sta ja sam isto to bas danas razmisljao. Da mi je u 19 bar dalo igrat i stvarat sanse pa sam pogodio i do 8 precki po tekmi i primio blesavi gol za poraz, a ovjde nekad imam osjecaj da ne mogu loptu ispucat dalje od nekih 20m kad moram primit gol. Neznam, jos uvijek krivim sebe da se nisam prilagodio novom gameplayu, jer kad pocnem dublje promisljat sam sebi djelujem ludo. :D