cicek sri 9.10.2019 17:05
Black and white kaže...

Od neki dan kad su im pali serveri pa evo sve do sad imam takav problem sa delayom da to nije normalno. Osjećam kašnjenje kontrola kao da igram igre na cloud gaming servisu, a ne da dajem input na svom računaru. Apsolutno je nebitno da li će mi doći igrač iz divizije 1 ili 10 kad čak i movement inputi imaju delay. Da stvar bude gora od početka igram igru kratih pasova i na posjed, a s tim delayom taj stil najviše pati. Hoću da skrenem, igrač mora napravit u prosjeku dva koraka pa tek promijenit smjer. Ako uđeš između protivničkih linija tipa između odbrane i veze gdje se svaki njegov igrač nalazi na 3-4 koraka od tebe osuđuješ sebe na 99% izgubljenu loptu jer ti delay ne dopušta da iskoristiš to malo prostora. Jer dok moj input prođe protivnik skrati distancu za 2 koraka, a dok animacija prođe da li dodavanja ili okreta gubi se još korak ili dva razdaljine i već se nađeš u radiusu gdje njegov igrač ima finu šansu da blokira dodavanje ili da ti uzme loptu. U realnim uvjetima gdje nema ili ima vrlo malo delaya mogao bih tog istog protivnika vozat kako hoću.


Također kad moj igrač trči bilo kakvo dodavanje koje mu uputim završi u većini slučajeva dva tri koraka iza njega. Kao da server ne registruje gdje je trenutno u trku, već gdje je bio prije 1-2 sekunde. I onda isti taj igrač naglo usporava i trči nazad po istu tu loptu. Nije ovo passing error već lopta ide kako treba, ali igrač na mom ekranu i na serveru nisu sinhronizovani.

 

Čak se desi da me izbaci iz utakmice i vrati me u FUT meni, ne onaj početni, već onaj kad se uđe u ultimate team, ali bez diskonetanja sa njihovih servera. I to je prvi put da mi se dešava i to baš u periodu od kako su imali problema sa padom servera.

 

Sve mogu oprostit, ali delay je ono što mi ubija svaku volju i želju za igrom...

 Ja isto krv pisam od zavrsetka WL. Polako pocinjem kriviti sebe. :D

Cofinho sri 9.10.2019 18:36
movie kaže...
Cofinho kaže...

Taj delay uopce nema veze ni sa serverima ni sa vasom internet konekcijom. Jednostavno je nesto u kodu u igre sto izaziva lag a sto oni ne znaju rjesit. Otkad su prebacili na frostbite engine to se pocelo desavat. Na onom ignite enginu nije bilo tog delaya. Odbijam povjerovat da ne mogu rijesit jednu stvar jos tamo od Fife 17. Ekipa je jednostavno prenesposobna.

 Jednostavno su dignuli ruke od ove igre i zadnje dvije godine odrađuju stvari na rutinu uz minimalne intervencije. Tek toliko da zadrže prodaju. U razvoju je fifa 21 koja je na novom engineu za novu generaciju konzola i tek tu možemo očekivati rješavanje nekih problema koji nas muče zadnjih godina. Naravno ne znači da će tako biti ali lijepo se nadati. Igra će vizualno svakako biti poslastica a za sve ostalo tu je master card, što bi rekli u onoj reklami.

 

sexytoiletpaper kaže...

 PS5 izlazi na bozic 2020. Dakle FIFA 22/23 bi trebala imati novi engine.

 Već sljedeće godine dobit ćemo novu fifu na novom engine za novu generaciju konzola.

 Jesu to negdje objavili iz EA ili pricas napamet? Ko zna hoce li uopce biti novog engina na novoj generaciji konzola odmah pri izlasku.

Black and white sri 9.10.2019 20:02
Cofinho kaže...
movie kaže...
Cofinho kaže...

Taj delay uopce nema veze ni sa serverima ni sa vasom internet konekcijom. Jednostavno je nesto u kodu u igre sto izaziva lag a sto oni ne znaju rjesit. Otkad su prebacili na frostbite engine to se pocelo desavat. Na onom ignite enginu nije bilo tog delaya. Odbijam povjerovat da ne mogu rijesit jednu stvar jos tamo od Fife 17. Ekipa je jednostavno prenesposobna.

 Jednostavno su dignuli ruke od ove igre i zadnje dvije godine odrađuju stvari na rutinu uz minimalne intervencije. Tek toliko da zadrže prodaju. U razvoju je fifa 21 koja je na novom engineu za novu generaciju konzola i tek tu možemo očekivati rješavanje nekih problema koji nas muče zadnjih godina. Naravno ne znači da će tako biti ali lijepo se nadati. Igra će vizualno svakako biti poslastica a za sve ostalo tu je master card, što bi rekli u onoj reklami.

 

sexytoiletpaper kaže...

 PS5 izlazi na bozic 2020. Dakle FIFA 22/23 bi trebala imati novi engine.

 Već sljedeće godine dobit ćemo novu fifu na novom engine za novu generaciju konzola.

 Jesu to negdje objavili iz EA ili pricas napamet? Ko zna hoce li uopce biti novog engina na novoj generaciji konzola odmah pri izlasku.

Engine je najmanji problem, to je priča za bolje sutra. Serveri su smeće kao i kompanija i to je zaključak cijele priče. U fifi 17 ili 18 su divizije bile preko p2p konekcije i ako su obe strane imale stabilan internet i nisu bile daleko moglo se često igrat ugodno. Naravno da je tu server imao neku ulogu, ali većina posla nije išla preko njega. Problem toga je bio što se ovisilo o drugoj strani koja je mogla pokrenut torrent ili bilo šta drugo u pozadini i pravit probleme i sebi i tebi. To su neki radili svjesno, neki nesvjesno. Od 19ke su oni prebacili i divizije na servere. I sad kad tek izbace fifu, kako je bilo sa 19, tako je i sa 20. U početku manji broj igrača pri samom releaseu igre stvara manje opterećenje. Delaya ili nema ili je prisutan toliko da ne utiče mnogo na igru. Kasnije krene masakr jer pored divizija puste i vikend ligu u promet i eto ti dodatnog opterećenja pored toga što se poveća broj igrača 10ak dana nakon releasea.

 

Kad serveri rade standardno, izuzmemo li ove trenutne padove zadnjih dana, engine ne može objasnit zašto i kako delay i igrivost tokom kasnih noćnih sati odjednom postaje bolji. To je kao neko nepisano pravilo. Smanji se opterećenje uglavnom.

 

I druga stvar koja meni više smeta je s kim me spaja u mečeve. Uglavnom su to Turci, Rusi, Ukrajinci, Poljaci. Teško da ćeš na nekog Nijemca, Italijana, Francuza da naiđeš. S tim prvospomenutim državama nema šanse da spaja na servere tipa u Frankfurtu. Gdje spaja i kakav je ping je pod upitnikom. To će kao DLC uvest nekad za 10 godina da se može vidjet. S obzirom kakva je veza ne bi me čudilo da negdje u Černobilu u podrumu drže servere koje jede radijacija iz godine u godinu...

movie sri 9.10.2019 20:30
Cofinho kaže...

 Jesu to negdje objavili iz EA ili pricas napamet? Ko zna hoce li uopce biti novog engina na novoj generaciji konzola odmah pri izlasku.

 Rekli su da rade na novoj igri za novu generaciju konzola. Sada, je li novi engine u pitanju ili će igra biti na posotojećem to ne mogu tvrditi jer to nisu rekli. Samo predpostavljam da je novi engine s obzirom na mogućnosti nove generacije konzola. Možda će biti postojeći modificiran za novi hardver. Do sada po izlasku PS3 i PS4 nova fifa je izlazila na novom engineu.

movie sri 9.10.2019 21:02

Imam dva gomeza. Jednog prodam za 4.5k coinsa a drugog ubacim u današnji SBC. Dobijem tri packa i najbolja kartica neko govno ratinga 77. Ne trebam pričati da u sva tri packa nisam dobio 7k coinsa. Da sam uložene kartice prodao dobio bih po sadašnjim cijenama debelo preko 20k coinsa jer samo rugani trenutno ide za 8k coinsa. Stvarno ne mogu vjerovati što mi rade tri godine za redom.

SimeKZ sri 9.10.2019 21:50
movie kaže...

Imam dva gomeza. Jednog prodam za 4.5k coinsa a drugog ubacim u današnji SBC. Dobijem tri packa i najbolja kartica neko govno ratinga 77. Ne trebam pričati da u sva tri packa nisam dobio 7k coinsa. Da sam uložene kartice prodao dobio bih po sadašnjim cijenama debelo preko 20k coinsa jer samo rugani trenutno ide za 8k coinsa. Stvarno ne mogu vjerovati što mi rade tri godine za redom.

 Posto imam ban na plejki do nedjelje... lagano skupljam pakete, sa tim SBCom i sutrasnjim nagradam... imat cu preko 10 paketa koje kakvih. Pa cemo vidit kaj ce izac, snimim video u nedjelju jer nemam neke volje otvarati preko web appa.

The_K sri 9.10.2019 21:54

Meni preko web appa najljepse otvarati ove godine su napravili animaciju predugacku treba mi 20 sekundi da se otvori paket prvo se vrata otvaraju pa onda neka vatrica pa zastava pa klub pa tko ce vise docekati igraca i sve nekako ruzno izgleda prije je bilo puno bolje. Vise mi se svidjalo odmah vidis karticu i dok sve izadje prodje 5 sekundi.

SimeKZ sri 9.10.2019 22:10
The_K kaže...

Meni preko web appa najljepse otvarati ove godine su napravili animaciju predugacku treba mi 20 sekundi da se otvori paket prvo se vrata otvaraju pa onda neka vatrica pa zastava pa klub pa tko ce vise docekati igraca i sve nekako ruzno izgleda prije je bilo puno bolje. Vise mi se svidjalo odmah vidis karticu i dok sve izadje prodje 5 sekundi.

 Vise me jebe kaj sam nestrpljiv, al nekako se nedam. Kaj se tice te animacije, niti meni ne pase. Predugo trajer, odvratno je napravljena kaj se tice estetike i uopce mi ne lezi. Cak bi reko da su vise vremena proveli na tome nego slagajuci igru. 

 

EDIT: Da je neko mogo predvidit ovaj SBC sa Liverpoolom i Juvetom... taj covjek bi bil multi milijunas 

zagid3 sri 9.10.2019 22:32

Danas slozim 2 two player packa, buduci da sam prodao igrace Liverpoola i Piemonte Calcioa pa da otvorim neke packove, i opa izleti Varane.

I odlucim da cu prodati Manolasa,Koulibalya i Handanovica(nemam zamjerki na njih, odlicni su), da isprobam Varane-Militao par stopera. Vidio sam da ih BorasLegend koristi tokom WL i bili su mu dovoljni za uci u top 100. 

 

I sad imam 190k viska, imam igraca u klubu za prodati i dalo bi se skupiti jos 200k i to mi je dosta za Manea ali nemam coinsa za Robertsona. Trenutno mogu uzeti Alex Sandroa i Felipe Andersona, no neznam koliko je Anderson bolji od Guedesa, a Gaya se pokazao kao dostojan bek.

 

Ubiti, zanima me dali vi imate nekakvih ideja za tim, uzmite u obzir ovo sto imam i nekih 400k budget. Varane, Semedo, Gaya, Sissoko, Ndombele su untradeable.

movie sri 9.10.2019 22:32

Sutra će marquee biti ziher okrenut repkama pa nije loše danas pokupovati igrače repki koje igraju. Problem bi mogli biti sjeverni irci ako ih ubace pa sam nakupovao evansa po početnoj cijeni. Sumnjivi su mi i albanci jer ih nema previše a mogli bi ih ubaciti jer igraju s turskom. Osigurao sam se i kod naših i mađara. Valjda ću nešto pogoditi.

SimeKZ sri 9.10.2019 22:38

I ja mislim da ce bit Sj. Irska posto igraju sa Niskozemcima... pogotovo jer je u neku ruku to derbi te grupe. Ja sam sad pokupoval njih sve a u meduvremenu se tesko zajebal sa kupovinom silver igraca Juveta... 5k coinsa pljuno na nekog silvera a trazi ciste gold igrace.

Cofinho sri 9.10.2019 23:26
movie kaže...
Cofinho kaže...

 Jesu to negdje objavili iz EA ili pricas napamet? Ko zna hoce li uopce biti novog engina na novoj generaciji konzola odmah pri izlasku.

 Rekli su da rade na novoj igri za novu generaciju konzola. Sada, je li novi engine u pitanju ili će igra biti na posotojećem to ne mogu tvrditi jer to nisu rekli. Samo predpostavljam da je novi engine s obzirom na mogućnosti nove generacije konzola. Možda će biti postojeći modificiran za novi hardver. Do sada po izlasku PS3 i PS4 nova fifa je izlazila na novom engineu.

 Ja se dam kladit da ce ostat na frostbiteu

movie sri 9.10.2019 23:44
Cofinho kaže...

 Ja se dam kladit da ce ostat na frostbiteu

Do sada su mijenjali engine svake tri do četiri godine. Mogao bi biti prilagođen frostbite ili nešto sasvim novo. Do sada je po izlasku nove generacije konzola igra dolazila na novom engineu. Tako je bilo na PS3 i PS4, za PS2 se ne sjećam. Sve je moguće kod takve firme pa i to da kupiš igru u 9 mjesecu za PS4 pa po izlasku PS5 3 mjeseca kasnije da ti ponovno prodaju istu igru po punoj cijeni. Tako je bilo s PS4. Kupio sam fifu za PS3 a onda 3 mjeseca kasnije su rekli da kupci fife 14 na PS3 dobiju fifu 14 za PS4 za simboličnu cijenu, ako se ne varam bilo je 10 dollara. Naravno, na kraju je to vrijedilo samo za amere a ja sam u 3 mjeseca kupio istu igru dva puta po punoj cijeni.

sexytoiletpaper čet 10.10.2019 00:54
movie kaže...
Cofinho kaže...

 Ja se dam kladit da ce ostat na frostbiteu

Do sada su mijenjali engine svake tri do četiri godine. Mogao bi biti prilagođen frostbite ili nešto sasvim novo. Do sada je po izlasku nove generacije konzola igra dolazila na novom engineu. Tako je bilo na PS3 i PS4, za PS2 se ne sjećam. Sve je moguće kod takve firme pa i to da kupiš igru u 9 mjesecu za PS4 pa po izlasku PS5 3 mjeseca kasnije da ti ponovno prodaju istu igru po punoj cijeni. Tako je bilo s PS4. Kupio sam fifu za PS3 a onda 3 mjeseca kasnije su rekli da kupci fife 14 na PS3 dobiju fifu 14 za PS4 za simboličnu cijenu, ako se ne varam bilo je 10 dollara. Naravno, na kraju je to vrijedilo samo za amere a ja sam u 3 mjeseca kupio istu igru dva puta po punoj cijeni.

 Stvar je u tome sto EA zahtjeva od svojih Devova da svi koriste isti engine koji potom uljepsavaju maksimalno kolko mogu. Frostbite je trenutno na v3 ako se ne varam i nastaviti ce raditi na njemu, samo je pitanje kolko jos.

Dosao do 1480SR, vodim 3-2 nakon sto je Lindelof zakucao autogol koljenom kao baja. 90 minuta - Salah sa 35m drag back na drugu stranu i iz prve u raslje za 3-3. Jebes ga, iduci tjedan se vidimo D3

toxic čet 10.10.2019 09:16

S obzirom da sam nuzno trebao neka pojacanja u klubu a novci mi bas ne igraju ulogu pokusao sam uzeti paketice koje ne mogu prepordati..

Na srecu dobio sam Marcela 85 kojeg mogu koristit u kombinaciji s Felipe Andersonom na lijevoj strani..

Od nekih boljih igraca samo dobio Dzeku i sve ostalo je pisi kuci propalo je...

Najvjerovatnije s obzirom da ih ne mogu prodati cu s njima napraviti gold upgrade ili tak nest slicno..

 

 

TheMaverick čet 10.10.2019 10:00

Za razliku od prošle fife koja mi je bila odvratna, ova nova mi je zarazna.

 

Dojam bi bio skoro pa savršen, da je gameplay malo sporiji, skejtanje igrača manje izraženo, te da se malo više osjeti inercija igrača, a samim time i težina.

 

Nepun tjedan igranja je iza mene i još se navikavam, jer sam prošle sezone igrao pes. Za sada više poraza nego pobjeda, ali mislim da će uskoro doći sve na svoje mjesto.

 

 

Do sada, najbolje što sam dobio u paketima je gold Jorginho iz Chelsea, ali ne opterećujem se, niti srećom u packovima niti nagradama. Ovo mi je prva fut sezona, koju igram iz nekog osobnog gušta i po prvi put da sam doživio da ne psujem, a vjerujte mi da me je žena morala smirivati i da mi se tlak poremetio (živa istina).

 

Btw.,

 

mislim da sam skužio ove slobodnjake i sviđa mi se novi mehanizam. Neki dan sam uzdrmao vratnicu s KDB I još nekoliko puta bio blizu gola.

 

 

 

 

 

 

Cofinho čet 10.10.2019 10:03
movie kaže...
Cofinho kaže...

 Ja se dam kladit da ce ostat na frostbiteu

Do sada su mijenjali engine svake tri do četiri godine. Mogao bi biti prilagođen frostbite ili nešto sasvim novo. Do sada je po izlasku nove generacije konzola igra dolazila na novom engineu. Tako je bilo na PS3 i PS4, za PS2 se ne sjećam. Sve je moguće kod takve firme pa i to da kupiš igru u 9 mjesecu za PS4 pa po izlasku PS5 3 mjeseca kasnije da ti ponovno prodaju istu igru po punoj cijeni. Tako je bilo s PS4. Kupio sam fifu za PS3 a onda 3 mjeseca kasnije su rekli da kupci fife 14 na PS3 dobiju fifu 14 za PS4 za simboličnu cijenu, ako se ne varam bilo je 10 dollara. Naravno, na kraju je to vrijedilo samo za amere a ja sam u 3 mjeseca kupio istu igru dva puta po punoj cijeni.

 Je, napravili su ignite engine koji su promovirali ko super epic engine na kojem ce temeljit sportske igre ps4 generacije i onda su ipak odustali od toga i prebacili se na frostbite gdje sad rade sve svoje igre. 

CroVandal čet 10.10.2019 10:27

Dobio u untradable packovima Courtuis, Navas i neki nebitni inform. Ostalo nista pametno. Mislim da nekad ipak nije skripta protiv mene nego delay jel ja radim tackle a moj napravi 1 sec kasnije dok nekada radi savrseno i zato mi obrana bolje funkcionira a kad je delay onda me samo pretrcavaju.

sexytoiletpaper čet 10.10.2019 10:27
TheMaverick kaže...

Za razliku od prošle fife koja mi je bila odvratna, ova nova mi je zarazna.

 

Dojam bi bio skoro pa savršen, da je gameplay malo sporiji, skejtanje igrača manje izraženo, te da se malo više osjeti inercija igrača, a samim time i težina.

 

Nepun tjedan igranja je iza mene i još se navikavam, jer sam prošle sezone igrao pes. Za sada više poraza nego pobjeda, ali mislim da će uskoro doći sve na svoje mjesto.

 

 

Do sada, najbolje što sam dobio u paketima je gold Jorginho iz Chelsea, ali ne opterećujem se, niti srećom u packovima niti nagradama. Ovo mi je prva fut sezona, koju igram iz nekog osobnog gušta i po prvi put da sam doživio da ne psujem, a vjerujte mi da me je žena morala smirivati i da mi se tlak poremetio (živa istina).

 

Btw.,

 

mislim da sam skužio ove slobodnjake i sviđa mi se novi mehanizam. Neki dan sam uzdrmao vratnicu s KDB I još nekoliko puta bio blizu gola.

 

 

 

 

 

 

 Slobodnjaci su mi skroz fora otkako sam proveo sat vremena u skill gamesovima. Malo iznad precke, dodas top spin i dodas tome timed finish i ulazi! Ako imas nekoga tko je sposoban pucati slobodnjake naravno.

sexytoiletpaper čet 10.10.2019 10:31
CroVandal kaže...

Dobio u untradable packovima Courtuis, Navas i neki nebitni inform. Ostalo nista pametno. Mislim da nekad ipak nije skripta protiv mene nego delay jel ja radim tackle a moj napravi 1 sec kasnije dok nekada radi savrseno i zato mi obrana bolje funkcionira a kad je delay onda me samo pretrcavaju.

 "Skripta" najvjerojatnije (99%) ni ne postoji. Konekcija je na zalost ogroman problem. Otvarao sam sinoc portove i testirao sve i svasta, adrese EAovih servera koji su mi Sajeeeti dali da pingam iz nekog razloga uvijek idu prvo u Conneticut da bi se vratili u Irsku. Zamolio frenda iz Manchestera da pinga, cak i on ima 90ms ping prema adresi koja mu je prakticki u dvoristu.

Skinuo sam i WireShark pa cu pokusati skuziti kuda me tocno spaja kada igram WL ovaj vikend.

Mortiis čet 10.10.2019 10:34
kameni_zg kaže...

SimeKZ, da skuzio sam to da ne igraju s prvom postavom. Navodno je to updateano, bas citam na redditu posto sam nasao taj thread kaze:


  • Team Selection

    • AI will always select best First 11 and subs

  • Match Simulation & League Table

    • Best teams in the league will finish with 90+ points

    • Goal scorers & assisters are much more realistic

  • Press Conferences & Morale

    • There is more of a risk and reward to most of the press conferences (not all yet! There is a lot to go through.)

  • Player Editor

    • The Player Editor is now fully unlocked (you can edit any player's attributes)

 

Morao bi startati novi career mode i probati sve iznova, ili pustiti jos malo vremena da fixaju sto jos treba fixat pa krenut iznova.

 

gdje si ti ovo procitao, jer nikakav patch za career mode jos nije ni izasao...tek se ocekuje

nedac96 čet 10.10.2019 11:09

sad sam imao srece u otvaranju packova, izleti mi Grizemann, cijena na marketu oko 400k coinsa, odma je otisao na market jer se ne uklapa u tim PL, prodam njega kupim Aguera, De Geu i jos jednog dobrog igraca, jer imam jos ovamo 120k coinsa. Dobro postupio ili sam pogrijesio, vase misljenje hmm?

SimeKZ čet 10.10.2019 11:20
nedac96 kaže...

sad sam imao srece u otvaranju packova, izleti mi Grizemann, cijena na marketu oko 400k coinsa, odma je otisao na market jer se ne uklapa u tim PL, prodam njega kupim Aguera, De Geu i jos jednog dobrog igraca, jer imam jos ovamo 120k coinsa. Dobro postupio ili sam pogrijesio, vase misljenje hmm?

 Puno ljudi otvara nagrade i cijena marketa je niska. Nisi trebal odma prodavat. 

toxic čet 10.10.2019 11:42

Ja sam sebi pripremio ekipu s kojom se nadam cu imati vise uspjeha..

 

  Felipe Anderson - Kane - Mahrez

 

                Alli          Rodri

                    Casemiro

 

  Marcelo E.Militao Felipe H. Bellerin

 

                     Neto

 

TheMaverick čet 10.10.2019 12:34
nedac96 kaže...

sad sam imao srece u otvaranju packova, izleti mi Grizemann, cijena na marketu oko 400k coinsa, odma je otisao na market jer se ne uklapa u tim PL, prodam njega kupim Aguera, De Geu i jos jednog dobrog igraca, jer imam jos ovamo 120k coinsa. Dobro postupio ili sam pogrijesio, vase misljenje hmm?

 

Neovisno jesi li trebao odmah prodavati, mislim da bi ja postupio isto, jer mi je u fokusu PL, + kao igrac, Aguero mi je drazi.

CroVandal čet 10.10.2019 12:47

Mislim da ipak skripta postoji jel nekad nemozes zabiti bez obzira na golmana sve skida ali vecinom ipak mislim da je delay jel netko ima bolji ping i prolazi kroz igrace jel ubiti on njih jos tamo me vidi i to je problem. Isto tako offside kad sam siguran da nije vjerovatno je vec ali zbog delaya dok igras tebi jos nije. Povezat cu pleyku sa LAN om  da vidim jel ista bolje. Nego kad god sam igrao protiv de gea sam zabio lakse nego inace tako da njega nebih kupovao. Ter stegen,Oblak, Donnaruma su mi vise problema napravili. 

cicek čet 10.10.2019 13:50
sexytoiletpaper kaže...
CroVandal kaže...

Dobio u untradable packovima Courtuis, Navas i neki nebitni inform. Ostalo nista pametno. Mislim da nekad ipak nije skripta protiv mene nego delay jel ja radim tackle a moj napravi 1 sec kasnije dok nekada radi savrseno i zato mi obrana bolje funkcionira a kad je delay onda me samo pretrcavaju.

 "Skripta" najvjerojatnije (99%) ni ne postoji. Konekcija je na zalost ogroman problem. Otvarao sam sinoc portove i testirao sve i svasta, adrese EAovih servera koji su mi Sajeeeti dali da pingam iz nekog razloga uvijek idu prvo u Conneticut da bi se vratili u Irsku. Zamolio frenda iz Manchestera da pinga, cak i on ima 90ms ping prema adresi koja mu je prakticki u dvoristu.

Skinuo sam i WireShark pa cu pokusati skuziti kuda me tocno spaja kada igram WL ovaj vikend.

 Skriptica ti itekako postoji jer bi izgubili trecinu igraca u orvih 2mj. Skripta je tu da ti daje nadu da ces postat bolji. Jer kad jednom pobjedis boljeg odmah imas osjecaj da si se inpovao i jos vise grindas, a da te svaki put bolji rascetvori bi vrlo brzo odustao i nasao svoje "mjesto". A kad nades svoje mejsto znas da ti ni bolji igraci nece pomoci jer eto nisi na razini i onda se ne kupuju paketici. Vrlo jednostavna politika. 

SimeKZ čet 10.10.2019 14:08
cicek kaže...
sexytoiletpaper kaže...
CroVandal kaže...

Dobio u untradable packovima Courtuis, Navas i neki nebitni inform. Ostalo nista pametno. Mislim da nekad ipak nije skripta protiv mene nego delay jel ja radim tackle a moj napravi 1 sec kasnije dok nekada radi savrseno i zato mi obrana bolje funkcionira a kad je delay onda me samo pretrcavaju.

 "Skripta" najvjerojatnije (99%) ni ne postoji. Konekcija je na zalost ogroman problem. Otvarao sam sinoc portove i testirao sve i svasta, adrese EAovih servera koji su mi Sajeeeti dali da pingam iz nekog razloga uvijek idu prvo u Conneticut da bi se vratili u Irsku. Zamolio frenda iz Manchestera da pinga, cak i on ima 90ms ping prema adresi koja mu je prakticki u dvoristu.

Skinuo sam i WireShark pa cu pokusati skuziti kuda me tocno spaja kada igram WL ovaj vikend.

 Skriptica ti itekako postoji jer bi izgubili trecinu igraca u orvih 2mj. Skripta je tu da ti daje nadu da ces postat bolji. Jer kad jednom pobjedis boljeg odmah imas osjecaj da si se inpovao i jos vise grindas, a da te svaki put bolji rascetvori bi vrlo brzo odustao i nasao svoje "mjesto". A kad nades svoje mejsto znas da ti ni bolji igraci nece pomoci jer eto nisi na razini i onda se ne kupuju paketici. Vrlo jednostavna politika. 

 Kako ta politika i logika ima veze samo u njihovim glavama. Potpuno kontradiktorno bilo kakvom napredovanju u igri. 

toxic čet 10.10.2019 14:38

Skripta kod igre ? Pa nemojte me zezat, naravno da postoje skripte to su ipak brojevi nule i jedinice... Sve je skriptirano ali dal je namješteno da to bude baš onako kako Vi govorite ? Ne i ne.

To je sasvim slučajno, previše je ovdje parametara da bi mogli napraviti savršen AI itd...

I naravno da ces nekad pobjedit i bez namjestanje jer jednostavno postoje bolji i losiji..

 

Ako ja ne mogu zabit gol od 20 sansi onda nisam niti zasluzio da pobjedim...

Nekad ude sve nekad ne ude nista, ovo nije do skripte ovo je tako uvijek i u pravom svijetu.

I nije se nitko urotio provit nikog... jednostavno nije... to je najlakse reci kad te ne ide... nitko nije kriv nego smo si sami krivi..

Izbor je bar za mene vrlo jednostavan... Svida mi se = igram, ne svida mi se = Ne igram isto 0 i 1.

Da serem i kukam povremeno je istina ali realno sami smo si krivi za sve, od potrosenih kuna, od krivih formacija do krivih procjena a na kraju najvise te razhebe neki stres i napetost..