Hexfire čet 15.8.2019 19:04
TheMaverick kaže...

Nadam se da ce ovim freakovima iz EA pasti na pamet da iskoriste ovu " voltu" za rasterecenje nogometa na zelenom travnjaku, u smislu da izbace dosta bedastoca koje fifu cine brutalno arkadnom.

 Ne vidim zašto bi. VOLTA će biti skroz zaseban mod, a arkadnost je velikim dijelom zaslužna za nevjerojatne financijske rezultate FIFE zadnjih 6-7 godina.

movie čet 15.8.2019 22:45
nul-3 kaže...
Jel zna tko do kad stignem pokrenut fut 19 sa accom da bi mogao early uc u web app od futa 20

Obično je bilo do 01.08. tekuće godine. Znači zadnji rok ti je prošao prije 15 dana. Do tada si trebao odigrati bar jednu tekmu u futu. Naravno što si više igrao dobit ćeš više packova dobrodošlice za fut 20.

movie čet 15.8.2019 22:50
TheMaverick kaže...

Nadam se da ce ovim freakovima iz EA pasti na pamet da iskoriste ovu " voltu" za rasterecenje nogometa na zelenom travnjaku, u smislu da izbace dosta bedastoca koje fifu cine brutalno arkadnom.

Gledam ove likove koji igraju betu i gotovo svi kažu da nikada do sada nije bilo toliko bugova u igri kao u ovoj beti. Neke situacije koje sam vidio kao da su ispale iz filma glup gluplji. Tako da ne trebaš biti prevelik optimist. Mislim da do prelaska na novi engine i izlaska nove generacije konzola nećemo dobiti bolju igru. Trebat će izdržat još ovih godinu dana....

tenac pet 16.8.2019 09:11
SimeKZ kaže...
Mortiis kaže...
SimeKZ kaže...
Mortiis kaže...

koji smisao je igrat igricu u kojoj imas sve superstare do superstara? sta je tu zanimljivo :S

 Bili su nekad modovi u FUTu u obliku turnira sa bronze i silver igracima.

 

Nego, koji je smisao? Imat stalno istih 11 i igrat godinu, dana s njima? Cilj igre i je dpc do najboljeg moguceg sastava u sfo kracem roku. 

 ne imati istih nego da se fino krene sa 40 i da se moras malo pomucit da se dokopas igraca od 60..70...a za ove od 90 da se jebacki namucis..i to da ih imas 2-3...a ne da imas 50 igraca sa 90+

 Shema je kaj tak i kreces... samo kaj dosta brzo mozes non-rare gold ekipu slozit sa ratingom 70-75. Rijetko tko u roku 6mj igre ima 50 igraca sa 90+... mozda oni koji ostave zivot na marketu pa imaju dovoljno coinsa za to. Moj prvi 90+ je uletio tek kad sam ga iz paketa izvuko ( Ikona Stoickhov ). 
Tako da nije bas tak kak pricas. 

Razumijem te kaj hoces rec'... al je shema da ti mi koji imamo vec 5+ godina u FUTu, imamo i odredene coinse sa kojima kupimo boostove pa tako po tekmi dobijes 5k coinsa ili 10k coinsa na odredeni broj odigranih tekmi... pa si tako pomognes. Netko tko je tek poceo, naravno da ce mu prvih 10-20 tekmi tim bit sareni sa Bronze i Silver igracima... tu i tamo pokoji gold. 

 ma to je živo sranje. treba jednostavno otežati dobivanje gold igrača pa da svi krenu s slabijim ekipama. ovo mi jednostavno više nije gušt da kupim sve gold igrače i prije nego igra službeno izađe

movie pet 16.8.2019 16:51
tenac kaže...

 ma to je živo sranje. treba jednostavno otežati dobivanje gold igrača pa da svi krenu s slabijim ekipama. ovo mi jednostavno više nije gušt da kupim sve gold igrače i prije nego igra službeno izađe

Da nisi malo pretjerao? Ja se dobro snalazim na marketu i iskoristim činjenicu što mogu od prvog dana na web app ali daleko sam od bilo kakve gold kartice recimo ratinga 85+ osim ako je ne dobijem u onim packovima dobrodošlice. Složi se solidna momčad za početak igre maksimalnog ratinga 83 i onda slijedi mjesec dana igranja i trgovanja na marketu kako bih si složio momčad po guštu. Već krajem 11 mjeseca imam i one najskuplje rare kartice koje me interesiraju. Kad sve zbrojim nije baš da svi imamo sve i prije izlaska igre.

tenac pet 16.8.2019 18:19
movie kaže...
tenac kaže...

 ma to je živo sranje. treba jednostavno otežati dobivanje gold igrača pa da svi krenu s slabijim ekipama. ovo mi jednostavno više nije gušt da kupim sve gold igrače i prije nego igra službeno izađe

Da nisi malo pretjerao? Ja se dobro snalazim na marketu i iskoristim činjenicu što mogu od prvog dana na web app ali daleko sam od bilo kakve gold kartice recimo ratinga 85+ osim ako je ne dobijem u onim packovima dobrodošlice. Složi se solidna momčad za početak igre maksimalnog ratinga 83 i onda slijedi mjesec dana igranja i trgovanja na marketu kako bih si složio momčad po guštu. Već krajem 11 mjeseca imam i one najskuplje rare kartice koje me interesiraju. Kad sve zbrojim nije baš da svi imamo sve i prije izlaska igre.

 ma i ja složim odma gold, al to mi je bezveze. zašto nisu uveli da treba postepen napredak preko bronze i silver kartica i bilo bi daleko zanimljivije. ovo je glupost da svaka budala već nakon mjesec dana ima inform kartice. jednostavno treba malo otežat dobivanje igrača i stavit veće cijene na packove.

movie pet 16.8.2019 18:59
tenac kaže...

 ma i ja složim odma gold, al to mi je bezveze. zašto nisu uveli da treba postepen napredak preko bronze i silver kartica i bilo bi daleko zanimljivije. ovo je glupost da svaka budala već nakon mjesec dana ima inform kartice. jednostavno treba malo otežat dobivanje igrača i stavit veće cijene na packove.

Netko otvori pack i u dva dana ima dvije icone a ja u 12 mjeseci ne mogu u packu dobiti poštenu karticu. Sve ti je to do sreće. S obzirom da otvaramo packove teško je ograničiti nekoga na neke kartice a mislim da bi bilo i suludo jer većina igrača nema strpljenja s gradnjom momčadi. I sam sam takav. To me ne interesira. Hoću u slobodno vrijeme odigrati par neobaveznih tekmi s meni dragim karticama i to je to. Da me tjeraju da igram svakodnevno pet sati da bih došao do gold kartice, zahvalio bih im se i pronašao drugu zabavu. Ja ne igram niti WL jer vikendom ne igram fifu. Bacim par tekmi dnevno preko tjedna dok sam sam doma. Meni dosta.

acmilan2 sub 17.8.2019 13:34
movie kaže...
tenac kaže...

 ma i ja složim odma gold, al to mi je bezveze. zašto nisu uveli da treba postepen napredak preko bronze i silver kartica i bilo bi daleko zanimljivije. ovo je glupost da svaka budala već nakon mjesec dana ima inform kartice. jednostavno treba malo otežat dobivanje igrača i stavit veće cijene na packove.

Netko otvori pack i u dva dana ima dvije icone a ja u 12 mjeseci ne mogu u packu dobiti poštenu karticu. Sve ti je to do sreće. S obzirom da otvaramo packove teško je ograničiti nekoga na neke kartice a mislim da bi bilo i suludo jer većina igrača nema strpljenja s gradnjom momčadi. I sam sam takav. To me ne interesira. Hoću u slobodno vrijeme odigrati par neobaveznih tekmi s meni dragim karticama i to je to. Da me tjeraju da igram svakodnevno pet sati da bih došao do gold kartice, zahvalio bih im se i pronašao drugu zabavu. Ja ne igram niti WL jer vikendom ne igram fifu. Bacim par tekmi dnevno preko tjedna dok sam sam doma. Meni dosta.

 Oces reci, u 12 godina? Ne znam kako je to napravljeno, ta sreca u dobivanju svakojakih kartica, mislim, cijele godine nista nisam dobio, isto kao ni ti, a sad na kraju godine me pocastili sa 15 TOTS igraca, ali koji ce mi ku*ac sada kad je gotovo...

Cofinho ned 18.8.2019 10:24
tenac kaže...
movie kaže...
tenac kaže...

 ma to je živo sranje. treba jednostavno otežati dobivanje gold igrača pa da svi krenu s slabijim ekipama. ovo mi jednostavno više nije gušt da kupim sve gold igrače i prije nego igra službeno izađe

Da nisi malo pretjerao? Ja se dobro snalazim na marketu i iskoristim činjenicu što mogu od prvog dana na web app ali daleko sam od bilo kakve gold kartice recimo ratinga 85+ osim ako je ne dobijem u onim packovima dobrodošlice. Složi se solidna momčad za početak igre maksimalnog ratinga 83 i onda slijedi mjesec dana igranja i trgovanja na marketu kako bih si složio momčad po guštu. Već krajem 11 mjeseca imam i one najskuplje rare kartice koje me interesiraju. Kad sve zbrojim nije baš da svi imamo sve i prije izlaska igre.

 ma i ja složim odma gold, al to mi je bezveze. zašto nisu uveli da treba postepen napredak preko bronze i silver kartica i bilo bi daleko zanimljivije. ovo je glupost da svaka budala već nakon mjesec dana ima inform kartice. jednostavno treba malo otežat dobivanje igrača i stavit veće cijene na packove.

 Nije bas tako lako. Ima tu dosta zivciranja, skidanja bogova i razbijanja inventara u kuci dok se dodje do trazene momcadi. 

SimeKZ ned 18.8.2019 16:44

Problem je kaj vas jako puno dode u ovu temu i nabija napamet gluposti. A samo da odes u F19 temu i na preskokce prodes neke stvari, vidis kolko je tesko doc do igraca i "dream teama". Naravno da uvijek u ovalvim igrama postoji neki meta squad. Al ima nas koji igramo sa onim kaj volimo. Ja primjerice svaku ikonu kaj dobijem ne prodajem. Prosle godine Del Piero, ove godine Stoickhov. Ove godine nazalost ne mogu rec da sam uzival u igri, al prosle jesam... Makar sam poxel jedno 3mj nakon izlaska. 

TheMaverick pon 19.8.2019 13:57

Iskreno se nadam da ce ponuditi nesto kada je gameplay u pitanju i natjerati me da kupim igru jer stvarno imam zelju. U velikoj sam nedoumici, jer kako trenutno stvari stoje, konkurencija ih je novim izdanjem na zelenom terenu prepisala i to posteno. 

movie uto 20.8.2019 22:02
TheMaverick kaže...

U ovom clipu se da vidjeti nekih novosti:

 

https://youtu.be/98ckgTLhmbQ

Super su mi new fancy passes, doprinose realizmu same igre. Još jedan pokazatelj kako kanađani nemaju pojma što ustvari treba ovoj igri. Posebna su mi priča penali i slobodnjaci. Toliko gadljivo da je to teško opisati. Kod penala golman se s mjesta baca do stative a kod slobodnjaka koji se izvode s puno veće udaljenosti bacaju se s mjesta gotovo na guzicu kako bi popili gol. Do stative im treba bar jedan metar. I još jedna stvar o kojoj nitko ne priča a ima veze s realizmom kao i star trek je situacija kada recimo protivnik ispuca nasumično loptu  prema aut liniji a njegov igrač stoji bar dvadeset metara od auta i lopta ga preleti te on tek tada počne trčati za njom i stigne je do aut linije.

 

Koliko igram, pratim i gledam nogomet nisam prijetio da je itko brži od lopte osim u ovoj igri gdje je gotovo svaki igrač brži. Što više ovo gledam sve manje imam želje  zaigrati isto smeće samo ove godine u drugoj boji. Vidim igra je sva u crvenom. To me asocira na onu igru plašta i bika.  Mi smo izgleda onaj bik koji nikada neće naučiti da se ne zalijeće u crveni plašt ili kako se to već zove jer ispada budala kojoj se svjetina smije.

movie sri 21.8.2019 11:53

Ne znam jesam li ja idiot, utopist ili koji k. Ne očekujem od igre nemoguće, samo neke realne stvari. Sama igra, koncept, modovi, sve to ima dobre temelje osim izvedbe na travnjaku. No niti tu ne očekujem korjenite promjene već one nužne i logične i igra bi dobila sasvim drugi sjaj. Zašto golovi moraju padati iz mrtvog kuta preko golmana koji sjeda na guzicu kako bi primio gol? Zašto se lopta mora uvijek odbiti jedinom napadaču u noge? Zašto golman ako već odbija loptu to ne radi u stranu kako bi opasnost po gol bila što manja. Branim godinama i nikada loptu ne odbijam ispred sebe na noge napadaču već uvijek u stranu kada je god to moguće.

 

Zašto me igra pravi idiotom ako želim dodati prvom do sebe a ona doda petom u zaleđu? Zašto su igrači brži od lopte? Moj golman rukom baci loptu bočnom a protivnik stoji ispred njega. Nakon što sam bacio loptu svom igraču, protivnički igrač počne trčeati za njoj i zajedno s njom dolazi do mog igrača koji naravno gubi loptu, zašto? Zašto sudac normalno remplanje okarakterizira prekršajem a brutalne startove normalnom igrom? Zašto uvijek igrač u lošijoj poziciji čudesno ispred mog gola leti zrakom i puca glavom loptu ispred mog igrača koji se saginje kako bi mu to omogućio, zašto? Zašto lopta prolazi kroz tijelo mog igrača kao na ovoj fotki u 93 minuti kako bih ja popio gol? Kako ostati normalan nakon toga? Znači, bar ja tako vjerujem, nitko od nas ne traži nemoguće već neke jednostavne stvari koje su logične da se učine dijelom igre.

 

Igra bi trebala biti zabava a ne frustracija. Već nakon jedne tekme koja me izbaci iz takta počne mi srce preskakati. Kada gledam ove klipove na netu kako ljudi divljaju na očitu nepravdu koju im nanosi igra pomislim kako će fakat netko riknuti igrajući. Znači uz svu moć koju imaju, novce, genijalne ideje u i oko igre, samo da nam omoguće normalan gameplay bez prijevara i nepoštenja, vjerujem da bi 90% igrača bilo zadovoljno igrom. Evo, samo neka srede ovo što sam nabrojao i ja bih bio zadovoljan. Zagrebao sam samo po površini jer ima još primjera nepoštenja u igri, ne mogu ih se ovog trenutka niti svih sjetiti ali ono, pustie nas samo da igramo nogomet bez uplitanja EA i svi sretni i zadovoljni.

dejan1471 sri 21.8.2019 14:32

Dobio mi netjak ban na Fifa 19 trebam li kad dobijem ključ za Fifu 20 otvarati novi origin ili mogu na starom koji sad koristim aktivirati ključ bez bojazni. Dobio je ban radi manipuliranja offline utakmica fut 

TheMaverick sri 21.8.2019 14:32

FIFA 14 je bila dobra baza za nadogradnju u pravom smjeru, ali ovi tzv. "fut elitisti" jebu stvar. 

 

EA da hoce moze izbaciti odlicnu nogometnu igru, u to sam siguran, ali ovi gameri jebu stvar, kao da je fifa jedina video igra na trzistu.

 

Njima je fifa zabava ali na neozibiljan nacin, gdje moramo gledati nekakve izdrkotine od strane tih istih drkadjija s youtubea.

 

Ne trazim ja neku brutalnu simulaciju, ali dajte kao sto movie kaze, ispostujte neke temeljne stvari na koima pociva nogometna igra.

dejan1471 sri 21.8.2019 20:19
movie kaže...
dejan1471 kaže...

Dobio mi netjak ban na Fifa 19 trebam li kad dobijem ključ za Fifu 20 otvarati novi origin ili mogu na starom koji sad koristim aktivirati ključ bez bojazni. Dobio je ban radi manipuliranja offline utakmica fut 

Kako je manipulirao tekmama?

 

evo klip demoa s gamescoma. Malo volte malo normalnog nogometa..

 

https://www.youtube.com/watch?v=wn1jwPdzn5Y

 Koristio cheat da pobjedi i dobije igrače u offline weekly challenge