acmilan2 pon 12.8.2019 12:33

Ojla pipl, Fifa 20 ispod 400kn sa bonom od 100kn popusta na Ekupi! To smo cekali!

 

Svi koji ste nekad nesto, bilo sto kupili kod njih, na mailu provjerite da li ste dobili bon za 100kn popusta i ispadne 394,10kn (besplatna dostava).

movie pon 12.8.2019 17:50
acmilan2 kaže...

 Ma znam ja da ce biti i klub i igraci, jedino kaj su rekli da se mozda nece zvati Ronaldo nego Rolando. Nije sad da sam nekvu nebulozu napisao, ali da ce biti glupo bez da su svi klubovi, a meni pogotovo koji sam igrao do sad sa Serie A igracima, jbg... Desilo se sto se desilo.

 Niti jednog trenutka nisu rekli da se neće zvati ronaldo. Samo da neće moći koristiti stadion, dres i ime kluba.

dejan1471 uto 13.8.2019 09:29
sexytoiletpaper kaže...

Uzeti cu ovu Fifu kada padne na 100kn ili nize, nema potrebe za ovim stresom i zivciranjem. :)

 Prednarucio I pes i Fifu kao svake godine. Mora čovjek nekkao živce d gubi. Mada mi se demo PES sviđa mislim da cce ga u finalnom proizvodu sjebati. Kad izlazi demo Fifa 

TheMaverick uto 13.8.2019 11:50

Nakon duže stanke od futa, mislim da ću odigrati sljedeću sezonu ali na svoj način. Težnja ka realizmu, koliko god utopijski zvučalo. Nadam se da će postojati bar nešto za što se mogu uhvatiti i furati svoj fazon, misleći tu na neke temeljne elemente nogometne igre.

SimeKZ uto 13.8.2019 12:00
TheMaverick kaže...

Nakon duže stanke od futa, mislim da ću odigrati sljedeću sezonu ali na svoj način. Težnja ka realizmu, koliko god utopijski zvučalo. Nadam se da će postojati bar nešto za što se mogu uhvatiti i furati svoj fazon, misleći tu na neke temeljne elemente nogometne igre.

 Samin tim kaj su uveli "penalty" sistem na vezanje skill movesa i usporavanje istih omogucit ce "prirodnije" igranje nogometa. Uz to, ako je istina naravno, nek su popravili oduzimanje lopte... Gdje ti po oduzimanju lopte, ona magicno odlazi u noge protivniku.

 

acmilan2 uto 13.8.2019 12:45
TheMaverick kaže...

Nakon duže stanke od futa, mislim da ću odigrati sljedeću sezonu ali na svoj način. Težnja ka realizmu, koliko god utopijski zvučalo. Nadam se da će postojati bar nešto za što se mogu uhvatiti i furati svoj fazon, misleći tu na neke temeljne elemente nogometne igre.

 Ima la kroketa, kad god ti treba gol, samo napravis i zabijes sa 20+ metara

SimeKZ uto 13.8.2019 15:41
mariclius kaže...

Ne morate se ni vi hvatati na moj post, ali čim se hvatate znate i sami da je gameplay njesra, ali zato coinsi, market, gold, silver... Zakon!

 Ne mogu te shvatit nikako. ovo ti je valjda vec 4-5 post koji ne sluzi nicem, osim tome da napises kako je igranje FUTa bzvz. Ne znam zasto to radis, niti koji ti je cilj... al dobro. 

 

Pa gameplay je sranje, to nitko ne spori. FUT kao mod nije sranje, coinsi, market... daju dinamku igri. Nazalost, gameplay to ne prati.

The_K uto 13.8.2019 16:20

Fut je najgenijalniji mod koji postoji, EA treba dici spomenik osobi ili osobama koji su se toga sjetili. Mod je toliko genijalan da mogu praviti igru sa toliko losim gameplayem i da svejedno svake godine obore rekorde prodaje i jos zarade vise od mikrotransakcija.

SimeKZ uto 13.8.2019 16:45

Najbolje je kaj svi misle kako je samo FIFA takva. Pogledajte NFL. Isto ima UT mod koji je prosle godine utrzil 800m dolara. Na trzistu ne postoji nista slicno tome. Ljudi zanemare gameplay, nazalost, u svrhu contenta i mozes ga jebat. 

mariclius uto 13.8.2019 18:01

Simekz, napisao sam bio samo jedan post i ti si se prvi uhvatio za njega.Kupujem igru svaku godinu i valjda ima pravo na jedan kritički post,bez da se vas 4,5 hvata za taj post kao da sam vas osobno uvrijedio.Taman zaboravim na ovu temu i stižu mi novi odgovori fut ratne brigade.Pa onda sa guštom ponovim kad se već hvataju na moju kritiku.

 

Cofinho sri 14.8.2019 11:15
mariclius kaže...

Ne morate se ni vi hvatati na moj post, ali čim se hvatate znate i sami da je gameplay njesra, ali zato coinsi, market, gold, silver... Zakon!

 Pa znam da je gameplay sranje. Zapravo mi je ovogodisnji gameplay najvece sranje otkad igram fifu online (od fife 11). Zato sam i ove godine prestao igrati igru aktivno u tako ranoj fazi. Govorim ti da imas druge modove ako su ti coinsi i market trn u oku. Meni je npr. pro clubs jedina svjetla tocka fife 19 online, a iz razloga sto imas svog igraca i samo njega kontroliras. Ako nesto sjebes ti si kriv, nema toliko utjecaja skripte. Dobra ekipa, headset na glavu, zajebancija dok se hakla i tako mogu igrat satima bez prevelikog zivciranja. Nazalost taj mod dobiva daleko najmanje paznje od strane EA.

acmilan2 sri 14.8.2019 19:31

Bas kao sto je rekao ovaj u prvom komentaru - da takvi dobe iconu prije Platinija, Beckenbauera, Puskasa, Di Stefana, ja bih tu jos dodao recimo Garrinchu, Zica, Bobbya Charltona i sl.

Jest da su sve to dobri igraci nekad bili, ali evo, meni takodjer fali i Kaka' i  Dida, Cafu, Juninho, sve su to majstori bili na svoj nacin...

Mortiis sri 14.8.2019 20:42
Cofinho kaže...
mariclius kaže...

Ne morate se ni vi hvatati na moj post, ali čim se hvatate znate i sami da je gameplay njesra, ali zato coinsi, market, gold, silver... Zakon!

 Pa znam da je gameplay sranje. Zapravo mi je ovogodisnji gameplay najvece sranje otkad igram fifu online (od fife 11). Zato sam i ove godine prestao igrati igru aktivno u tako ranoj fazi. Govorim ti da imas druge modove ako su ti coinsi i market trn u oku. Meni je npr. pro clubs jedina svjetla tocka fife 19 online, a iz razloga sto imas svog igraca i samo njega kontroliras. Ako nesto sjebes ti si kriv, nema toliko utjecaja skripte. Dobra ekipa, headset na glavu, zajebancija dok se hakla i tako mogu igrat satima bez prevelikog zivciranja. Nazalost taj mod dobiva daleko najmanje paznje od strane EA.

 

pa ako je gameplay los...sta tu pomazu drugi modovi?

SimeKZ sri 14.8.2019 20:48
Mortiis kaže...
Cofinho kaže...
mariclius kaže...

Ne morate se ni vi hvatati na moj post, ali čim se hvatate znate i sami da je gameplay njesra, ali zato coinsi, market, gold, silver... Zakon!

 Pa znam da je gameplay sranje. Zapravo mi je ovogodisnji gameplay najvece sranje otkad igram fifu online (od fife 11). Zato sam i ove godine prestao igrati igru aktivno u tako ranoj fazi. Govorim ti da imas druge modove ako su ti coinsi i market trn u oku. Meni je npr. pro clubs jedina svjetla tocka fife 19 online, a iz razloga sto imas svog igraca i samo njega kontroliras. Ako nesto sjebes ti si kriv, nema toliko utjecaja skripte. Dobra ekipa, headset na glavu, zajebancija dok se hakla i tako mogu igrat satima bez prevelikog zivciranja. Nazalost taj mod dobiva daleko najmanje paznje od strane EA.

 

pa ako je gameplay los...sta tu pomazu drugi modovi?

 Gameplay unutar FUTa je los jer nije balansiran. U ostalim modovima ne dolazi toliko do izrazaja jer nema kartica sa napucanim statstima. 

Tu pomazu drugi modovi. 

 

FIFA u Seasonu i u FUTu su dvije price.

The_K sri 14.8.2019 23:52

Ma gameplay je u citavoj igri smece i u seasonsu imas golove iz okreta sa 30m, promasaja praznog gola, sa 5m, prolazak lopte kroz stopalo, uzimanje lopte pa potom odbijanje nazad protivniku itd... sve se to i dalje desava u svim modovima. Mozda jedino ne u pro clubsu to ne znam jer nisam ga igrao bas.

movie čet 15.8.2019 08:37
Spacecraft kaže...
Mislim da kljuc FUTa lezi u scriptingu. Jer ako rage quitam kad popusim necu kupit paket.

 Pokušavam ovo shvatiti ali ne uspjevam? Hoćeš reći da kada izgubiš odmah ideš kupiti pack? Kakve točno veze ima rage quit s kupovinom packova? Zašto bi netko uopće kupio pack ako ih tjedno možeš dobiti desetak pa i više samo igrajući kroz WL, SB, rivalse te razne SBC? Pa ove godine smo se svi naotvarali packova kao nikada do sada a da nismo kupili niti jedan pack. Nitko ne može reći da nam pokvareni EA bilo čime nameće kupovinu packova. Ako je išta bilo dobro u fifi 19 ona je to činjenica da su fifa pointsi postali suvišni za svakog normalnog igrača pored toliko opcija kako doći do besplatnog packa.

Cofinho čet 15.8.2019 09:14
Mortiis kaže...
Cofinho kaže...
mariclius kaže...

Ne morate se ni vi hvatati na moj post, ali čim se hvatate znate i sami da je gameplay njesra, ali zato coinsi, market, gold, silver... Zakon!

 Pa znam da je gameplay sranje. Zapravo mi je ovogodisnji gameplay najvece sranje otkad igram fifu online (od fife 11). Zato sam i ove godine prestao igrati igru aktivno u tako ranoj fazi. Govorim ti da imas druge modove ako su ti coinsi i market trn u oku. Meni je npr. pro clubs jedina svjetla tocka fife 19 online, a iz razloga sto imas svog igraca i samo njega kontroliras. Ako nesto sjebes ti si kriv, nema toliko utjecaja skripte. Dobra ekipa, headset na glavu, zajebancija dok se hakla i tako mogu igrat satima bez prevelikog zivciranja. Nazalost taj mod dobiva daleko najmanje paznje od strane EA.

 

pa ako je gameplay los...sta tu pomazu drugi modovi?

 Probaj pro clubs, osjecaj je puno drugaciji. Znam dosta ekipe koja vise ne igra FUT jer im je dopizdilo ali zato svake godine uzimaju Fifu zbog pro clubs moda jer imaju dobru ekipu s kojom halaju svakodnevno.

SimeKZ čet 15.8.2019 12:19
Spacecraft kaže...
Mislim ako ljudi gube od boljih da ce kad tad prestat igrat. Sa boljim i teamom ili bez. Nevjerujem da igraci Fife imaju tolko kapaciteta biti ustrajni za naucit igru kad bi igra bila bez scriptinga. Tzv casualci.

 A ovo bi trebalo znacit kaj?