Vandit pet 7.6.2019 09:50

Nakon što je dokazano da su patentirali "momentum/scripting" nema te inovacije koja bi me navela da uzmem igru. Jedino mi je žao što nisam dovršio Journey. 

 

Da me ispadnem potpuni hater, mislim da će u ovoj FIFA-i ubaciti i Street mode. 

The_K pet 7.6.2019 12:30
SimeKZ kaže...

Jedva cekam odigrat najbolju fifu prva 2mj i onda gledat kako mi Krasi i ostala bagra unistavaju igru sa super ultra cool tutorialima. 

 Kakva dva mjeseca, cim je fifa 19 izasla odmah sam skuzio da je smece poslije 3 odigrane utakmice i u prvih tjedan dana odmah je bila exploitana do maksimuma, igrica mora biti dobra da bi bila dobra. Fifa19 je bila toliko prozirna doslovno se sve lose stvari vide na prvu. Momentum nikad nije bio toliko ocit i cest. Lopte prolaze kroz stopala, koljena igraca itd... ima toliko losih stvari i toliko smo pricali o tome da mi je glupo nabrajati. Uglavnom te stvari su prelako uoce i onih 10sati probe ce biti vise nego dovoljno da se vidi kakva ce biti igra. Ja osobno mislim da ce biti smece jer je igra radjena na frostbite engineu a taj engine nikako nije za nogometnu simulaciju. Kao sto je kolega movie rekao jedino mozemo ocekivati ozbiljne promjene u fifi 21 kada budu napravili novi engine za novu generaciju konzola a fifa 20 sluzi samo da popuni mjesto izmedju 19 i 21.

 

Evo nasi komentari kad je izasla fifa 19 https://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/fifa-19/259207.aspx?page=18  te probleme imamo jos uvijek nakon 9 mjeseci od izlaska igre

movie sub 8.6.2019 18:11

Neumorni su u smišljanju novih fora kako da nas namame na kupovinu igre.

 

Kick off your FIFA 20 career 3 days early by pre-ordering the Ultimate Edition.

Features bonus content to boost your FIFA Ultimate Team with up to 24 Rare Gold Packs, a Ones to Watch Player* and a five-match player loan.

Also includes special edition FUT kits and PS4™ theme.

Play FIFA 20 from 24 September with the Ultimate Edition.

*available until 5.8.19

mariclius ned 9.6.2019 08:32

Sad slijedi od movie pljuvanje fife pa onda još jače pljuckanje pes-a, pa onda ipak svakodnevno igranje fife.

Svake godine ista priča.

Ne valja fifa, ali je ipak pes još gori pa onda deri svaki dan coinsi, paketići, market pao, market radi... 

Zijev, zijev...

The_K ned 9.6.2019 10:26

 Sumnjam da ce to sve divno krasno izgledati. Oni su uvijek znali napraviti hype oko svake fife sa svojim "novitetima". To je EA i oni su majstori marketinga i mogu prodati govno kao da je zlato zato cu samo cekati deveti mjesec kad izadje igra i iskoristiti svojih 10 sati da isprobam igru ako bude bila bolja od fife19 uzimam ako bude gora nista od mene. Premda tesko moze biti losija od fife 19 ali to sam mislio i za fifu 18 i za fifu 17 pa je svaki sljedeci naslov bio sve gori i gori

movie ned 9.6.2019 11:57
Cordas kaže...

Nikako da ljudi shvate da je jedini način da se ova igra popravi ta da ju prestanu igrati.

To je problem. Pojedinac uvijek pomisli kako on sam ne može utjecati na prodaju. No je li to tako? Prestanem ja igrati, prestaneš ti igrati, tvoj frend, moj frend i brzo se stvori kritična masa. No uvijek postoji onaj ali..  To je ono, ali meni se igra nogomet. EA igra uvijek na tu kartu kako svi mi volimo nogomet i uz određeno brundanje uvijek ćemo ga igrati. No očito je da se ove godine fifa prestala igrati puno ranije nego prijašnjih godina. Uvijek sam imao zamjerki na igru i uvijek sam je igrao. Ove godine sam izgubio gušt i prestao sam igru igrati još tamo krajem 3 mjeseca.

 

Od onda nisam odigrao online tekmu. Odigram par ovih SB tekmi da poberem tots karticu da je imam za tots sbc i to je to. Imam izvrsnu momčad s kojom ne igram jer mi igra više ne pričinjava zadovoljstvo a budalu mi se više ne da glumiti. Možda se ove godine nešto pomakne na bolje jer je očito kako je puno ljudi prestalo igrati igru. Market nikada nije bio manji u vrijeme totsa. Ove godine je tri puta manji nego prošle godine u isto vrijeme. I to je neki pokazatelj da pušu neki novi vjetrovi koje EA neće moći ignorirati ako žele zadržati sadašnju prodaju i PES pod kontrolom kao nebitne igre. U trenu se sve može promijeniti i ona stara "tko bi gori, eto je doli a tko doli gori ustaje" vrlo lako može zaživjeti... uostalom najbolje je to konami osjetio na svojoj koži.

ReventoN pet 14.6.2019 17:59
The_K kaže...
ReventoN kaže...

kao i svake godine 

 81 euro ti je 600kn a za 600kn mozes kupiti oko 65 žuji pa si ti misli na sto trosis novac 

 isto na sto ces i ti potrosit.. svi se kao i svake godine prije izlaska nove fife tu raspravljate kako je fifa sranje, necete vise nikad kupiti novu bla bla lba.. ali realno mozda 1-2 stvarno odustanu, a svi ostali opet nabave novu .. vec unaprijed znam da cu popizdit i s ovom novom fifom ali jbg koja je druga alternativa.. pes? 

The_K pet 14.6.2019 18:58
ReventoN kaže...
The_K kaže...
ReventoN kaže...

kao i svake godine 

 81 euro ti je 600kn a za 600kn mozes kupiti oko 65 žuji pa si ti misli na sto trosis novac 

 isto na sto ces i ti potrosit.. svi se kao i svake godine prije izlaska nove fife tu raspravljate kako je fifa sranje, necete vise nikad kupiti novu bla bla lba.. ali realno mozda 1-2 stvarno odustanu, a svi ostali opet nabave novu .. vec unaprijed znam da cu popizdit i s ovom novom fifom ali jbg koja je druga alternativa.. pes? 

 Ja sam uvijek uzimao standard koja je svake godine bila 400kn nisam lud da dajem za ultimate edicije a i nikad nisam prednarucivao to smatram da je glupost uzeti igru a nije ni izasla nemas pojma sto te ocekuje a dao si novac. Pes je barem svake godine sve bolji i bolji dok je fifa sve gora i gora od fife 17. Lijepo pricekati kad izadje igra i isprobati je na 10h preko origin accessa i vidjeti jeli bolja od fife 19

 

ReventoN pet 14.6.2019 20:05
The_K kaže...
ReventoN kaže...
The_K kaže...
ReventoN kaže...

kao i svake godine 

 81 euro ti je 600kn a za 600kn mozes kupiti oko 65 žuji pa si ti misli na sto trosis novac 

 isto na sto ces i ti potrosit.. svi se kao i svake godine prije izlaska nove fife tu raspravljate kako je fifa sranje, necete vise nikad kupiti novu bla bla lba.. ali realno mozda 1-2 stvarno odustanu, a svi ostali opet nabave novu .. vec unaprijed znam da cu popizdit i s ovom novom fifom ali jbg koja je druga alternativa.. pes? 

 Ja sam uvijek uzimao standard koja je svake godine bila 400kn nisam lud da dajem za ultimate edicije a i nikad nisam prednarucivao to smatram da je glupost uzeti igru a nije ni izasla nemas pojma sto te ocekuje a dao si novac. Pes je barem svake godine sve bolji i bolji dok je fifa sve gora i gora od fife 17. Lijepo pricekati kad izadje igra i isprobati je na 10h preko origin accessa i vidjeti jeli bolja od fife 19

 

 Ovo je drugi put da sam uzeo ovu skuplju verziju, inace uzimam standard edition.. cekao ti da izade ili ne, kupit ces ju sigurno.. i ako vec gledas da prodes sto jeftinije onda mozes nabavit preko cdkeysa za 40€ :D.. a to sto pes iz godine u godinu napreduje je smjesno obzirom da osnove ne popsravljaju kao npr meni, jebeni prirucnik ti treba da se snades, onda spajanje s drugim igracima.. kad takve stvari poprave moci cemo razgovarati o pesu :')

Cesc sub 15.6.2019 14:09
ReventoN kaže...
The_K kaže...
ReventoN kaže...

kao i svake godine 

 81 euro ti je 600kn a za 600kn mozes kupiti oko 65 žuji pa si ti misli na sto trosis novac 

 isto na sto ces i ti potrosit.. svi se kao i svake godine prije izlaska nove fife tu raspravljate kako je fifa sranje, necete vise nikad kupiti novu bla bla lba.. ali realno mozda 1-2 stvarno odustanu, a svi ostali opet nabave novu .. vec unaprijed znam da cu popizdit i s ovom novom fifom ali jbg koja je druga alternativa.. pes? 

 Tako su i mene popljuvali prošle godine da sam jalan, ovakav, onakav kad sam napisao da ne vidim smisla, isti forumaši pišu kritike na račun FUT-a i Fife zadnjih par godina (koliko ih ja pratim, od FIFE 17 i otvaranja teme) i svake godine redovito prednaruče neku ekstra duper specijalnu verziju da bi dobili digitalne kartice i bili u nekoj prednosti pred svima ostalima koji kupe slabije verzije. I tako dođe listopad, već znam nickove i tko će se žaliti da je market ovakav, da nikad ništa ne dobiju u packovima, da je igra skriptirana, ali bitno da si među prvima naručio igru.

acmilan2 sub 15.6.2019 15:28

Ja bih samo lijepo zamolio ako netko naleti na neki popust (posto znam da cu je svakako kupitinu nadi da ce biti nesto bolje), recimo da je u granici 400kn (lani sam svoju fifu 19 upecao za 383kn u sancta domenici), bio bih veoma zahvalan!

 

Za PS4

acmilan2 ned 16.6.2019 08:32
SimeKZ kaže...

Prosle godine je bio onaj argentina30 kod za sanctu. Tak da sam ultimate edition dobil za 450kn. Ove godine nema natjecanja nikakvog, tak da sve sumnjam da ce bit toliko jeftina. Za Ps4 pricam. 

 Tocno tako, s tim kodom sam ja kupio igru! Nakon pobjede Hrvatske 3-0 nad argentinom smo dobili 30% popusta.

Del_Boy97 čet 18.7.2019 17:29

http://youtu.be/2_CUw0LtJT0

 

ja ne znam kak ih nije sram lagat da donose nešto novo kad su ovo sve popravci popravaka koji su trebali biti riješeni kroz patcheve, a ne nove iteracije igre.

 

ovo u videu nisu nikakvi noviteti, penali i slobodnjaci su vraceni na razdoblje prije fife 17, ova jedan na jedan pizdarija je no touch dribbling iz fife 16, “novi” tackling isto uveden u fifi 16, a composed finishing je glorificirani finesse šut koji postoji već ohoho godina

zagid3 pet 26.7.2019 18:50

Dali vama Ultimate edition izgleda vrijedan dodatnih 300tinjak kuna?

 

Bas sam pricao s prijateljem i djeluje nam da je najbolji dio Ultimate paketa sto mozes zaigrati igru 3 dana ranije, a on se vec nudi u Championship editionu. No buduci da su iza obojice studentski dani i od pon-petka radimo necemo moci tih 3 dana "prednosti"  iskoristiti i odigrati rivlase da si osiguramo dobre nagrade od utorka do cetvrtka(pretpostavljamo da ce nagrade i dalje biti u cetvrtak). Otw kartica koja se nudi nas obojicu ne privlaci jer cemo dobiti ekvivalent ovogodisnjem OTW Golovinu.

 

Zadnja stvar sto se nudi su Rare gold paketi u kojima dobije 3-5 rare igraca i to 2 svaki tjedan, ove godine su se u nasem iskustvu ti paketi pokazali najlosiji,a kad dodu nagrade od WL tim paketicima se necemo ni veseliti.

Osobno mislim da je bolje za 40eura (tih 300tinjak kuna razlike izmedu osnovne i ultimate verzije) kupiti Fifa pointsa i s time otvoriti 30 premium paketa na day1 kada kartice poput Kondogbie ili Goretzke vrijede 30-50k coinsa.