jopis pon 12.8.2019 16:33

Koga izbacit? Slažem si Figa, treba mi RW icona da mi spoji rb premier lige i st-ove iz la lige da svi imaju full chem, a moram utrošit ikonu u sbc-u...

Mislio sam Gerrarda, on mi je ionako 'loš', tj najgori od svih ikona, talijani igraju ko zvijeri, sir Bobby isto, golman je otkad imam tots alisona na klupi, ali dobro dođe s vremena na vrijeme.

Šta bi vi.

movie pon 12.8.2019 17:59

Nova razina jebanja u mozak. Nakon što sam prelistao par starnica suareza izbaci me i traži verifikaciju. No ne može je očitati nego crkne na pola i tako stoji. I onda ide klasična ea poruka..

jopis pon 12.8.2019 18:32
movie kaže...

Nova razina jebanja u mozak. Nakon što sam prelistao par starnica suareza izbaci me i traži verifikaciju. No ne može je očitati nego crkne na pola i tako stoji. I onda ide klasična ea poruka..

 Meni tu verifikaciju izbaci bar 10x dnevno, jer često listam po marketu tots igrače...

movie pon 12.8.2019 22:21
jopis kaže...

 Meni tu verifikaciju izbaci bar 10x dnevno, jer često listam po marketu tots igrače...

Nije stvar u verifikaciji već u činjenici da je crklo. Ne može je očitati, ja je onda ne mogu odraditi i ne mogu ući web app. Vidiš na fotkama. I tako mi stoji cijelo vrijeme...

Skilledžija uto 13.8.2019 08:49
jopis kaže...

Koga izbacit? Slažem si Figa, treba mi RW icona da mi spoji rb premier lige i st-ove iz la lige da svi imaju full chem, a moram utrošit ikonu u sbc-u...

Mislio sam Gerrarda, on mi je ionako 'loš', tj najgori od svih ikona, talijani igraju ko zvijeri, sir Bobby isto, golman je otkad imam tots alisona na klupi, ali dobro dođe s vremena na vrijeme.

Šta bi vi.

Promijeni formaciju i složi Vieiru.

Formacija s krilima je ionako zakurac ove sezone.

jopis uto 13.8.2019 19:29
Skilledžija kaže...
jopis kaže...

Koga izbacit? Slažem si Figa, treba mi RW icona da mi spoji rb premier lige i st-ove iz la lige da svi imaju full chem, a moram utrošit ikonu u sbc-u...

Mislio sam Gerrarda, on mi je ionako 'loš', tj najgori od svih ikona, talijani igraju ko zvijeri, sir Bobby isto, golman je otkad imam tots alisona na klupi, ali dobro dođe s vremena na vrijeme.

Šta bi vi.

Promijeni formaciju i složi Vieiru.

Formacija s krilima je ionako zakurac ove sezone.

 E sad si mi sjebo i šefa i stanicu.

Na pola Figa sam, Vieiru sam gledao i prije toga al ga ne vidim u konceptu. Poslušam te, krenem igrat 4-2-2-2, popušim 4 od 5 tekmi. Jednostavno sam se odvikao od igranja i mrdanja po sredini, imam brze bekove i brza krila pa igram tak već dugo.

I ajd ne da mi vrag mira svejedno, krenem slagat Vieiru (mada nemam dost igrača za završit ga, tj ne dam 90+ igrače koje koristim povremeno), i na pol slaganja uleti mi Thauvin TOTS iz jednog od packova dobivenih za slaganje Vieire. Eto, sad sam se prebacio sa prijašnje 424 na 4132 čisto da vidim kak će funkcionirat momčad sa cdm-om, da se pripremim psihički na Vieiru kad ga završim. Imam ovog supernabrijanog Kondogbiu tak da je to tu negdje otprilike. Vidjet ćemo večeras kak će takva formacija ići. E, da, pošto sam u Figa uvalio Gerrarda, a Baggia i DelPiera ne dam ni za što, najmanje sam od svih ikona koristio Schmeichela u zadnje vrijeme, njega sam trejdao za onaj icon dio sbc-a. Što je najjače, to je najbolji player pack koji postoji u igri (24 rare player pack ili kak se već zove), tu sam dobio kao najboljeg u packu nekog 83 igrača (Movieu se štucalo odmah), a Thauvina tots dobijem u nekom bzvz 12-6 packu.

Skilledžija uto 13.8.2019 21:27
jopis kaže...

Na pola Figa sam, Vieiru sam gledao i prije toga al ga ne vidim u konceptu. 

Vieiru kad probaš sve ove šarene pizdarije ćeš zaboraviti momentalno.

Ako ti se Vieira ne sviđa, možeš složiti Matthausa ili Gullita - ako imaš dovoljno kartica za njih, naravno.

 

Vidim pališ se na roza kartice :)

Ja sam sve te riješio što ti imaš i jedine dvije koje sam ostavio i igram s njima su Griezman i Walker - ove ostale sam sve tutnuo u neki od SBC-ova.

cicek uto 13.8.2019 22:50

Bio sam na moru 10 dana i ni fifi ni appu nisam ni prismrdio. Youtube mi stalno izbacivao ove velike jutubere kako drkaju po fifa20 ea-su. Oni isto ko debili rade nekve recenzije, ko da neznaju da ce ovi opet nesto zajebat da ce morat igru mjenjati iz korijena da bude uopce igriva ovim zakrzljancima ko tekz i beatson. Al dobro prestao sam pratit odma nakon trece notifikacije te luzere i fino pio pivicu. I dosao doma reko moram si malo zivce prioremiti da ne idem nespreman na posao. Upalim ja ovo smece i igram prva tekma 7:1 ronaldo ne moze promasit nista. Mogu s kurcem pucat opet ce biti gol. Malo mi se nekako cudno krecu igraci ko da je opet nekvi update bio, al to pripisujem tome sto dugo nisam igrao. Ni u ludilu ne pomisljam da bi mozda ovi vrsni programeri popravili ovu rupu bez dna. I krenem drugu fino se napromasujem i na poluvremenu gubim 4:1 on ima 4 udarca ja 15. I mislim si pa jebote ovu tekmu sam stvorio bolje sanse nego onu prije al lopta se penje i penje preko gola. Igra je namjestena vise nego hrvatske selske lige di je voda navijaca vrsni majstor bele koji se dere punih ustiju kostica koje je dobio dabe jer je svaku srijedu i pet na sjednici s ostalim starjesinama. Pa to se vise ni ne mozes praviti lud i rec pa ja mislim da dobro igram al me igra jebe. Tu se ne zna ko pije a ko placa. Doslovno tiskanje gumbiju na kontroleru je ravno onom kod slots automata, s jednom velikom razlikom. Na automatima ces nekad i dobit, valjda.

jopis uto 13.8.2019 23:28
Skilledžija kaže...
jopis kaže...

Na pola Figa sam, Vieiru sam gledao i prije toga al ga ne vidim u konceptu. 

Vieiru kad probaš sve ove šarene pizdarije ćeš zaboraviti momentalno.

Ako ti se Vieira ne sviđa, možeš složiti Matthausa ili Gullita - ako imaš dovoljno kartica za njih, naravno.

 

Vidim pališ se na roza kartice :)

Ja sam sve te riješio što ti imaš i jedine dvije koje sam ostavio i igram s njima su Griezman i Walker - ove ostale sam sve tutnuo u neki od SBC-ova.

 Roze su u igri sad jer su zadnje stigle a visok rejting, imam više tots kartica, jedno 20ak, al su me krenuli živcirat, pogotovo onaj magarac Laporte, tako high rated karticu a tako sklonu kiksevima nisam vidio :/.

 

Na pola Vieire sam, složit ću ga kad stignem i kad mi se bude dalo kemijat totw kartice, deficitaran sam s njima jedino.

Griezman mi je bio extra najobičniji gold, dugo sam ga imao, i bio je odličan, ovaj sad rozi mi je meh, nit smrdi nit miriše, al bar lijepo broji asistove za B.Yeddera, to je igrač koji me od prvog trena fascinira, gol mašina. Svi mogu iz kluba što se mene tiče, al on će ostat uvijek.

Imam doslovno hrpetinu rozih, tots, i kojekakvih ostalih šarenih kartica, razmišljao sam uvalit ih sve u sbc-ove, a opet, glupo mi kad sad konačno imam hrpu opcija za full chem s tri lige koje volim - la liga, serie a i premierleague. Kad mi se igra s bilo kim, da mogu složit cijelu momčad kak spada, kao npr kad hoću živcirat ekipu sa Ibrom, imam Rooneya FB, Ibru FB i desno Alessandrinia. Iskombiniram ih s ikonama u vezi i u obrani može bit bilo tko.

Znaš tko me od novijih tots kartica iznenadio - Djene - znaš da patim na brze obrambene igrače jer ne znam koristit one sheme sa gljivama za postavljanje i remplanje, a ovaj ne ispada kao npr Ramos koji me razočarao. U zadnje vrijeme sam dosta koristio Sancheza ali isto voli ispast bezveze. Najnepogrešiviji čovjek u obrani je, naravno ikona, B.Moore, i zato razmišljam složit još jednu ikonu u obrani jer me ovi 93-94-95 likovi, neovisno koji, većinom živciraju. Obrana je jedini segment igre gdje sam, priznam, loš, i gdje svaki mjesec isprobavam neke druge kombinacije, pošto se nakupilo tih 90+ igrača ove godine. 

 

Sad ću slagat Aouara, prejeftin sbc, a imam tots Correu, duplog tots Sarabiu i još par high rated igrača koji stoje bezveze, a Aouar će mi se uklopit extra iza Grizija i B.Yeddera. Kak sam krenuo, osim ikona, još će mi ostatak kompletne prve momčadi bit francuzi.

jopis sri 14.8.2019 18:34

Išao iz zajebancije sad kad sam vidio da istječe icon sbc ovaj brzopotezni, da vidim šta daju u pet do 12 nekog sbca pošto ih inače slažem čim objave, i piknem mid icon Henry-a, LW, 90 rated. Taman

jopis čet 15.8.2019 11:16

Treći post za redom u 2 dana.

 

Nisam mogao odolit Sterlingu, morao sam složit najbolje desno krilo u igri, makar sad kad je igra na samrti.

 

E Movie, jebemtisve. Danas otvaram packove od rivalsa i wl, još dva superdupermegarareplayers packa od slaganja sterlinga, i još sam imao 2 od jučer, znači 9 ili deset packova, NITI JEDNA šarena kartica, al niti jedna. Sve 78-83 igrači, jedan jedini preko 83, i to jadni lacazette 85... Katastrofa, ovak loše nisam otvarao dva mjeseca...

 

movie čet 15.8.2019 22:35
jopis kaže...

Treći post za redom u 2 dana.

 

Nisam mogao odolit Sterlingu, morao sam složit najbolje desno krilo u igri, makar sad kad je igra na samrti.

 

E Movie, jebemtisve. Danas otvaram packove od rivalsa i wl, još dva superdupermegarareplayers packa od slaganja sterlinga, i još sam imao 2 od jučer, znači 9 ili deset packova, NITI JEDNA šarena kartica, al niti jedna. Sve 78-83 igrači, jedan jedini preko 83, i to jadni lacazette 85... Katastrofa, ovak loše nisam otvarao dva mjeseca...

 

Ja u rivalsima dobio gimeneza kao najbolju karticu a u marquee večeras niti to. U pet packova nisam dobio karticu ratinga većeg od 80. Dakle, kod mene normalan dan u uredu.

cicek čet 15.8.2019 23:05
jopis kaže...

Treći post za redom u 2 dana.

 

Nisam mogao odolit Sterlingu, morao sam složit najbolje desno krilo u igri, makar sad kad je igra na samrti.

 

E Movie, jebemtisve. Danas otvaram packove od rivalsa i wl, još dva superdupermegarareplayers packa od slaganja sterlinga, i još sam imao 2 od jučer, znači 9 ili deset packova, NITI JEDNA šarena kartica, al niti jedna. Sve 78-83 igrači, jedan jedini preko 83, i to jadni lacazette 85... Katastrofa, ovak loše nisam otvarao dva mjeseca...

 

 Ti se isto cudis ko da prvi put igras fifu. Pa nece pipa biti zauvijek otvorena. Sad su je zatvorili, a u novoj fifi ce valjda mogucnost jaceg igraca u paketima rasti s brojem uplacenih fp-a. 

 

Nego. Vidio sam da nece ni ovaj 10h trial bit besplatan. Kaj oni stvarno misle da ce im normalni ljudi dat opet neku lovu za macka u vreci? Mislio sam isprobat i ako me bas zadivi riskirat jos te pare za bagru, al u mrak lovu necu bacat nema sanse, barem ne njima. 

The_K pet 16.8.2019 00:30

Pa taj trial od 10h se uvijek placao 4eura jer kad uzmes origin access za 4 eura onda dobijes nove fife na 10h+ostale igre ako su nove isto samo 10h ako su malo starije mozes igrati koliko hoces

cicek pet 16.8.2019 10:38
The_K kaže...

Pa taj trial od 10h se uvijek placao 4eura jer kad uzmes origin access za 4 eura onda dobijes nove fife na 10h+ostale igre ako su nove isto samo 10h ako su malo starije mozes igrati koliko hoces

 Aha onda sam vjerojatno ja nest krivo skuzio u startu. 

jopis pet 16.8.2019 23:08

I šta glupom rusu vrijede sve te silne ikone, kad sam mu prodao 5x u drugom poluvremenu istu akciju. Ubio čovjeka, preočito je da je kupio ekipu a ne stekao igranjem. Veze s vezom nema. Žalosno.

 

Otvaram danas sa desetim fut swap deals igračem prime ikonu, i šta dobijem - naravno del piera kojeg već imam. Odmah sam ga uvalio bezveze u zamjenu za 24 rare gold player pack, od muke, u kojem dobijem top igrača 83 david luiza. Očito šta su dijelili tots igrače za ovu igru, dijelili su do prošlog tjedna. Bilo je lijepo dok je trajalo.

cicek sub 17.8.2019 02:33
jopis kaže...

I šta glupom rusu vrijede sve te silne ikone, kad sam mu prodao 5x u drugom poluvremenu istu akciju. Ubio čovjeka, preočito je da je kupio ekipu a ne stekao igranjem. Veze s vezom nema. Žalosno.

 

Otvaram danas sa desetim fut swap deals igračem prime ikonu, i šta dobijem - naravno del piera kojeg već imam. Odmah sam ga uvalio bezveze u zamjenu za 24 rare gold player pack, od muke, u kojem dobijem top igrača 83 david luiza. Očito šta su dijelili tots igrače za ovu igru, dijelili su do prošlog tjedna. Bilo je lijepo dok je trajalo.

 Dda te mazi. Doc ce sve na svoje kad ce ti igrac ici po loptu jer ce zabiti 3 gola iz 15 udaraca od kojih je barem 10 bilo zicera, a 3 stative. I jos ces popusit.

movie sub 17.8.2019 08:23
jopis kaže...

I šta glupom rusu vrijede sve te silne ikone, kad sam mu prodao 5x u drugom poluvremenu istu akciju. Ubio čovjeka, preočito je da je kupio ekipu a ne stekao igranjem. Veze s vezom nema. Žalosno.

 

Otvaram danas sa desetim fut swap deals igračem prime ikonu, i šta dobijem - naravno del piera kojeg već imam. Odmah sam ga uvalio bezveze u zamjenu za 24 rare gold player pack, od muke, u kojem dobijem top igrača 83 david luiza. Očito šta su dijelili tots igrače za ovu igru, dijelili su do prošlog tjedna. Bilo je lijepo dok je trajalo.

Mogu ja imati najjačih 11 icona ako si ti bolji igrač od mene neće mi pomoći. No to ne znači da sam kupio te icone. I sam kažeš da te sralo na marketu pa k tome dodaj trgovinu i eto bomba momčadi  bez neke igre.

Skilledžija sub 17.8.2019 10:34
blowfish_cro kaže...

Uzeo ko ikonu za 10 Swap tokena? Pokazite mi svoje Nakate!

Ja dobio Henryja.

 

BTW

Od silnih šarenih kartica u klubu imam samo TOTS Stearlinga i s njim sam odrađivao onih 12 golova.

- od 19:00-21:00 sam igrao da to riješim i na kraju sam zabio samo 3 gola s njim u tom periodu hahahahaa

Igra me tako očito jebala u mozak da to nisu istine.... nije mi se dalo snimat, a trebao sam.

Znači, jebeni Stearling, jer svaka lopta je išla forsirano na njega da čim prije završim zadatak, promašio je valjda 10 udaraca s 5m, 20 udaraca s 10m ili u golmana, ili u blok, ili pored/preko gola.

 

- upalim u ponoć ponovno i u 3 utakmice riješim preostalih 9 golova, sve što je opalio je ušlo.

cicek sub 17.8.2019 14:46
movie kaže...
jopis kaže...

I šta glupom rusu vrijede sve te silne ikone, kad sam mu prodao 5x u drugom poluvremenu istu akciju. Ubio čovjeka, preočito je da je kupio ekipu a ne stekao igranjem. Veze s vezom nema. Žalosno.

 

Otvaram danas sa desetim fut swap deals igračem prime ikonu, i šta dobijem - naravno del piera kojeg već imam. Odmah sam ga uvalio bezveze u zamjenu za 24 rare gold player pack, od muke, u kojem dobijem top igrača 83 david luiza. Očito šta su dijelili tots igrače za ovu igru, dijelili su do prošlog tjedna. Bilo je lijepo dok je trajalo.

Mogu ja imati najjačih 11 icona ako si ti bolji igrač od mene neće mi pomoći. No to ne znači da sam kupio te icone. I sam kažeš da te sralo na marketu pa k tome dodaj trgovinu i eto bomba momčadi  bez neke igre.

 Ove godine je skill na zadnjem mjestu, cini razliku al ako ti igrac ne moze pogoditi okvir gola mozes imati 100 posto posjeda i 100 udaraca i zavrsit ce remijem.

Skilledžija sub 17.8.2019 18:32
cicek kaže...

 Ove godine je skill na zadnjem mjestu, cini razliku al ako ti igrac ne moze pogoditi okvir gola mozes imati 100 posto posjeda i 100 udaraca i zavrsit ce remijem.

Jep, slažem se s tobom potpuno.

Ja sam u ovoj FIFI igrao nekoliko divizija (najniža 6. i najviša 3.) i ja neku bitniju razliku među tim igračima nisam primjetio.

Ako je igra protiv mene, gubim u 6. diviziji bez problema, ako je za mene, razbijam u 3. isto tako.

A najbolja fora u svemu tome je da velika većina igrača, bez obzira koja je divizija u pitanju igra na jebeno isti način - presing po cijelom terenu, duboka obrana i kad imaju loptu svi u napad.

Maltene, kao da igram protiv kompjutera svaki put - jako rijetko naletim na igrača koji igra normalno, bez presinga i sličnih pizdarija.

 

U prijašnjim FIFAMA sam igrao isto tako svakakve divizije, od 6. pa čak do 1. nekoliko puta i točno sam znao kakve protivnike u kojoj diviziji susrećem.

Znao sam da sam jebo ježa u 1. i 2., da mogu igrati relativno podjednako s onima u 3. i 4., a one iz 5. i 6. da naprašim bez problema.

Sad, uz jebeni adjastment ili momentum, kako god ga zvali, meni je isto igrao u 3. ili u 6. diviziji, a razlika bi se morala osjetiti jer u protivnom divizije nemaju nikakvog smisla.

 

Pogotovo se vidi kakva je glupost napravljena s novim načinom rankiranja divizija kad mi u 4. diviziji dođe igrač koji je kupio igru prije 2 sata i jedva sklepao ekipu od posuđenih, brončanih, i par zlatnih kartica.

Onda takav kad vidi kakve ja kartice imam padne u nesvijest i dobije po tamburi bez da trepne.

To nije pošteno niti prema njemu, a bogami ni meni jer protiv takvih mi se niti ne igra, osim ako kojim slučajem nemam zadatak zabiti 12 golova s Englezom :)

 

A najbolja fora kod ovih što su kupili igru nedavno je da velika većina istih radi sve JEBENO ISTO kao i 90% igrača, a to je jebeni presing, duboka obrana i jebeni epileptični napadi po sredini terena.

Ispočetka su me nervirali, a zadnjih par mejseci umirem od smijeha s takvim idiotima.

 

Baš sam jutros imao jednog sličnog pacijenta.

Formacija mu je 9 igrača na 20m od gola i dva na centru.

Ja mu odmah u prvom napadu zabijem gol i dalje mi se ne da maltretirat s idiotom nego se dodajem s braničima dok majmun ne promijeni formaciju i počne igrati nogomet kako treba.

On me gleda cijelo prvo poluvrijeme i onda na poluvremenu radi izmjene hahahahahahah - a igrači mu cijelo poluvrijeme nisu uopće igrali nego su stajali i gledali mene kako se dodajem otraga.

I onda namjesti sve moguće presinge i krene žestoko u napad.

Kad se otvorio i počeo ludovat po terenu sam mu zabio još 3 komada pa je quitao ljut.

Mogao je to i u 5 minuti napravit, uštedio bi nam obojici vrijeme i živce.

 

cicek ned 18.8.2019 00:20
Skilledžija kaže...
cicek kaže...

 Ove godine je skill na zadnjem mjestu, cini razliku al ako ti igrac ne moze pogoditi okvir gola mozes imati 100 posto posjeda i 100 udaraca i zavrsit ce remijem.

Jep, slažem se s tobom potpuno.

Ja sam u ovoj FIFI igrao nekoliko divizija (najniža 6. i najviša 3.) i ja neku bitniju razliku među tim igračima nisam primjetio.

Ako je igra protiv mene, gubim u 6. diviziji bez problema, ako je za mene, razbijam u 3. isto tako.

A najbolja fora u svemu tome je da velika većina igrača, bez obzira koja je divizija u pitanju igra na jebeno isti način - presing po cijelom terenu, duboka obrana i kad imaju loptu svi u napad.

Maltene, kao da igram protiv kompjutera svaki put - jako rijetko naletim na igrača koji igra normalno, bez presinga i sličnih pizdarija.

 

U prijašnjim FIFAMA sam igrao isto tako svakakve divizije, od 6. pa čak do 1. nekoliko puta i točno sam znao kakve protivnike u kojoj diviziji susrećem.

Znao sam da sam jebo ježa u 1. i 2., da mogu igrati relativno podjednako s onima u 3. i 4., a one iz 5. i 6. da naprašim bez problema.

Sad, uz jebeni adjastment ili momentum, kako god ga zvali, meni je isto igrao u 3. ili u 6. diviziji, a razlika bi se morala osjetiti jer u protivnom divizije nemaju nikakvog smisla.

 

Pogotovo se vidi kakva je glupost napravljena s novim načinom rankiranja divizija kad mi u 4. diviziji dođe igrač koji je kupio igru prije 2 sata i jedva sklepao ekipu od posuđenih, brončanih, i par zlatnih kartica.

Onda takav kad vidi kakve ja kartice imam padne u nesvijest i dobije po tamburi bez da trepne.

To nije pošteno niti prema njemu, a bogami ni meni jer protiv takvih mi se niti ne igra, osim ako kojim slučajem nemam zadatak zabiti 12 golova s Englezom :)

 

A najbolja fora kod ovih što su kupili igru nedavno je da velika većina istih radi sve JEBENO ISTO kao i 90% igrača, a to je jebeni presing, duboka obrana i jebeni epileptični napadi po sredini terena.

Ispočetka su me nervirali, a zadnjih par mejseci umirem od smijeha s takvim idiotima.

 

Baš sam jutros imao jednog sličnog pacijenta.

Formacija mu je 9 igrača na 20m od gola i dva na centru.

Ja mu odmah u prvom napadu zabijem gol i dalje mi se ne da maltretirat s idiotom nego se dodajem s braničima dok majmun ne promijeni formaciju i počne igrati nogomet kako treba.

On me gleda cijelo prvo poluvrijeme i onda na poluvremenu radi izmjene hahahahahahah - a igrači mu cijelo poluvrijeme nisu uopće igrali nego su stajali i gledali mene kako se dodajem otraga.

I onda namjesti sve moguće presinge i krene žestoko u napad.

Kad se otvorio i počeo ludovat po terenu sam mu zabio još 3 komada pa je quitao ljut.

Mogao je to i u 5 minuti napravit, uštedio bi nam obojici vrijeme i živce.

 

 Jep, htjeli su povecati skill gap a ustvari su ga maknuli u poptunosti. Prije si tocno vidio ako ti je dosao netko nabrijan i razbio te. U ovoj fifi gubis jer ti igraci kaskaju po terenu ili propustaju lopte bez razloga ili jednostavno stoje na mjestu kad lopta prolazi pokraj njih. Uglavnom ja uopce ne mogu rec dal igram dobro ili lose. Nit sam pobjedio jer sam bio bilji bit sam izgubio jer sam bio gori. Sve se svodilo na to dal mogu pogodit gol ili presjeci loptu. Recimo najvise problema imam kad zabijem 3 gola do 30 min, e obda jebem jeza do 90 i ne gine mi remi ili produzetci.

Skilledžija ned 18.8.2019 11:32
cicek kaže...
Recimo najvise problema imam kad zabijem 3 gola do 30 min, e obda jebem jeza do 90 i ne gine mi remi ili produzetci.

Ista stvar i kod mene... kad rano povedem s više razlike, obično drugo poluvrijeme ne mogu ništa napravit, a protivnik podivlja ili mu se sve odbija na nogu i često bude kao i kod tebe.

Penale nema šanse da mi sudi, prekršaje sporadično, a obično nakon mog velikog promašaja obavezno u idućem napadu primim gol.

 

Postoji i drugi scenarij... kad u prvom poluvremenu ne mogu zabit gol uz 60% posjeda i više od 10 udaraca na gol, obično u drugom dijelu sve što opalim uđe.

Samo do drugog dijela rijetko dolazim jer ako protivnik zabije glup gol ili me bilo što iznervira, ja stisnem ALT+TAB - jednostavno nemam živaca igrati dalje.

cicek ned 18.8.2019 14:43
Skilledžija kaže...
cicek kaže...
Recimo najvise problema imam kad zabijem 3 gola do 30 min, e obda jebem jeza do 90 i ne gine mi remi ili produzetci.

Ista stvar i kod mene... kad rano povedem s više razlike, obično drugo poluvrijeme ne mogu ništa napravit, a protivnik podivlja ili mu se sve odbija na nogu i često bude kao i kod tebe.

Penale nema šanse da mi sudi, prekršaje sporadično, a obično nakon mog velikog promašaja obavezno u idućem napadu primim gol.

 

Postoji i drugi scenarij... kad u prvom poluvremenu ne mogu zabit gol uz 60% posjeda i više od 10 udaraca na gol, obično u drugom dijelu sve što opalim uđe.

Samo do drugog dijela rijetko dolazim jer ako protivnik zabije glup gol ili me bilo što iznervira, ja stisnem ALT+TAB - jednostavno nemam živaca igrati dalje.

 Da dda u svom najboljem svjetlu. Bome su izbalansirali igru na 50:50 jedno dobijes, jednu izgubis, a ako si mislis da je namjesteno sam sebi govoris da si lud. Svi pobjeduju i gube i sad su ovi malo losiji igraci sretni s time, a ovi sto misle da su bolji njima to ne odgovara. Al onda oni bace u zadnja dva mj igre na tjedan dana velike sanse u packovima i opet svi sretni i ajmo opet dat lovu nek nas prave ludima jos jednu godinu.