jopis uto 25.6.2019 20:03
movie kaže...
jopis kaže...

 

 A jake ti fore bit prvi na frend listi.

Ja sam prvi na svojoj a najmanje se trudim gledat jesam li u plusu ili nisam, kupim i prodam ono što mi treba ili ne treba, pa sam 2 milje i nešto u plusu. A stvarno me zaboli kifla za to.

Vidiš, jaka ti fora dobiti 20 tekmi u WL. Zašto te to veseli kada sam najmanje utječeš na te pobjede a većinu vremena kukaš kako te igra jebe? To je neka posebna vrsta mazohizma igrati svaki tjedan i svaki tjedan plakati kako te igra pokrala. Svatko u nečemu nađe zabavu. Ti u mazohizmu ja u marketu i sve pet.

 Ajd ti prvo pročitaj ponovo, vidi smajliće, popij crvenu pa plavu, pa onda odgovaraj.

Ako već hoćeš proper reply na tvoj post bez sarkazma i sprdanja, onda ćemo ovako - zašto onda pobogu ne igraš managera, ima ih odličnih, i ne moraš razmišljati o igranju, samo o kupoprodaji igrača i o tome kakvu ćeš taktiku postavit protiv kojeg protivnika. Poslat ću ti invajt za OSM, taman nam fali jedan u ekipi top hr managera. Meni osobno je visit na marketu tlaka. Da radim posao koji sam radio do prije 3 godine, onda bi i ja ko ti - sjeo na poslu za lap dok nema nikog i nekoliko sati švercao igrače. Ovako, nit volje nit vremena, a i ostario sam za to.

cicek uto 25.6.2019 20:03

Decki, u kurac. Vidio sam portugal i reko eeh bernardo silva i otiso od kompa dodem i ovo me doceka. I sad kad dobim Ronalda walkout ne vidim.  Mozda ce sljedecu WL pasti svih 30 utakmica ako ga ukomponiram nekako.

movie uto 25.6.2019 20:25
jopis kaže...

 Ajd ti prvo pročitaj ponovo, vidi smajliće, popij crvenu pa plavu, pa onda odgovaraj.

Ako već hoćeš proper reply na tvoj post bez sarkazma i sprdanja, onda ćemo ovako - zašto onda pobogu ne igraš managera, ima ih odličnih, i ne moraš razmišljati o igranju, samo o kupoprodaji igrača i o tome kakvu ćeš taktiku postavit protiv kojeg protivnika. Poslat ću ti invajt za OSM, taman nam fali jedan u ekipi top hr managera. Meni osobno je visit na marketu tlaka. Da radim posao koji sam radio do prije 3 godine, onda bi i ja ko ti - sjeo na poslu za lap dok nema nikog i nekoliko sati švercao igrače. Ovako, nit volje nit vremena, a i ostario sam za to.

Menadžer me nikada nije privlačio. Volim igrati no kako sam zadnje dvije godine imao problema sa srcem pa operaciju itd, smanjio sam igranje. Brzo popizdim kao i svi  a onda mi se to reflektira na zdravlje tako da silom prilika više vremeno zadnje vrijeme provedem na marketu i slagajući sbc nego igrajući a volio bih više igrati. Ako želim neku karticu jedino do nje mogu doći ako zaradim coinse na marketu. Nemam drugog načina. Volio bih dobiti nešto u packu ali ne da mi igra. U smajliće se ne kužim niti ih koristim. Što se starosti tiče, daleko si ti od mene.

 

Što se tots sbc tiče, dobio sam onog talijana na ST, Quagliarella. Ne znam što ću s njim jer imam 5 tots ST kartica a i igram s englezima.  Kartica ne vrijedi niti 200k coinsa i stvarno su zahtjevi preveliki za protuvrijednost koju većina dobije. Bio bih presretan da sam dobio sterlinga i rado bih se zamijenio s kolegom koji ga je dobio. Isto ne igram s krilima ali možda bih koju odigrao da sam ga dobio.

cicek uto 25.6.2019 20:44
Gerro kaže...
Samo pucaj neke glupe suteve i pobjedit ces svaku tekmu. Ronaldo mi nikad nije zabio neki normalan gol, vec sve neka sranja..

 Mah mogu s peterca pucat kad ga skripta opizdi nece znat di je lopta. Vidjet cu za vikend vjerojatno kakav je, jer sad prije necu stic odigrat nista. Al posto sam ga ja dobio vjerojatno je neki s greskom. 

jopis uto 25.6.2019 21:11
movie kaže...
jopis kaže...

 Ajd ti prvo pročitaj ponovo, vidi smajliće, popij crvenu pa plavu, pa onda odgovaraj.

Ako već hoćeš proper reply na tvoj post bez sarkazma i sprdanja, onda ćemo ovako - zašto onda pobogu ne igraš managera, ima ih odličnih, i ne moraš razmišljati o igranju, samo o kupoprodaji igrača i o tome kakvu ćeš taktiku postavit protiv kojeg protivnika. Poslat ću ti invajt za OSM, taman nam fali jedan u ekipi top hr managera. Meni osobno je visit na marketu tlaka. Da radim posao koji sam radio do prije 3 godine, onda bi i ja ko ti - sjeo na poslu za lap dok nema nikog i nekoliko sati švercao igrače. Ovako, nit volje nit vremena, a i ostario sam za to.

Menadžer me nikada nije privlačio. Volim igrati no kako sam zadnje dvije godine imao problema sa srcem pa operaciju itd, smanjio sam igranje. Brzo popizdim kao i svi  a onda mi se to reflektira na zdravlje tako da silom prilika više vremeno zadnje vrijeme provedem na marketu i slagajući sbc nego igrajući a volio bih više igrati. Ako želim neku karticu jedino do nje mogu doći ako zaradim coinse na marketu. Nemam drugog načina. Volio bih dobiti nešto u packu ali ne da mi igra. U smajliće se ne kužim niti ih koristim. Što se starosti tiče, daleko si ti od mene.

 

Što se tots sbc tiče, dobio sam onog talijana na ST, Quagliarella. Ne znam što ću s njim jer imam 5 tots ST kartica a i igram s englezima.  Kartica ne vrijedi niti 200k coinsa i stvarno su zahtjevi preveliki za protuvrijednost koju većina dobije. Bio bih presretan da sam dobio sterlinga i rado bih se zamijenio s kolegom koji ga je dobio. Isto ne igram s krilima ali možda bih koju odigrao da sam ga dobio.

 Misliš? Pazi da se ne bi zajebo. Imam ja fajn godina, bez obzira što se i dalje igram. Sigurno jedno 10+ od prosjeka sudionika ove teme...

 

Btw, nitko ne komentira kako je Iniesta prokleto jeftin za složit. Do sad su zahtjevi bili da se smrzneš za 90+ igrače, a sad samo 84 rated tim za takvog igrača. Ja ću ga složit, meni će se uklopit u moje španjolce odlično, samo ću formaciju promijenit malo.

movie uto 25.6.2019 21:20
jopis kaže...

 Misliš? Pazi da se ne bi zajebo. Imam ja fajn godina, bez obzira što se i dalje igram. Sigurno jedno 10+ od prosjeka sudionika ove teme...

 

 

 Moguće da si mlađi od mog sina koji može igrati za veterane. Toliko....

 

Stamina za iniestu je smiješna. Lik koji je igrao visoki presing na polovici protivnika cijelu tekmu s ovom staminom ne bi to mogao igrati jedno poluvrijeme. Mozak momčadi bez snage nikad ne bi bio to što je bio. Valjda su i zahtijevi takvi. No ovo je lijep pokazatelj kako su se nekad u igri dijelile stamine a kako se dijele danas. Nikad nisu imali balans u ovoj igri već idu iz krajnosti u krajnost. Ovo je bilo premalo a danas većina tots kartica ima preveliku staminu. Nekad kakvu staminu imaš po izlasku igre, imao si cijelu fifu. Pri dobivanju IF kartice mijenjali su se svi statsi osim stamine. Imao si nabrijanu karticu koja nije mogla trčati svih 90 minuta

cicek uto 25.6.2019 21:44
movie kaže...
jopis kaže...

 Misliš? Pazi da se ne bi zajebo. Imam ja fajn godina, bez obzira što se i dalje igram. Sigurno jedno 10+ od prosjeka sudionika ove teme...

 

 

 Moguće da si mlađi od mog sina koji može igrati za veterane. Toliko....

 

Stamina za iniestu je smiješna. Lik koji je igrao visoki presing na polovici protivnika cijelu tekmu s ovom staminom ne bi to mogao igrati jedno poluvrijeme. Mozak momčadi bez snage nikad ne bi bio to što je bio. Valjda su i zahtijevi takvi. No ovo je lijep pokazatelj kako su se nekad u igri dijelile stamine a kako se dijele danas. Nikad nisu imali balans u ovoj igri već idu iz krajnosti u krajnost. Ovo je bilo premalo a danas većina tots kartica ima preveliku staminu. Nekad kakvu staminu imaš po izlasku igre, imao si cijelu fifu. Pri dobivanju IF kartice mijenjali su se svi statsi osim stamine. Imao si nabrijanu karticu koja nije mogla trčati svih 90 minuta

 Movie je radio preko student servisa na utovaru noine arke. 

 

Zezan se da se nebi neko uvrijedio. 

SimeKZ čet 27.6.2019 00:06

Inception dao vrlo dobar prikaz onoga kaj je radil u EA HQ u vezi sa gameplayom.

Rekao je da na njegovo cudenje stvarno rade na problemu inconsistent gameplaya. Za vise pogledajte na njegovom kanali video od 35min.

hrka11 čet 27.6.2019 07:47
jopis kaže...
movie kaže...
jopis kaže...

 ....

Menadžer me nikada nije privlačio... U smajliće se ne kužim niti ih koristim. Što se starosti tiče, daleko si ti od mene.

 

 Misliš? Pazi da se ne bi zajebo. Imam ja fajn godina, bez obzira što se i dalje igram. Sigurno jedno 10+ od prosjeka sudionika ove teme...

 

Btw, nitko ne komentira kako je Iniesta prokleto jeftin za složit. Do sad su zahtjevi bili da se smrzneš za 90+ igrače, a sad samo 84 rated tim za takvog igrača. Ja ću ga složit, meni će se uklopit u moje španjolce odlično, samo ću formaciju promijenit malo.

 Ma ti si levat kako god igra i kojeg god igraca ima u ekipi,sto uopce igras ovo sranje,ja ga nisam upalio i posteno odigra a ima sigurno koji misec...udjem odigram jednu i ugasim.

 ps.mladji si od movia cca.15ak god.

Skilledžija čet 27.6.2019 10:53

Mene su kao i obično s crvenima izjebali lijepo.

Stave me pred gotov čin u oba packa.

U prvom sam morao izabrati Quagliarelu jer su druge dvije kartice bile očaj, a u drugom isti slučaj gdje su mi dali Alissona kojeg već imam.

Mislim da mi je čak tradabe taj Alisson pa ajde makar nešto ću izvući iz toga.

cicek čet 27.6.2019 22:13

Evo isprobao sam ronalda malo. Dobar je al se na njemu skripta vidi jasno ko dan. Kad te ne ide zabit ces mozda jednu al ces zato potrositi lopti i lopti. Sad sam bas odigrao jednu di je lik morao pobjediti al je los bio i drhtao je do zadnjih sekunda kad je zabio za dva razlike i tad si je fino dabnuo i sudac je fucnuo kraj. Sasvim savrsena slika ove unakazene igre. Recimo ja sam s ronaldom trcao bezbroj puta 1na1 al je njegov golma  dirkao sve lopte 1na1 dok se moj na identicnim situacijama posrao sam sebi u usta. Smjesno je da mi je cielini lovio tots ronalda i hunter mertensa, dok je njegov raul jurcao ko gazelica. Odigrao sam 4 od toga 3 pobjedio. Ugl zakljucak je da s ronaldom uz malo vlastite srece i tudeg neznanja mozes pobjediti cak i skriptu.

cicek pet 28.6.2019 17:21

Ispravak: igra je preveliko namjesteno smece da pobjedis. Upravo sam izgubio prvu tekmu wl i dalje necu igrat pa da dalje samo ronalda u paketicima.otvaram. 90 min se jebem s majmunom koji iz svakog suta zabije gol, ako nije odma gol odbije se njegovom na sut. I izjednacim u 89 s igracem manje jer je ocito start na loptu vrijedan zutog. Kad ni 3 sec kasnije lik s kick offa posalje loptu u for na ibricu koji je brzi od najbrzeg ronalda. Da su tolko sjebali igru da me ni s najjacom karticom u igri ne mogu natjerati odigrat to smece do kraja, to je stvarno van svake pameti. Bas jesu govna nesposobna. 

The_K pet 28.6.2019 19:22
cicek kaže...

Ispravak: igra je preveliko namjesteno smece da pobjedis. Upravo sam izgubio prvu tekmu wl i dalje necu igrat pa da dalje samo ronalda u paketicima.otvaram. 90 min se jebem s majmunom koji iz svakog suta zabije gol, ako nije odma gol odbije se njegovom na sut. I izjednacim u 89 s igracem manje jer je ocito start na loptu vrijedan zutog. Kad ni 3 sec kasnije lik s kick offa posalje loptu u for na ibricu koji je brzi od najbrzeg ronalda. Da su tolko sjebali igru da me ni s najjacom karticom u igri ne mogu natjerati odigrat to smece do kraja, to je stvarno van svake pameti. Bas jesu govna nesposobna. 

 Ja nema sanse da vise ikada igram fifu19 prvo mi spale zivce sa ocajnim gameplayem i onda mi u nagradam daju kartice koje nisu 90+ rating. Javio sam se u EA chat i pokazao im sto sam dobio u nagradama i rekao sam im da mi uzmu ta dva igraca i da mi daju bar jednu ultimate tots red pick karticu ili vise nikad necu upaliti igricu on je rekao da ce pogledati slucaj ja sam mu rekao da je odluka na njima hocu li vise ikada igrati igricu. Jos uvijek mi nisu dali novi red pick sto znaci nema igranja.

SimeKZ pet 28.6.2019 20:06

Ja sam danas malo odlucil uletti u FIFAu ali sa izmjenjenom taktikom. 41212 sa napadackim bokovima. Jalo zanimljiva i zabavna taktika... Ali ke jako veliki problem to iskoristit kak treba. Zbog gameplaya kakav imamo, ja mogu imati 7 igraca u napadu, necu zabit gol. Izgubio sam, od lika 6-4... 6 golova je zabio iz, nicega... Udarac, odbijena, tap in. Ja sam ga ubio sa napadackim bokovima. Konstantno viska igraca u napadu, ali kad nece, nece. 

Skilledžija pet 28.6.2019 20:23

Da li se zna kakve će bit nagrade za ovu vikend ligu, mislim na crvene kartice?

IF aktualni ili će možda opet dati TOTS kartice?

 

Odigrao sam popodne 5 utkamica (3 pobjede) i to ekspresno riješio.

Ove što sam pobijedio su protivnici quitali, a ove što sam izgubio sam ja jednu quitao.

Jednu sam na penale izgubio - na tu partiju sam potrošio više vremena nego na ove četiri skupa :)

 

Ma sad kad smo svjesni svega i kad smo se naučili na sranja, samo lagano udaranje i ako ide ok, ako ne ALT+TAB i idemo dalje.

Baš sam imao jednog pacijenta koji me razveselio danas pa sam se smijao k'o budala.

Nafilao je ekipu jebačkim karticama i nazvao ju "Don't Cry" - on je kao faca, jebat će mi mamu.

Naravno, igrao je po svim pravilima klasičnog FIFA 19 panja, samo što je na kraju on plakao, a ja umirao od smijeha kad je na 5-0 quitao plačući HAHAHAHA