movie uto 21.5.2019 19:07

Znači, nisu normalni. Složiti zahtjev ratinga 86 da bih dobio onog tots engleza ratinga 88? Prošle godine je bio zahtjev momčad ratinga 84.

 

edit: dobijem jebenog alissona. Niti 200k. Ono moglo je i gore ali opet da ne mogu dobiti bar 400k coinasa...

SimeKZ uto 21.5.2019 19:32
movie kaže...

Znači, nisu normalni. Složiti zahtjev ratinga 86 da bih dobio onog tots engleza ratinga 88? Prošle godine je bio zahtjev momčad ratinga 84.

 Dobro je, uletio mi je Wijnaldum... odlicno pojacanje mogu rec'. Izbjego sam onu dvojicu idiota od 88. 

CroVandal uto 21.5.2019 19:34

Ja izvukao ederson htio sam Trenta al jbg. Steta sto nisam kupio vise nacha prodaje se za 7500 coinsa na pcu bez problema da sam znao sve coinse bi samo u njega ulupao. Savice sam kupio ma bidu i po 750 a idu svi za 2100

The_K uto 21.5.2019 20:23

Eto ja sam iskoristio onog Witsela  u sbc i dobijem Laportea uopce mi ne treba pored david luiza i puyola nezz sto cu sa obranom. Otvorio sam ostalih 23 paketa sto mi je ostalo i najbolje kaj sam dobio je 85 carvajal i 84 mandzukic i tri 83 rating kartice. Znaci sveukupno od petka sam otvorio oko cetrdesetak paketa a oni mi nisu mogli dati ni Verratia. Jedva cekam da u red picku izvucem Laportea

The_K uto 21.5.2019 20:32

Ovo dobiti asistenciju sa obranom iz PL je pretesko znaci zbog nekog razloga ja kornere vise ne mogu zabiti Alonso mi ih izvodi jer mu je crossing 96 ali nista ne ide u prokleti gol protivnici su dns sa golmanom izletili sveukupno 7 puta i svih 7 puta su moji igraci promasili prazan gol uspio sam jedan gol zabiti iz kornera i to sa Firminhom ali mu se nije racunao gol vec se racunao kao autogol jer se lopta odbila od protivnickog igraca koji se vec nalazio u golu pa ne kuzim kako je to autogol. Toliko sam ocajan da sam stavio onog napucanog valenciu kojeg imam na loanu od 10 utakmica da mi igra cam, alonso mi igra lm a davida luiza sam stavio u spicu ali nista to ne vrijedi jer lopta ne zeli ici u gol kad je oni dodaju. Sad sam uzeo onog LB salaha od 300k coinsa valjda ce on uspijeti nesto napraviti. Jebo im ja mater tamo u kanadi tko god se sjetio da se mora asistirati sa obranbenim igracem u kompetetivnom modu i sto je najgore da su stavili da se racuna i WL izvrsio bi taj zadatak vec u nedjelju jer sam zabijao iz kornera sigurno 6,7 puta

https://www.youtube.com/watch?v=vQ5cx9VSms0

dr4zh3n uto 21.5.2019 21:15

prvih pet utakmica sam se mučio ko budala...ne ide pa ne ide...onda sam stavio formaciju 442, na RM običnog Perreiru iz Leicestera, a na LM običnog Dignea, s instrukcijama stay forward i get in behind...riješio u 6 utakmica

movie uto 21.5.2019 21:53
SimeKZ kaže...

I meni je prvi pick bio Robertson da maknem Grimalda, stavim van dijka + nesta i TOTS Rice unutra. Ovak sad ne znam kaj da radim sa svim ovim high rated igracima. 

Prodao sam alissona i sve kartice 84 i 85 te sam skupio i kupio si robertsona. Kada neće na sreću onda jedino do njega mogu kupovinom. Sada sam voda. Nemam više ništa vrijednog u klubu za prodati niti imam coinsa. No niti mi ne treba. Imam engleze po guštu s par dobrih zamjena i to je to.  Sada ću pomalo igrati bez živciranja.

 

Prošle godine sam u vrijeme totsa imao skoro duplo manje coinsa i uspio sam složiti tots engleze i talijane s ronaldom. Ove godine sam složio samo engleze. Točno se kuži da je manje igrača jer niti jednom nije bilo preko 5 milja kartica na marketu. Manja ponuda, veće cijene. Očito je da im je igra u ovom periodu podbacila. Nemam drugog objašnjenja.

SimeKZ sri 22.5.2019 00:02

Bez problema ide elite sa tim. Jbt led, naletio maloprije na full TOTY squad plus par ikona. Kako ja zabijem, ovaj samo tap-tap i gol... uzasno kako su neke kartice OP. 

Gledam malo ovu karticu Laportea, izgleda mi odlicno. Samo ne znam kaj da radim sa Ramos + Grimaldo kombinacijom jer su mi UNT oba... i imam preko 400 tekmi sa njima a ne znam kak bi ih se rijesio da nisam na gubitku, odnosno da mi ne cube bzvz u klubu. Kompletni zadnji red osim De Geae mi je UNT... kaj me sad vec polako muci jer Nesta ne drzi vodu vise kraj ovih OP kartica. Neki TOTS Laporte + Van Dijk bi legli odlicno.

 

 

Kaj se tice TOTS Wijnalduma... strasna kartica. 3 tekme 2 gola i 2 asista. Stavio sam ga na CAM, 99 stamina i ima ga svugdje... stvarno fenomenalna kartica. 

blowfish_cro sri 22.5.2019 07:29

16 igrača baš ono, vrh vrhova. 2 odlična golmana, pristao bih na bilo kojeg. Jedan solidni desni bek, nije fensi ali ima jako dobre statse. I jedno totalno smeće od igrača koje nije za studeni, a kamo li endgame. Naravno da sam dobio Maddisona, jebeno naravno!

Skilledžija sri 22.5.2019 09:15

Ja nisam jučer stigao više od jedne partije odigrat da isprobam Wijnalduma, ali ako se po jutru dan poznaje - odustajem od Fernandinha.

Stavio sam Wijnalduma na CDM pored Vieire jer mi je UEFA Miki na CAM-u, a njega će teško tko izbaciti s te pozicije.

Dakle, Vieira + Wijnaldum = maltretiranje protivnika na maksimumu :)

Ubio sam lika dodavanjima - ne sjećam se da su jednu loptu krivo dodali.

Kasnije, kad sam mu napucao 6 komada sam baš forsirao dodavanja i sve su točno dodavali :)

Moguće da je momentum bio na mojoj strani jer u napadu sve što sam opalio je ušlo?

Vidjet ćemo kako se ponašaju kad momentum bude protiv mene.

 

Inače, ako imate za slagat ikonu, a ne znate koju - Vieira je must have.

Tako je lako s njim igrat - tako sam siguran otkad ga imam - strašna kartica.

Dodavanja besprijekorna, a o obrani ne treba trošiti riječi - sam sve radi, a kad je pod mojom komandom uzimam lopte kome hoću i kako hoću.

The_K sri 22.5.2019 17:53
Skilledžija kaže...

Složim prvi PL upgrade i dobijem ovo na slici.

Narajcalo me pa sam još tri komada nakon toga napravio, ali kurac :)

Neka, bit će za SBC.

 

 

 Ovo je definitivno tvoja fifa steta za tebe sto je gameplay cisto smece. Ja sam napravio tri takva jer sam imao untradable igraca i najbolje sto sam dobio je sokratis. 

movie sri 22.5.2019 19:27
CroVandal kaže...

Napravio 10 obicinih i 5 premium dobio sokratisa znaci za plakat bolje da sam prodao dio kartica

Ja sam premium sbc odigrao 10 puta i 6 puta obični upgrade sbc i najbolja kartica schmeichel 84. Zahu sam u tih 16 packova dobio pet puta? Smiješno. Znači, spizdio sam 176 kartica za apsolutno ništa. 

CroVandal sri 22.5.2019 19:47

Sad vidim neki klinac otvori 3 paketa dobio u 2. Aquera u 3. Ederson. Ja isto dobio zahu 3 puta. Znaci smjesno da su stavili bar 83+ te kartice se mogu i negdje drugdje iskoristiti ovako dobijes 81 82 smeca. I da odigrao sam 5 tekmi sa edersonom sve mu ulazi neznam zasto jedino što je brz ostalo mi nije neki, vratio sam Courtoisa a ovog cu u sbc neki. 

Smucek sri 22.5.2019 22:57
SimeKZ kaže...
movie kaže...

Znači, nisu normalni. Složiti zahtjev ratinga 86 da bih dobio onog tots engleza ratinga 88? Prošle godine je bio zahtjev momčad ratinga 84.

 Dobro je, uletio mi je Wijnaldum... odlicno pojacanje mogu rec'. Izbjego sam onu dvojicu idiota od 88. 

 Vi ste još imali i sreće, ja izvukao 88  Dohertya, najgora moguća kartica od svih TOTS.

SimeKZ čet 23.5.2019 00:12

https://www.youtube.com/watch?v=Fji_8L1aI8g 

 

Ovaj video je sve, sve ono o cem ja pricam... to vise nije nogomet. Kad vidim onog jednog debila u onoj grupi na fejsu kaj se iso hvalit kak' jedino crossingom moze zabit gol i da je to u redu... pa ga ekipa izgazila ko budalu sa komentarima mi je vrh. Koja je svrha igranja ako ne zelis igrati nogomet. Tocno kaj ovaj kaze u videu. Imas takvu ekipu i jedino kaj radis je to, samo pokazujes koliko ti je niska razina nogometne inteligencije i koliko si uzasan igrac.

 

 

Sa druge strane, odlucio sam danas odraditi zadatak za Gomisa. Skuzio sam da imam cudo tih Saudijskih igraca plus 2 TOTSa iz te lige. Trebalo mi je 6 tekmi... u 5 tekmi koje sam dobio u svih 5 su mi ljudi nakon 2-0 uvodili ikone, Ronalda i ostalu ekipu... Meni to nije jasno. Los si, gubis i onda umjesto da izades van ti ides nekome sjebat igru uvodeci OP igrace. Cak mi je jednom sa 2-0 lik dosel na 2-2 jer me ubio sa Salahom i Ronaldom... Al sam nekak sa Musom uspio otic na 4-2 i rijesit to. 


Onda se mi cudimo kako je igra u kurcu... opet kazem za 95% stvari odgovoran je community i to je to.

The_K čet 23.5.2019 10:31

Otkad su ljudi postavili zakone od tada ljudi traze rupe u zakonima i kad se nadje rupa onda se masovno iskoristava do trenutka dok netko ne usavrsi zakon tako da nema rupa. Ovo uvodjenje ronalda i ostalih igraca bi se lako dalo regulirati samo da je EA stavio da u prvih 11 i u zamjeni moras imati sve igrace saudijske arabije. Sto dolazimo do zakljucka da je EA kriv sto su donijeli tako glupo ogranicenje ili su jednostavno zeljeli da mi mozemo ubacivati u igru nase najjace igrace. A community od fife nikad ne moze biti 95% kriv jer bar 60% communitya cine djeca a djeca ne mogu snositi odgovornost za svoja djela. A i vec smo odavno zakljucili da je community toksican prvenstveno jer je EA stvorio toksicno okruzenje. Oni da komuniciraju sa communityem i popravljaju glitcheve i bugove u hodu, uvedu servere koji rade dobro a ne da mi dozivljavamo to da nas disconnecta ili da vecinu utakmica igramo pod button delayem primjetili bi da bi se situacija raščistila i da ne bi mi svi bili toksicni. Community je jedino kriv jer dopusta da im EA pljuje u lice

The_K čet 23.5.2019 10:55

Eto otvorio sam nagrade i u pickovima sam dobio Edersona i Fernandinha sveusvemu zadovoljan sam jer sam i mislio kupiti fernandinha, zao mi je jedino sto nisam dobio napadaca da biram valjda me cuvaju za Ronalda . A u ostalim packovima logicno jad i bjeda ne sjecam se kad sam zadnji put vidio walkout.

soft čet 23.5.2019 13:17

Ja dobio crvenog Aguera i Alissona u jednom packu (uzeo Alissona jer ovog imam plavog untradeable) i u drugom su mi bili Fernadinho i Wijnaldum (uzeo Fernadinha).

Nakon dugo vremena koriste crvene kartice.

 

jopis čet 23.5.2019 16:57

A ja k....c od ovce u packovima, al zato plavog Laportea u tots upgrejdu tak da sam zadovoljan, taman imam dva francuza lijevo i dva talijana desno (plavi Digne 88 i Laporte 94, i Barzagli 90 i Florenzi 89). Sad ćemo vidit kako ta obrana šljaka.

Deadeye čet 23.5.2019 17:51

Malo gledam ove crvene pickove za nagrade od zadnje WL jel i proslih godina bili TOTS igraci kada lige zavrse?

Zanima me sta ocekivati od crvenih pick igraca iz WL u sljedecim tjednima, igrace iz tekma reprezentacija i prijateljskih?

Ja sutra otvaram,ali vidim da je ekipa dobila dobre pickove, mozda su magovi iz kanade odlucili dat malo veselja napacenim igracima :)