PC igre

Farming Simulator 19

bongy ned 2.6.2019 21:40
benji kaže...

Ja sam zeznuo kad sam ti dao link za mod. Nisam napisao da je u opisu dolje link na traktor na koji možeš postaviti te tankove.

 Rijeseno. Samo glupo je sto moram trazit za svaki taj traktor sad verziju 2.0 a ne samo john d da vozim,al dobro 

bongy uto 4.6.2019 20:42

Ja ja mulac gledam nece da tanka a on tanka u te tankove pesticid i herbicid a meni uopce netreba to u tim tankovima. Ja gledo kod ovog lika na youtubu ova velika sijacica John Deere DB Planter Series

 

https://www.youtube.com/watch?v=phfzGgixMxg

 

Znaci lik sipa u tankove solid fertilazer,a meni sipa u tankove pesticid i herbicid, to mi nikako nije jasno kako je on to uspio napravit???

 

Vidi se na videu u 3 minuti to radi, i jos sto je najjace na videu sipa iz tanka pesticidovog,a puni se tank sa solid fertilazer, wtf??? 

 

 

sudy_freak sri 5.6.2019 12:01

Fertilizer* - budite dosljedni, ako već pričate na engleskom 

 

A ti modovi su totalno nerealni i odstupaju od stvarnosti. Jer ja nigdje nisam vidio da išta osim tekućeg gnojiva ili pesticida ide u spremnike za tekućinu.
Zna se u što idu kruta gnojiva.

bongy čet 27.6.2019 19:38

Dali je tko od vas sadio onaj hops? Ja posadio da probam uzeo kombajn i nastavak kao sto se bere kukuruz i suncokret i nece uopce da ga bere kombajn??? a gledo sam na youtubu sa tim kupe taj hops 

DM-969 ned 28.7.2019 19:51

Imam i ja isti problem od kako sam stavio ovaj season mod,sve mi se napunilo na max samo voda i sijeno mi odlazi, nzm zasto, prije mi je sve radilo ali od kad sam stavio taj mod mi stalo,ako saznam nesto javim tu.

mystik pon 29.7.2019 07:22

Jesi Seasons aktivirao na postojeći save ili krenuo ispočetka? Je li mapa Seasons ready?

Moguće je da je neki bug, no inače u S19 je uključen grazing. Odnosno, životinje će automatski koristiti travu unutar ograde kao hranu. Za ovce je trava/sjeno jednako, al za krave bi postojanje bolje hrane trebalo ignorirati grazing i bolja hrana bi trebala biti korištena. 

DM-969 pon 29.7.2019 21:57

Na postojeći save game sam snimio season mod,i od onda mi je sve na max,nista nejedu zivotinje,nije samo krave nego ni svinje,kukuruz,soja i ostalo sve stoji 100% uopće se ne spušta,ali sam sve farme rasprodo pa cu probat postavit nove pa cu javit da li se sta promjenilo,

bongy sri 14.8.2019 09:28

Neznam kako je kod vas,ali ja imam neki bug na igri. Znaci krenem sve ispočetka, počmem orat njivu na onom seasonu mi pise rano proljece i da ce vrijeme biti suncano i temp oko 6. Kad se vrijeme priblizi 9 sati ujutro cijela mapa mi pobjeli od snijega, a snijega na karti nigdje :(

bongy sri 14.8.2019 12:18
benji kaže...

Dali si ubrzavao vrijeme? Ako se ne varam, negdje sam pročitao da ima bug pri ubrzavanju vremena na 120x pa se zblesira seasons. I dali si išao na postojeći save game ili si napravio novi?

 Jesam da iso sam na 120x mozda zato i zaledi sve. Probat cu bez ubrzavanja da vidim sta ce biti 

bongy sub 31.8.2019 07:30
DM-969 kaže...

Imam i ja isti problem od kako sam stavio ovaj season mod,sve mi se napunilo na max samo voda i sijeno mi odlazi, nzm zasto, prije mi je sve radilo ali od kad sam stavio taj mod mi stalo,ako saznam nesto javim tu.

 

I kod mene je tako, kad puniš životinje automatski puni i hranu za njih, samo sjeno i vodu trose 

kovaos uto 22.10.2019 21:52

Poz,

 

dali netko zna u čemu je problem sa courseplayom? Bez obzira koju verziju stavim kad kliknem na ikonu za generiranje ne izbacije mi meni za "Course generation"  već "mode specific setting"? Slika u prilogu.

 

bongy uto 3.12.2019 16:43

Igramo na onoj jednoj pd one 2 standardne mape jel moramo igrati bez modova ako jedan ld nas ima neki mod kojeg ovaj dr.nema nemoze uci u napravljenu igru. Znaci tebali bi modove ako vec skidamo imati svi iste. 

 

Dodaj me na stemu pa te pozovem kad budemo igrali