PC igre

Farming Simulator 19

kicmabrajker čet 23.8.2018 14:03

znaci i dalje ostaje prijeko potrebno tu i tamo stucanje igre, 2d teren njive, kod sadnje ili zetve ne uzima onoliko kolko je siroka sijacica ili cutter nego si jos malo nepostojeceg dijela uzme....ali bitno da su stavili nove strojeve, a sljedeci dlc bude par dana nakon izlaska igre...  i dam se kladiti da kod grimme tectrona nije rijesen problem unloadinga koji ga prati jos od fs15 :) 

Zagi27 ned 11.11.2018 21:59

Prednarucio sam FS19 ali preko g2playa..kontaktirao sam ih i rekli su da ne dobijem Mahindra Utility Vehicle DLC..eh sad,kolega mi je uzeo preko Steama i on je dobio dlc i znam da se na prethodnoj verziji FS17 nije mogao igrat mp ako svi nemaju iste dlceve,pa me zanima da li mozda tko zna da li cu ipak moci igrati s njim ili postoji neka caka da se taj dlc deaktivira na mpu? Hvala lijepa unaprijed!

Mac1981 pon 12.11.2018 15:38

Pa ako nisi dobio mahindru, kako ces igrati s njom? U MP svi igraci moraju imati iste modove, ili, ako zelis igrati sa prijateljem a ti nemas mahindru, onda on mora iskljuciti taj mod prilikom pokretanja MPa.... oli ti ga, ti pokrenes MP sesiju i on se tebi pridruzi..ti nemoras nista iskljucivati jer niti neams mod/dlc....mahindre nemate ni jedan ni drugi

sudy_freak pon 19.11.2018 19:27
krokodil kaže...

Dostupan je dostupan već nekoliko dana, ali ipak se čeka org igra koja je kupljena

Pa ovo je preko službenih kanala.
Nažalost nisam preko Steama nego s njihove stranice pre-orderao.

I evo, sad se skida i instaliram.
Omogućili su i dostupno je - ali se ne može još aktivirati niti igrati. Nisu omogućili aktivaciju 

krokodil pon 19.11.2018 20:16
sudy_freak kaže...
krokodil kaže...

Dostupan je dostupan već nekoliko dana, ali ipak se čeka org igra koja je kupljena

Pa ovo je preko službenih kanala.
Nažalost nisam preko Steama nego s njihove stranice pre-orderao.

I evo, sad se skida i instaliram.
Omogućili su i dostupno je - ali se ne može još aktivirati niti igrati. Nisu omogućili aktivaciju 

 

 

Ma isprobao sam igru na "jogurt" verziji...igram je već par dana

benji čet 22.11.2018 16:03
sudy_freak kaže...

Ne znam za vas, ali ja sam blago razočaran.
Kao i dobar dio ljudi na steamu čitajući recenzije

 

Kakva su vaša iskustva?

Probao i odmah izbrisao "jogurt" verziju i pogledao dosta recenzija i nisam zadovoljan. Za sada ostajem na FS 17. Mene je najviše razočarala fizika vozila (na FS 17 igram sa Morerealistic modom od Dural-a koji mi je pre dobar) i problemi kada se koriste više kontrolera odjednom. Grafika mi je OK. Ima i dosta stvari koje mi se sviđaju, ali ne toliko da bi kupio igru zbog njih.

Za sada čekam sa kupovinom....

 

 

Gogy7 čet 22.11.2018 20:49

Dok cekam igru s gamecolectiona, probao sam pc verziju. Vozila su osjetno tromija, vise ne djeluju ko igracke. Svida mi se premaz boje, masinerija zbog tog djeluje lijepse. Jedina mi je mana poravnavanje zemljista, tj. cijena tog. Stavljanje kokosinjca na vec dosta ravnu njivu podize cijenu s 20ak tisuca na 100 tisuca. Tesko da bi ravnanje bagerom toliko kostalo u stvarnosti.

Mac1981 pet 23.11.2018 08:41

A cuj njega... pa naravno da bager ne kosta tolko u stvarnom svijetu... ali ni traktori nisu tolko jeftini u stvarnom svijetu, niti, u stvarnom svijetu nemozes zaraditi tolike novce koliko zaradjujes u igri....

 

A evo ti malo ako te zanima.. 1h bagera - 85 - 100€ + porez, kamion koji ide uz bager (zemlju treba nekud odvest) 1h 65€ 3 osovine, 75€ 4 osovine,  85€ 5 osovina + naravno porez, deponiranje zemlje 2,20€ po toni (jedan 3 osovinac nosi ca 15 tona, 5 osovina 25 - 30 tona), satnica za bageristu, satnica za vozaca...pa sad ti racunaj

 

s time, ako nisi upucen u iskope, da ti ne znas koliko uopce zemlje treba maknuti i ravnati na odredjenoj povrsini... za gradjevinu 11*9 (uzimam svoju kucu za primjer, s time da sam i ja u biti imao jako malo iskopa i ravnanja) samo za iskop trebalo mi je oko 15 000€ i odvezeno je i deponirano 300t zemlje na najdubljem djelu kopano je 1.20m , a na najplicem 30cm

 

tak da ti je glupo usporedjivat cjene u igri sa stvarnim zivotom....sumljam da u stvarnom zivotu za 1t psenice mos dobit 1000€....prije 100€