PC igre

Euro Truck Simulator 2

Daka96 pet 27.9.2019 12:22
vrinho kaže...

Koji profiler? Kad sam koristio taj volan koristio sam Profiler verziju 5.10 ili 6.10, ne sjećam se točno i na njima sam jedino mogao složiti da taj volan radi kak spada. Probaj.

 5.10, a probao sam i 5.09 ali isto. Na starom windowsu sve dobro radilo i vrtio se u igri za 900 ali sad nikako.

vrinho pet 27.9.2019 13:28

Idi u control panel i tamo pod devices imaš postavke za volan gdje je i kalibracija za tipke i tamo ćeš kod okretanja vidjeti da li se isto tako ponaša u Windowsu. Ako je normalno onda je u igri problem. U igri resetiraj postavke za volan/kontroler i onda isprobavaj sve što se tiče osjetljivosti ili slično što bi moglo utjecati na ponašanje volana. Možeš i u my documents u folderu od igre izbrisati sve fajlove koji se tiču postavki kontrolera, znači kad sljedeći put uđeš u igru napravit će se automatski novi i resetiran na default.

 

To bi i ti iTomic mogao probati jer vidim da imaš čudne probleme s fps-om. Jednom sam ima slične probleme s trzanjem i izbrisao sam config.cfg u kojem sam neke postavke davno prije ručno mjenjao i koje su bile razlog problema. Brisanjem tog fajla grafičke postavke igre se vraćaju na default.

Daka96 pet 27.9.2019 20:19

A probao sam, vidis kako se okrene u profileru. Dode tako do pola a vrtim ga za 900 i u postavkama je 900. Prije mi je radio za 900 stupnjeva tocno se okretalo u profileru skroz, stvarno nez do cega je.

macgyver 53 sub 28.9.2019 20:43

Evo opet sam se igrao malo sa PSom i skužio na kojem principu radi boja kamiona

 

F*** You Greta premješten na bočnu stranicu a naprijed dodan logo neke moje zamišljene firme

 

Ako netko hoće neki tak jednostavniji skin za kamion neka mi se javi pa složim

midzan21 ned 29.9.2019 00:33
macgyver 53 kaže...

Evo opet sam se igrao malo sa PSom i skužio na kojem principu radi boja kamiona

 

F*** You Greta premješten na bočnu stranicu a naprijed dodan logo neke moje zamišljene firme

 

Ako netko hoće neki tak jednostavniji skin za kamion neka mi se javi pa složim

 Dobar skin, sjećaš me na rane dane ETS2 i moje skinove koji se još uvijek mogu naći na ets2.lt  Keep it up, možda izradiš i skin za Bug forum jedan.

vrinho sri 9.10.2019 20:04

Ja sam ih 4 kupio zasad. Zvuk mi je jako važan pa mi nije problem dati tih 1,99€ a znam da se čovjek jako potrudi oko snimanja. I updateovi se redovno dobivaju, jedini problem je kaj nema paypala i ne mogu uplatiti nikako prek one stranice nego sam našao nekog njegovog kompanjona na yt kojemu pošaljem na paypal i onda mi on pošalje mod.

vrinho sri 9.10.2019 20:57

Meni je samo prvi prešao preko kartice, ostala 3 nema šanse koju god opciju izaberem. Ak ćeš imati problema s kupnjom javi se na PM pa ti pošaljem link od onog lika s paypalom kojeg sam spominjao.

Gale92 sub 12.10.2019 14:51

Ekipa pošto je danas neki dosadan dan, malo sam išao "čačkati" te me zanima kako treba izgledati (koje elemente treba imati) link odnosno stream neke radio postaje kada se umetne unutar fajla. Pokušao sam već nekoliko puta ali unutar igre mi jednostavno ne radi. I ono važnije odakle recimo uzimati izvore....

vrinho sub 12.10.2019 19:36

Ja sam si otišao na radioteka.org ili radio-uzivo.com i tamo skinuo fajl od tražene stanice. Recimo za Otvoreni skinuo fajl za winamp kojeg sam otvorio foobarom jer ga i koristim. Onda pod properties imaš link od streama i kopiraš ga i kamo ti paše u live_streams fajlu.

Ovak meni izgleda ta linija sad s Otvorenim na prvom mjestu: stream_data[0]: "http://50.7.71.219:7412/|Otvoreni|Zabavna|HR|128|1"

E sad ne znam kako si radio s linkovima dosad ali neki neće raditi, meni recimo Enter radio neće nikako, inače velika večina stanica koju ubaciš radi ali ova neće i neće.