PC igre

Euro Truck Simulator 2

Igzy20 sri 18.9.2019 23:10

Iako ne igram više toliko često zbog posla i drugih obaveza nove DLC-eve obavezno uzimam čim izađu jer definitivno se isplati. Svaki novi DLC je za stepenicu (rekao bih i dvije) bolji od prethodnog. 

playjob čet 19.9.2019 14:40
hahhaajaads kaže...

Inace moram pohvalit ovaj DX 11. FPS je daleko stabilniji te mi grafa radi skoro na 100%, dok se na DX9 vrtila na 40-60%.

 Potpisujem, ali isto tako kao i da FPS u gradovima ne varira više toliko kao na DX9, ili ne toliko ili uopće ne varira, a igram na RX 480...

Bigfoot pet 20.9.2019 23:52

Pozdrav svima!

 

Vidim da zadnje vrijeme baš ne radi onaj hrvatski prijevod u igri kako treba, odnosno novije stvari nisu prevedene. Volio bih se pozabaviti time, ali ne znam gdje dobiti original datoteku za prijevod.

 

Lijepi pozdrav!

playjob pon 23.9.2019 20:03
Igzy20 kaže...

Niti jedan novi kamion do sad se nije plaćao. SCS je odavno rekao da novi kamioni koji dolaze, dolaze kroz free update, ne kao DLC. Znači, samo update igre kad stigne i gas na utovar. 

 Super onda, nisam upućen u taj dio pa ne znam. Hvala ti!

I da, da pitam, koji je najnoviji opt ETS2?

playjob pon 23.9.2019 20:27
Igzy20 kaže...

Misliš verzija? Trenutno je 1.35 zadnja, a sad pretpostavljam da će, obzirom da dolazi novi kamion, doći i 1.36 sa time.

 Da, da, to.

Da bih imao 1.35 verziju, trebam li stavit none opt ili baš mora bit 1.35?

Igzy20 pon 23.9.2019 20:32

None OPT ti je za trenutnu ''normalnu'' veriju (ne beta ili experimental). Beta je za trenutnu beta verziju, a ostale experimental verzije su ti za testiranje ili eventualno ako koristiš neki mod koji ti na novoj verziji ne radi, a znaš da ti je na određenoj verziji taj mod provjereno radio.

itomic009 čet 26.9.2019 16:57

Igrao sad malo ETS2 nakon par mjeseci ne igranja. U međuvremenu sam bio promijenio i CPU i sad sam vozio 15 - 20 minuta i FPS katastrofa. Negdje je oko 50 fps što znači vidno trzavo . Jel imao tko slično iskustvo, jel se što mijenjalo zadnje vrijeme da je to pogoršalo, da probam DX11 ili ?? Ovako mi je potpuno neigrivo. 

hahhaajaads čet 26.9.2019 17:03
itomic009 kaže...

Igrao sad malo ETS2 nakon par mjeseci ne igranja. U međuvremenu sam bio promijenio i CPU i sad sam vozio 15 - 20 minuta i FPS katastrofa. Negdje je oko 50 fps što znači vidno trzavo . Jel imao tko slično iskustvo, jel se što mijenjalo zadnje vrijeme da je to pogoršalo, da probam DX11 ili ?? Ovako mi je potpuno neigrivo. 

MP ili SP ? SP meni radi vecinom u svakom gradu preko 100 fpsa bez iti jednog trzaja, u MPu mi se jedino smanji ako bas ima dosta ljudi u gradu...

itomic009 čet 26.9.2019 17:28

SP, radilo mi je super inače, ali sad sam prvi puta pokrenuo nakon reinstalacije kompa i radi loše tako kako sam opisao. Ne znam da obrišem sve pa probam reinstal jer nisam brisao s drugog diska ništa gdje mi je steam folder. Ali radio sam tako već bio i prije i ok je bilo, sad je ovo loše.

Daka96 pet 27.9.2019 11:02

Jel igra netko mozda sa Logitech Driving Force GT ? Nedavno sam novi windows stavio i sad mi nikako nece u logitech profileru stavit na 900 stupnjeva volan, nego ga prepozna na 180 a on se vrti na 900. Onda kad igram isto malo okrenem volan a on se odma za 900 okrene u igri. Sve sam pokušao deinstalaciju profilera, pa novu verziju i sve ali nikako nece.

Prte pet 27.9.2019 11:08

Za taj volan bi trebao imati staru verziju logitech softwarea. Ja sam imao taj volan i sa starom verzijom je radilo bez problema.

 

A sad jedno pitanje za ostale:

Kako prijeći na taj dx11? Ja sam malo noob za takve stvari