SamoPitam3 uto 19.11.2019 23:39
MaximumBugovac kaže...
Rhodin kaže...

Znači ne znamo još ništa o finalnom D4, već su najave D4 vs PoE2 - ko ima kristalnu kuglu?!

  PoE2 jel to nesto za jesti? stvarno netko misli da ta igra moze konkurirati d3/d4? jedinicu je u jednom trenutku cak zaigralo 120 tisuca, d3 skoro 6mil

https://us.diablo3.com/en/game/anniversary-infographic/

 

 

 Meni je najzalosnije sto tu na forumu postoje dvije teme o PoE, a opet ulecu u diablo teme da pisu o poe. Mislim, sto da sada napisem o takvima, a da ne dobijem barem zuti karton ?!?!

PoE me uopce ne zanima, a jos me manje zanima na diablo temama. Probao sam ga, ne svidja mi se i gotovo. Ne znam zasto se svakome mora svidjati PoE. Da, diablo 3 je ispao los, ali meni osobno je bolji od PoE. Jednostavno mi ne ulazi pod kozu i ne svidja mi se. Mogu sada pisati zasto, ali ionako nema smisla raspravljati o ukusima. Cak mi je i grim dawn puno bolji. Inace sto se tice remastera dvojke, pise se da je dio izvornog koda dvojke izgubljen tako da ce tesko doci do remastera dvojke.

Minneyar sri 20.11.2019 08:39
SamoPitam3 kaže...
 Inace sto se tice remastera dvojke, pise se da je dio izvornog koda dvojke izgubljen tako da ce tesko doci do remastera dvojke.

 Ma molim te :) Istu stvar su govorili i za WoW Classic, "izgubljen kod", "nemoguca misija", "never gonna happen" i kad su skuzili da im se isplati, izbacili igru u kolko, malo vise od godinu dana.

nixass sri 20.11.2019 12:11
Minneyar kaže...
SamoPitam3 kaže...
 Inace sto se tice remastera dvojke, pise se da je dio izvornog koda dvojke izgubljen tako da ce tesko doci do remastera dvojke.

 Ma molim te :) Istu stvar su govorili i za WoW Classic, "izgubljen kod", "nemoguca misija", "never gonna happen" i kad su skuzili da im se isplati, izbacili igru u kolko, malo vise od godinu dana.

ovdje je Brevik lijepo objasnio s kojim se problemima, stvarnim tehnickim problemima, developeri budu susretali kad i ako budu radili na remasteru.

nije to samo nakeljiti HQ texture i dici rezoluciju.

a same promjene, ako nisu jaaaako ispolirane, mogu totalno unistit originalni gameplay.

 

https://www.youtube.com/watch?v=34T9NSPg1lo

 

Dado_ZG78 sri 20.11.2019 12:45

Ja kupujem i Daiablo uvijek nema greške, samo kažem da po najavama PoE2 izgleda kao puno dublja i bolja igra (za one koji vole malo dublju customizaciju likova), dok će D4 ziher biti komercijalno uspješniji ;) 

 

Horned Reaer čet 21.11.2019 09:42

Taj David Kim mi se čini kao OK lik , ima čuku i viziju i prati feedback od zajednice tako da je za sada na dobrome putu. 

Najviše mi se sviđa ovo : 

 

 

....and ways to give players more freedom to choose how to customize items, so you can have fun exploring a wide range of effective gameplay possibilities instead of just looking up “the optimal build” online

 

 

SamoPitam3 sri 4.12.2019 01:37

Oko "itemizacije" ne vjerujem im niti onoliko koliko je pod noktom. Relativno dobro su krenuli sa trojkom, a onda su sve upropastili. Pali su na koljena pred nesposobnom stasajucom generacijom koja zeli sve na pladnju odmah. Zato sada vec drugi tjedan imamo gotovo sve. Zato ne mozes promasiti build, vec ga jednostavno resetiras. Nego...

Vise me zanima ona vijest koja se pojavila na d3 forumu. Gdje su rekli da je thud ilegalan i da ce se pozabaviti botovima. To je jedino sto ih moze izvuci iz trenutne kaljuze. Pa da vidimo...

Minneyar pon 9.12.2019 08:50

S jedne strane, drago mi je i vrlo ohrabrujuce da ocito slusaju i spremni su na promjene, pa se nadam da necemo dobiti jos jednu verziju najgore itemizacije ikad (D3)... ali s druge strane, ocito je igra tek u "drawing board" fazi, sanse su da nemaju apsolutno nista osim demoa koji su sklepali za blizzcon, cini mi se da jos ne znaju ni smjer kojim zele ici, nemaju iskustva... Bojim se da bi moglo bit i vise od 5 god do launcha. :(

 

Ali isplati se cekat ako igra ispadne dostojna Diablo imena.

Minneyar uto 10.12.2019 11:36
dobus kaže...

Ma kakvih pet godina??Ako tako bude pojest će ga konkurencija,makar se on zvao i Diablo...A mislim i da sam Blizzard je toga svjestan

 Pa toliko je otprilike i za D3 trebalo od prve najave... a ovdje se cini da jos uopce ne znaju sto zele od igre, osim da bude mracna :)

 

i kakva konkurencija, osim PoE nema tu bas nesto u ovom zanru... pogle npr Lost Ark, takozvani Diablo killer, koji je u razvoju vec valjda 10 god i vjerojatno nece nikad izac...

Borealis sri 26.2.2020 22:46
Minneyar kaže...
dobus kaže...

Ma kakvih pet godina??Ako tako bude pojest će ga konkurencija,makar se on zvao i Diablo...A mislim i da sam Blizzard je toga svjestan

 Pa toliko je otprilike i za D3 trebalo od prve najave... a ovdje se cini da jos uopce ne znaju sto zele od igre, osim da bude mracna :)

 

i kakva konkurencija, osim PoE nema tu bas nesto u ovom zanru... pogle npr Lost Ark, takozvani Diablo killer, koji je u razvoju vec valjda 10 god i vjerojatno nece nikad izac...

dobus kaže...

Imaš pravo...za sada nema neke konkurencije,ali to ne znači da je nemože ili neće biti..Neznam,meni osobno sve iznad dvije godine čekanja je samo dodatni čavao u blizzard ljes

 Jeste probali Wolcen Lords of Mayhem? meni za 2 koplja bolji od diabla 3, nevideno, ja i frendovi smo u šoku.

metallic čet 27.2.2020 07:51
Kill Frenzy kaže...

https://www.youtube.com/watch?v=ttVSp712Ed0

najgori trejler u povjesti trejlerstva

likovi su stavili sliku i rotirali kameru

 

i na kraju koji će mi kurac trejler za igru koja ce izac za sto godina

Trailer je koma ziva, jedva san ga pogleda do kraja!! Jeote

 

Novi kolega, imas grupu za tu igru tu na bugu.

Prica se da je skroz okej, ali meni je MEH, jer je skoro bezobrazna kopija D3 kojeg sam odigrao na dan kad je izasao.

Borealis čet 27.2.2020 08:37
metallic kaže...
Kill Frenzy kaže...

https://www.youtube.com/watch?v=ttVSp712Ed0

najgori trejler u povjesti trejlerstva

likovi su stavili sliku i rotirali kameru

 

i na kraju koji će mi kurac trejler za igru koja ce izac za sto godina

Trailer je koma ziva, jedva san ga pogleda do kraja!! Jeote

 

Novi kolega, imas grupu za tu igru tu na bugu.

Prica se da je skroz okej, ali meni je MEH, jer je skoro bezobrazna kopija D3 kojeg sam odigrao na dan kad je izasao.

 Hvala, nasao sam no tema je mrtva, steta:( igra ce vjerovatno nakon nesto patcheva i korekcija debelo prešišati diablo u svemu, cekamo godinama nesto ovako i onda posvecena pozornost takvoj igri 0 bodova(barem na nasim prostorima), nemojmo zaboraviti kakav je odron bio diablo 3 na pocetku prije onog ogromnog patcha, Wolcen je za tadasnji stadij D3 5 koplja iznad toga. Da nebi bilo zabune ja pricam iskljucivo za kampanju.

Sto se tice Diabla 4 nakon Wolcena ocekujem debelo, debelo vise.