TomoR čet 31.10.2019 21:23
1.Lovac kaže...

Razmišljam krenit opet novu Sezonu igrat. Ima li naznaka kad će i koji je najjači lik sad za igrat?

 Trenutna sezona završava 10.11; pretpostavka je da će nova početi u petak 15.11. (ili tjedan dana kasnije).

 

Za solo, pa čak i grupu barb bi mogao biti "najjači".

 

Naravno za high end grupe trebat će i dalje Starpact Wizard, zvan bazooka.

 

No, sad će biti Blizzcon, ovaj vikend, navodno će imati update-ani PTR patch tamo, pa ćemo biti pametniji nakon idućeg vikenda.

striko ned 3.11.2019 11:13

Malo novosti o Diablu 3, a Blizzcon PTRa.

Bazuka wiz je nerfan (konacno) , i to gadno  - pretpostavke su da ide 15 GR levela dolje.

 

https://us.forums.blizzard.com/en/d3/t/bazooka-wizard-nerfed/5572

 

Novi setovi od monka i crusa su pojačani, monk je dobio 50% dmg reduction i 15 000 DMG, a crus je dobio 20 000 DMG za Heavens fury. Pošto ima weapon (Fate of the Fell) i bracerse sa extr DMG za Heavens fury, i uz ovaj shield

https://us.diablo3.com/en/item/shield-of-fury-P61_Unique_Shield_106_x1

sta za svaki dmg od heavens fury dize dodatnih 30% i stacka se (zasad) neograniceno, imamo novog Boss killera.

 

WW rend barb je nerfan za 7 GR, pa mozda glavni j barb set bude opet IK, jer je dobio (neopaženi) buff. 

boxer sri 6.11.2019 09:04
1.Lovac kaže...

Zahvaljujem.

Inače preuzeo sam opet igricu. Ušao i nemam pojma ni igrat. Ne znam više ni skilove, ni šta znače koji gemovi. Ma sve sam zaboravio :(

 Tako je i meni bilo sada na početku sezone, nakon mislim 4 godine pauze...

 

Pohvatat ćeš sve relativno brzo, ima dosta tutoriala i na YT. 

 

Također nemam Necro dodatak i dropa Necro gear kao i za ostale klase iako igram samo Wizarda ovu sezonu.

1.Lovac sri 6.11.2019 22:45

Ma ja moram proć očito cijelu kampanju ispočetka, ni mape ne znam, baš više ništa ne znam. Trebat će mi da se ušemim nazad.

 

Ako je tko za zajedničko igranje nove sezone nek mi se javi. Ja bi volio igrat ww barbara. Povratak klasiku ;)

boxer pet 8.11.2019 15:52
1.Lovac kaže...

Ma ja moram proć očito cijelu kampanju ispočetka, ni mape ne znam, baš više ništa ne znam. Trebat će mi da se ušemim nazad.

 

Ako je tko za zajedničko igranje nove sezone nek mi se javi. Ja bi volio igrat ww barbara. Povratak klasiku ;)

 Dogovorit ćemo se, čak mislim da te imam dodanog odavno i da smo par puta igrali zajedno, ostavi battletag da provjerim.

 

Samo što nisam aktivan igrač, imam vrlo malo slobodnog vremena i uglavnom od 22.00 do 01.00 sati igram i jedva sam natukao 1000 paragona ove sezone. I ja sam mislio igrati Barba...

 

 

Pitanje za iskusnjare, jel' se može kako ekstrahirati legendary gem iz opreme kojeg sam sa Kanai cube ubacio kao augment? Čisto sumnjam ali reko da priupitam? 

 

 

TomoR pet 8.11.2019 16:06
boxer kaže...

 

 

Pitanje za iskusnjare, jel' se može kako ekstrahirati legendary gem iz opreme kojeg sam sa Kanai cube ubacio kao augment? Čisto sumnjam ali reko da priupitam? 

 

 

 Ne može. Ali možeš na postojeći augment staviti "jači". Vrijedi samo "jači" u tom slučaju; ne zbrajaju se.

boxer sub 9.11.2019 21:50
TomoR kaže...
boxer kaže...

 

 

Pitanje za iskusnjare, jel' se može kako ekstrahirati legendary gem iz opreme kojeg sam sa Kanai cube ubacio kao augment? Čisto sumnjam ali reko da priupitam? 

 

 

 Ne može. Ali možeš na postojeći augment staviti "jači". Vrijedi samo "jači" u tom slučaju; ne zbrajaju se.

Nisam znao da se može dodatno augmentirati isti gear, jeste tlaka levelati gemove, ali ako se može dodatno staviti veći level opet odlično.

TomoR pon 11.11.2019 09:59
boxer kaže...

Ne znam jel' me igra zajebava ili šta, ali nisam dobio dodatni tab u stashu nakon završetka sezone. Sezonu sam 100% odradio...

 Ako si ih prije već bio otključao 5 kroz sezone, onda je to to. Tj. ako ih imaš 13 ukupno (sa Necro ekspanzijom), to je trenutno max.

boxer pon 11.11.2019 10:18
TomoR kaže...
boxer kaže...

Ne znam jel' me igra zajebava ili šta, ali nisam dobio dodatni tab u stashu nakon završetka sezone. Sezonu sam 100% odradio...

 Ako si ih prije već bio otključao 5 kroz sezone, onda je to to. Tj. ako ih imaš 13 ukupno (sa Necro ekspanzijom), to je trenutno max.

 Ne radi se o tome, ovo mi je prva sezona koju sam završio, a na non sesional sam imao 5 slotova + 2 i sada bi nakon zavšavanje sezone trebao imati 5+3, no i dalje je ostalo 5+2...

boxer pon 11.11.2019 12:21
TomoR kaže...

Ako otključaš stash unutar sezone, odmah ga dobiješ i u nesezoni, ne na kraju (čak i u Hardcore mode-u). Bar je tako meni radilo prije.

 Onda sam ja polupao lončiće ili se ne sjećam dobro... Ništa, rješit ću se nekog geara iz buildova koje i ne igram često.

 

Kada ono kreće nova sezona?

Ged pon 11.11.2019 16:55
boxer kaže...

Ne znam jel' me igra zajebava ili šta, ali nisam dobio dodatni tab u stashu nakon završetka sezone. Sezonu sam 100% odradio...

 Stash si trebao dobiti odmah... vjerojatno nisi odradio sve potrebne 'poslove' i dosao do Conquerora.

boxer uto 12.11.2019 09:04
Ged kaže...
boxer kaže...

Ne znam jel' me igra zajebava ili šta, ali nisam dobio dodatni tab u stashu nakon završetka sezone. Sezonu sam 100% odradio...

 Stash si trebao dobiti odmah... vjerojatno nisi odradio sve potrebne 'poslove' i dosao do Conquerora.

 Ma odradio sam sve 100% i dobio stash u sezoni, no nisam znao da se odmah dobijeni stash implementira i u non seasional pa kada sam provjeravao vidio sam da imam isti broj kao u sezoni, pa sam mislio da se dodaje nakon sezone i tako da ću dobiti dodatni. Uglavnom riješena misterija...

boxer sri 13.11.2019 09:21

Sinoć instalirao 2.6.7 patch i izgleda da su Vyr nerfali, jer nemam drugo objašnjenje... . Još sam pojačao build sa augmentima i odrađivao sam GR 112  za 13+ minuta i sada nema šanse da ga završim. 

 

Edit

 

https://news.blizzard.com/en-us/diablo3/23179288/patch-2-6-7-ptr-has-concluded

 

Chantodo's Resolve
The scaled attack speed damage bonus to Wave of Destruction has been reduced
Developer Note: This is a reactive adjustment from an earlier change to how Wave of Destruction receives a bonus from Attack Speed. The buff that resulted from that change was more than we expected, so we're reigning it in.