TomoR pon 22.4.2019 22:58

Novi patch na PTR:

https://us.diablo3.com/en/blog/22933131/

 

Promjene:

Akkhan’s Leniency

  • Each enemy hit by your Blessed Shield increases damage of your Blessed Shield by 15-20% 75-100% 30-35%for 3 seconds

 

Chantodo’s Will

  • Wave of Destruction damage now scales with Attack Speed

 

Grace of Inarius

  • 6-Piece Bonus
    • Bone Armor also activates a swirling tornado of bone, damaging nearby enemies for 1000% weapon damage and increasing the damage they take from the Necromancer by 3750% 10000%

 

  • Sin Seekers
    • Now also adds 250-300% damage to Rapid Fire
  • Wojahnni Assaulter
    • Rapid Fire deals 60-75% 75-100% increased damage for every half second that you channel. Stacks up to 30 times.
      • The stacks gained from Wojahnni Assaulter now also stack much more quickly

 

Bug Fixes

  • Necromancer Simulacrums now benefit from the Trag'Oul's Avatar 6-Piece Bonus
  • (PTR Specific) Changes to Reaper's Wraps and Shadow's Mantle have been properly reverted
  • (PTR Specific) Fixed an issue where the Season objective "Money Ain't a Thang" would not complete if Greed was slain in an Ancient Vault
  • (PTR Specific) Fixed an issue where the bonus from Dagger of Darts was not increasing Fetish damage
  • (PTR Specific) Fixed an issue where Blood Siphon may produce Blood Novas that dealt no damage when caused by Iron Rose

 

Nema promjene u vezi stash tab-ova i dalje se otključavaju kroez sezonu...

Horned Reaer pet 3.5.2019 08:37

Diablo 3 mrtav! Ovo sa sezonama je repetativno smece koje dosadi kroz par dana. Mislim totalno kad udjem u igru ne znam sto da radim jer je endgame nula. Taj Blizzard je isto postao kompanija pohlepna da ne kazem da zivi na staroj slavi, a puni su ko brod! 

Diablo 4 nigdje na vidiku već samo ono smece od igrice za mobitel Immortal. 

Horned Reaer uto 21.5.2019 17:36

kome se da još ovo igrati ?  ... igra u kojoj za 5 sati igranja dodjes do paragona 500 i skupis cijeli Build nema smisla.

Napredak na početku je munjevit a onda se natezati mjesec dana da dobiješ savršeni item koji je 2-3 posto jaci od onog kojeg imas za mene je debilana.

Najdebilnije je kad ti dropa Primal item koji je lošiji od Ancient jer ima debilne statse. 

SamoPitam3 uto 21.5.2019 17:49

Mene bas zanima dokle ce wudijo u SC LoN sezoni dogurati sa DH i RF. Za sada mu dobro ide

Osobno, tema ove sezone mi je najveci promasaj. U rangu one sa duplim goblinima. Cak su i dio nagrada u sezoni reciklirali.
Jedino taj "novi" stash tab sto daju.

TomoR uto 28.5.2019 11:02

Imam dojam da Minneyar dolazi u temu samo meni dati TD.

 

Ni ne komentira, ni daje neki prilog.

 

Vjerojatno je razočaran igrom i njenim razvojem, pa se sad iskaljuje na mojim postovima...

 

Ah, neka mu je sa srećom.

Minneyar uto 28.5.2019 11:08
TomoR kaže...

Imam dojam da Minneyar dolazi u temu samo meni dati TD.

 

Ni ne komentira, ni daje neki prilog.

 

Vjerojatno je razočaran igrom i njenim razvojem, pa se sad iskaljuje na mojim postovima...

 

Ah, neka mu je sa srećom.

Ne dajem TD tebi osobno nego dajem TD jer je tema pretvorena u spam beskorisnih objava koje nicem ne koriste, pogledaj samo koliko bude tvojih postova zaredom sa istim sadrzajem. Ako netko i igra ovo sranje od igre vise, moze sam vidjeti challenge rift i bez da ti svaki put stavis ovdje link na video. Otvorim topic jer tko zna mozda ima kakvih korisnih novosti u vezi fransize, ali ne, uvijek je samo najnoviji challenge rift.

Chaky uto 28.5.2019 16:16
TomoR kaže...

Imam dojam da Minneyar dolazi u temu samo meni dati TD.

 

Ni ne komentira, ni daje neki prilog.

 

Vjerojatno je razočaran igrom i njenim razvojem, pa se sad iskaljuje na mojim postovima...

 

Ah, neka mu je sa srećom.

Bez brige, evo i meni jedan TD, jer sam se bio usudio komentirati da mi novi patch djeluje ok :D 

Minneyar sri 29.5.2019 08:50
Chaky kaže...
TomoR kaže...

Imam dojam da Minneyar dolazi u temu samo meni dati TD.

 

Ni ne komentira, ni daje neki prilog.

 

Vjerojatno je razočaran igrom i njenim razvojem, pa se sad iskaljuje na mojim postovima...

 

Ah, neka mu je sa srećom.

Bez brige, evo i meni jedan TD, jer sam se bio usudio komentirati da mi novi patch djeluje ok :D 

 A to sto si ti prvo meni dao TD jer sam napisao da mi patch NE djeluje ok? :) Isuse boze ko djeca...

Minneyar pet 7.6.2019 12:56
TomoR kaže...

Ovo manje više potvrđuje da je D4 u izradi:

https://kotaku.com/sources-blizzard-cancels-starcraft-first-person-shoote-1835285125

 

Activision Blizzard (na investor sastanku) je najavio da će 2020 imati "mega title", pa valjda će to biti D4...

 Bojim se da je 2020. preoptimisticno, s obzirom da su vec dvaput discardali igru... i ocito jos uvijek povecavaju tim/ traze se. Nema veze, nek izade i 2029. sto se mene tice, samo neka valja.

 

Navodno je i nekakav Overwatch spinoff u izradi, co-op PvE nesto kao Left 4 Dead, zvuci potencijalno super.

SamoPitam3 pet 7.6.2019 13:22

Koliko god mislim da je vrijema "mega projekata" ostalo iza nas, pogotovo u vrijeme "f2p+mikrotransakcije igara", oni jednostavno nesto "veliko" moraju najaviti na slijedecem Blizzconu.

Na proslom su dozivjeli fijasko sa onim mobile projektom diabla. U zadnje vrijeme su remasterirali SC, najavili remaster w3, vaniliju WoW-a + exp. za WoW, pustili HoTS niz vodu, otisli diablom na switch, SC2 napravili prakticki F2P, ...

I to je to. Oni su se pogubili od kada ih jasi Activision, a sve manje para kapa.  To sto kapa je od milijun godina starog WoW-a i od HS-a. Nije niti cudo sto je bungie "otisao" od activisiona. Gdje on zakoraca tu niti trava ne raste

tigerija pon 8.7.2019 10:02
Horned Reaer kaže...

jel tko jos igra? Mislim da je igra dala svoje vrijeme je za Diablo 4 !!! ovo vise sa sezonama nema smisla

 D3 je super. Ali meni je farmanje dosadno u D3. Tako da sam ja samo odigrao kampanje. Šteta što nisu izdali niti jednu expanziju posle Reapera.

 

Sljedeće godine bi trebali najaviti novi Diablo. Sumnjam da će ove godine, ali moguće da će ove godine najaviti neki spinoff ili remake.