Promster pet 6.9.2019 09:43
Pegaz2507 kaže...

Ja se nadam na high 1080p.

Jos ako dobro implementiraju hdr izgledat ce bomba taj cyberpunk svijet. 

Mozda i puknem nekakav ryzen 3600 pa udri na 1440p.

Uopce ne sumnjam da ce igra bit fantasticna. 

Inace igram na 49incha xf9005. 

Novi procesor ti neće baš ništa pomoći ako misliš skočiti na 1440p, za veće rezolucije uzima se jači GPU, jer kako rezolucija raste CPU ima manje posla dok GPU ima više.

 

 

Mene ovo do sad viđeno nije impresioniralo, nije baš setting za mene (podsjeća me na Rage 2 koji je katastrofa), ali bome ni gameplay me nije očarao. Ali to je CDPR, i dat ću šansu sigurno, može me 'uzme'.

Cansee pet 6.9.2019 12:01
Čitatelj kaže...

Bitno da se ovdje u grupi nije puno kmecalo radi micanja odabira spola,

jer s ovom igrom CDPR ide na to, da je sve vise fantika, lezbi, pedera, transica, metroseksica, raptora, vanzemaljaca, trospolseksualaca i ostalih alaca,

pa da bi ih usutkali i makli s grbace, odlucili su da omoguce kombiniranje vizuale sa vrstom glasa, jer ionako je tekst jednak i muska i zenska naracija su vec snimljene.

 

Al meni je svejedno, jednom cu proci kao tip sa muskim glasom, a jednom kao zenka sa zenskim glasom. Ja sam klasican.

 

Danasnja tema o spolu je ista kao prica sa tornjevima blizanaca 9/11 - nekad ih je bilo 2, a danas je to skakljiva tema na koju se svi previse i nepotrebno uzbudjuju.

 

ima odabira spola, samo imamo mogućnost iako smo odabrali muškog lika staviti mu ženski glas ili sise i takve stvari.

 

gle, koliko god ja imao mišljenje o tome, koje je izrazito nepopularno danas među medijima i sjw smradovima, ne može se reći da to što CDPR radi nema smisla. Itekako ima smisla. Vidimo što se danas događa u svijetu oko nas, a užasava me pomisao na to što će se događati 2077. hodat će na sve strane ljudi kojima muda vise sa čela i imaju bradavice na guzovima, muški sa ogromnim sisama će biti dosadni.

 

Prije koji mjesec smo imali prilike čitati o paru žena-homoseksualaca u Brazilu koji su kastrirali dijete od 9 godina, te ga nakon toga izbole do smrti. Naravno da se takva vijest uopće nije širila već se što prije brisala sa svega redom, ono što je poanta priče je da se to dogodilo 2018. Tko zna što nas čeka za 10-20-30 i više godina

Čitatelj pet 6.9.2019 12:15

Ne, makuli su odabir spola - vise ne pise "Male" i "Female",

nego samo mozes odabrati "Visuals" i "Voice",

a to nije isto. Prije si imao "Male" sa muskim glasom i "Female" sa zenskim glasom.

 

Mislim meni osobno svejedno, bitno da se te zajednice ne bune i ne dizu

bunu protiv CDPR-a, da zasto "Male" mora izgledati ko musko, a "Female" kao zensko.

 

Inace, te bune dizu samo ovi iz obecane zemlje "merke", u EU, Rusiji, Japanu, Kini, Istoku,

Africi - zna ste sta je osoba sa pisom a sta je osoba sa picom.

 

Samo ove odabrane zemlje merike i u manjoj kolicini australije, te inglanda (ne cijelo "UK", dakle bez Irske i Skotske)

zele neke svoje standarde.

 

 

Nekad heroj, danas bi bio zlocinac, kojeg bi razapeli i mucili do smrti, dok pedofili, osobito transici pedofili,

e oni su manjina i to trebamo prihvatiti kao normalno, to je ljubav.

 

No, necemo vise, ono sto mene silno zanima u vezi igre, s obzirom da ce sve biti iz prvog lica,

cak i razgovori i cut-scene, postoji li mogucnost da igra dobije kasnije i VR podrsku?

 

Mislim, nemam opremu za VR, al bi rado isprobao da vidim kakav je osjecaj (nisam do sad nikad imao

ni zelju, al ovaj svjet bi volio pogledati u 360° oko sebe).

 

I s obzirom da dolazi MP komponenta, tko zna, mozda iz toga nastane kasnije nekakav odvojeni

Free2Play projekt kao Gwent, jer svima je vec dosta kolj of djutija, kantera i ostalih klonova.

 

Ja hocu nesto novo... nesto divlje!

Cansee pet 6.9.2019 12:30

 al čekaj kako će onda staviti kreaciju lika ako nemamo prvu i osnovnu podjelu? ja ću igrati i sa muškim i sa ženskom, ali itekako mi je bitno da se i jedno i drugo izrazito vidi šta je šta 

Čitatelj pet 6.9.2019 12:46

Nemas vise "muski i zenski", imas samo fizicki izgled "bez spola", i mozes odabrati "glas" po zelji.

 

Dakle, mozes biti tetkasti Caitlyn Jenner ili muskobanjasti Balian Buschbaum.

 

Al ko da je bitno - ako odaberes fizikaliju sa pisom i muzevan glas, ili fizikaliju sa picom i zenstven glas, potrefio si kak spada.

 

Bas me zanima kak ce NPC-i reagirati, ako se netko zezne i napravi snagatora sa glasom od Britney,

ili ako napravi princezu sa glasom Stalonea

Cansee pet 6.9.2019 13:02
Čitatelj kaže...

Nemas vise "muski i zenski", imas samo fizicki izgled "bez spola", i mozes odabrati "glas" po zelji.

 

Dakle, mozes biti tetkasti Caitlyn Jenner ili muskobanjasti Balian Buschbaum.

 

Al ko da je bitno - ako odaberes fizikaliju sa pisom i muzevan glas, ili fizikaliju sa picom i zenstven glas, potrefio si kak spada.

 

Bas me zanima kak ce NPC-i reagirati, ako se netko zezne i napravi snagatora sa glasom od Britney,

ili ako napravi princezu sa glasom Stalonea

 

misliš da će nam dati opciju da odaberemo pišu ili picu?

Cansee pet 6.9.2019 14:00

znači ljudi koji su vidjeli demo, govore da je CDPR njima pokazao gameplay koji izgleda PUNO bolje nego video od 15 min koji su pustili u javnost. I sad je teorija da CDPR namjerno neće pokazati najbolju verziju igre (inače ono što drugi devovi jedino pokazuju) da bi se ljudi ugodno iznenadili kad igra izađe, i konzolaši i PCgameri

 

I sad zamislite vi to, pokažete lošiju grafiku i kad igra izađe ljudi počnu pričati o UPGRADEU   i ne samo to, lako moguće da imaju još neke asove u rukavu koje neće otkriti prije izlaska igre i recenzija. 

 

zvuči baš dobro, i s obzirom na ono što su rekli tipovi iz Digital foundry totalno realno. Ljudi su otvoreno rekli da su gledali sat vremena gameplaya koji je pomeo gameplay od prošle godine počevši od grafike pa i sve ostalo 

hanteed sub 7.9.2019 10:45
Obi Wan kaže...

mene puno spol ne muci... mozda napravim decka sa kitom (cvijeca?) i sa sisama... pa kad sam sa zenskom imam dva seta sisa... to je za mene win-win situacija 

 ili napravis zensku a ona ima veću kitu od tvoje 

Cansee pon 9.9.2019 12:32
Čitatelj kaže...

Bas bi volio da se moze malo otici i do Badlandsa, izvan grada i civilizacije, lutati malo po sumama,

jahati divlje konje ili mecha-konje, naletit na Ciri itd.

 

Badlandsi su potvrđeni koliko ja znam, barem kao nekakvi outskirts grada. To im stvarno ne može biti poseban problem napraviti pored svih tih zgradurina, ono običnu pustopoljinu sa dva-tri nomadska mjesta

 

u šume baš i ne vjerujem

 

također čisto sumnjam i u konje, ne bi baš imalo smisla ni potrebe gubiti vrijeme na tako nešto, isto i za mecha konje

 

za Ciri se i ja nadam, al stvarno ne mogu nikako procijeniti što su odlučili. uvjeren sam da će biti barem neki trag da je ona tu bila, ali da ćemo ju sresti, ili imati neku misiju ili quest line za nju stvanro ne znam. osobno bi najradije da imamo nekoliko misija gdje joj možemo pomoći, a možda i koji put s njom izaći 

Rocinante2112 sri 11.9.2019 18:35
MEGATAMA kaže...

Meni je zadnjih par godina najbolji period u gamingu od osamdesetih,odigrao planine vrhunskih igara na Ps Pro,Xbox X i Nintendo Switch.

Ako igrate samo na pcu mogu razumjet osjecaj nedostatka vrhunskih igara jer puno toga zaobidje pc platformu od RDR2 pa do GOW,Spiderman,Legend of Zelda,Mario Odyysey itd itd ....hrpe vrhunskih igara ali ekskluzivne za odredjene platforme.

Ontopic:

Cyberpunk je na svu srecu multiplat i ocekujem bolju igru od Witchera 3 jer iako mi je fantasy zanr drag jos mi je drazi SF.

 Meni je zadnjih 5-6 godina najgorih ikad. Najlosije prakse,najvise studia razalaćeno,najvise flopova i fejlova i kontroverzi.

Na PC-u je bilo odlicnih igara,nebi mijenjao nikakve RDR,Spidermane i Last of Us-e (opcenito te exkluzive) kad na PC-u imamo debelo više exkluziva.Cijeli žanrovi na konzoli ne postoje ili se ne isplate igrat...

doky_420 čet 12.9.2019 15:11
Rocinante2112 kaže...
MEGATAMA kaže...

Meni je zadnjih par godina najbolji period u gamingu od osamdesetih,odigrao planine vrhunskih igara na Ps Pro,Xbox X i Nintendo Switch.

Ako igrate samo na pcu mogu razumjet osjecaj nedostatka vrhunskih igara jer puno toga zaobidje pc platformu od RDR2 pa do GOW,Spiderman,Legend of Zelda,Mario Odyysey itd itd ....hrpe vrhunskih igara ali ekskluzivne za odredjene platforme.

Ontopic:

Cyberpunk je na svu srecu multiplat i ocekujem bolju igru od Witchera 3 jer iako mi je fantasy zanr drag jos mi je drazi SF.

 Meni je zadnjih 5-6 godina najgorih ikad. Najlosije prakse,najvise studia razalaćeno,najvise flopova i fejlova i kontroverzi.

Na PC-u je bilo odlicnih igara,nebi mijenjao nikakve RDR,Spidermane i Last of Us-e (opcenito te exkluzive) kad na PC-u imamo debelo više exkluziva.Cijeli žanrovi na konzoli ne postoje ili se ne isplate igrat...

 Koji to osim RTSa koji popularan kao statisticka greska?

Srce Isusovo uto 24.9.2019 14:10

Još cca 4 sata materijala @EGX Berlin od 01.11.2019 do 03.11.2019


CD Projekt Red’s Fabian Mario Doehla reached out to us shortly after the post went live, clarifying that there isn’t a single Cyberpunk 2077 presentation being held at EGX Berlin, but multiple throughout the duration of the event which should amount to a total of 4 hours. He additionally pointed out that these presentations cannot be truly considered public, as there are age restrictions so not everyone can legally attend them.

source:https://wccftech.com/cyberpunk-2077-public-gameplay-demo/

Čitatelj uto 24.9.2019 16:04

Vjerovatno ovaj stari gameplay, koji je vidjen iza zastora, a mi smo dobili skracenih 15min.

 

Dakle taj u potpunosti, sto bi bilo dobro, jer onda bi mogli vidjeti i poslusati malo dijaloge

iz prvog lica, pathfinding kroz grad itd.

 

PS - Ja sam na SSD-u vec priredio 200GB free spejsa, da se nadje za sve + modove.

Čitatelj uto 1.10.2019 15:03

Pa i ne bas - imas i dvije knjige, prisivke, privjeske, razglednice, nalijepnice,

kutiju, i jos mnogo stvarcica - koje dodju vise od 300€ kad bi se kupovale pojedinacno.

  

Pogledaj The Witcher Collector - isao je za 300€, a poslije za 1500€ i vise.

Same originalne Gwent karte se prodaju po 300-400€ za jedan set.

 

Ako mi odgovore jos danas - reci cu im da poduplaju na 2 komada.

 

Cijena je super - 1800kn = 243€, dok je u AT/DE Collector bar 300€, do 319€ za konzole.

 

I sta, da kupim dve za 486€, jednu ostavim sebi, a drugu prodam kasnije za 500€ bez "jebemti",

mashala.