ph3nom_gamer čet 20.6.2019 19:14

Prošle godine su izbacili onaj E3 gameplay tijekom Gamescoma ako me pamćenje služi. Nadam se da će istu stvar uraditi i ove godine.

 

Sjećam se da je kružio rumor da je Keanu u igri ali to nitko nije vjerovao - što ja naravno bilo potpuno logično. Također, spominjana je bila i Lady Gaga što bi također bilo zakon. Ako i nju ubace u igru stvarno im svaka čast. To je jedan od načina kako prodati 20 milja kopija igre.

 

Btw. GameStop iz Amerike je izjavio da je Cyberpunk četvrta najpreordanija igra sa E3-a, iza giganata što su Cod, Pokemoni i Final Fantasy. Poprilično dobro za novi IP i igru koja izlazi tek na godinu.

Cansee čet 20.6.2019 21:20
ph3nom_gamer kaže...

Prošle godine su izbacili onaj E3 gameplay tijekom Gamescoma ako me pamćenje služi. Nadam se da će istu stvar uraditi i ove godine.

 

Sjećam se da je kružio rumor da je Keanu u igri ali to nitko nije vjerovao - što ja naravno bilo potpuno logično. Također, spominjana je bila i Lady Gaga što bi također bilo zakon. Ako i nju ubace u igru stvarno im svaka čast. To je jedan od načina kako prodati 20 milja kopija igre.

 

Btw. GameStop iz Amerike je izjavio da je Cyberpunk četvrta najpreordanija igra sa E3-a, iza giganata što su Cod, Pokemoni i Final Fantasy. Poprilično dobro za novi IP i igru koja izlazi tek na godinu.

 

Iz CDPRa su potvrdili da će izbaciti demo na PAX westu koji bude krajem osmog mjeseca

Cansee pet 21.6.2019 14:19

jebote led digla se na kraju tolika prašina oko tzv. "kontroverzi" oko igre, napada se CDPR kako su rasisti i ksenofobi, pogledajte vi u kakvom mi vremenu živimo, a kreator igre Mike Pondsmith koji cijelo vrijeme radi sa CDPRom na igri je crnac i čovjek još sam kaže da zaista ne vidi tko se može osjećati uvrijeđeno. Frka izbila što igrač dođe u sukob sa bandom koju mahom čine crnci, a prošle godine kada je bio demo i kada je igrač pobio 30 bijelaca tada nikome nije ništa smetalo. koja je to sve indoktrinacija i programiranje, selektivna pravda

 

svi gamer-novinari su isključivo pričali o gameplayu koji su vidjeli, a par levata koji nemaju veze sa gamingom izvire i saspu drvlje i kamenje na igru i na taj način privlače pozornost, i što je najgore dobiju to što žele, fuj odvratno

Čitatelj pet 21.6.2019 15:27

Problem je sto zivimo u nerealno osjetljivom drustvu,

gdje se gledaju razlike, a ne slicnosti - po meni su sve rasisti bas ti koji vide razlike, a ne slicnosti.

 

A i WtM:BL2 ce Malkaviani biti "banana", jer se njihovo "ludilo" vise nece prenositi direktno,

niti ce oni biti po prave "ludi", jer su ljudi preosjetljivi na "bolesti".

 

Fuj fuj fuj, sve mlakonje i govna. Fali nam jedna dobra komunisticka ruka, da muskarci obucu hlace,

a zene budu snazne majke, a ne derista koja cmizdre za noktima, kao i danasnji "muskarci" metrici. Fuj

perozgb pet 21.6.2019 17:03
Čitatelj kaže...

Fali nam jedna dobra komunisticka ruka, da muskarci obucu hlace,

a zene budu snazne majke, a ne derista koja cmizdre za noktima, kao i danasnji "muskarci" metrici. Fuj

 

Tebi možda fali, 'nama' sigurno ne. Evo jedne lude ideje, neka i muškarci i žene (a i igre) budu što god žele biti, a svi oni kojima to smeta neka gledaju svoja je*ena posla.

 

Rocinante2112 sub 22.6.2019 10:42
perozgb kaže...
Čitatelj kaže...

Fali nam jedna dobra komunisticka ruka, da muskarci obucu hlace,

a zene budu snazne majke, a ne derista koja cmizdre za noktima, kao i danasnji "muskarci" metrici. Fuj

 

Tebi možda fali, 'nama' sigurno ne. Evo jedne lude ideje, neka i muškarci i žene (a i igre) budu što god žele biti, a svi oni kojima to smeta neka gledaju svoja je*ena posla.

 

igre nemogu biti ono što žele biti upravo zbog toga što na odredjene stvari svi šute i gledaju svoja posla.

Recimo ti hoces napravit igru gdje se napucavas po drugom svj. ratu...I onda ti neke tamo žene koje se ne briju dignu hajku: DI SU T U ŽENE? I onda ti ko game dev stavis u igru žene u odore da se jure okolo i napucavaju...što nebi bio problem da igras ko Rus jer su oni i imali žene u vojsci...Nego oni to stave na cijelu igru fino pa cujes žene kak urliču svakih 20 metara itd itd...

Point being: taj live and let live mentalitet pravi više zla nego dobroga,glupe male interesne skupine nam diktiraju jako bitne stvari u gaming/holivud industriji...Jebate pa dovoljno je bacuit pogled na neki stariji sitcom i na neki danasnji,sve je jasno.

Cansee sub 22.6.2019 11:24

evo čitam danas da disney zabranjuje respawnu dismemberment (komadanje udova) u ovom novom star warsu: jedi fallen order. mislim kakve su to svinjarije?? umjesto da uletimo u sobu punu neprijatelja i lightsaberom raskomadamo sve živo na tisuću dijelova (što je mehanika koja bi me vukla cijelo vrijeme kroz igru) oni to cenzuriraju. nabijem ih neću ni kupit igru

perozgb sub 22.6.2019 12:09

Ako vam se ne sviđa neka igra, nemojte ju kupit. Glasujte novčanikom, a ne ljutnjom, uvredama i napadima (kojima samo postižete kontraefekt). Vjerujte mi, bit će njih briga što pričaju male interesne skupine ako im počnu padat prihodi zbog slabe prodaje.

No, vratimo se na temu. 99% ljudi ima super pozitivno mišljenje o onom što su vidjeli od igre, zašto bi se fokusirali na ovih 1% koji priča bedastoće? Da, pojedini youtube kanali nas pokušavaju uvjerit kako se radi o velikom skandalu i kako bi trebali bit bijesni, no shvatite kako je njima u interesu radit takve video uratke koji pobuđuju negativne emocije jer oni dobivaju puno više viewova a time i njima donose puno više novca.

Nemojte nasjedat na provokacije, pa igre su tu radi zabave, čemu toliko negativnosti?

Motorino sub 22.6.2019 12:26

Šta je već izbio skandal? Nisam u toku...

Uglavnom ja mislim da ljudi koji se bave takvim stvarima (mislim na ljude koji samo čekaju kad će nekog prozvati rasistom i sl.) imaju puno previše slobodnog vremena. Ista stvar se je dogodila sa onom ženskom u battlefield 5 (poanta je da se tolika frka podiže oko gluposti, kao da cijeli svijet ovisi o igrama).

 

Rocinante2112 sub 22.6.2019 14:53

u cyberpunku da jer je distopijska buducnost a kak smo krenuli idemo točno tamo.

 

Za lightsabere je koma jer oni kao da ne razumiju target grupu ljudi,pa pobogu jos jedi outcast i academy (najbolja SW igra s najboljim Lightsaber combatom) su imali dismemberment...Iz vidjenog gameplaya vidljivo je da disney hoce igru servirati što vecem pbroju ljudi,pa nek stave on/off opciju u jebenim optionsima i đenja bok. Ko voli opciju nek stavi (vecina igara ima gore on/off),oni to iz lijenosti ne stavljaju u igru jer ni ne planiraju. Meni je to bitan dio,igru kupit sigurno necu,jogurt verzija naravno (vjerojatno uninstall nakon 4 sata i kad se sve fight animacije izvrte)

Rhodin ned 23.6.2019 12:44

Ma smiju se raditi samo igre gdje se kolju zločesti njemci, japanci, rusi, koreanci i muslimani. Po mogučnosti u skupini miješanih rasa i spolova gdje 2 možda više nisu dovoljna i glavni heroj mora biti žena. OK je dok se kolju na početku teksta navedeni narodi, dokle god su heroji politički korektni, po mogučnost da postoji i homosekualna veza između kapetanice tima i još jednog člana. E, da, treba samo pazit da slučajno netko nema kinder jaje, to je opasno!

ranko091 pon 1.7.2019 14:49
Azmo kaže...

Jel netko nešto naručio sa storea sa preorder popustom?

 

Ja zaboravio totalno.

 takve se igre ne kupuju na popustu, full cijena. i obavezno sa GOG.com. sve pare ima da idu njima u ruke. ništa preprodavačima. :P

Azmo pon 1.7.2019 14:53
ranko091 kaže...
Azmo kaže...

Jel netko nešto naručio sa storea sa preorder popustom?

 

Ja zaboravio totalno.

 takve se igre ne kupuju na popustu, full cijena. i obavezno sa GOG.com. sve pare ima da idu njima u ruke. ništa preprodavačima. :P

Frende, mislio sam na onih 30% koje se dobije na preorder sa GOG da bi se kupilo nešto sa njihovog storea. Kapa, hoodica...

 

Naravno da je Cyberpunk kupljen na GOG po ful cijeni! 

hanteed pon 1.7.2019 15:38

Ima na ali expresu pun kurac gaming stvari, majice, maske itd. ima i 3$ popust na nove kupce pa mozete pregledati, ja cu brzo naruciti masku witcherovu za mob,a narucio sam i joker persona 5 majicu. Sto je najvaznije nije skupo.