PC igre

Control (Remedy Studio)

Promster sri 4.9.2019 13:51
MEGATAMA kaže...

Prica je ispricana kroz fajlove koje trebamo skupljat kroz igru.

Znam. Ali tih fajlova je previše, ubijaju ritam ionako dosta spore igre, a uz to imaš i multimediju i "hotline". Najlakše je nažvrljati nekakav backstory i staviti to u igru u obliku teksta.

MEGATAMA sri 4.9.2019 13:53
Promster kaže...
MEGATAMA kaže...

Prica je ispricana kroz fajlove koje trebamo skupljat kroz igru.

Znam. Ali tih fajlova je previše, ubijaju ritam ionako dosta spore igre, a uz to imaš i multimediju i "hotline". Najlakše je nažvrljati nekakav backstory i staviti to u igru u obliku teksta.

Ja sam Controlu pristupio kao story driven akcionoj avanturi,da sam isao na shooter naslov onda bi i meni sigurno bilo slow pace.

MEGATAMA ned 8.9.2019 19:29

Skupio sve moci,rijesio sve misije...ostale jos samo one tipa rijesi neprijatelje specificnim oruzjem isl.

 

Puno sam sati u igri i svaki dan kada ju pokrenem vizuali me jednako oduseve,iduce sto sam pokrenuo je Gears of War 5 koji je preljep ali Control je radi raytracea iduca stepenica realizma dok Gearsi izgledaju kao klasicna preljepa igra.

Barem je moj dojam takav....

Point-X čet 27.8.2020 15:28
MEGATAMA kaže...
Point-X kaže...

27.08 a AWE ekspanzije niti za leba, što se događa?

Vec je trebala doc?

Provjerio si unutar igre dali je otkljucana? 

 Ništa nije skinulo, piše coming soon, što opet neke kerefeke za vremenskim zonama ili ta sranja?

MEGATAMA čet 27.8.2020 15:30
Point-X kaže...
MEGATAMA kaže...
Point-X kaže...

27.08 a AWE ekspanzije niti za leba, što se događa?

Vec je trebala doc?

Provjerio si unutar igre dali je otkljucana? 

 Ništa nije skinulo, piše coming soon, što opet neke kerefeke za vremenskim zonama ili ta sranja?

Ja nisam niti znao da treba doc danas, kupio sam prije gamepass i nisam pratio datume.

Bas me zanima AW dio..... 

Point-X čet 27.8.2020 15:35
MEGATAMA kaže...

Ja nisam niti znao da treba doc danas, kupio sam prije gamepass i nisam pratio datume.

Bas me zanima AW dio..... 

 Imam i ja game pass, te jedva čekam AWE jer mi je Alan Wake jedna od boljih igara. Ali za sada 0, piše da je Foundation instaliran i dalje drekec.

Point-X pet 28.8.2020 04:52
MEGATAMA kaže...

Dosao je AV sad sam upalio Control da provjerim. 

 Je, stigao je samo što iz nekoga razloga EGS skida užasno sporo. 3 sata tek malo više od 50%?!?! Net i brzine sve optimalno, što se zbiva?