PC igre

Call of Duty: Warzone

VooDooZg pet 22.5.2020 07:42
Tallahassee kaže...

... dakle, doci ce i taj dan - sprema se HC (mislim ) warzone, ili ti klasicni BR poput pubg-a... nece bit gulaga, contracta, love... https://manofmany.com/lifestyle/13-modern-warfare-warzone-game-modes-leaked

 

 

Ajd falim te Bože više - ne znam kaj ne stave u plunder 1/2/4  i pare isto prema tome za kolike su grupe a ne ko sa kad je 4 da je milja buyout a skupe je u 7 minuta ( za 1-2 je milja ok ali za 4 bi trebalo biti 2 milje minimum )., to i da stave HC u plunder bio bi top mod i da ti ne treba pol sanžera da ga ubiješ dok je u down-u i 1 down max drugi umireš a ne da se njih 4 u toweru diže cjelu bitku 15x ..

 

Da ima HC mode za warzone i da ima 1/2/4 za plunder i BR konstantno opcija ja bi ima platio cijenu igre - ovak dok je ovaj mod za poludebile neće dobit pare od mene sim ovog 1 battle passa koji i tak dobiješ nazad CP za sljedeći 

Gogy7 pet 22.5.2020 10:09

Ja u zadnje vrijeme igram plunder solo. Vise skupim love sam i vise killova imam jer kad me ubiju za 5 sec sam nazad na istom mjestu. Uzmite mp5 i grau. S grau imam u svakom mecu bar 2-3 triple killa. Solo. Probajte, ja sam pomislio da je teze ali je zapravo lakše. Bolje solo nego s 3 idiota koji trce po mapi i ginu. Jucer sam skoro solo osvoji squad plunder. Ubio me neki lik 5 sec prije milijuna

Tallahassee pet 22.5.2020 10:14

... krivo sam se odrazio sa HC... radi se o klasicnom BR-u... skok, loot i picis iskljucivo s onim sto nadjes, nema respawna ... mislim da je HC iz mp-a, pod takodjer najavljenim modom koji se zove Realism... btw. klasik BR ce podijelit igrace, brijem da ce ispast bolji od trenutnog, bit ce fajta po redditu i twitchu...

Promster pet 22.5.2020 10:16
Gogy7 kaže...
Ja u zadnje vrijeme igram plunder solo. Vise skupim love sam i vise killova imam jer kad me ubiju za 5 sec sam nazad na istom mjestu. Uzmite mp5 i grau. S grau imam u svakom mecu bar 2-3 triple killa. Solo. Probajte, ja sam pomislio da je teze ali je zapravo lakše. Bolje solo nego s 3 idiota koji trce po mapi i ginu. Jucer sam skoro solo osvoji squad plunder. Ubio me neki lik 5 sec prije milijuna

Ovo se slažem, ne znam zašto puno, ali bolje mi ide kad sam solo...Prije sam s frendom duo igrao i uvijek su se događale neke glupe situacije di umremo, solo mi je 3x bolji i napetiji.

insomniac pet 22.5.2020 19:38
Promster kaže...
Gogy7 kaže...
Ja u zadnje vrijeme igram plunder solo. Vise skupim love sam i vise killova imam jer kad me ubiju za 5 sec sam nazad na istom mjestu. Uzmite mp5 i grau. S grau imam u svakom mecu bar 2-3 triple killa. Solo. Probajte, ja sam pomislio da je teze ali je zapravo lakše. Bolje solo nego s 3 idiota koji trce po mapi i ginu. Jucer sam skoro solo osvoji squad plunder. Ubio me neki lik 5 sec prije milijuna

Ovo se slažem, ne znam zašto puno, ali bolje mi ide kad sam solo...Prije sam s frendom duo igrao i uvijek su se događale neke glupe situacije di umremo, solo mi je 3x bolji i napetiji.

 Komunikacija, taktiak, a i voice chat vjerovatno.

 

Kad igram squads sa trojicom na ingame voice chatu, em ne čuješ korake oko sebe, em si dezorijentiran radi toliko glasova odjednom, em se loše callouta, svak svoju taktiku odrađuje bez neke organizacije.


A onda odlično odradimo jedan game, pokupimo win, i onda opet raspad sistema.


U solu uvijek bolje igram.

Tallahassee sub 23.5.2020 11:03

... hehe, izasao BR trios classic... koja blazena tisina, pubg u codu ... sve navedeno vec prije, izbaceni i kamioni, a bogme nema ni streakova... sigurno se nece svidjeti CODovcima zeljnih non stop akcije, za neke druge posebno hc BR-ovce nakon PUBG-a (apex je vecini bio predjetinjast ), ovo je a must... performanse i zvuk su na drugom nivou, izgleda da gro ficersa koji su dostupni u normalnoj varijanti prenegativno utjece na igrivost.... treba zadrzat ovaj mod!!!!!

 

EDIT: sorkac, kamioni prisutni

nme pon 25.5.2020 23:37
VooDooZg kaže...

E da pitam - jel ima negdje Warfare za kupiti jeftinije od ovih 45€ koliko je sad sa 25% popusta još danas ili  je to najjeftinije ??

 

THX

 Mozes se preko VPN-a skociti na Rusiju i kupiti igru za 1499rub iliti 145kn, ali mislim da moras imati ruski battle.net account

VooDooZg uto 26.5.2020 14:52

Onda je povoljnije od njih direkt uzet jer je sad -20/25%  obična je 45€ a ova full BP edition je 63€ još danas do 19

 

samo ne znam pošto sam kupio i završio već battle pass za sezonu 3 kaj ako uzemem BP etition jel će mi to kompenzirati i dati u CP-ima pošto već imam BP  ili ću kitu labudoviu dobiti ?  ( dobije se onaj set operatera sa ghille i 3000CP extra pa mi je zato zanimljiviji za tih 15ak eur više )..

Super64 čet 4.6.2020 12:09

Pozdrav, ako nije problem mala anketica. Zanima me koliko vas još igra ovaj naslov, ako može od onih koji su koliko toliko bili aktivni i bez glasova onih (MOLIM) koji ovo nisu igrali niti jednom, a ni instalirali. Hvala 

 

Gogy7 čet 4.6.2020 13:02

Ja igram sve manje jer igra ne nudi nista posebno. BR zanr ne volim a plunder sam igrao zbog napucavanja.
Igrao sam i sa M4,Grau,Odin,Ram, m13, i sa svime se da igrati. Kad sam levelao sve ok puske neda mi se vise. Igra je vjerojatno ok ako imas ekipu ali solo je bezveze

Tallahassee pet 5.6.2020 11:16

... postoji jako dobar Stats Tracker koji prikazuje bas svu statistiku unutar meceva koje ste odigrali, statse oruzja, preciznost ukupnu, po mecu itd... ko nekad za bf 3 i bf 4 ali malo bolje i ljepse... da bi se nasli (ili frenda) morate odabrat Activision ID, pa upisat in game nick i broj koji se nalazi unutar igre u meniju desno gore u kutu, uz vas nick (kao na slici primjer)... https://cod.tracker.gg/warzone

Tallahassee sub 6.6.2020 11:18
infeqt0r kaže...

Nisam u toku....

 

 

Da li ste primjetili pad fps-a u zadnje vrijeme nakon par update-a ili se meni samo cini?

 ... jednom rijecju - ne... ali preporucene postavke su se promjenile par patcheva unazad, ko se nije prilagodio mozda sad ima problema...

infeqt0r uto 9.6.2020 15:41

Kolika vam je iskoristivost GPU u igri? 

 

Pitam iz razloga jer je meni sa 6600K @4.5 GHz i RTX 2080 GPU Usage 40-50%, i ne shvatam zasto toliko mala iskoristivost bez obzira sto je Warzone prilicno CPU intenzivna igra. Igram na 1080p.

VooDooZg uto 9.6.2020 16:10
infeqt0r kaže...

Kolika vam je iskoristivost GPU u igri? 

 

Pitam iz razloga jer je meni sa 6600K @4.5 GHz i RTX 2080 GPU Usage 40-50%, i ne shvatam zasto toliko mala iskoristivost bez obzira sto je Warzone prilicno CPU intenzivna igra. Igram na 1080p.

 

 

Probaj staviti na 4k pa nam javi kolika ti je tad GPU u %

infeqt0r uto 9.6.2020 16:31
VooDooZg kaže...
infeqt0r kaže...

Kolika vam je iskoristivost GPU u igri? 

 

Pitam iz razloga jer je meni sa 6600K @4.5 GHz i RTX 2080 GPU Usage 40-50%, i ne shvatam zasto toliko mala iskoristivost bez obzira sto je Warzone prilicno CPU intenzivna igra. Igram na 1080p.

 

 

Probaj staviti na 4k pa nam javi kolika ti je tad GPU u %

 

Naravno da ce biti veca, samo me zanima da li je u redu da je na 1080p tako mala. 4K ne mogu isprobati nazalost jer nemam 4K monitor.

infeqt0r uto 9.6.2020 18:12

To mi je upravo i palo na pamet. Stavio sam na 200, tu naravno imam frame drop ali je iskoristivost na 98% konstantno. U dilemi sam bio da li je 6600k na 4.5GHz stvarno toliki bottleneck da moram ici na 7700K ili na jos noviju platformu.