PC igre

Call of Duty: Warzone

Tallahassee pet 3.4.2020 18:46

... necu stavit ruku u vatru, ali rekao bih da igranjem Warzonea sa ulozenih 0 kuna NIKAD necete uspjet ostkljucat sezonu... tak je bilo i u Apexu, pa sam dao 10 eura i sad sam miran, predpostavljam da je  tu isto...

ivanoile pet 3.4.2020 18:52

Moja ekipa (ostala random dvojica), danas cekala dok krug nije bio na cca. 20ak ljudi, skupili loadout, pobili smo ostatak i pobjeda. Dok tog okrsaja nisu se pomakli, gledali mapu i kako se ljudi ubijaju. Nije ni prvi put da to vidim, u zadnja 3 dana, puno random ljudi samo ceka, inaktivno da se krug smanji i onda ulete unutra i pobjede. Znam da se ne moze nista prigovoriti, ali opet... nije bas neko ultimativno iskustvo 15ak min sjedit, 2min ubijat.

 

 

btw. kako se vidi zuti krug? Na mapu kad pogledam, ima klasicni bijeli, ali neki put vidim i jos manji od bijelog, zuti?

win10pro pet 3.4.2020 19:30

Mislim da je ovo bug, nakon killa idem uzet ono kaj mu je ispalo i odjednom mi se ekran zazeleni, ništa ne vidim...ali kad stisnem desni miš onda se malo smanji tek tolko da vidim gdje sam... kao da me svjetla neka prate.

 

 

 

 

Mitohondri pet 3.4.2020 19:34
fila2208 kaže...
Mitohondri kaže...
fila2208 kaže...

SAmo igra, battle pass se uvijek puni.

Svaki tier ima nešto što osvajaš, kad je free piše iznad free, a sve zaključano ti je tek otključano kad kupiš pass.

 

Fasciniran sam količinom pitanja oko toga, nije tako komplciirano.

 pa nije komplicirano, ali ocigledno ima jos nesto osim levelanja tiera.  na lvl 25 tier sam i osvojio sam 400CP a imam 600CP, dakle 200 sam jos nekako ili dobio ili osvojio

 Nisam siguran da za išta možeš dobiti osim za levelanje battle passa.

Imaš full game ili samo warzone?

samo warzone, zato mi i je bilo cudno.

 

mislim meni je nebitno, ionako ne planiram kupovati nista sa tim bodovima, ali mozda pomogne onima koji bi ih trosili, da skuzimo ako se moze na jos koji nacin do njih, a ne samo preko tier levelanja

mar123 pet 3.4.2020 23:45
ivanoile kaže...

Moja ekipa (ostala random dvojica), danas cekala dok krug nije bio na cca. 20ak ljudi, skupili loadout, pobili smo ostatak i pobjeda. Dok tog okrsaja nisu se pomakli, gledali mapu i kako se ljudi ubijaju. Nije ni prvi put da to vidim, u zadnja 3 dana, puno random ljudi samo ceka, inaktivno da se krug smanji i onda ulete unutra i pobjede. Znam da se ne moze nista prigovoriti, ali opet... nije bas neko ultimativno iskustvo 15ak min sjedit, 2min ubijat.

 

 

btw. kako se vidi zuti krug? Na mapu kad pogledam, ima klasicni bijeli, ali neki put vidim i jos manji od bijelog, zuti?

 zato se u zadnje vrijeme i desava da krug bude skroz skroz mali a ostane jos 40 igraca i onda je igra zakurac, jer bjezis od kruga koji tad rapidno se smanjuje a ovi te resetaju sa doslovno svake strane. svi kempaju do kraja i onda tek krenu, retardacija. 

Tallahassee sub 4.4.2020 07:25

.... manji zuti krug? lol... netko je iz tima, ko zna sta radi, odradio recon contract... koji puta mi je zao sto ova igra ko pubg, nema friendly fire, kad bacim pare timu da skupimo za loadout drop oni kupe ploce i airstrike... tak i ovi primjeri... tri tjedna je igra vani, botovi ne znaju sta rade...

ivanoile sub 4.4.2020 09:37
Tallahassee kaže...
.... manji zuti krug? lol... netko je iz tima, ko zna sta radi, odradio recon contract... koji puta mi je zao sto ova igra ko pubg, nema friendly fire, kad bacim pare timu da skupimo za loadout drop oni kupe ploce i airstrike... tak i ovi primjeri... tri tjedna je igra vani, botovi ne znaju sta rade...

 Isprike sto nisam "pro" player koji ju je trebao ocito instalirat prvog dana kad je izasla   

 

 

 

Fascinantno je da na forumu jos uvijek postoje ljudi poput tebe, koji ne shvacaju rijec "forum", ali misle da imaju pravo imat ovakav stav prema nekom random.

mar123 sub 4.4.2020 13:08

modern warfare je dzabe ovaj vikend, ne trebate nista dodatno instalirat da bi igrali jer se pokrece iz warzone dijela. baca na random modove i mape, meni je zasad samo dvije mape promjenilo, neznam jel ih nude vise. 

prednost ovog je sto se levelanje oruzja puno puno brze radi u mw-u zbog broja killova po rundi, pa igrajte ovo cijeli vikend i nabijte si lvl na svakoj pusci koju koristite u battle royale. ja sam m4 sa lvl 15 doveo do lvl 55 u dva i pol sata igranja. 

Tallahassee sub 4.4.2020 16:05
ivanoile kaže...

Moja ekipa (ostala random dvojica), danas cekala dok krug nije bio na cca. 20ak ljudi, skupili loadout, pobili smo ostatak i pobjeda. Dok tog okrsaja nisu se pomakli, gledali mapu i kako se ljudi ubijaju. Nije ni prvi put da to vidim, u zadnja 3 dana, puno random ljudi samo ceka, inaktivno da se krug smanji i onda ulete unutra i pobjede. Znam da se ne moze nista prigovoriti, ali opet... nije bas neko ultimativno iskustvo 15ak min sjedit, 2min ubijat.

  btw. kako se vidi zuti krug? Na mapu kad pogledam, ima klasicni bijeli, ali neki put vidim i jos manji od bijelog, zuti?

ivanoile kaže...

 Isprike sto nisam "pro" player koji ju je trebao ocito instalirat prvog dana kad je izasla    

Fascinantno je da na forumu jos uvijek postoje ljudi poput tebe, koji ne shvacaju rijec "forum", ali misle da imaju pravo imat ovakav stav prema nekom random.

 ... cek, znaci uletis ko padobranac, trkeljas a ne kuzis ni osnove neceg sto pokusavas i onda se jos nakon plakanja duris ko curica???... LOL, care, to ti tak ne ide i vidim ko ne kuzi sta je forum... nije mjesto za predskolsku djecu, sigurno...

ivanoile sub 4.4.2020 21:38
Tallahassee kaže...

.. toliko tutoriala, toliko raznih savjeta na internetu, vidim nije jasno...

 Nasao bi ih najvjerovatnije po forumima, ali BOL je meni puno poznatiji i blizi forum gdje cu rade pitat kolege koji su tu i voljni pomoc. Ako nisi voljan pomoc, produzi, nitko ne obvezuje odgovarat na moje poruke, niti si osobno bio prozvan. Stovise da si linkao neku dobru stranicu o basicsima, bilo bi 10x korisnije svima koji ce doci u ovu temu "kao padobranci". Ovako si beskoristan kao i mi botine.

NickChase ned 5.4.2020 18:29

Igrao sam ove modove što su sad besplatno, e to se zove TTK, tako i treba biti ali opet kužim da bi u Battle Royalu to bilo bezveze. Inače katastrofa je ova mapa u trgovini, tko je to pravio katastrofa živa.

Igra je još uvijek puna bugova i ovaj PS4 aim assist mi dođe kao aimbot. Gledam lik puca metar od mene a registrira mu kao da me je pogodio, katastrofa živa.

Tallahassee pon 6.4.2020 10:15
ivanoile kaže...
Tallahassee kaže...

.. toliko tutoriala, toliko raznih savjeta na internetu, vidim nije jasno...

 Nasao bi ih najvjerovatnije po forumima, ali BOL je meni puno poznatiji i blizi forum gdje cu rade pitat kolege koji su tu i voljni pomoc. Ako nisi voljan pomoc, produzi, nitko ne obvezuje odgovarat na moje poruke, niti si osobno bio prozvan. Stovise da si linkao neku dobru stranicu o basicsima, bilo bi 10x korisnije svima koji ce doci u ovu temu "kao padobranci". Ovako si beskoristan kao i mi botine.

 ... ovo je ingame screenshot ...

Jack Sparrow pon 6.4.2020 17:03
Tallahassee kaže...

 To se u biti zove situation awareness. Iako u Warzone radi lošeg audia teže ovo pada jer treba navike.

 

 

Nema mi goreg kad u Battlefieldu i takvim igrama tim samo gleda naprijed i nikad ne brane. Vide da ljudi iza umiru i ne žele se vratiti. Baš radi ovoga često otvori veliku mapu da vidim situaciju.

Tallahassee pon 6.4.2020 18:58
Jack Sparrow kaže...
Tallahassee kaže...

 To se u biti zove situation awareness. Iako u Warzone radi lošeg audia teže ovo pada jer treba navike.

Nema mi goreg kad u Battlefieldu i takvim igrama tim samo gleda naprijed i nikad ne brane. Vide da ljudi iza umiru i ne žele se vratiti. Baš radi ovoga često otvori veliku mapu da vidim situaciju.

 ... kolega dragi (nije sarkazam), ja sam doslovno mislio... lik nije vidio di je PRACTICE opcija na prvoj stranici warzonea... tunnel vision na najjace... ono sto ti pises, meni je nekako lakse u ovoj igri nego u apexu, imas mapu sa lijepim crvenim tockicama (ovim idiotizmom podilaze codovcima, kao protiv kampera, MOZES MISLIT)... valjda u svakoj hebenoj sekundi pogled ode gore da ne bi bilo... kad neko iz tima nabaci uav, onda velika mapa... u bf-u kolko se sjecam zvuk mi je bio dovoljan za bilo kakvu orjentaciju, uvjek si znao od kuda i kolko blizu il daleko se puca, pubg je tu izvrstan... ovdje, na udaljenostima vecim od cca 100 metara nema sanse da odredim kolko su daleko ostali zvukovi, pa jos dead silence debilana...

mersimh uto 7.4.2020 11:35
Mitohondri kaže...

ovo sad za vikend, sa ovim modom i one dvije mape, supermaket i shoot house, je bilo do jaja 

 

 

 mene su sad bas sjebali, izigrao se ko lud fino fast paced i sad ovaj warzone tako dosadan i spor haha

da je igra 15ak eura kupio bi ovako nema smisla cijene jos uvijek u nebesima

Mitch uto 7.4.2020 20:21

Jel se ekipi i dalje rusi igra? Sasvim super radi 10-15 min i ugasi se executable bez poruke ikakve.

 

Probao svasta, brisanje main foldera, renameanje exe filea, reinstall i scan za integrity etc...