PC igre

Call of Duty: Warzone

Grancigula sri 25.3.2020 22:56

Proba bi CoD na laptop, da li da samo kopiram folder u laptop ili moram sve ponovo skidat.??

 

P.S. Radi. Copy-Paste, Battle.net napravi update i radi. Još ima momenata da zatrokira ali samo ponekad kad krene pucačina.

Mislim da sa dodatnim RAM-om bi se i to riješilo.

legi38 čet 26.3.2020 18:55

Pozdrav, imam pitanje. Naime imam MW i Warzone. Uđem u igru, i nakon nekih 5-10 min, bez obzira igrao ili samo čekao u izborniku, izbaci me van bez poruke, bez errora, bez ičega. Ima li tko slična iskustva?

mar123 pet 27.3.2020 01:39

to mi je najgora stvar kod ove igre. vidim neprijatelja, pucam ko kreten po njemu, pogodim ga bas puno puta, i on se okrene i ima neku nabrijanu pusku i ubije me. previse metaka treba da se ubije nekog. da ne govorim da u situaciji di dodes na njih trojicu, s leda im i realno s jednim spremnikom bi trebo izrokat svu trojicu, ti ostanes bez metak dok srusis jednog i ne stignes reloadat vec te ovi ubiju i samo dignu svog kolegu, ti mrtav, njih trojica lagano nastavljaju. 

fila2208 pet 27.3.2020 07:20

ttk je u mp tako brz, da odete na mp, kukali bi ajme kako brzo padam, prebrz je ttk.

Nabrijane puške ne postoje, niti netko tko ima paid verzju ma prednost. Jedina prednost ako se tako može nazvat je napunjena puška, tj. otključani atačmenti pa je složena da bude viable za warzone, ali zaato je naprvaljeno ono padanje padobranom i rokanje, da free igrači otključaju poneki atačement, te plunder di je smrt maltene nebitna.Također, treba znat složit kvalitetne loadoute za warzone da se igra na prednosti puške...nije u svakom trenu m4/mp5 uvijek najbolji izbor.

 

U svakom slučaju, ttk je velik, ako si navikao na mp, ali isto tako je izuzetno mali ako ste igrali druge battle royale igre. Ovdje padam užasno brzo od neke ekipe da se pitam kako je moguće na takvoj udaljenosti da me lik tako gađa u hedaru, ali hej, od 30 milja igrača sigurno je masa čitera, ali me  to ionako ne sekira. Royale je mod za zezanciju, skill nije presudan, već puno sreće i dobar placement i high ground.

MGloc pet 27.3.2020 07:50

Stvar ti je u panciru plava linija iznad health-a to dok mu skines traje a gdje jos health , zato se dogodi da izgubis fight jos ako si ne precizan nemas nikakve sanse.Nije lako sam ubit tri portivnicka igraca jedino ako si u boljoj poziciji  ili ako su oni njubare.Pogledaj malo kako igra ChocoTaco,AnneMunition,Halifax..Teamplay je jako vazan ako se igra squad a u vecini slucajeva se nade rookie koji ode svojim putem ili pusha fight bezveze.Hearthbeat sensor , UAV ,self-revive ,ghost perk su jako vazni u ovoj igri -> to su doslovno free hackovi koje igra nudi tako da mi nije jasno cemu jos skidat Aimbot ili sta ja znam sta.

Gogy7 pet 27.3.2020 08:24

Ja sam sasvim slučajno otkrio streamera NoahJ456, lik igra savrseno, a nije iritantan kao Ninja i Shroud.
Ako umres od jednog hitca ne mora biti aimbot ili haker. Ja sam jucer skinuo lika sa snajperom Hdr s udaljenosti od sigurno kilometar. Steta sto snajper ne pokazuje udaljenost, lik je bio manji od onog križića na snajperu i skinuo sam ga jednim metkom.
Naravno da ako imas osnovni smg da treba cijeli sanzer da skines lika ako je malo dalje i pun armor. S druge strane AUG s 556 treba ti samo 6 metaka iz blizine i ima najkraci TTK u igri, poslije slijedi M4 458 (Najjaci DMG ali samo 20 metaka) pa Striker 45HP.

Edit: Skida mi Update od 12Gb, Imam sta cijeli dan skidati a radi se samo o updateu. Neki novi mod ili sta?

MGloc pet 27.3.2020 09:31

Meni 20gb , evo sad je jos preostalo 12 gb vjv. jer imam i modern warfare , doalzi nova mapa , u warzone ubacuju mk2 carabine , m14ebr , DE i 725 , novi operator Talon , novi infected game mode , novi mode za plunder zove se blood money.Kasnije oko 5 moram jos skinut 18gb Predator hunting grounds da isprobam.

Tallahassee pet 27.3.2020 11:19

... jos malo izdrzat, da prodje korona i odprde ovi mladci koji sa okvirom od 50 metaka lol ne mogu slozit nikog... wanna be proovima koji pojma nemaju kaj je BR.... kad se isfiltrira baza frustriranih cmizdravaca, da se moze u potpunosti onda gustat....

aloevera13 pet 27.3.2020 12:20

ja sam isto jucer poceo igrat.zadnje sta sam igrao multiplayer je bio cod 4 kojeg znam jos nekad upalit, ali dosta rijetko 

 

mape na ovom warzoneu su stvarno velike i tesko je uopce nac protivnike, jedino ako bas potrefis, cini mi se da vecina kempaju..

kao sta netko kaze trebas ispucat cijeli spremnik da ubijes nekog 

svejedno sviđa mi se igrica dosta iako trenutno ne kuzim nista, mislim da ima dosta stvari za pohvatat, ali polako ajde imamo sada svi vremena :D

big_guy pet 27.3.2020 14:34

Ja koristim pp19 za blizu borbu jer ima 64 metaka u spremniku i dosta mali recoil uz odlican fire rate pa svejedno ispucam.vise od pola spremnika da ubijem nekoga.Dok kad mene ugledaju,ispucaju 2 3 rafala i gotov sam iako imam full armor....

dax-lax pet 27.3.2020 16:20

Jučer zaigram prvi put igru i nije mi bio jasan razlog tako bijesnog stuttera svakih sekundu dvije. Mislio sam sa nekaj ne valja s igrom ili gpu driverima. 8600k rx580 4gb, 8gb ram-a. Posegnuo za još 8giga rama iz drugog kompa za test i igra je proradila kak se spada. Upalio amd telemetriju i vidio da mi troši oko 11 giga rama, pa je odmah bilo jasno zašto se vukla s 8. Na med/high fhd render oko 100fps-a vrti i lijepo se s time da igrat.

 

EDIT: Upalim sad launcher, a dočeka me update od 83GB   . Uz konekciju od 6-7mbps, mislim da neću više igrati tu igru

Baldurion pet 27.3.2020 19:35

Danas prvi put naletili na hakera. Lik je imao no recoil hack, a možda i aimbot uz no recoil. Krenuli su znači lagano i hakerčine. 

 

Gogy7 kaže...
Ja sam sasvim slučajno otkrio streamera NoahJ456, lik igra savrseno, a nije iritantan kao Ninja i Shroud. 

 Nice, lik je odličan. Gledam malo klip jedan njegov na youtube :D

fila2208 pet 27.3.2020 19:43

Ja još ima 4gb prosotra na ssd, mislim da će next update ić ona na hdd, ioanko nije neki benefit ssd-a, uđeš prvi u meč i opet čekaš 10 sek...

 

btw. da, potpis na balduriona, lik nas je skinuo na krovu maltene meltao svu trojicu iz skoka, okret desno i melta nas odmah. Mi high ground, on sred ulice, dakle nemaš šanse, da si legit...ali kad nisi legit onda imaš šanse.

Lil Dice sub 28.3.2020 14:02

Stavio sinoć skidat igru, uredno prikazivalo 4 MB/s, danas se probudim skinulo sve skupa 3 gige, a gore stajao neki connection error. Bezveze mi je komp radio cijelu noć. Stavio sam sad opet i nema još nijedne greške, samo što će trebat do ponoći.

Rhox sub 28.3.2020 16:31

Ja sam bio krenuo skidati jučer negdje oko 12h, skinuo mi je tih 14GB oko 21h. Jedno vrijeme skida mojom max brzinom 2MB/s i onda odjednom padne na 40-50KB/s i možeš ga neće da raste. Probao resetirati komp, router, to je kod njih nešto sjebano gadno. Jer na Steamu i Epicu mi je u isto vrijeme skidao punom brzinom.

acmilan2 sub 28.3.2020 18:34
Rhox kaže...

Ja sam bio krenuo skidati jučer negdje oko 12h, skinuo mi je tih 14GB oko 21h. Jedno vrijeme skida mojom max brzinom 2MB/s i onda odjednom padne na 40-50KB/s i možeš ga neće da raste. Probao resetirati komp, router, to je kod njih nešto sjebano gadno. Jer na Steamu i Epicu mi je u isto vrijeme skidao punom brzinom.

 Je, bilo je tako, meni jucer skoro 12 sati skidalo sve skupa. Nesto im zajebavaju serveri, no eto, ja sam skuzio da kod nas ovi Tele2 nakon potresa meni internet nikako ne ide brze od 10-15Mbps, a imao sam tu i tamo i do 30, no eto, cekamo malo dok se sve ne stabilizira, ljudi su doma, bazne stanice opterecene vise nego inace pa zato valjda sve to utjece na to.

Zero2 pon 30.3.2020 18:54

Solo BR je glupost totalna, pogotovo endgame gdje se pola ljudi voza u kamionima. Upravo ušao u top 20 (legit skinuo 7 komada) da bi me zgazio pizdek koji kill do tada nije ugrabio. Naravno vozavši se,ž je na kraju i pobjedio (zgazivši još 3 komada) jer mu je naravno end zona bila na otvorenom. 

Tallahassee uto 31.3.2020 14:56
Zero2 kaže...

Solo BR je glupost totalna, pogotovo endgame gdje se pola ljudi voza u kamionima. Upravo ušao u top 20 (legit skinuo 7 komada) da bi me zgazio pizdek koji kill do tada nije ugrabio. Naravno vozavši se,ž je na kraju i pobjedio (zgazivši još 3 komada) jer mu je naravno end zona bila na otvorenom. 

 ... cek, ne kuzim, tebi neko brani da vozis kamion?... pa napravis isto ili slicno....

Jack Sparrow uto 31.3.2020 15:26
Tallahassee kaže...
Zero2 kaže...

Solo BR je glupost totalna, pogotovo endgame gdje se pola ljudi voza u kamionima. Upravo ušao u top 20 (legit skinuo 7 komada) da bi me zgazio pizdek koji kill do tada nije ugrabio. Naravno vozavši se,ž je na kraju i pobjedio (zgazivši još 3 komada) jer mu je naravno end zona bila na otvorenom. 

 ... cek, ne kuzim, tebi neko brani da vozis kamion?... pa napravis isto ili slicno....

 buraz ne brani, ali ljudi igraju Shooter da bi pucali, a ne da bi igrali destruction derbi i vozili se okolo.


Kamion treba dvije rakete da ga unište, staklo je neprobojno, ne može se zaglaviti i ide preko svakog terena, fizika loša pa nema težine pa mijenja smjer kao da je formula, isto i naprijed nazad isto tako bez ikakvog problema. Eh da i najgore je što ubija preko zidova i covera jer je bugiran i ima 3 puta veći hitbox za gaženje. Te dodatno pomaže 3p view.

Po 3-4 kamiona se uvijek nalaze u zadnjoj zoni i ako ispucaš RPG onda te drugi igrači domah vide, a ne uništi ga taj jedan RPG. Pa si opet bezveze otkrio poziciju.

 

 

 

Prije par dana imali i u squadovima cijele timove koji su se vozikali svaki u svojem kamionu.


Evo pogledaj video.

https://clips.twitch.tv/PhilanthropicSteamyMochaKlappa

ili

https://www.dailyesports.gg/vehicles-are-becoming-a-major-problem-in-call-of-duty-warzone/

 

ili

https://www.reddit.com/r/CODWarzone/comments/fqn06l/wtf_is_this_bullshit/?ref=share&ref_source=embed&utm_content=title&utm_medium=post_embed&utm_name=916160f0d05c4da3a2e32dd9142ef3da&utm_source=embedly&utm_term=fqn06l

 

 

ili ovdje na 7:10 ga ubije iza zida. Prije par dana bio i di vozilo ubije like i preko zida u zgradi, te u iz busa

https://youtu.be/zOdS7wJwSrA

Zero2 uto 31.3.2020 16:35
Tallahassee kaže...
Zero2 kaže...

Solo BR je glupost totalna, pogotovo endgame gdje se pola ljudi voza u kamionima. Upravo ušao u top 20 (legit skinuo 7 komada) da bi me zgazio pizdek koji kill do tada nije ugrabio. Naravno vozavši se,ž je na kraju i pobjedio (zgazivši još 3 komada) jer mu je naravno end zona bila na otvorenom. 

 ... cek, ne kuzim, tebi neko brani da vozis kamion?... pa napravis isto ili slicno....

Nemam ja problem sa vozilima u BR igrama ako su balansirana (kako je Kuky i napisao). 

U SQ BR-u je to riješivo i da se SQ složiti da ima dovoljno RPG-a da ih se eliminira ali u solo BR-u su OP do bola i svaka runda se svodi na isto.

 

 

Jack Sparrow uto 31.3.2020 17:12
Zero2 kaže...
Tallahassee kaže...
Zero2 kaže...

Solo BR je glupost totalna, pogotovo endgame gdje se pola ljudi voza u kamionima. Upravo ušao u top 20 (legit skinuo 7 komada) da bi me zgazio pizdek koji kill do tada nije ugrabio. Naravno vozavši se,ž je na kraju i pobjedio (zgazivši još 3 komada) jer mu je naravno end zona bila na otvorenom. 

 ... cek, ne kuzim, tebi neko brani da vozis kamion?... pa napravis isto ili slicno....

Nemam ja problem sa vozilima u BR igrama ako su balansirana (kako je Kuky i napisao). 

U SQ BR-u je to riješivo i da se SQ složiti da ima dovoljno RPG-a da ih se eliminira ali u solo BR-u su OP do bola i svaka runda se svodi na isto.

 

 

 plus što uđeš za sekundu i kreneš prije nego animacija završi, te iskočiš iz vozila kad ide 70 na sat bez da dobiš damage. Što možeš raditi u korist jer kad netko puca po vozilu. Ubiješ ga kad reloada.

 

 

Mislim na prednji prozor. Kroz njega ne možeš propucati. Mislim da jedino kroz zadnje stalko možeš ali to teško izvesti. I summit isto misli

https://clips.twitch.tv/ObedientMiniatureBeaverDxCat

Tallahassee uto 31.3.2020 22:03
Jack Sparrow kaže...
Tallahassee kaže...

 ... cek, ne kuzim, tebi neko brani da vozis kamion?... pa napravis isto ili slicno....

 buraz ne brani, ali ljudi igraju Shooter da bi pucali, a ne da bi igrali destruction derbi i vozili se okolo.

 

 ... mislim, vidi se iz stratosfere da ce to nerfat ako ne i maknut kompletno, kamion... btw. mislis ko nekad bas na ovom forumu, hvalili se u bf3/4 temi tenkovima i helicima ... malo smo zaboravili...

Rocinante2112 sri 1.4.2020 10:55

A šta vi ne vjerujete u RPGove i uzimanje jokera u loadoutima? Debosa u kamionu vidis iz aviona na minimapi a satreš ga s c4,rpgom il jokerom samo tako. Još ti se reklamira frajer di je. Vozila jesu OP al ako vec u svakom mecu imas problema s tim a imas rjesenje za to a ne koristis ga,ha ko je tu lud?

Jack Sparrow sri 1.4.2020 11:14
Rocinante2112 kaže...

A šta vi ne vjerujete u RPGove i uzimanje jokera u loadoutima? Debosa u kamionu vidis iz aviona na minimapi a satreš ga s c4,rpgom il jokerom samo tako. Još ti se reklamira frajer di je. Vozila jesu OP al ako vec u svakom mecu imas problema s tim a imas rjesenje za to a ne koristis ga,ha ko je tu lud?

 Znači zato jer imamo RPG i Jokr, auto trebaju gaziti ljude preko zida?! Ok, dobar game design.

 

Osim toga cargo truck treba dvije rakete da ga se uništi. A i ajde ti lockaj i čekaj da jokr ode u zrak pa se spusti na lika, kad lik juriša prema tebi autom. Pa treba mu 10-15 sekundi od lockanja do pogotka. Za to vrijeme lik te pregazi 3 puta.