PC igre

Call Of Duty Modern Warfare

big_guy uto 24.3.2020 18:19

Mozda si me krivo shvatio,pitanje glasi da li se isplati uzet cijelu igru radi kompletnog multipayera neovisno o warzoneu,zanima me kakav je mp po pitanju mapa,modova itd jer svidja mi se gameplay a u warzoneu ima samo 2 moda gdje bude poprilican kaos na mapi pa izginem cesto

Matoje uto 24.3.2020 19:17

ima netko problema da mu igra šteka? pretpostavljam da je zbog rama, imam ryzen 1600, rx 580 4gb, 8gb rama i igrama štekucka, alt tab treba sto godina, task manager piše da je zauzeće rama 90-95 posto tražio po netu ali ništa uspješno

 

MGloc uto 24.3.2020 19:25

Ja bi na tvome mjestu za pocetak uzeo battle pass odigraj malo warzone pa ako ti bude ok igra kupi ju , meni je osobono S&D predobar mode , a ground war zaboravi to da mi se igra bolje skinut bf4.

 

Igrao sam prije pola sata lagga kao blesavo , a bilo bi najbolje da imas 16gb rama , jer meni igra trosi 11gb bez problema...

Matoje uto 24.3.2020 19:30
MGloc kaže...

 

Igrao sam prije pola sata lagga kao blesavo , a bilo bi najbolje da imas 16gb rama , jer meni igra trosi 11gb bez problema...

 Znam da bi trebalo, ali pošto ostale igre rade bez problema zbog ovog poluproizvoda se to ne isplati uzimati, čak i pubg nije imao takvih problema, a to je tek bio poluproizvod.

MGloc uto 24.3.2020 19:48

Pa realno pubg optimizacija bi se dala usporedit sa Warzone na obe igre dropa fps zestoko tu bi se slozio , ali danas gotvo svaka igra zna iskoristit 8gb rama pa upali jos sa strane web preglednik ili nesto i vec koristis  blizu 10gb rama a imas "novije" racunalo tako da se svakako isplati ubacit jos 8gb rama pa da imas dual channel pridonosi bolje performanse.

Sickness sri 25.3.2020 07:49

Ima li tko iz Zg i okolice da je na T-Comu i da mu je ping normalan zadnjih par dana nakon potresa ? Meni se ispod 180 ne spušta, te je svakim danom sve gore. Dal netko ima informaciju šta je sa onim uništenim server sobama, koliko vremena otprilike je potrebno da se vraei u stanje kakvo je bilo prije potresa ?

Borealis sri 25.3.2020 08:48
Sickness kaže...

Ima li tko iz Zg i okolice da je na T-Comu i da mu je ping normalan zadnjih par dana nakon potresa ? Meni se ispod 180 ne spušta, te je svakim danom sve gore. Dal netko ima informaciju šta je sa onim uništenim server sobama, koliko vremena otprilike je potrebno da se vraei u stanje kakvo je bilo prije potresa ?

 https://forum.bug.hr/forum/topic/povezivanje-internet/t-com-internet/38199.aspx

sinoc kasno mi je radilo normalo, prije toga od potresa 200+, danas nisam probao nisi jedini.

 

Sickness sri 25.3.2020 10:11
Borealis kaže...
Sickness kaže...

Ima li tko iz Zg i okolice da je na T-Comu i da mu je ping normalan zadnjih par dana nakon potresa ? Meni se ispod 180 ne spušta, te je svakim danom sve gore. Dal netko ima informaciju šta je sa onim uništenim server sobama, koliko vremena otprilike je potrebno da se vraei u stanje kakvo je bilo prije potresa ?

 https://forum.bug.hr/forum/topic/povezivanje-internet/t-com-internet/38199.aspx

sinoc kasno mi je radilo normalo, prije toga od potresa 200+, danas nisam probao nisi jedini.

 

 Hvala za link teme. Ma ne da mi se stalno reconnectat kako ljudi pišu, dobro je netko napiso da igramo SP. Uvijek sam ga zapostavljao radi MP, a i vrijeme je da se onda PS4 upali nakon duljeg vremena :D

Jack Sparrow sri 25.3.2020 11:09

Ma nema to veze sa potresom samo, svi se žale na njihove servere. A broj igrač im raste, premašio 30milijuna prije par dana. 

 

Već 4 ili 5 dana nisam pošteno igrao ovu igru. Ili nas izbacuje iz party-a, ili ne možeš na server ili pak ogroman lag i teleportiranje po mapi. Užas živi.

Baldurion sri 25.3.2020 14:06
big_guy kaže...

Mozda si me krivo shvatio,pitanje glasi da li se isplati uzet cijelu igru radi kompletnog multipayera neovisno o warzoneu,zanima me kakav je mp po pitanju mapa,modova itd jer svidja mi se gameplay a u warzoneu ima samo 2 moda gdje bude poprilican kaos na mapi pa izginem cesto

Ja sam uzeo multiplayer pred neki dan radi Warzonea (prvo kupio battle pass, pa onda nakon toga MP). Meni osobno super igra. Ako voliš COD nećeš pogriješiti sigurno. Jedino što me živcira u ovoj igri je to što masa ljudi kempa i u Warzone i u MP....  Što se tiče mapa, meni su do sada što sam igrao više manje dobre. Tipičan Cod, puno raznovrsnosti. Jedina mapa koja mi se ne svidja baš neš je Rammaza. Igra ima crossplay tako da ćeš uvijek naći igrača. Zbog crossplaya će igra zasigurno opstati puno duže nego što bi to inače bilo.

 

Battle pass sam najviše uzeo zbog ghosted skina kojeg dobiješ na tieru 100. Prefora mi je  Samo se nadam da ću stići za 13 dana do tiera 100 

zeryx sri 25.3.2020 15:02
Jack Sparrow kaže...

Ma nema to veze sa potresom samo, svi se žale na njihove servere. A broj igrač im raste, premašio 30milijuna prije par dana. 

 

Već 4 ili 5 dana nisam pošteno igrao ovu igru. Ili nas izbacuje iz party-a, ili ne možeš na server ili pak ogroman lag i teleportiranje po mapi. Užas živi.

 svaku vecer nas par igra. i nikad problema.

ponekad izbaci nekog ali rijetko.

 

osim onaj dan kad je potres bio. tad smo svi imali ping 200+

GRDI-146 sri 25.3.2020 18:56

jel to hebeno moguće, jedan dan radi normalno drugi dan se sruši na dekstop bez errora. Hrpa takvih rušenja ima prijavljenih i nikom ništa. Već deset puta me izbaci nakon 2min u igri...

Probo sam 101 tutorijal kako popraviti, već 10x scan i repair radim i čekam... užas

Sickness sri 25.3.2020 23:06

Ima li netko ovakav problem ? Naime, stalno imam nekakve točke u donjem desnom dijelu ekrana. Dok stisnem ESC ili TAB onda nestanu, te ostaju prikazane sve dok traje game. Zna možda netko o čemu se radi ? U Windowsima mi je sve ok.

   

hahhaajaads čet 26.3.2020 11:58
Sickness kaže...

Ima li netko ovakav problem ? Naime, stalno imam nekakve točke u donjem desnom dijelu ekrana. Dok stisnem ESC ili TAB onda nestanu, te ostaju prikazane sve dok traje game. Zna možda netko o čemu se radi ? U Windowsima mi je sve ok.

   

 Da nije to ono slicno kao u BFu ? Tj. prikazivanje ak imas packet loss i sl...

Sickness čet 26.3.2020 14:52
hahhaajaads kaže...
Sickness kaže...

Ima li netko ovakav problem ? Naime, stalno imam nekakve točke u donjem desnom dijelu ekrana. Dok stisnem ESC ili TAB onda nestanu, te ostaju prikazane sve dok traje game. Zna možda netko o čemu se radi ? U Windowsima mi je sve ok.

   

 Da nije to ono slicno kao u BFu ? Tj. prikazivanje ak imas packet loss i sl...

 Nemam blage. Pitao sam isto pitanje na fejsu u jednoj grupi i javili su se ljudi sa PS4 i PC-a da i oni to imaju od prije neki dan kada je bio update igre a i drivera za grafu

SuperDox čet 26.3.2020 23:52
lange kaže...

ja sam se konacno danas ulogirao..

u igri je ajd ok.

dali je moguca komunikacija xbox i pc?

nikako da se cujemo!?

 moguca je. svi koji ste u partyu morate imat ukljucen crossplay communication u opcijama

lange pet 27.3.2020 12:54
SuperDox kaže...
lange kaže...

ja sam se konacno danas ulogirao..

u igri je ajd ok.

dali je moguca komunikacija xbox i pc?

nikako da se cujemo!?

 moguca je. svi koji ste u partyu morate imat ukljucen crossplay communication u opcijama

 provjerio kod mene upaljen i kod malog u sobi na xboxu upaljen i nista?!

Keano16 pet 27.3.2020 13:44

Pozdrav ljudi,

 

skinuo sam danasnji update i postalo neigrivo

 

CPU: i7 9700K
MBO: ASROCK Z370 Extreme4
RAM: G.SKILL 16GB
VGA: Geforce Dual RTX2060-O6G
PSU: Seasonic Focus Plus 750 Platinum

 

Prije toga FPS ~150-200 .... sad je 60. Trza kao ludo. NEIGRIVO

 

Nemam druge sumnje osim u update.

 

Sto raditi?

 

EDIT: pretjerao sam.... FPS pada cak i do 20

fila2208 pet 27.3.2020 15:11

sad ću, samo koji sekund da me ulogira

Keano16 kaže...

Pozdrav ljudi,

 

skinuo sam danasnji update i postalo neigrivo

 

CPU: i7 9700K 
MBO: ASROCK Z370 Extreme4 
RAM: G.SKILL 16GB 
VGA: Geforce Dual RTX2060-O6G 
PSU: Seasonic Focus Plus 750 Platinum

 

Prije toga FPS ~150-200 .... sad je 60. Trza kao ludo. NEIGRIVO

 

Nemam druge sumnje osim u update.

 

Sto raditi?

 

EDIT: pretjerao sam.... FPS pada cak i do 20

 Meni svako malo resetira postavke igre i sjebe mi nešto sa shaderima, pogledaj jel ti igra instalira shadere?

ako ne, jedan od mogućih fixeva je da obrišeš main folder igre (ne foler igre da skida sve, već samo filder unutar igre koji se zove main), i folder u my doc (spremi si players i players2 te config da si lakše opet složiš postavke) te pokušaj vidjeti oće onda restartat shader instalaciju.
i repair igre probaj, ne košta te

priačm sa svog stajališta, ne mora značiti da će ti pomoći. Sretno

SuperDox pet 27.3.2020 15:35
lange kaže...

 provjerio kod mene upaljen i kod malog u sobi na xboxu upaljen i nista?!

 onda pogledajte da niste stavili party mute dok ste na samom pocetku (na ps4 je to r3 button), i u audio opcijama pogledat jel ukljucen voice chat