PC igre

Call Of Duty Modern Warfare

CyberDemonVZ sub 22.2.2020 19:55
CyberDemonVZ kaže...
Jarvan kaže...

A mogu se kladit u plaću, da ovaj MW za 3 mjeseca će imati jedva 2000 igrača.

 Može! Ja se u svoju mjesečnu plaću kladim da će imati daleko više od 2000 igrača nakon tri mjeseca od izlaska.

 Provjeri broj igrača, ja ti pošaljem broj računa.

Friday ned 23.2.2020 00:18

Kako u ovoj igri ne valja brojanje, pa to je na granici paranormalnog...

 

 

Dobijem sixt sense i blindsided commendation u istoj partiji. Jedan kaze da nisam ni jednom ubijen s ledja a drugi kaze da sam najvise puta u partiji ubijen s ledja.

U iducoj partiji dobijem commendation za najvise izmjena klasa. Klasu nisam promjenio zadnja 3 mjeseca...

fila2208 pon 24.2.2020 12:24
Friday kaže...

Kako u ovoj igri ne valja brojanje, pa to je na granici paranormalnog...

 

 

Dobijem sixt sense i blindsided commendation u istoj partiji. Jedan kaze da nisam ni jednom ubijen s ledja a drugi kaze da sam najvise puta u partiji ubijen s ledja.

U iducoj partiji dobijem commendation za najvise izmjena klasa. Klasu nisam promjenio zadnja 3 mjeseca...

 Koga uopće boli kifla za commedation? lol 

fila2208 pon 24.2.2020 12:37
Friday kaže...
fila2208 kaže...

 Koga uopće boli kifla za commedation? lol 

 

Ma slazem se, totalna glupost. Ali jbt, da im nesto tako jednostavno ne funkcionira dobro...

 Ne funkcionira pola igre. Ekipa trči sa zelenim/plavim imenima, a enmy team su. Regiment ne broji dobro. Assigmenti su odavno zbugani. Da ne priča razne glupe bugove koje stvore svakim patchom. Ništa game breaking, ali onako, taman malo iritira.

Osobno i dalje na dnevnoj bazi igram što sam, što na discordu, jednstavno igra za isključit mozak i have fun dok ne dođe nešto ozbiljnije.

Kažem, čak me zainteresirao i BR mode, da vidimo kakav će to čušpajz na kraju ispasti.

Jurassic Park čet 27.2.2020 02:12

Može mi netko reći kako da isključim privatne poruke,odnosno kako da me drugi igrači ne mogu dobiti preko chata jednom kad runda završi?

PS

Koliko će igra još trajati i imati solidan player base prije nego što se svi prebace na nešto drugo ili drugi COD?

fila2208 čet 27.2.2020 12:46
Jurassic Park kaže...

Može mi netko reći kako da isključim privatne poruke,odnosno kako da me drugi igrači ne mogu dobiti preko chata jednom kad runda završi?

PS

Koliko će igra još trajati i imati solidan player base prije nego što se svi prebace na nešto drugo ili drugi COD?

 Ne znam jel moguće, ali desilo mi se da idem nekom pisati w/ i piše da je offline. Pokušaj u opcijama, na kraju tamo ima jedan menu di ima nekih opcija o privatnosti.

A drugo pitanje je iznimno glupo ako tako mogu reći i nitko ti na to ne može dat točan odgovor, ali eto probat ću:

 

Igra je prešla sa starog money grab sustava na nešto pošteniji season pass sheme. Kupiš jednom , ako igraš., imaš uvijek.

Ljudi je više def, igra se više igra i streama nego cod inače. Dodali su CDL znači da će možda bit nešto od rankeda.

Regimenti isto daju nadu da će bit nekog '' clan based'' većih okršaja.

battle royale stiže za 15tak dana ako je sudeći po leakovima, i on će dati svježinu igri.

Crossplay super radi tako da nikad se ne čeka dugo na meč, što znači da igrača faliti neće.

 

Sve u svemu, ne ubijaju igru sustavno iako malo sporo to sređuju. Mislim da će doživjeti ljeto sigurno, a sad na jesen kad izađu veći naslovi, moglo bi malo presušiti i onda je više manje dead kad izađe novi.

 

Cansee kaže...

 

jel mi može netko objasniti mod infected? igrao sam dva puta i nisam baš skužio šta se tu događa

 Jedan igrač je zombi, ima nož i može ga bacati. Ostali se brane. Ako nekog ubije, on postaje zombi na respawnu. Igra se dok zombiji ne pojedu igrače.

KDR i statsi se ne računaju u ovom modu. Poanta je preživjeti što dulje da te ne ubije zombi.

Cansee sub 29.2.2020 11:41

 

nekad mi se dogodi dok igram da usred igre počnu slova titrati, u biti ne znam kako bi to opisao, cijeli zaslon malo titra ali na slovima se baš primjeti, i traje mi pol minute, minutu. nije mi se to nikad događalo sa drugim igrama, tak da mi djeluje da je do igre

 

jel se nekom događalo nešto slično?

Friday ned 1.3.2020 09:29

Meni igra konstatno prebacuje graficke postavke na Borderless fulscreen i smanjuje mi rezoluciju rendediranja na 50. Pokrenem igru a ono sve mutno kao da mrenu imam jbt. Jos neke graficke postavke isto ne jebe da zapamti.

Valentin17 ned 1.3.2020 14:06
intel97 kaže...

Meni isto jučer, gledam sve mi mutko....trebalo mi je vremena ali da rezolucija rendera na 50 bila, kada sam to na 100 vratio sve ok.

Isto kod mene, samo ja nisam ni skužio dok ti nisi napisao pa sam išao gledati.

Sickness ned 1.3.2020 14:42
Friday kaže...

Meni igra konstatno prebacuje graficke postavke na Borderless fulscreen i smanjuje mi rezoluciju rendediranja na 50. Pokrenem igru a ono sve mutno kao da mrenu imam jbt. Jos neke graficke postavke isto ne jebe da zapamti.

 To ti je zato jer imaš 3900x 

fila2208 ned 1.3.2020 21:21
Friday kaže...

Meni igra konstatno prebacuje graficke postavke na Borderless fulscreen i smanjuje mi rezoluciju rendediranja na 50. Pokrenem igru a ono sve mutno kao da mrenu imam jbt. Jos neke graficke postavke isto ne jebe da zapamti.

 Known bug, i meni se počelo, samo meni baci na 66 i makne shader cache.

patetično, ali eto.,

 

Zadnji patch također lagana trzuckanja isto.

Friday ned 1.3.2020 21:34
fila2208 kaže...
Friday kaže...

Meni igra konstatno prebacuje graficke postavke na Borderless fulscreen i smanjuje mi rezoluciju rendediranja na 50. Pokrenem igru a ono sve mutno kao da mrenu imam jbt. Jos neke graficke postavke isto ne jebe da zapamti.

 Known bug, i meni se počelo, samo meni baci na 66 i makne shader cache.

patetično, ali eto.,

 

Zadnji patch također lagana trzuckanja isto.

 

Ma meni je i dalje igra super-zabavna. Ali sad mi stvarno vec na jaja ide to sto ne mogu mapu birati a vidim i da drugi zbog toga pizde. Pokrenem matchmaking i bude nas 12 u party-ju. Onda se pojavi dolje naziv mape pa ih pola otpadne. Onda neki novi dodju, pa odu i to tako traje par minuta. Ljudi izadju kad vide koja mapa ce biti. Pa dok napokon partija pocne vec laganini zivci titraju...