PC igre

Call Of Duty Modern Warfare

CroVandal sub 18.1.2020 14:21

Smjesno je da COD Mobile ima odabir mapa neke mape su i bolje nego sa ovoga. Ima ranked nacin igre i opcenito zbog nekih  stvari se cini dovrsenijom igrom nego full verzija sto smijesno da igra za mob. Ima vise funkcija nego puna verzija.

Tallahassee sub 18.1.2020 14:33

... ja recimo igram 80% vremena pubg, apex, cod i svojevremeno bf solo, odnosno sa random ekipom... znaci, ne trebaju mi nikakva skupljanja i druzenja da bi me neka meni zanimljiva igra zadrzala... treba pogledat iz vise kuteva i mogucih situacija... iako apex ima ranked, sa random ekipom je kud i kamo bolje iskustvo cak nego i sa onih 20% odigranih meceva sa znanom... treba ubacivat sadrzaj, to jedino, odlucit se oce il nece BR... kad ce druga sezona itd...

Sickness sub 18.1.2020 14:37

Chat u igri je užasan, do te mjere da uopće nemam volje komunicirat s nekim. Napišem poruku protivničkom timu, netko mi odgovori, ja odgovorim njemu i onda vidim da sam napisao svom timu.... Voice chat je u banani skroz, zvuk kriminalno loš, ako idem igrat s ekipom preko Discorda onda nikako izbalansirat da čujem i njih i igru kako spada. O voice chatu s konzolama neću ni trošit riječi. Dolby Axon je bio najbolji voice chat program ikad, zvuk kristalno čist i najidentičniji originalu, al jbg, RIP

lange sub 18.1.2020 19:01
fila2208 kaže...
8ax kaže...
fila2208 kaže...
8ax kaže...

10ak postova u 2-3tj... crkla igra? ja osobno nisam upalio dost dugo jer su me izjebali matchmaking i kemperi

 nije crkla, nego se ništa ne dešava, pa se nema o čemu pisati...produžili su sezonu jedan, očito nešto kuhaju, a nije spremno...nezz, meni brutalno fali nekakav ranked, natjecanje, liga, elo bilo što, trunčicu ozbiljnije nego pub stomp.

 pa da, zato sam i presto igrat, mislio sam da ce ozbiljno shvatit igru i ubacit ranked ubrzo nakon launcha...

 Pa da, dosta ljudi je odustalo jer nema igra višu razinu natjecanja, a i njih boli kurac pošto su 95% igraće populacije obični kežualci koji legnu u kut s claymoricama i misle kako se super zabavljaju.

 

lange kaže...

i meni dosadila igra.

mislim da nebi nikoga uvrijedio igra je ok ali nije to za mene.

tko je hoce kupiti nek mi se javi.

igra je kupljena na legalan nacin (nikakvi vpn,rusija,itd)

Što je točno ilegalno u kupnji preko rusije i zašto misliš da možeš dobiti išta više za igru nego što kotira sad u rusiji, ~170kn?

 

 a cemu sluzi vpn?

i po cemu si zakljucio koliko ja trazim za igru?

Colossus7 ned 19.1.2020 00:26

Diste ekipa, ima li patcheva i novog contenta koje narod želi?

 

Da li je Activision vuk promjenio krzno?

 

Jel igra mrtva ili se još drži?

 

Da li je Fila prežalio danih 200 kn?

 

 

Sve su to bitna pitanja.

 

:D

 

 

Živjeli.

Friday ned 19.1.2020 10:03

Ja nisam igrao od prije Bozica zbog nekih okolnosti. Jucer napokon dosao kuci i pokrenem igru. Baci me na one kontejnere... To je cirkus bez premca. U prvih 30 sekundi sam poginuo dobrih 7-8 puta jer sam se uglavnom spawnao tocno ispred neprijatelja.

Bas ono - totalna besmislica.

acarnoje ned 19.1.2020 10:40
Friday kaže...

Ja nisam igrao od prije Bozica zbog nekih okolnosti. Jucer napokon dosao kuci i pokrenem igru. Baci me na one kontejnere... To je cirkus bez premca. U prvih 30 sekundi sam poginuo dobrih 7-8 puta jer sam se uglavnom spawnao tocno ispred neprijatelja.

Bas ono - totalna besmislica.

 Totalno se slažem. Jedino za šta je ta mapa dobra je za nabijanje levela puške. Inače, netko je tu spominjao cod mobile. Igrao sam dosta mobilnu ali na kompu preko one tencent aplikacije. I mogu reći da sam se puno više zabavio. Možda glupo zvuči ali tako je.

Tallahassee ned 19.1.2020 10:48

... vec mi je dosadilo citat spekulacije, a devovi sute... jedino o cemu su se sluzbeno izjasnili je da su produzili "sezonu 1" do 11. veljace, da bi u igru ubacili dodatne nagrade i samostrel???? ROFL... nadam se da ne rade samo na tome jer produzit sezonu za mjesec dana zbog takve gluposti je prejadno... a zadrzat ce igrace - NEce...

maxis ned 19.1.2020 10:48

Je ta mapa shipment i mene nervira s  retardiranim spawnom.Navodno je ta mapa popularna i ljudi ju obožavaju.Ne shvaćam što je u toj mapi zabavno s smiješnim spawnom i ratata sprejanjem.Meni je to bezveze.Ja inače igram i dalje ali pitanje je koliko će me još držati.Inače da se pohvalim stigao do 100 levela u battle passu.

Sandro HR Zagorje ned 19.1.2020 11:22

Meni nikako ne sjeda ovaj COD.

Previse negativnih stvari.

 

Meni osobno:

 

- dosta lose mape

- los respawn

- zvuk u igri me zbunjuje ( tesko razaznam iz kojeg smjera cujem korake )

- nema glasanja koju mapu zelimo igrat  

 

itd. ima toga jos al se sada ne mogu sjetit. 

 

Kao FUN cod serijala (igram od COD2 , COD4 cijelu srednju ( 5000h)) , doista odigrao sam sve nastavke , bilo je losih i dobrih nastavaka, ovaj mi vuce prema losem. 

Neznam, grafika je dobra, igra je brza , nema letenja i trcanja po zidovima al mi jednostavno ne lezi.

 

Evo upalim ga barem 2-3 puta tjedno, dajem priliku, prisiljavam se odigrat ( em zato kaj sam fan , em jer sam dao 80e  ) al evo, ne pase mi. 

 

fila2208 ned 19.1.2020 13:30
Sickness kaže...

Chat u igri je užasan, do te mjere da uopće nemam volje komunicirat s nekim. Napišem poruku protivničkom timu, netko mi odgovori, ja odgovorim njemu i onda vidim da sam napisao svom timu.... Voice chat je u banani skroz, zvuk kriminalno loš, ako idem igrat s ekipom preko Discorda onda nikako izbalansirat da čujem i njih i igru kako spada. O voice chatu s konzolama neću ni trošit riječi. Dolby Axon je bio najbolji voice chat program ikad, zvuk kristalno čist i najidentičniji originalu, al jbg, RIP

 Nije mi jasno zašto onako dugo stoje slova koja napišeš...+ nek daju odvojeno tipke za chat all, team, party, a ne da moraš prebacitvat. Whisper je isto smeće, netko me whispa, ja mu odg, piše da je off.

Zvuk ti je meni na boost low, nekih 60%, efekti 20, ostalo nula mislim.

 

Čujem sve dobro, + discord bez beda.

 

Igrozni93 kaže...

Neke naznake dali ce se moci mape birati kao i zadnjih 30g u normalnom gaming svijetu? nisam cod pokrenuo ima sad vec poprilicno samo iz tog razloga.

 Teško, izgleda i nikako. Ne znam zašto, jer to kvari zbilja užitak igre, kad te server gura na jednu te istu mapu par puta. Tako nek vide koje mape ljudi vole, pa koje ne, nek slože opet.

 

Colossus7 kaže...

Diste ekipa, ima li patcheva i novog contenta koje narod želi?

 

Da li je Activision vuk promjenio krzno?

 

Jel igra mrtva ili se još drži?

 

Da li je Fila prežalio danih 200 kn?

 

 

Sve su to bitna pitanja.

 

:D

 

 

Živjeli.

 Pokrpali su 725, nerfali nešto m4. Dodali 4-5 mapa, remake mapa, ali ok, i to je nešto.

Igra ulazi u 3mj sad, produžili su sezonu, sad jel im frka, ili rade na nečemu ne znam.

jasno da nije niti hoće, ali hej, barem nema paid lootboxova, to je veliki šok.

Nisam, koliko god ti htio da jesam, preko 5 dana ingame, i svaki dan upalim. Ekipica je tu, puknemo par snd-ova svaku večer, zezamo se, zna bit odličnih partija.

U svakom slučaju igra nije mrtva, ali da je stagnirala to je. Vidjeti ćemo do kraja 1mj što su spremili, bolje je da bude neka bomba inače će ekipa abandon ship lagano, oni koji već nisu.

 

https://www.youtube.com/watch?v=pV4Y4ToW0sQ

mima30 pon 20.1.2020 19:03

Pozdrav,

 

kupio sam novi Call Of Duty Modern Warfare na PC-u (Battle.net)  te sam je igrao 1mj. i radilo je sve u najboljem redu. Na jednom mi se poceo pojavljivati samo zvuk. Upalim igricu i ne vidim ništa osim miša (izgled kao u cod-u) i čuje se da vrti uvod te nakon toga dođe na početan menu od igrice ali se ništa ne vidi - crna slika. Samo miš ima. A kad se krecem s mišem sve se čuje kao da igrica radi a meni ne zeli prikazati to. Zna li itko sta se desava? Probao sam deinstalirati sve drivere od graficke i opet instalirati ali uzalud. GPU: Nvidia GTX 1060 3GB, Ram: 8GB, CPU: Intel Core i5-3470 3.20 GHz 3.60 GHz. Pokušao sam sa opcijom na Blizzard-u Scan and Repair ači nista nije pomoglo. Deinstalirao sam igricu i opet instalirao, zamjenio monitor i dalje ništa... Neznam sta vise. Ako neko zna sta bi moglo biti neka javi.

 

Unaprjed,hvala :D

LP!

 

franjoslav uto 21.1.2020 09:28

Vidim da dosta ljudi kopa po forumu kako kupiti igru preko VPN-a. Evo kompletnog vodiča za one koji traže cijeli postupak:

 

1. skini mozzila firefox browser - OBAVEZNO
2. skini Battle.net aplikaciju od Blizzarda - OBAVEZNO
3. napravi novi Gmail account (ako vec nemas) - OBAVEZNO
3. skini Soft Ether VPN client https://www.vpngate.net/en/download.aspx - OBAVEZNO
4. instaliraj Soft Ether VPN program (detaljne upute, pocni gledat od 3:45 min: https://www.youtube.com/watch?v=Uxmt0YJ5XkM)
5. napravi VPN adapter
6. klikni VPN Gate Public VPN Relay Servers i u listi se spoji na neki server iz Ruske Federacije
7. otvori mozzila firefox i upisi u traku google.ru; ako ne radi probaj se spojit odspojit na VPN Etheru nekoliko puta jer mozda nece odmah radit
8. normalno je kad otvoris firefox da te stalno izbacuje reCAPTCHA-u ili tak nest
9. kad skuzis da net radi odi na google.ru; upisi call of duty modern warfare (latinicom) i klikni na prvi link
10. bit ce sve na ruskom, odi dole i pisat ce ti купитъ игру (kupit igru)
11. odaberi obicnu ili deluxe verziju
12. proslijedit cete na blizzard EU store, cijene bi trebale biti u ruskim rubljima
13. klikni na standard edition ili deluxe edition
14. kad krenes na placanje klikni "create new free blizzard account"
15. upisi svoju novi Gmail adresu i napisi svoje novo ime
16. regija obavezno mora biti Russian Federation - OBAVEZNO
17. nakon toga idi na placanje. mozes platit paypalom ili kreditnom/debitnom karticom
18. ako platis svojom kreditnom/debitnom karticom od banke, OBAVEZNO upisati PRAVE podatke i navesti državu CROATIA (ili onu gdje imas racun) - OBAVEZNO
19. kad napravis transakciju reci ce ti da je gotovo i da mozes pocet downloadat igru preko Battle.net appa
20. ugasi mozzilu
21. odi u Soft Ether VPN i klikni disconnect na konekciju
22. otvori Battle.net i ulogiraj se sa svojim novim Blizzard profilom
23. Blizzard ce vjerojatno htjet potvrditi vlasnistvo accounta. Ignoriraj ili samo potvrdi da je to tvoj profil
24. s lijeve strane u meniju ce se pojavit Call of Duty Modern Warfae - KLIKNI DOWNLOAD

25. kad se instalira igra i prvi put pokrene trebat ce napravit novi ACTIVSION account. najbolje koristiti iste podatke ko i za novi Blizzard account

26. pod stavkom REGION najbolje je opet staviti RUSSIAN FEDERATION. Iako su neki stavili i AUSTRIA pa nisu imali nikakvih problema

27. TO JE TO

 

Sto se tice same uporabe VPN-a, ona u hrvatskom zakonu nije nigdje definirana. Stovise, ukoliko se sluzite njime da zastite privatnost svog identiteta ili zelite zaobici geografska ogranicenja zbog neravnopravne trzisne utakmice, VPN je opravdano sredstvo.

 

Pozdrav!

Del_Boy97 sri 22.1.2020 13:09
Jack Sparrow kaže...

Taj lik još postoji? Svaki njegov video je negativan, nebi pratio,a ni  gledao makar da sam u depresiji.

 majke mi, on samo čeka da nešto trunkicu negativno bude da napravi jedan od svojih retardiranih DID IT FAIL, THE TRUTH BEHIND XYZ videa

Promster sri 22.1.2020 13:35
Jack Sparrow kaže...

Taj lik još postoji? Svaki njegov video je negativan, nebi pratio,a ni  gledao makar da sam u depresiji.

Del_Boy97 kaže...
Jack Sparrow kaže...

Taj lik još postoji? Svaki njegov video je negativan, nebi pratio,a ni  gledao makar da sam u depresiji.

 majke mi, on samo čeka da nešto trunkicu negativno bude da napravi jedan od svojih retardiranih DID IT FAIL, THE TRUTH BEHIND XYZ videa

Nekad sam ga znao tu i tamo pogledati, ali nakon 5 videa shvatiš da sere po svemu i gura taj negativni pogled na sve, to mu je štih cijelog kanala. Ima još jedan sličan njemu, ne mogu se sjetit imena, al također je srao po svemu i uvijek imao iste bobmastične naslove tipa: "CoD didn't die, it was murdered".

 

Nego, kaj ima u tih 20GB, osim crossbowa, možda kakva mapa?

fila2208 sri 22.1.2020 16:45

osobno nemam problema s poslušati osobe i negativno stava da vidim zašto tako misle, jer svatko danas ima pravo javno reći što misli.

Ovaj video o codu je ok, relativno objektivan.

 

Što se tiče patcha, već je očito da veličina patcha ne diktira samo materijal koji dolazi u peču već je to patchanje očito gamefileova koji su potrebni da sjedne patch i teže 20gb.

Kao da svaki put krekiraš s krekom od 20gb recimo tako da crossbow, neki fixevi i priprema za ono što slijedi u novoj sezoni...još nema šta će bit tako da se nadam nešto veliko jer igra stagnira i gubi ljude polako.