PC igre

Call Of Duty Modern Warfare

fila2208 čet 21.11.2019 20:18
Tallahassee kaže...

... 10x10 tdm?... gdje je nestao domination sa 20x20 i pet zastava i Headquaters?... jesu slusali pamet interneta? pa se odlucili na tako "pametan" potez...

 Doći će kasnije u free dlcovima.

Onda ćeš moći kampati do besvijesti i ubijati krumpire koji su tako glupi da trče po mapi.

MRSKI pet 22.11.2019 08:34
fila2208 kaže...

Mrski si uzeo coda da se okupi ekipica malo...eno mistik, šala, baka, krumba, dama, tiho...okuplja se b3 svita lol 

 Nisam još za sada.... Bio sa Damom neki dan na piću i reče mi da ima stare ekipe što je super. Ali igram Tarkova sa još dva rusa pa mi ih žao ostaviti same 

Vec sam utukao skoro 1000 sati a igra još u beti

 

Soldier977 pet 22.11.2019 08:38
MRSKI kaže...
fila2208 kaže...

Mrski si uzeo coda da se okupi ekipica malo...eno mistik, šala, baka, krumba, dama, tiho...okuplja se b3 svita lol 

 Nisam još za sada.... Bio sa Damom neki dan na piću i reče mi da ima stare ekipe što je super. Ali igram Tarkova sa još dva rusa pa mi ih žao ostaviti same 

Vec sam utukao skoro 1000 sati a igra još u beti

 

 

 

E nek sad još neko kaže da Tarkov ne valja.....

Tallahassee pet 22.11.2019 11:02

... filomena, jos nisam naletio na zensku u ovom naslovu ne bih znao o cemu pricate kaj se kempanja tice... ne smeta mi laskanje, dapace, ne smeta mi ni jedan play style, jer se prilagodim, ne smeta mi ni plakanje o kamperima, ALI kad skuzim da to nekom smeta - ajme majko, pa prcam dok ne rage quita... obozavam run and gun debile...

fila2208 pet 22.11.2019 12:06
Soldier977 kaže...
MRSKI kaže...
fila2208 kaže...

Mrski si uzeo coda da se okupi ekipica malo...eno mistik, šala, baka, krumba, dama, tiho...okuplja se b3 svita lol 

 Nisam još za sada.... Bio sa Damom neki dan na piću i reče mi da ima stare ekipe što je super. Ali igram Tarkova sa još dva rusa pa mi ih žao ostaviti same 

Vec sam utukao skoro 1000 sati a igra još u beti

 

 

 

E nek sad još neko kaže da Tarkov ne valja.....

 Walking simulator za vas matorce 😂

Šalim se, dobra igra ali svaka vam čast na zivcima za to. 

Ove run gun cod sheme su mi trenutno super, brzo se nazivciram, ali i razveselim kad naredam par dobrih killova. 

 

@mrski nemoj bit cicija i kupi čisto da možemo sprdat damu na discordu ili tako nešto.

191x7 pet 22.11.2019 13:10
Kill Frenzy kaže...

Jel samo mi koji smo uzeli igru za 200 kuna dobivamo tolike apdejtove(danas 20gb) po kazni ili svi drugi isto?

 Meni je to kazna kada planiram igrati, krenulo još s Battlefield 1.

Svaki put kad si oslobodim vremena da mogu koji sat igrati, taman taj dan dođe neki patch od najmanje 12GB, taman dovoljno da mi potroši svo vrijeme koje sam planirao investirati.

Npr danas sam planirao nešto malo igrati navečer. -.-

Kill Frenzy pet 22.11.2019 13:17

Isto tako i meni.

Doslovno moraš planirat ranije.Upalit aplikaciju ako ima sta za skinut ili ista stvar na soniju kako bi bio siguran da ces moc malo odigrat.Ja sad umjesto da igram kad imam malo vremena gledam kak se skida 20gb.

Friday pet 22.11.2019 13:25
191x7 kaže...

Ja ću morati kao ovi neki novi klinci ostavljati komp doma upaljen dok sam na poslu (i/ili dok spavam) pa da mogu udaljenim pristupom pustiti te patcheve itd.

 

Pravi jebaci imaju RDP konekciju prema kuci otvorenu cijelo vrijeme. Cak i dodatnu virtualku za surfanje sa posla...

Tallahassee pet 22.11.2019 21:32

... a cemu se to danas razmazeni igraci nadaju... sta je to vise od onoga sto je vec izaslo... ja iskreno jedino cekam za ozbac taj famozni "fantomski" BR, ali sam svjestan da nece neko vrijeme... igra je vani mjesec dana, a vec se trazi nesto vise... koja GLUPOST... ocemo stare mape!?, netko je napiso Nuke Town - najgora mapa ikad! nade spam fest za mericke debile i slicne...

ZGamer pet 22.11.2019 23:13

Ja sam mišljenja da je ovaj MW napravljen da zadovolji 3 strane igrača i igre a to možda trenutno nije izvedivo...Znači klasični cod na malim i srednjim mapama,brza igra i konstantna akcija(tu je igra dosta loša i potrebno je par fixeva).... nešto veće mape koje su uz ground war i mozda najbolje pogođene za neki srednji tempo igranja koji i prevladava na trenutnom player base-u,nešto između kampanja i kretanja i na kraju kad dođe taj BR je pak playstyle sam za sebe...ostaje nepoznanica zasad.Vrijeme će pokazati ali mislim da igra favorizira ground war i nadolazeći BR tj. neke stvari u igri mi imaju tamo puno više smisla nego u ostalim modovima.

fila2208 sub 23.11.2019 11:53

Poprilično slab update koji je sjebao više stvari, a popravio maltene s&d killcm i nerfao iako nitko ne zna zašot scar fn.

 

Loše, očekivao sam puno, da to bude fix koji će napokon složiti igru i pripremit je za december update i ostale stvari.

Promster sub 23.11.2019 14:52

Ne vjerujem da nigdje nisam naišao na nekog tko se žali na kriminalno dugo vrijeme koje treba igri, da jednom kad ti nađe lobby, pokrene meč.

 

Recimo lobby sa 11 od 12 ljudi, pa se čeka neko vrijeme kako bi se popunilo to jedno mjesto, pa onda igra odustane i krene pokretati meč sa jedanaest ljudi. Počinje countdown do meča ('čuje' se odbrojavanje) i onda uleti 12. lik u lobby, igra prestanje odbrojavati i u 'leru' je par sekundi do novog odbrojavanja sa punim lobbyjem. Počinje novo odbrojavanje, pa jedan lik ode iz lobbyja (valjda mu je dopizdilo silno čekanje) i opet se odustaje od odbrojavanja i opet 'ler' par sekundi, pa opet novo odbrojavanje i ako bog da to je zadnje i kreće meč.

 

Koji kurac??? Pa doslovno 3 minute čekam u lobbyju, znači ne da mi nađe lobby, nego baš u samom lobbyju. Dal sam ja lud, ili ima još ljudi kod kojih je ista stvar?

redragonNG ned 24.11.2019 17:18

 Upalis Ruski VPN ulogiras se u Battle.net, kupis igru za 203 kune, log out, ugasis vpn.. Voila!

dobijem mail s serijskim brojem igre

 

dovde sam svatio kako funkcionira!

kako dalje funkcionira dali dalje moram Redeem a Code na svom acc battlnetu eu ili ruskom battlnetu

i skidat preko klijenta igru...