PC igre

Call Of Duty Modern Warfare

fila2208 čet 7.11.2019 15:46
Jurassic Park kaže...

Ja sam isključio crossplay jer konzolaši imaju auto-aim.

Ne znam za vas,ali meni je kad sam vidio (preko killcam) jednog tipa kako u skoku nišan i radi na meni headshot bilo dosta igranja s njima.

 Ako te konzolaš na gamepadu pobjeđuje, možda je vrijeme da promjeniš igru. Njjihov auto aim nije uopće toliko ni izražen ni jak. Moraju prilično dobro naciljati da bi ih sticky aim naveo na metu.

 

Možda nisam sreo profiće kao ti, pa trabunjam, ali mislim i dalje da nemaju šanse.

maxis čet 7.11.2019 16:36

Ja ono kad sam igrao s mišem i tipkovnicom za vrijeme bete na PS 4 stekao sam dojam da im taj auto aim itekako pomaže. Plus lag od miša na pleyki i nije bilo gaženje konzolaša. Mislim da nije takva ogromna prednost kako svi misle ako imaš odličnog protivnika koji je vješt s kontrolerom. Čak je i meni s kontrolerom bilo lakše kill napraviti nego s mišem. Ne znam nisam siguran ali takvo je moje iskustvo.

Jurassic Park čet 7.11.2019 17:09
fila2208 kaže...
Jurassic Park kaže...

Ja sam isključio crossplay jer konzolaši imaju auto-aim.

Ne znam za vas,ali meni je kad sam vidio (preko killcam) jednog tipa kako u skoku nišan i radi na meni headshot bilo dosta igranja s njima.

 Ako te konzolaš na gamepadu pobjeđuje, možda je vrijeme da promjeniš igru. Njjihov auto aim nije uopće toliko ni izražen ni jak. Moraju prilično dobro naciljati da bi ih sticky aim naveo na metu.

 

Možda nisam sreo profiće kao ti, pa trabunjam, ali mislim i dalje da nemaju šanse.

 Ne znam koliko me njih ubilo koji su igrali na gamepad,ali taj koji je skočio i okrenuo se u zraku te napravio headshot me natjerao da isključim crossplay.Probat ću ponovo uključiti crossplay,možda je to bio jedan od izoliranijih slučajeva.

antimadridista čet 7.11.2019 18:48
Jurassic Park kaže...

Ja sam isključio crossplay jer konzolaši imaju auto-aim.

Ne znam za vas,ali meni je kad sam vidio (preko killcam) jednog tipa kako u skoku nišan i radi na meni headshot bilo dosta igranja s njima.

 Očito nikad nisi probao pucačinu na kontroleru. Dosta vas misli da je auto aim kao neki aimbot i da ti automatski drži ciljnik na liku cijelo vrijeme i ne treba nikakav skill, što je potpuno netočno. Auto aim samo malo pomaže da se prednost miša i tipkovnice donekle smanji u odnosu na kontroler. Ali ne drži ti nišan na liku cijelo vrijeme, treba i tu skilla. A ti sa mišem jos uvijek imaš ogromnu prednost nad kontrolerom u ovakvim igrama bez obzira na aim assist. Okretniji si itd. 

Nema mi ništa gore nego kad se PC igrači bune na sitan aim assist na kontroleru, a na mišu imaju neznam ni ja koliko dpi, dodatnih tipki itd.

ZGamer čet 7.11.2019 19:32
antimadridista kaže...
Jurassic Park kaže...

Ja sam isključio crossplay jer konzolaši imaju auto-aim.

Ne znam za vas,ali meni je kad sam vidio (preko killcam) jednog tipa kako u skoku nišan i radi na meni headshot bilo dosta igranja s njima.

 Očito nikad nisi probao pucačinu na kontroleru. Dosta vas misli da je auto aim kao neki aimbot i da ti automatski drži ciljnik na liku cijelo vrijeme i ne treba nikakav skill, što je potpuno netočno. Auto aim samo malo pomaže da se prednost miša i tipkovnice donekle smanji u odnosu na kontroler. Ali ne drži ti nišan na liku cijelo vrijeme, treba i tu skilla. A ti sa mišem jos uvijek imaš ogromnu prednost nad kontrolerom u ovakvim igrama bez obzira na aim assist. Okretniji si itd. 

Nema mi ništa gore nego kad se PC igrači bune na sitan aim assist na kontroleru, a na mišu imaju neznam ni ja koliko dpi, dodatnih tipki itd.

 Stoji,ali nisu problem ti koji kontrolere doista i koriste već oni koji imaju aim assist na miševima. 

fila2208 čet 7.11.2019 22:43
IvanBrekalo kaže...

Kak taj auto aim radi, mozda mi se cini no kad gledam replay kad me neko ubio vidim puca okolo po mom tijelu i odjednom samo lock na glavu, jel to to?

 On ti kao sticky radi, kad približis liku on skoči malo na njega.

Ovaj flick na glavu i sam imam, pucam u sred tijela i naturalno nastojim završit sa hs. 

Tako da... Nezz nisam sreo niti jednog chitera još e sad jel bolje skrivaju ili šta nezz.

 

Patch u petak da, budemo vidjeli šta dolazi.

Moraju nam dati nešto! 

Wox pet 8.11.2019 14:35

Po izmjenama koje su upisane na linku možda su popravili dosta toga što je meni smetalo u beti. Recimo ovo boldano mi se dopada:

 

725 Shotgun: Increase to ADS and Hip Spread, reduced damage range

 

M4A1 Assault Rifle: Reduced damage range, small recoil increase

Soldier977 pet 8.11.2019 15:38

CLAYMORES:

Detonating an enemy claymore with bullets is now non-lethal when at full health. We’ve also reduced the trigger and damage radius and also reduced the damage width to better match the trigger width.

 

 

RIOT SHIELD:

Fixed an issue where the throwing knife and Thermite weren’t causing the shield to go on the player’s back when thrown. We’ve also fixed the issue where explosive splash damage wasn’t working consistently. We’ll continue to tune the Riot Shield in future updates.

 

 

PERKS:

E.O.D. now clamps damage to a non-lethal amount, assuming the player is at full health

 

 

FOOTSTEPS:

We’ve increased the occlusion percentage to filter footstep sounds behind geometry and adjusted the footstep volume at a distance. We have another large footstep change coming in the next update which will make crouch and ADS movement significantly quieter. Stay tuned!

 

 

Weapons

  • 725 Shotgun: Increase to ADS and Hip Spread, reduced damage range
  • M4A1 Assault Rifle: Reduced damage range, small recoil increase
  • Assault Rifles: Increased hip spread to reduce effectiveness up close, less damage at long range for full auto 5.56 rifles
Colossus7 pet 8.11.2019 15:59
Soldier977 kaže...

CLAYMORES:

Detonating an enemy claymore with bullets is now non-lethal when at full health. We’ve also reduced the trigger and damage radius and also reduced the damage width to better match the trigger width.

 

 

RIOT SHIELD:

Fixed an issue where the throwing knife and Thermite weren’t causing the shield to go on the player’s back when thrown. We’ve also fixed the issue where explosive splash damage wasn’t working consistently. We’ll continue to tune the Riot Shield in future updates.

 

 

PERKS:

E.O.D. now clamps damage to a non-lethal amount, assuming the player is at full health

 

 

FOOTSTEPS:

We’ve increased the occlusion percentage to filter footstep sounds behind geometry and adjusted the footstep volume at a distance. We have another large footstep change coming in the next update which will make crouch and ADS movement significantly quieter. Stay tuned!

 

 

Weapons

  • 725 Shotgun: Increase to ADS and Hip Spread, reduced damage range
  • M4A1 Assault Rifle: Reduced damage range, small recoil increase
  • Assault Rifles: Increased hip spread to reduce effectiveness up close, less damage at long range for full auto 5.56 rifles

 Ok ovo izgleda super za sad, osim ovog zadnjeg, Assault Rifles: Increased hip spread to reduce effectiveness up close, less damage at long range for full auto 5.56 rifles. Pa to je jedna od najvećih stvari koju su mnogi odmah skuzili da je broken taj hipfire kad pucas na blizu, praktički nepostojeći jer je spread ogroman, pa moraš raditi ADS da bi ubio nekog tko stoji pol metra od tebe ako koristiš bilo šta osim shotguna. Fila je stavio link od driftora neki dan gdje čovjek analizira hipfire, bilo koji weapon, nakon prva 2 metka pucaš svugdje samo ne na protivnika, recoil leti u nebo, i sad još to dodatno nerfaju. lol

 

Vuk15 pet 8.11.2019 19:19
toninho kaže...
Jedno pitanje za vas koji ste uzimali pomocu VPN-a iz Rusije/Ukrajine, jeste li platili sa paypalom, kupili bon negdje pa aktivirali ili nesto trece?

Ja sam uspio sa paypalpom, iako vecina forumasa tvrde da nije moguce. 

Colossus7 pet 8.11.2019 19:40
Vuk15 kaže...
toninho kaže...
Jedno pitanje za vas koji ste uzimali pomocu VPN-a iz Rusije/Ukrajine, jeste li platili sa paypalom, kupili bon negdje pa aktivirali ili nesto trece?

Ja sam uspio sa paypalpom, iako vecina forumasa tvrde da nije moguce. 

 znači samo si na kraju procedure izabrao payment method paypal i to ti je prošlo?

Vuk15 pet 8.11.2019 20:04
Colossus7 kaže...
Vuk15 kaže...
toninho kaže...
Jedno pitanje za vas koji ste uzimali pomocu VPN-a iz Rusije/Ukrajine, jeste li platili sa paypalom, kupili bon negdje pa aktivirali ili nesto trece?

Ja sam uspio sa paypalpom, iako vecina forumasa tvrde da nije moguce. 

 znači samo si na kraju procedure izabrao payment method paypal i to ti je prošlo?

Tako je da. Igra je prešla za svega 1999 rub sto bi bilo 211 kn, ali iskreno i ne vrijedi više. Da nije bilo kolege Fila200kuna nebi ju vjerovatno ni uzeo, tako da lijep pozdrav za njega :P

 

fila2208 pet 8.11.2019 20:33

Nisam stigao testirati patch pa pišem po vašim dojmovima. Palac gore za brzinu popravka tih stvari, nije tragično. Danas sutra ćemo se sjećat 725ce i uvijek će bit meme, kao neke druge kombinacije u ostalim codovima.

Uz vaše izvadio sam još koji fix, super je da su to složili ili rade na tome. Ako ovako nastave kroz mjesec dva ćemo imat igru u dobrom stanju, prepunu sadržaja. Jedva čekam mape stare iz coda 4 i 6 :)

 

i nema na čemu, drago mi je iako me rugate, da smo uzeli većina nas za 200kn tako vam je svima valjda malo lakše kad nšto na igri ne valja 

 

 

BATTLE CHATTER:

Removed the ability for enemies to hear when they’ve been called out by the opposing team. We also adjusted the enemy callouts so they are never from your Operator. Enemy callouts now use a more restricted cone at the hip and even more restricted in ADS when calculating whether or not to trigger. We’ll continue to monitor this and make additional tweaks to Battle Chatter in future updates.

LIGHTING:

Continued updates to player visibility in dark windows and dark areas.

FOOTSTEPS:

We’ve increased the occlusion percentage to filter footstep sounds behind geometry and adjusted the footstep volume at a distance. We have another large footstep change coming in the next update which will make crouch and ADS movement significantly quieter. Stay tuned!

Daily Challenges and Active Missions are getting a full sweep of testing and fixes. We’ll have more updates to these systems in future updates.

Colossus7 pet 8.11.2019 20:44

https://www.youtube.com/watch?v=LLq_WEGhqY0

 

Koliko god mi je drago vidjeti da su napokon krenuli izbacivati redovne patcheve za novi cod, a ne ostavili igrače i modere da se sami zezaju sa time preko nekih modova i slično, gledam malo ove po meni vrlo bitne 2 stvari koje kazu da su nerfali, a onda čovjek istestira, i skuzis da su razlike toliko minimalne da je praktički sve to zanemarivo, kad stignete, napišite svoje dojmove iz prve ruke, jer me zanima kako će ovaj patch izgledati u praksi, i da li se još uvijek toliko kempa.

Colossus7 pet 8.11.2019 21:38
AmD kaže...

Ja koliko sam primjetio jos vise ljudi igra sa 725 .. Ovo je tragicno postalo

 To je problem koji stvorili ovi klinci youtuberi sa clickbait klipovima, gdje prodaju te fore ostaloj djeci pratiteljima, znači ono naslov MUST have setups and attachments, onda im pokazuju da se igra sa tim shotgunom ili npr. sa riot shieldom, i onda ti ide monkey see-monkey do po serverima, horde igrača furaju identičan gameplay na svim serverima.

 

Na konzolama se još nekako kreću po mapi, dok je PC još uvijek žešći kemp festival.