PC igre

Call Of Duty Modern Warfare

dad0r ned 13.10.2019 10:57
Promster kaže...

Ako je kome bitno i mora prvi igrati, igra izlazi 25.10. u 3:00 ujutro po našem vremenu, ako je vjerovati OVOM.

 

Ja ipak čekam neke review-e, iako vrlo vjerojatno uzimam.

 Pa kaj nisi betu probal to ti je najbolji "review", a ovo kaj ostali kazu mozes macku o rep objesiti.

 

Kak su nahajpali BO4 recimo a igra je cisto govno.

Promster ned 13.10.2019 12:20
dad0r kaže...
Promster kaže...

Ako je kome bitno i mora prvi igrati, igra izlazi 25.10. u 3:00 ujutro po našem vremenu, ako je vjerovati OVOM.

 

Ja ipak čekam neke review-e, iako vrlo vjerojatno uzimam.

 Pa kaj nisi betu probal to ti je najbolji "review", a ovo kaj ostali kazu mozes macku o rep objesiti.

 

Kak su nahajpali BO4 recimo a igra je cisto govno.

 Istina, jesam...Ali hoću vidjeti ipak, najviše kaj se tiče mikrotransakcija, makar znam da se to jednim patchom može značajno promjeniti.

 

A i jednostavno ne pre-orderam igre, smatram da je to teška debilana.

dad0r ned 13.10.2019 14:01
Promster kaže...
dad0r kaže...
Promster kaže...

 

 Istina, jesam...Ali hoću vidjeti ipak, najviše kaj se tiče mikrotransakcija, makar znam da se to jednim patchom može značajno promjeniti.

 

A i jednostavno ne pre-orderam igre, smatram da je to teška debilana.

 

Pa jasno ali recimo ja sam probal i super mi je za mozak na pasu tak da je pal preorder da nemam prilike probati nebi nikad preorder, a kaj se tice

mtx znamo da nam je to neizbjezno samo neznamo u kojoj mjeri tj. siguran sam da bude Activision zakuhal neko sranje mjesec ili dva nakon izlazka.

intel97 ned 13.10.2019 14:10
191x7 kaže...
intel97 kaže...

adm ima akciju tko kupi rtx karticu od njih dobije key do 18.11.

 

planiram do kraja mjeseca konačno novu grafu kupit pa bi mogao 2060 od msi-a, nije im loš deal s tim da je prošli giwaway takav bio wolfenstain youngblood

 Ja uzmem RX 5700, a za razliku u cijeni kupim igru. I imam bolje performanse. XD

 Treba mi hairworks hahhaha za par igrica ahhaha

Cansee pon 14.10.2019 10:43

novi info oko loot boxova, službeno se očitovali iz Infinity Warda

 

Sigh. There continues to be misinformed and incorrect info being pushed about Modern Warfare. What I can say right now is that we are definitely NOT working on any kind of supply drop or loot box system. Also, functional stuff is unlocked through GAMEPLAY. Stay tuned, we're planning to release info this week.
Promster uto 15.10.2019 15:37
Cansee kaže...

novi info oko loot boxova, službeno se očitovali iz Infinity Warda

 

Sigh. There continues to be misinformed and incorrect info being pushed about Modern Warfare. What I can say right now is that we are definitely NOT working on any kind of supply drop or loot box system. Also, functional stuff is unlocked through GAMEPLAY. Stay tuned, we're planning to release info this week.

Ovo zvuči super, ali kaj im je onda ovo značilo? Par ljudi je dobilo taj screen u beti...Nemre im se ništ vjerovati.

dad0r uto 15.10.2019 16:31
fila2208 kaže...

lootboxovi će bit i to je sigurno, bitno da ne budu pay to win, već samo kozmetika.

Ako ti je to odbijanac od igre, šta onda igraš...jer danas sve igre iamaju neki vid toga nažalost.

 

Baš tako ako bude samo kozmetika jebe mi se živo neda mi se zivcirati oko toga nema smisla, makar smatram da su lootboxevi rak rana gaminga

i da nisu svi tak pohlepna govna to bi se dalo na lijep i kulutran nacin rijesiti sve ali ko im jebe mater.

 

Kao sto rekoh nek se jebu s MTX ali ovaj COD sam kupil posto je zabavan i meni osobno najbolji do sad u gotovo svakom segmentu, ja bi neke elemente igre jos malo usporil mozda 

ali super je sad kak je bilo do nedavno kad su svi letjeli okolo brzinom svjetlosti.

antimadridista uto 15.10.2019 18:58
Cansee kaže...

novi info oko loot boxova, službeno se očitovali iz Infinity Warda

 

Sigh. There continues to be misinformed and incorrect info being pushed about Modern Warfare. What I can say right now is that we are definitely NOT working on any kind of supply drop or loot box system. Also, functional stuff is unlocked through GAMEPLAY. Stay tuned, we're planning to release info this week.

 Isto su rekli i za Black Ops 4. Pa znamo što se dogodilo.

Cansee uto 15.10.2019 20:16

to je sve istina, ali kad bi ipak odlucili opaliti u lootboxove samo kozmetiku a sve drugo se može dobiti igranjem, e to bi bilo ok sto se mene tice

 

ali uz dodatak da ima skinova koji se mogu dobiti isključivo napretkom kroz igru, a ne u lootboxu, e to bi mi bilo vrlo uredu

dad0r pet 18.10.2019 15:01
Cansee kaže...

Activision službeno potvrdio da igra neće biti pay to win , i da neće biti loot boxova .  sve što utječe na ravnotežu igrice će se osvajati isključivo igraanjem, znači oružja itemi i dr.

 

postojat će Battle pass, ako ga imate skupljat cete CoD bodove i za to dobijati kozemtiku

 

https://blog.activision.com/call-of-duty/2019-10/Announcement-Call-of-Duty-Modern-Warfare-Post-Launch-Approach-to-New-Content

 

I to smo dozivjeli ( jos nismo ajde :P) moram da se blizi neki Armaggedon

Cansee pet 18.10.2019 15:34
dad0r kaže...
Cansee kaže...

Activision službeno potvrdio da igra neće biti pay to win , i da neće biti loot boxova .  sve što utječe na ravnotežu igrice će se osvajati isključivo igraanjem, znači oružja itemi i dr.

 

postojat će Battle pass, ako ga imate skupljat cete CoD bodove i za to dobijati kozemtiku

 

https://blog.activision.com/call-of-duty/2019-10/Announcement-Call-of-Duty-Modern-Warfare-Post-Launch-Approach-to-New-Content

 

I to smo dozivjeli ( jos nismo ajde :P) moram da se blizi neki Armaggedon

 

Pročitao sam da je neki predsjednik (kakav god)  Activisiona, Rob Kostich na nekom sastanku nazvao tvrtku "Microtrans-Activision", i srao kako imaju usranu reputaciju i da to želi promijeniti

 

evo i linka sa reddita https://www.reddit.com/r/modernwarfare/comments/djah2y/lmao_microtransactivision/

Cansee pet 18.10.2019 15:34
lndestructible kaže...
Jel to znaci da ce i nove mape i ostale gluposti bit free ili ce se dcl placati?

to je sve free, svi game modovi i mape su otključani svima. jedino taj survival za spec ops je prvih godinu dana samo za ps4

Flue pet 18.10.2019 20:57

Pozdrav, frend i ja planiramo uzet MW, ali on bi igrao na PC, a ja na PS4. Sad, pošto smo vidjeli da ima cross-play i ova fora da se može igrati sa mišem i tipkovnicom, zanima me jel bi bilo kakve razlike u igri, fps i slično ?

maxis pet 18.10.2019 21:41
Flue kaže...

Pozdrav, frend i ja planiramo uzet MW, ali on bi igrao na PC, a ja na PS4. Sad, pošto smo vidjeli da ima cross-play i ova fora da se može igrati sa mišem i tipkovnicom, zanima me jel bi bilo kakve razlike u igri, fps i slično ?

 Ja probao 1 betu na Ps 4  s mišem i tipkovnicom i controlerom.Iako ne igram mp s controlerom bolje mi je išlo s njime jer ima dosta veliki lag na mišu a još kontroler ima aim assist pa kad pucaš drži ti metu uglavnom većinu vremena kod pucanja. 2 betu igrao na Pc i to mi je puno bolje neusporedivo.Ako imaš jak hardver naravno da imaš više fps-a sve djeluje fluidnije.

 

Grafički isto ima razlike u korist pc ali nije baš da režeš žile ako nisi previše picajzlast.  Uglavnom možete igrati skupa jer je podržan crosplay i igrao sam na Pc i s PS4 i XbOX igračima i sve je dobro funkcioniralo. Jedino treba u postavkama dozvoliti opciju za crosplay.

lndestructible sub 19.10.2019 13:14

MomČine ajmo fino napravit discord server mogu ja ili netko drugi i pocet se lagano dodavat jer uskoro je dan D ja nisam neki igrac al mi je bitna zajebancija i ruganje haha :) moj id na blizz zykl0n#21514 tko hoce nek me doda zivili :) .

Colossus7 sub 19.10.2019 22:13
lazicki88 kaže...

Ja uzo na Russland  28evrica ispalo...vidimo se 25.10 

 

lazicki88#21449

 

btw,jel ima kakve veze sto mi je sad tamo pod Land:Russian Federation pod account-om?!

 Jao ako vas blizzard rokne na ruske servere sa region lock-in, s obzirom na verziju koju ste kupili, ili kao u starcraftu kad vas počnu bacati za sve partije preferabilno na ruske servere di je ping katastrofa, bit će francuska revolucija :D