PC igre

Call Of Duty Modern Warfare

ibme74 sri 18.9.2019 20:51

Igrat ces se sasvim normalno i sa 3gb verzijom, eventualno skreses shadows i/ili texture sa ultra na high i vozi.

BTW i preporucena gtx970 ima samo iskoristivih 3.5GB od 4GB a po snazi je malo sporija od gtx1060 3gb

 

EDIT: osim toga MP nikada ni ne igras na ultra, uvijek tweakas malo postavke za lakse uocacanje protivnika tipa smanjis detalje trave da lakse locis kampeše, pogasis one efekte sa odsjajima, suncem i sva ta sranja sto te u MP samo ometa, sve te postavke kada smanjis smanjujes i VRAM usage.

fila2208 sri 18.9.2019 20:55
ibme74 kaže...

Igrat ces se sasvim normalno i sa 3gb verzijom, eventualno skreses shadows i/ili texture sa ultra na high i vozi.

BTW i preporucena gtx970 ima samo iskoristivih 3.5GB od 4GB a po snazi je malo sporija od gtx1060 3gb

 Zezam se malo, ma znam, ionako ide sve na low + config + cheat. 

 

s obzirom na ovi engine ovo su super specsi, i dalje 4770k itd bez beda + grafičke mid leveli će vrtit uz par sitnica na off.

Izuzetno zadovoljan, a i nadam se da ću stić probat betu prije neg završi.

jedva čejam da vidim kako će pc verzija raiditi i kako će ljudi reagirati.

maxis sri 18.9.2019 21:00

Ja kupio direktno preko Battleneta pa odmah počelo samo skidati.Ne treba nikakav ključ ukucavati. Ako je key kupljen preko  stranica s kodovima onda treba ukucavati key(bar mislim da je tako).

Iznenadilo me za minimalne i preporučene specifikacije jer sam mislio da će biti malo zahtjevnije.S obzirom da uskoro mijenjam komp baš me zanima kako će beta šljakati na mojoj staroj  kanti. Po ovome što su objavili mislim da bi to moglo čak i pristojno funkcionirati naravno uz kresanje i gašenje nepotrebnih stvari. Inače probao betu na Ps 4 s kontrolerom i s tipkovnicom i mišem. Nije po meni baš prednost miš i tipkovnica na Ps 4 jer controleri imaju aim assist i drže te na nišanu prelagano i još imaš input lag na mišu.Po pričama očekivao sam  da ću ih s pc periferijom skidati samo tako a na kraju sam bolji bio s kontrolerom  nego s mišem.Inače uopće ne igram mp na Ps 4 i truba sam poprilično s kontrolerom. Baš me zanima kako će to funkcionirati u crossplayu? Sutra ćemo vidjeti pa dajte ljudi pišite ovih dana dojmove da malo podijelimo iskustva.

playjob sri 18.9.2019 21:06
fila2208 kaže...

ja imam preload a nisam ni preorederao ni išta, ladno u battlenet launcheru došlo install, tako da ne kužim di vi imate problem, tj zašto je nemate za instalirati

 Preko koje šnjure si išo za CoDMW?

maxis sri 18.9.2019 21:12
fila2208 kaže...

ja imam preload a nisam ni preorederao ni išta, ladno u battlenet launcheru došlo install, tako da ne kužim di vi imate problem, tj zašto je nemate za instalirati

 Fila" ne laži" napaćeni narod.Bez preordera nema igre sutra od 19 h.

fila2208 sri 18.9.2019 21:52
maxis kaže...
Koliko znam sutra samo mogu igrati oni koji su napravili preorder tzv early access a od petka ili subote je open beta za sve.

 Jel ti čitaš ili ti moram boldati, ajmo redom.

 

1. vidio da  neki iz nekog razloga ne vide igru za preload

2. napisao da iako nemam igru niti sam key uzeo nit išta imam preload omogućen.

3. znam da ne mogu i nit ću igrati do 23.eg.

4. jel sad kužiš ?

 

Poanta je čuđenje, pa zar nismo svi dobili ponudu za instalaciju i preload igre? To je bilo moje čuđenje.

fila2208 sri 18.9.2019 21:55
playjob kaže...

Ići na more drugom polovicom rujna?  

Do kad traje open beta?

 Da, jer su mi tada sindikalne igre, čitaj ide oko 1000 ljudi i nema rezorta u sezoni koji to prima, pa moramo van sezone. Žalosno je kad te takve stvari tiltaju pa moraš napisati nešto, i ispadneš glup.

do 23.eg navodno.

Otvorena za sve od 21-23.

maxis sri 18.9.2019 22:01
fila2208 kaže...
maxis kaže...
Koliko znam sutra samo mogu igrati oni koji su napravili preorder tzv early access a od petka ili subote je open beta za sve.

 Jel ti čitaš ili ti moram boldati, ajmo redom.

 

1. vidio da  neki iz nekog razloga ne vide igru za preload

2. napisao da iako nemam igru niti sam key uzeo nit išta imam preload omogućen.

3. znam da ne mogu i nit ću igrati do 23.eg.

4. jel sad kužiš ?

 

Poanta je čuđenje, pa zar nismo svi dobili ponudu za instalaciju i preload igre? To je bilo moje čuđenje.

 Je... opusti se malo kužim. Zezam malo samo da ljudi znaju kad mogu igrati znači imaju vremena skinuti betu do subote. Ajde zabavi se na igrama a mi koji ćemo probati napisati ćemo malo dojmove.

fila2208 sri 18.9.2019 22:03
maxis kaže...

 Je... opusti se malo kužim. Zezam malo samo da ljudi znaju kad mogu igrati znači imaju vremena skinuti betu do subote. Ajde zabavi se na igrama a mi koji ćemo probati napisati ćemo malo dojmove.

 Sry jer sam mislio da me zezaš da trolam, a ja se samo čudim kako svi imamo, pa čak i ja koji nisam ništa prorderao :) sry

Pa ovisim o vašim dojmovima, tako da se nadam da će bit kvalitetnih osvrta od igrača koji znaju napisati dve rečenice što im se svidjelo što ne :)

 

i hvala, budem 

fila2208 sri 18.9.2019 22:11
maxis kaže...

Možda malo zeza Battlenet  zbog gužve. Probati izaći pa ponovno pokrenuti Battlenet  pojaviti će se bez brige.

 Da, ali navodno tko je bf igrač on je u drugom redu čekanja za betu, a cod kids prvi dobivaju 

maxis sri 18.9.2019 22:13
fila2208 kaže...
maxis kaže...

 Je... opusti se malo kužim. Zezam malo samo da ljudi znaju kad mogu igrati znači imaju vremena skinuti betu do subote. Ajde zabavi se na igrama a mi koji ćemo probati napisati ćemo malo dojmove.

 Sry jer sam mislio da me zezaš da trolam, a ja se samo čudim kako svi imamo, pa čak i ja koji nisam ništa prorderao :) sry

Pa ovisim o vašim dojmovima, tako da se nadam da će bit kvalitetnih osvrta od igrača koji znaju napisati dve rečenice što im se svidjelo što ne :)

 

i hvala, budem 

 Pa stavio sam navodnike na lažeš napaćeni .....mislio sam da kužiš da ne mislim ozbiljno. Sve ok.

Del_Boy97 sri 18.9.2019 23:36
fila2208 kaže...
dad0r kaže...

 

 Znači pušing rođo mi siromasi sa 3gb. E jebali me svi kad su mi rekli, ma uzmi sa 3 to ti je dosta 

hvala priajtelju na vrijednom infu 

 ma zašto, pa naigrat ćemo se ja i ti obojica uopce ne dvojim, samo nećemo možda na high detaljima ali bože moj

 

EDIT: ne vidje nove postove

Dodinho čet 19.9.2019 11:15
Santana kaže...
Jel bude to islo na i5 8400 i 1050ti ?
Ak bi to bilo igirivo napravio bi preorder danas

 Ma mislim da hoće, 1080p i low/medium. Pričekaj open betu u subotu pa ćeš vidjeti.

 

Igra se vrti na base PS4 u skoro konstantnih 60fps-a; jedino za ground war mod nisam siguran kako će raditi.