PC igre

Call Of Duty Modern Warfare

dad0r pon 16.9.2019 19:26

Eto potvredno 64 player mode u beti:

 

Thank you for playing the Call of Duty: Modern Warfare Beta! We hope you’re enjoying everything we’ve shown you so far, but we aren’t done yet! On Saturday, September 21, during weekend two of the Beta, we’ll be taking your multiplayer experience to the next level. Taking place on a new map, Karst River Quarry, you’ll get your hands on 32v32 warfare in a new mode, Ground War.

mrfloyd uto 17.9.2019 08:15
dad0r kaže...

Eto potvredno 64 player mode u beti:

 

Thank you for playing the Call of Duty: Modern Warfare Beta! We hope you’re enjoying everything we’ve shown you so far, but we aren’t done yet! On Saturday, September 21, during weekend two of the Beta, we’ll be taking your multiplayer experience to the next level. Taking place on a new map, Karst River Quarry, you’ll get your hands on 32v32 warfare in a new mode, Ground War.

 

E to je već nešto...

Valentin17 uto 17.9.2019 18:09
Promster kaže...
Nije to ni loše...Kakva je situacija u našim dućanima kad su u pitanju ovakvi bundleovi? Ide to ili muljaju?

Pa ja sam do sada uvijek dobivao iz FutureIT, nije bilo muljanja nikakvoga.

Samo pitanje je da li se to odnosi na referentne modele od Nvidie ili može i nešto nereferentnoga.

t00mob uto 17.9.2019 19:58
Valentin17 kaže...
Pa ja sam do sada uvijek dobivao iz FutureIT, nije bilo muljanja nikakvoga.

Samo pitanje je da li se to odnosi na referentne modele od Nvidie ili može i nešto nereferentnoga.

 Sad sam se sjetio da imam pravo na Control i Wolfenstein Yungblood sa ovom mojom RTX 2080 Superiškica koju sam nabavio u Futura IT. Zaboravio ih pitat za taj bundle.

Del_Boy97 uto 17.9.2019 20:16
morbida kaže...

Imao sam u planu kupiti sebi rx 5700, a sad sam vidio ovo da ako kupim rtx 2060 mogu dobit novi cod , pa se sada malo premišljam , šta bi ste vi napravili na mom mjestu?

 ne znam koja je bolja, ali nemoj se zbog igrice odlučit na lošiju i skuplju (ako je lošija i skuplja)

IvanBrekalo uto 17.9.2019 20:21
Del_Boy97 kaže...
morbida kaže...

Imao sam u planu kupiti sebi rx 5700, a sad sam vidio ovo da ako kupim rtx 2060 mogu dobit novi cod , pa se sada malo premišljam , šta bi ste vi napravili na mom mjestu?

 ne znam koja je bolja, ali nemoj se zbog igrice odlučit na lošiju i skuplju (ako je lošija i skuplja)

 tu su negdje, samo sto za iste pare ak uzmes rtx-icu mozes dobiti hladniju i tisu karticu, za 200-tinjak kuna vise jacu 2060 super.

fila2208 uto 17.9.2019 21:18

Jel bi se isplatilo ić na 2060 ili pikat neku 1070ti na oglasu rabljenu?

nekako sam dojma da ta 2060 je preslaba za ono što nudi i samo se šlepa u tom rangu rtx shema za koje me zaboli desno ušeso.

 

https://www.youtube.com/watch?v=B5CPQ3Y4GYc

 

vidim da neki plaču na ovo, najbolje bi bilo da da mene mm s jadnicima, a ja budem pro skills.
Kad se igra skilled lobby tryharda se i ok, dobiješ po piksni, nema tu 2-4 kdr. I to je to, tu se brusi skill, a ne gaženje botova.

Ne razumijem to fantaziranje, nego kako bi bilo drukčije balanisrano.

MRSKI sri 18.9.2019 15:05
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Da li netko zna gdje još ima za kupit beta ključeva da se isproba igra dva dana prije open bete?

kinguin i g2 su sve rasprodali ujutro dok sam probao kupiti

 

pronašao hvala!

 Gdje?

Hvala