PC igre

Call Of Duty Modern Warfare

Cansee pon 19.8.2019 13:36
ibme74 kaže...

Iskreno, taj RT je overrated.

Ja koliko vidim po tim videima to je neka sitna razlika, cak nebi rekao ni da izgleda bolje nego sitno drugacije, kako god nije vrijedo velikog pada u fps-u.

 

ni meni, stavio sam primarno radi gameplaya koji izgleda super, al ne vidi se baš puno

dad0r pon 19.8.2019 18:52
Cansee kaže...
ibme74 kaže...

Iskreno, taj RT je overrated.

Ja koliko vidim po tim videima to je neka sitna razlika, cak nebi rekao ni da izgleda bolje nego sitno drugacije, kako god nije vrijedo velikog pada u fps-u.

 

ni meni, stavio sam primarno radi gameplaya koji izgleda super, al ne vidi se baš puno

 

Ma sve pet nek se oni kurce s RT to je porez na budale trenutno, jednostavno previse udara na performance. 

 

Glavno da COD lici na igru a ne na cirkus.

dad0r pet 23.8.2019 14:59
IvanBrekalo kaže...
Dakle novi cod je ustvari bf4?!😂

 

Kaj je smijesno, ako je  za vjerovati ljudima ova ALPHA MW-a radi bolje nego svi BF skupa i  s manje bugova , what a time to be alive.

IvanBrekalo pet 23.8.2019 17:56
dad0r kaže...
IvanBrekalo kaže...
Dakle novi cod je ustvari bf4?!😂

 

Kaj je smijesno, ako je  za vjerovati ljudima ova ALPHA MW-a radi bolje nego svi BF skupa i  s manje bugova , what a time to be alive.

 pa ono sto sam napisao, o optimizaciji rade nemoj, bf4 vrtim u 300fps-a toliko mogu nabiti jedino u codu/cs starom 20g a ne novom, imam sve i jedan bf moram priznati rijetko kad sam imao problema s iti jednim nastavkom tako da se nemogu sloziti(niti alfe i bete), naravno svaki nastavak je ocekivano donekle trebao i iznad prosjecnu konfu/net da to vrti kak spada a ne drloge od konfiguracija.

ibme74 bf4 je cisti bf3 s drasticno vise sadrzaja, definitivno najbolji bf ikad napravljen.

Inace za sad mi se poprilicno svida novi Cod mogli bi se vratiti staroj skoli i headshotovima s g3.

dad0r pet 23.8.2019 18:37
IvanBrekalo kaže...

 pa ono sto sam napisao, o optimizaciji rade nemoj, bf4 vrtim u 300fps-a toliko mogu nabiti jedino u codu/cs starom 20g a ne novom, imam sve i jedan bf moram priznati rijetko kad sam imao problema s iti jednim nastavkom tako da se nemogu sloziti(niti alfe i bete), naravno svaki nastavak je ocekivano donekle trebao i iznad prosjecnu konfu/net da to vrti kak spada a ne drloge od konfiguracija.

ibme74 bf4 je cisti bf3 s drasticno vise sadrzaja, definitivno najbolji bf ikad napravljen.

Inace za sad mi se poprilicno svida novi Cod mogli bi se vratiti staroj skoli i headshotovima s g3.

 

Pet godina nakon izlaska BF4 imas 300 fpsa ko i svi na danasnjem hardwareu , nemoj mo zaboraviti u kakvom je stanju bio BF4 na izlasku, mislim da je bio daleko najgori od svih ali to je sve sad nevazno jer je BF franšiza na samrti trenutno zahvaljujuci EA/Dice-u i njihovim glupostima zato se stvarno nadam da bude novi COD dobar kak se to trenutno cini i gameplay bude odlican sigurno no sjebali budu sve sa MTX.

fila2208 pet 23.8.2019 19:49
dad0r kaže...
IvanBrekalo kaže...

 pa ono sto sam napisao, o optimizaciji rade nemoj, bf4 vrtim u 300fps-a toliko mogu nabiti jedino u codu/cs starom 20g a ne novom, imam sve i jedan bf moram priznati rijetko kad sam imao problema s iti jednim nastavkom tako da se nemogu sloziti(niti alfe i bete), naravno svaki nastavak je ocekivano donekle trebao i iznad prosjecnu konfu/net da to vrti kak spada a ne drloge od konfiguracija.

ibme74 bf4 je cisti bf3 s drasticno vise sadrzaja, definitivno najbolji bf ikad napravljen.

Inace za sad mi se poprilicno svida novi Cod mogli bi se vratiti staroj skoli i headshotovima s g3.

 

Pet godina nakon izlaska BF4 imas 300 fpsa ko i svi na danasnjem hardwareu , nemoj mo zaboraviti u kakvom je stanju bio BF4 na izlasku, mislim da je bio daleko najgori od svih ali to je sve sad nevazno jer je BF franšiza na samrti trenutno zahvaljujuci EA/Dice-u i njihovim glupostima zato se stvarno nadam da bude novi COD dobar kak se to trenutno cini i gameplay bude odlican sigurno no sjebali budu sve sa MTX.

 Red screen pri loadu mapa jedno tjedan dana...o da, svakim nastavkom Dice je pokazao kakav nam polualphaproizvod prodaju pod full igru.

Sad će to sve doći na naplatu.

Promster pet 23.8.2019 20:22

Ja sam probao na nekih sat vremena, i ukratko meni se sviđa. Zvuk, animacije, gun feel, sve je zadovoljavajuće. 2v2 mod je meni mlaka voda, i da su dali jednu pravu mapu sa TDM bio bi još sigurniji da će to biti OK. Ako beta koju ću probati na PC-u prođe uredu, možda bude i moj prvi CoD od MW2. Ukupan dojam bi bio još veći da sam igrao s mišem i tipkovnicom, pošto mi nije baš prirodno igrati FPS naslove na konzoli, no ja sam ugodno iznenađen, ovo djeluje kao 'ozbiljniji' CoD, nema nekakvih dječjih gluposti (bar za sad).

dad0r pet 23.8.2019 21:30
Promster kaže...

Ja sam probao na nekih sat vremena, i ukratko meni se sviđa. Zvuk, animacije, gun feel, sve je zadovoljavajuće. 2v2 mod je meni mlaka voda, i da su dali jednu pravu mapu sa TDM bio bi još sigurniji da će to biti OK. Ako beta koju ću probati na PC-u prođe uredu, možda bude i moj prvi CoD od MW2. Ukupan dojam bi bio još veći da sam igrao s mišem i tipkovnicom, pošto mi nije baš prirodno igrati FPS naslove na konzoli, no ja sam ugodno iznenađen, ovo djeluje kao 'ozbiljniji' CoD, nema nekakvih dječjih gluposti (bar za sad).

 

Lijepo za cuti, kako ti se cini TTK? Koliko citam okolo ljudi hvale TTK da je taman kako treba biti?

Promster pet 23.8.2019 22:48
dad0r kaže...
Promster kaže...

Ja sam probao na nekih sat vremena, i ukratko meni se sviđa. Zvuk, animacije, gun feel, sve je zadovoljavajuće. 2v2 mod je meni mlaka voda, i da su dali jednu pravu mapu sa TDM bio bi još sigurniji da će to biti OK. Ako beta koju ću probati na PC-u prođe uredu, možda bude i moj prvi CoD od MW2. Ukupan dojam bi bio još veći da sam igrao s mišem i tipkovnicom, pošto mi nije baš prirodno igrati FPS naslove na konzoli, no ja sam ugodno iznenađen, ovo djeluje kao 'ozbiljniji' CoD, nema nekakvih dječjih gluposti (bar za sad).

 

Lijepo za cuti, kako ti se cini TTK? Koliko citam okolo ljudi hvale TTK da je taman kako treba biti?

Meni se čini uredu, možda bi preferirao da je mrvicu veći TTK.

Cansee sub 24.8.2019 21:58

odigra sam danas jednu rundu, gunplay je najbolji koji sam ikad vidio u igrama, prejebeno oružja izgledaju, pucaju i zvuče

 

ovaj put su stvarno odradii posao kako treba i to jako dobro znaju i zato ce i dati i alphe i bete, besplatno i svakako, samo da što više ljudi proba 

animosity_frenzy ned 25.8.2019 10:04

Nisu implementirali da metci izlaze iz cijevi puške, što znači da će headglitching biti sveprisutan. Ljudi se već masovno žale po internetima zbog toga. Ovo je potencijalno gamebreaking ako se cilja na sporiji, taktičniji gameplay.

dad0r pon 26.8.2019 15:07
fila2208 kaže...

https://www.youtube.com/watch?v=tktN-AW4JDU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR3zAKhs_VdQXtpmIQIIttYJ1l2GgixMzshdF1IgF39YXxnlLsR1Q8IJJYY

 

ljudi hvala na sva zvona...sad jesu plaćeni ili ne, ali igra po svemu viđenom izgleda kao ono što nam svima sad treba. Savršen blend taktike i brzog arena šutera s modernim štihom.

Samo da vidim kako će betu vući moja 1060tlka

 

Jack je inace BF player manje vise i u zadnjem videou dosta depresivno zvuci oko BFV tak da mozda i nije placeni no ko zna ali generalno se svi slazu da je igra top, jos da fixaju headglitchanje i to je to.

 

Ja mislim da bi tvoja x60 to trebala vuci vise nego dobro posto base PS4 vrti u 60 fpsa, ako se ne varam BO4 dosta lijepo ide na PCu na vecini hardwarea a isti ljudi rade port za MW.

dad0r pet 6.9.2019 09:12
Dodinho kaže...

Jel smijem napraviti preorder? Kakav je stav zajednice?

 Ne smijes.

 

Šalu na stranu strip se jos dva tjedna pa vidi nakon bete, tako budem barem ja to izvel ako mi se dopadne ide preorder.

 

 

Promster pet 6.9.2019 09:25

Ovaj 20v20 TDM mi izgelda loše, okrlještili su mapu detalja zbog veličine i broja igrača? Ja samo hoću dobru CoD formulu, klasičan TDM ili onaj Ground War sa 18 igrača max. Ne trebaju izmišljati toplu vodu i glumiti BF sa većim mapama, vozilima itd. jer će samo sjebati stvar. Onaj 25minutni 4K gameplay sa 'normalnim' CoD modovima mi se čini odličnim.

 

Zakaj preorder? Nudi se nekaj posebno ili? Nedavno sam gledao u Rusiji na Battle.netu je 200kn, u Argentini 240kn...Ja sam uzeo Overwatch iz Argentine prije par godine i acc. mi je 'postavljen' na Argentinu, ne znam dal bi mogao uzeti iz druge regije na tom accountu, ali 40kn nije neka razlika...Samo ne znam dal to još funkcionira bez nekakvih neželjenih posljedica.

dad0r pet 6.9.2019 11:33
Promster kaže...

Ovaj 20v20 TDM mi izgelda loše, okrlještili su mapu detalja zbog veličine i broja igrača? Ja samo hoću dobru CoD formulu, klasičan TDM ili onaj Ground War sa 18 igrača max. Ne trebaju izmišljati toplu vodu i glumiti BF sa većim mapama, vozilima itd. jer će samo sjebati stvar. Onaj 25minutni 4K gameplay sa 'normalnim' CoD modovima mi se čini odličnim.

 

Zakaj preorder? Nudi se nekaj posebno ili? Nedavno sam gledao u Rusiji na Battle.netu je 200kn, u Argentini 240kn...Ja sam uzeo Overwatch iz Argentine prije par godine i acc. mi je 'postavljen' na Argentinu, ne znam dal bi mogao uzeti iz druge regije na tom accountu, ali 40kn nije neka razlika...Samo ne znam dal to još funkcionira bez nekakvih neželjenih posljedica.

 

20v20 i 32v32 su vise ko Conquest (ubiti Domination sa vise igraca) a ne TDM, ne moras se brinuti ima i sve stare modove za ljude koji ne vole novitete.

 

Mene veseli da pokusavjau nekaj novo vezano za taj serijal jer bilo je i jebeno vrijeme posto jos tamo od MW3 svaki COD je bio isto smece bez mozga , evo gledam sad ovaj BO4 pa to je uzas sva oruzja su ista,bez recoila,gotovo isti zvuk i zgledaju ko puske na vodu pa kome se to moze svidati , jedino 13 godisnjacima.

Del_Boy97 pet 6.9.2019 12:12
Promster kaže...

Ovaj 20v20 TDM mi izgelda loše, okrlještili su mapu detalja zbog veličine i broja igrača? Ja samo hoću dobru CoD formulu, klasičan TDM ili onaj Ground War sa 18 igrača max. Ne trebaju izmišljati toplu vodu i glumiti BF sa većim mapama, vozilima itd. jer će samo sjebati stvar. Onaj 25minutni 4K gameplay sa 'normalnim' CoD modovima mi se čini odličnim.

 

Zakaj preorder? Nudi se nekaj posebno ili? Nedavno sam gledao u Rusiji na Battle.netu je 200kn, u Argentini 240kn...Ja sam uzeo Overwatch iz Argentine prije par godine i acc. mi je 'postavljen' na Argentinu, ne znam dal bi mogao uzeti iz druge regije na tom accountu, ali 40kn nije neka razlika...Samo ne znam dal to još funkcionira bez nekakvih neželjenih posljedica.

 koliko vidim kad zelis promjenit drzavu u kojoj se nalazis moras se javit njihovom supportu

Cansee pet 6.9.2019 12:27
ProTeinZ kaže...

bilo je jače od mene, jedva čekam betu 

 

ma i ja sam uletio, ko budala u kredit

 

probao sam igrati na ps4 i jednostavno mi je toliko dobar osjećaj oružja i pucanja da ne mogu propustiti ovaj dio

Promster pet 6.9.2019 12:52
dad0r kaže...
20v20 i 32v32 su vise ko Conquest (ubiti Domination sa vise igraca) a ne TDM, ne moras se brinuti ima i sve stare modove za ljude koji ne vole novitete.

 

Mene veseli da pokusavjau nekaj novo vezano za taj serijal jer bilo je i jebeno vrijeme posto jos tamo od MW3 svaki COD je bio isto smece bez mozga , evo gledam sad ovaj BO4 pa to je uzas sva oruzja su ista,bez recoila,gotovo isti zvuk i zgledaju ko puske na vodu pa kome se to moze svidati , jedino 13 godisnjacima.

Ovaj video okačen par postova iznad je 20v20 TDM, na to sam mislio.

 

Slažem se, korak u totalno drugom i neočekivanom smjeru. PS4 beta me skroz iznenadila, sve nekako 'ozbljino', normalno, bez blještavila i gluposti.

Evo jedan zanimljiv video, slažem se sa gotovo svime (od 21:47 počinje o MP) ...https://youtu.be/xHYIymYeytA?t=1307

Del_Boy97 kaže...

 koliko vidim kad zelis promjenit drzavu u kojoj se nalazis moras se javit njihovom supportu

Ma, ako budem zadovoljan nakon bete uzimam preko VPN-a u Argentini, ne isplati se s njima natezati za 40kn.

fila2208 pet 6.9.2019 14:01
Dodinho kaže...

Jel smijem napraviti preorder? Kakav je stav zajednice?

 Koji je perk preordera, šta dobiješ?

 

Ja sam ta 4 dana na moru kad je beta, pa će brat bit sudac dal da uzmem ili ne, ali dal s preorderom dobiješ betu prije za igrat možda bi preorderao radi toga pa cancelam, jer se može refund ako igra nije izašla zar ne?

ići će sve preko blizzardovog servisa ili se može sad i steam?

 

 

Cansee pet 6.9.2019 14:10
fila2208 kaže...
Dodinho kaže...

Jel smijem napraviti preorder? Kakav je stav zajednice?

 Koji je perk preordera, šta dobiješ?

 

Ja sam ta 4 dana na moru kad je beta, pa će brat bit sudac dal da uzmem ili ne, ali dal s preorderom dobiješ betu prije za igrat možda bi preorderao radi toga pa cancelam, jer se može refund ako igra nije izašla zar ne?

ići će sve preko blizzardovog servisa ili se može sad i steam?

 

 

 

zasad samo blizzard, vjerujem da će tako i ostati

 

ima nekih estetskih stvari koje se dobiju za preorder, ali ja nisam preorderao za to, nego zato što mi izgleda igra super, a čekaju me neki troškovi u vrijeme kad igra izlazi i znam da bi mi vjerojatno krajem desetog mjeseca bilo žao potrošiti novce na to, a sada mi nije bilo žao