Jack Sparrow čet 27.2.2020 18:54
psihoroba kaže...

Kako se rešiti ovog glupog problema, kad se ne možeš spawnat (osim da čekaš da svi u squadu umru) -.-'

Znači nemaš gde da klikneš, što je najgore još mi pokazuje da sam živ :S

 mislim da te mora tvoj lik reviveati, ako mislimo na isti bug

 

Ili jednostavno izađeš iz igre/servera

psihoroba sub 29.2.2020 20:45
darkborg kaže...

meni se isto ne spaja. prvo se samo bf nije htio connectat na ea online a sad ni origin ne spaja nego samo u offline mode otvara.

 Jel mi verujes da mi je bas drago 😁

Vec sam se usro evo ga opet ban 😂

darkborg sub 29.2.2020 21:00
psihoroba kaže...
darkborg kaže...

meni se isto ne spaja. prvo se samo bf nije htio connectat na ea online a sad ni origin ne spaja nego samo u offline mode otvara.

 Jel mi verujes da mi je bas drago 😁

Vec sam se usro evo ga opet ban 😂

Cijeli dan trčim nekuda i sad napokon malo sjednem za komp i naravno da ne mogu igrati,  pas mater

darkborg ned 1.3.2020 09:18

eto baksuza. jutros uđem bez problema, krenem igrati, rage quittam nakon 10ak minuta, otvorim bf ponovno i opet ne radi.

pa kud nije tokom tjedna to sranje bilo nego baš sad za vikend kad napokon imam vremena 

hahhaajaads ned 1.3.2020 14:04
psihoroba kaže...

Meni sad sve radi.

Čak mogu reći i bolje nema trzanja i kresanja na desktop...

 Meni jos nista, ujutro sam se i mogao ulogirat na origin ali je bio u offline modu, dok se sad origin pokrene i izbaci "well, that didnt go as planned" 

BeLLicus pon 2.3.2020 12:43

Kae daj malo BAR da pucamo da ih meljemo i to ne upgrejdani, btw ova igra je dosadna da boli glava odo si nakupovat singleplayer igara i guštat. Dođem kad netko se sjeti napraviti pošteni multiplayer u 21 stoljeću. 

psihoroba uto 3.3.2020 11:08
BeLLicus kaže...

Kae daj malo BAR da pucamo da ih meljemo i to ne upgrejdani, btw ova igra je dosadna da boli glava odo si nakupovat singleplayer igara i guštat. Dođem kad netko se sjeti napraviti pošteni multiplayer u 21 stoljeću. 

 Neš ti niđe 😂

Skim da igram u k

sexytoiletpaper uto 3.3.2020 14:57
CyberDemonVZ kaže...
frane998 kaže...

Sve se da lako riješiti sa "balance" opcijom, ne znam zašto to ne uvedu

 Čak su se službeno oglasili u vezi balancera. Dolazi u jednom od sljedećih patcheva.

Nadam se da to znači ove godine :)

 Dobro da su relativno rano to rekli, sad imaju 9 mjeseci fore :P