CyberDemonVZ pon 27.1.2020 13:51
filipvk1000 kaže...
Alt ne radi,zato sam i rekao da imam problem...i cito sam.na.forumima,vise igraca ima problem s time,ima ikonica ona da zvuk izlazi i to al nitko ne.cuje..

 Makni drivere od zvuka, nek ih Windowsi ponovo instaliraju.

Napravi repair game iz origina.

Daj nekome tko je dobar s računalima da pogleda gdje je problem.

 

I na kraju, Origin ima svoj voice chat. Prije pokretanja igre povežite se s Origin chatom i tako igrajte. U njemu ima opcija za podešavanje

psihoroba pon 27.1.2020 14:07
filipvk1000 kaže...
Alt ne radi,zato sam i rekao da imam problem...i cito sam.na.forumima,vise igraca ima problem s time,ima ikonica ona da zvuk izlazi i to al nitko ne.cuje..

 098730755 evo ti broj javi mi see na viber pa sredimo u toku dana...

FunkyBanana pon 27.1.2020 20:56

Igram kao casual Battlefield V i moram rec da su mi one otocne mape izvrsne. Dosta ljudi govori negativno o Battlefield V kad ga usporedjuju s Battlefield 1, ali meni je Battlefield V za tri nijanse bolji od Battlefielda 1. Svidja mi se dosta sto su barem nesto pozitivno napravili, a to je da nema season pass-a, pa nema podjele igraca kao sto je bilo u svim prijasnjim Battlefieldima. Servera ima na pretek, i nikad mi nije problem nac igru, u bilo koje doba dana.

Jack Sparrow pon 27.1.2020 21:34
FunkyBanana kaže...

Igram kao casual Battlefield V i moram rec da su mi one otocne mape izvrsne. Dosta ljudi govori negativno o Battlefield V kad ga usporedjuju s Battlefield 1, ali meni je Battlefield V za tri nijanse bolji od Battlefielda 1. Svidja mi se dosta sto su barem nesto pozitivno napravili, a to je da nema season pass-a, pa nema podjele igraca kao sto je bilo u svim prijasnjim Battlefieldima. Servera ima na pretek, i nikad mi nije problem nac igru, u bilo koje doba dana.

 samo rokaj, to su standardni vajneri kojima nikad ništa ne paše, svaki novi BF im je sranje, a onaj prije najbolji ikad i tako svaki put kad izađe nastavak

BeLLicus pon 27.1.2020 22:25
lange kaže...

tako je.

svaki nastavak b ima svoju draz.

iskreno nakon b1 i sada b5 jedva cekam da naprave afganistan,irak (samo NE opet da ratuju sa kinezima/rusima).

mogu biti ubaceni ruski placenici.

 Meni se gadi igranje po tim pustinjama sa bliskog istoka. Neka smisle nesto novo. Sve smo vidjeli vec sto se tice i modernog rata.

lange uto 28.1.2020 05:25
BeLLicus kaže...
lange kaže...

tako je.

svaki nastavak b ima svoju draz.

iskreno nakon b1 i sada b5 jedva cekam da naprave afganistan,irak (samo NE opet da ratuju sa kinezima/rusima).

mogu biti ubaceni ruski placenici.

 Meni se gadi igranje po tim pustinjama sa bliskog istoka. Neka smisle nesto novo. Sve smo vidjeli vec sto se tice i modernog rata.

 pa u afganistanu nemas pustinja.vecinom brdovit kraj,bagdad ogroman grad...rusko naoruzanje vs americko,..itd,itd

CyberDemonVZ uto 28.1.2020 10:10
sexytoiletpaper kaže...

Kakva je igra trenutno? Zadnji put sam igrao kada su izbacili Maritu.

 U rasulu, bar što se tiče reddita i YouTube komentara.

Neki igraju svaki dan, neki nisu pokrenuli pola godine..

Većini smeta novi TTK, ima onih kojima je svejedno..

 

Uglavnom, pokreni pa probaj, tako budeš najbolje znao.

sexytoiletpaper uto 28.1.2020 10:13
CyberDemonVZ kaže...
sexytoiletpaper kaže...

Kakva je igra trenutno? Zadnji put sam igrao kada su izbacili Maritu.

 U rasulu, bar što se tiče reddita i YouTube komentara.

Neki igraju svaki dan, neki nisu pokrenuli pola godine..

Većini smeta novi TTK, ima onih kojima je svejedno..

 

Uglavnom, pokreni pa probaj, tako budeš najbolje znao.

 Ma znam, al da pokrenem bi trebalo update-ati, a da bih updateao treba pocistiti 1TB prostora jer na ovih trenutnih 500gb "nema mjesta" za update prema originu.

hahhaajaads uto 28.1.2020 12:10
sexytoiletpaper kaže...

Kakva je igra trenutno? Zadnji put sam igrao kada su izbacili Maritu.

 Ja probao jucer nakon hrpa mjeseci, umiranje iza zidova je prvo sto sam primjetio te nakon toga da sa nekom normalnom karabinkom (m1 garant ili m1a1) trebas pun k metaka da ubijes nekog, i SVAKI predzadnji hit je uvijek na 99 (tj. protivnik na 1hp). Probao sam DX 12 koji prije nije radio kak treba, jucer mi je radio ko podmazan dok danas  stutterfest i los fps (i zesci lag na misu), sva sreca pa ajde DX 11 radi kao i prije i sa future frame renderom mi grafa napokon dodje do 99% i fps zivne, iako se osjeti mali lag na misu onda. 

 

Evo sta mi se desilo maloprije, BF4 je MILA MAJKA za ovo smece od igre.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=itcSrvPXW8U&feature=youtu.be

 

CyberDemonVZ uto 28.1.2020 12:21

Evo sta mi se desilo maloprije, BF4 je MILA MAJKA za ovo smece od igre.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=itcSrvPXW8U&feature=youtu.be

 

 Nema šanse da je takav hitreg, koliko god bila loša igra.

Kad se to dogodi, odma pogledaš tablicu. Velika je vjerojatnost da netko ima ogroman ping. (Ili paket loss, ali to možeš vidjeti samo za sebe)

 

U zadnjih 2-3 godine sam ovo doživio samo dvaput.

Bfv i jednom bf4. Naravno, oba puta je jedan lik u protivničkom timu imao ping preko 300...

191x7 uto 28.1.2020 12:29
CyberDemonVZ kaže...

Evo sta mi se desilo maloprije, BF4 je MILA MAJKA za ovo smece od igre.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=itcSrvPXW8U&feature=youtu.be

 

 Nema šanse da je takav hitreg, koliko god bila loša igra.

Kad se to dogodi, odma pogledaš tablicu. Velika je vjerojatnost da netko ima ogroman ping. (Ili paket loss, ali to možeš vidjeti samo za sebe)

 

U zadnjih 2-3 godine sam ovo doživio samo dvaput.

Bfv i jednom bf4. Naravno, oba puta je jedan lik u protivničkom timu imao ping preko 300...

 To je ono što ja već godinama tvrdim, čak sam se i s jednim njihovim developerom prepirao. U Battlefieldu jedan high-pinger kvari hitreg/netcode svima (a samom njemu bude OK). Oni to neće priznati. Mana je u engineu, takoreći hardcoded.

hahhaajaads uto 28.1.2020 12:33
CyberDemonVZ kaže...

Evo sta mi se desilo maloprije, BF4 je MILA MAJKA za ovo smece od igre.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=itcSrvPXW8U&feature=youtu.be

 

 Nema šanse da je takav hitreg, koliko god bila loša igra.

Kad se to dogodi, odma pogledaš tablicu. Velika je vjerojatnost da netko ima ogroman ping. (Ili paket loss, ali to možeš vidjeti samo za sebe)

 

U zadnjih 2-3 godine sam ovo doživio samo dvaput.

Bfv i jednom bf4. Naravno, oba puta je jedan lik u protivničkom timu imao ping preko 300...

 Ne, taj koji me je ubio ima 35 ping... Sva sreca pa sam nabrzinu bio pritisnuo tablicu pri kraju, evo slikice...

 U BF4 imam oko 1000 sati i ovo mi se nikad nije desilo.

191x7 uto 28.1.2020 12:39
hahhaajaads kaže...

 Ne, taj koji me je ubio ima 35 ping... Sva sreca pa sam nabrzinu bio pritisnuo tablicu pri kraju, evo slikice...

 U BF4 imam oko 1000 sati i ovo mi se nikad nije desilo.

 Nije ti taj kritičan nego ovi u crvenom, a ne pomažu ni ovi u narančastom:

 Ti panjevi ti kvare iskustvo svima na serveru. 

 

hahhaajaads uto 28.1.2020 12:46
191x7 kaže...

 Nije ti taj kritičan nego ovi u crvenom, a ne pomažu ni ovi u narančastom:

 Ti panjevi ti kvare iskustvo svima na serveru. 

 

 Ak sam te dobro skuzio, znaci ako ima takvih highpingera oni ne kvare samo sa onima kojim se fajtaju nego poremete cijeli server te se hitreg poremeti i kod ovih lowpingera (tipa kod mene sa 23 i ovog sto me ubio sa 35) ? 

191x7 uto 28.1.2020 12:49
hahhaajaads kaže...

 Ak sam te dobro skuzio, znaci ako ima takvih highpingera oni ne kvare samo sa onima kojim se fajtaju nego poremete cijeli server te se hitreg poremeti i kod ovih lowpingera (tipa kod mene sa 23 i ovog sto me ubio sa 35) ? 

 Točno, dobro si shvatio. Igra svede sve kao da igraju s tako velikim pingom pa samo onima koji imaju visok ping bude kvazi-normalno.

191x7 uto 28.1.2020 13:27
hahhaajaads kaže...

 Aha, ako je tako onda bi ja mogao ostat na BF4 dok ne izumre.

Ali i BF4 ti ima isti problem, samo znatno manje izražen. Tamo je kompenzacija kašnjenja zbog pinga bila blaža. 

hahhaajaads uto 28.1.2020 13:31
191x7 kaže...

Ali i BF4 ti ima isti problem, samo znatno manje izražen. Tamo je kompenzacija kašnjenja zbog pinga bila blaža. 

 Ima problem, ali nije toliko kao kod BF5. I igram samo 3 servera gdje vecinom svi imaju ping od 10-50 tak da ne osjetim nikakav los hitreg ili sl...

Jack Sparrow uto 28.1.2020 14:04
hahhaajaads kaže...
191x7 kaže...

Ali i BF4 ti ima isti problem, samo znatno manje izražen. Tamo je kompenzacija kašnjenja zbog pinga bila blaža. 

 Ima problem, ali nije toliko kao kod BF5. I igram samo 3 servera gdje vecinom svi imaju ping od 10-50 tak da ne osjetim nikakav los hitreg ili sl...

 Ali teško da ovo što 191x7 govori ima nekakve veze, jako jako teško da ti hitreg sjebe neki igrač s kojem se nisi ni napucavao. Barem ne sad u BF5, ajde da je P2P način multića, ali ovako teško.

 

Si ima kakav indikator da ne radi server, packet loss ili takvo nešto kroz igru? Jer jedino je to dvoje, sjebani taj server ili ti nešto s konekcijom ne štima. Pirat je ima packet loss nedavno ali je složio.

 Aktiviraj si onaj network graph kad igraš, pa snimaj, prati i reportaj problem.

 

 


Ja sam to možda jednom do sad imao u igri. Čak kad sam pokušao streamti i imao ping 150 nisam ovako ništa imao, pogađao sam ali je kasnio hitreg recimo.

 

Kao i to da treba tolko jako puno metaka da ubiješ. To primjetiš samo na daljinu od 50 metara, 20-30metara na SMGevima ili STG1-5. Obično je 1 metak više nego prije na blizinu, a 2-3 na daljinu.

 

Evo par partija i različitih servera nigdje problema

https://youtu.be/TShGsc3XZ20

 

https://youtu.be/4KI6AiVcYAU

 

hahhaajaads uto 28.1.2020 14:35
Jack Sparrow kaže...

 Ali teško da ovo što 191x7 govori ima nekakve veze, jako jako teško da ti hitreg sjebe neki igrač s kojem se nisi ni napucavao. Barem ne sad u BF5, ajde da je P2P način multića, ali ovako teško.

 

Si ima kakav indikator da ne radi server, packet loss ili takvo nešto kroz igru? Jer jedino je to dvoje, sjebani taj server ili ti nešto s konekcijom ne štima. Pirat je ima packet loss nedavno ali je složio.

 Aktiviraj si onaj network graph kad igraš, pa snimaj, prati i reportaj problem.

 

 


Ja sam to možda jednom do sad imao u igri. Čak kad sam pokušao streamti i imao ping 150 nisam ovako ništa imao, pogađao sam ali je kasnio hitreg recimo.

 

Kao i to da treba tolko jako puno metaka da ubiješ. To primjetiš samo na daljinu od 50 metara, 20-30metara na SMGevima ili STG1-5. Obično je više nego prije na blizinu, a 2-3 na daljinu.

 

Evo par partija i različitih servera nigdje problema

https://youtu.be/TShGsc3XZ20

 

https://youtu.be/4KI6AiVcYAU

 

 Igra je deinstalirana, dao sam joj drugu sansu maloprije i pratio sam grafove i od 90 metaka u tijelo samo se 60 registriralo da je zapravo primilo metak i napravio dmg. 

 U BF4 je situacija drugacija kod mene, na 1000 hitova u tijelo ne prizna mi se mozda 30ak komada, to bi u BF5 bilo prepolovljeno, pratio sam na koji server sam usao i gledam da od 64 igraca cca njih 10-15 imaju ping iznad 100 i ljudi u chatu se zale te mole te igrace da izadju... Eh da, tko god ima Logitech Hub ukljucen tokom igranja BFa, to si exitajte jer jede fps i daje stutter samoj igri. Kakvo smece od programa 

 

Edit: nisam napomenuo, nemam niti jedan indikator sa desne strane da imam neki problem sto se tice packet lossa ili sl.

CyberDemonVZ uto 28.1.2020 15:50
Jack Sparrow kaže...

Dobro izgleda nova mapica, i ostale nove stvari djeluju dobro

 Više manje se sve od ovog znalo da dolazi.

Mapa mi se sviđa.

Da vidimo kaj će napraviti s "novim" TTK.

 

Nisu rekli kad stiže patch i mapa, ili mi je promaklo?