Jack Sparrow čet 7.11.2019 10:31
Friday kaže...

 

I?

 

CyberDemonVZ kaže...

Brži je u igrama 

 trebao si iskreno napisati: "Ništa, samo se hvalim." :)

Valentin17 kaže...

A treba višak love potrošiti, iako si imao i pametnijih stvari za nadogradit, ali dobro, svatko si bira.

 treba mu za rendanje....battlefielda 5 :P

Friday čet 7.11.2019 11:23
CyberDemonVZ kaže...
Friday kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Upravo naručeno:

 

I?

Brži je u igrama 

 

Gle, ja sam sa starim 4-core imao KDR skoro 1. Sa ovime planiram doci do 1.15 bez jebemti. Tako da bolje pazi sta pricas

 

Valentin17 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Upravo naručeno:

A treba višak love potrošiti, iako si imao i pametnijih stvari za nadogradit, ali dobro, svatko si bira.

 

A koje to molim te? Monitor mi je svakako u planu, ne znam sta drugo da nadogradim. Rine mozda nove na kucu?

191x7 čet 7.11.2019 11:29

Petko, sada kad imaš igru u kojoj je K/D bitan vrijeme je da ga popraviš u BF. XD

 

Bude moj Ryzen 7 4700 nagodinu pokopao te vaše 9900KonjskihSnaga i wanna-be-threadrippere, taman dovoljno za Bad Company 2021.

Friday čet 7.11.2019 11:34
191x7 kaže...

Petko, sada kad imaš igru u kojoj je K/D bitan vrijeme je da ga popraviš u BF. XD

 

Bude moj Ryzen 7 4700 nagodinu pokopao te vaše 9900KonjskihSnaga i wanna-be-threadrippere, taman dovoljno za Bad Company 2021.

 

Jucer sam pokrenuo BF5 da vidim CPU usage. Zanimljivo, bio je na DX11 kad sam ga pokrenuo. Prebacim na DX12 i ne mogu ga pokrenuti. Nakon svega i svacega odem rucno izmjenim fajl sa postavkama i vratim na DX11. Pokrenem i malo igram - sve OK. Vratim na DX12 i onda je proradio. Ali iz nekog cudnog razloga igra se duze pokrece kad je na DX12. I cini mi se da DX11 radi dosta fluidnije od DX12. Ne znam da li vizualno ima razlike.

Uglavnom, 1440p sve na ultra - FPS 100-150, procesor na cca 35%. Vrlo dobro...

Friday čet 7.11.2019 12:11
pirat kaže...
Friday kaže...

 . Ali iz nekog cudnog razloga igra se duze pokrece kad je na DX12. I cini mi se da DX11 radi dosta fluidnije od DX12. 

 I kod mene je tak,tako da sam ostavio na dx11.

 

A jel vizualno ima neke razlike (izuzev RT)? Mislim, boli me kifla, samo sam znatizeljan.

191x7 čet 7.11.2019 12:40
Friday kaže... 

A jel vizualno ima neke razlike (izuzev RT)? Mislim, boli me kifla, samo sam znatizeljan.

 I vrapci na grani znaju da Dice ne zna koristiti moderne API. Kada su prešli s DX9 na DX11 problemi, ispeglali engine DX11 postao OK, dodali Mantle nikad radio dobro nije, prešli na DX12 isto loše.

CyberDemonVZ čet 7.11.2019 14:10
Friday kaže...
pirat kaže...
Friday kaže...

 . Ali iz nekog cudnog razloga igra se duze pokrece kad je na DX12. I cini mi se da DX11 radi dosta fluidnije od DX12. 

 I kod mene je tak,tako da sam ostavio na dx11.

 

A jel vizualno ima neke razlike (izuzev RT)? Mislim, boli me kifla, samo sam znatizeljan.

 Vidiš, dobro pitanje.

Vjerojatno ne, nigdje gdje se opisuje DX12 u igrama (pogotovo BFV) testiraju se samo razliku u fps-ima. Nitko ne spominje grafiku.

 

Idem pogledati po netu..

mrfloyd čet 7.11.2019 17:21
CyberDemonVZ kaže...

 Vidiš, dobro pitanje.

Vjerojatno ne, nigdje gdje se opisuje DX12 u igrama (pogotovo BFV) testiraju se samo razliku u fps-ima. Nitko ne spominje grafiku.

 

Idem pogledati po netu..

 

i ....???

Šta kaže net?

CyberDemonVZ čet 7.11.2019 21:34
mrfloyd kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 Vidiš, dobro pitanje.

Vjerojatno ne, nigdje gdje se opisuje DX12 u igrama (pogotovo BFV) testiraju se samo razliku u fps-ima. Nitko ne spominje grafiku.

 

Idem pogledati po netu..

 

i ....???

Šta kaže net?

 Izgleda da ne:

https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/visual-difference-between-Dx11-and-Dx12/td-p/6844413

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/125046/any-visual-difference-between-dx11-and-12

https://gamefaqs.gamespot.com/boards/916373-pc/78008266

https://forums.tomshardware.com/threads/directx-11-vs-directx-12.3341620/

 

Ali naravno, samo na DX12 radi RTX.. tako da... zapravo da :)

CyberDemonVZ pet 8.11.2019 13:53

https://mp1st.com/news/report-battlefield-5-new-game-mode-invasion-unearthed-will-feature-base-building-resources

 

 

Battlefield 5 New Game Mode “Invasion” Unearthed, Will Feature Base Building & Resources

 

Called “Invasion,” this new mode will be 32v32, and will feature a Tank Factory (which will let you build tanks), an Airfield (which will give you the abiliti to huild planes), a Radar Station (that lets players spot enemies), a Barracks (will let you spawn more troops), and a Navail Resources facility (that I assume will let you use sea vehicles).

 

 

Čekaj.. što?

Šteta što na to troše vrijeme, a ne na nove mape i sadržaj.

 

OSIM... ako naprave nešto genijalno i do sad neviđeno... što im, iskreno, nije baš upalilo s ničim novim u BFV...

mrfloyd pet 8.11.2019 15:17
Friday kaže...

Ja i inace ne mogu nikoga u BF ubiti. Sad otkako igram CoD je to pogotovo izrazeno u BF. Pucam u ljude i gledam kuda puska ode u kurac gore. Totalno se odvikao od recoila sa CoD-om.

 

Uzmi tenka.

Vidis kako Cyber to radi

Friday pet 8.11.2019 15:19
mrfloyd kaže...
Friday kaže...

Ja i inace ne mogu nikoga u BF ubiti. Sad otkako igram CoD je to pogotovo izrazeno u BF. Pucam u ljude i gledam kuda puska ode u kurac gore. Totalno se odvikao od recoila sa CoD-om.

 

Uzmi tenka.

Vidis kako Cyber to radi

 

Ne mogu se ja sa njim nositi. On je pun zivota

Soldier977 pet 8.11.2019 15:32
Friday kaže...

Ja i inace ne mogu nikoga u BF ubiti. Sad otkako igram CoD je to pogotovo izrazeno u BF. Pucam u ljude i gledam kuda puska ode u kurac gore. Totalno se odvikao od recoila sa CoD-om.

  • Nisi smanjio FOV
  • Nisi smanjio grafičke postavke na Low
  • Nemaš CRT monitor 
  • Miš ti je sigurno na 16000 dpi
  • Nisi promijenio pastu
  • igraš na AMD platformi

 

i kako misliš nekog ubit?

 

Jack Sparrow pet 8.11.2019 20:27
Friday kaže...

Ja i inace ne mogu nikoga u BF ubiti. Sad otkako igram CoD je to pogotovo izrazeno u BF. Pucam u ljude i gledam kuda puska ode u kurac gore. Totalno se odvikao od recoila sa CoD-om.

 Si probao pucati s mišem, a ne tipkovnicom?

BeLLicus pet 8.11.2019 21:26
Friday kaže...

Ja i inace ne mogu nikoga u BF ubiti. Sad otkako igram CoD je to pogotovo izrazeno u BF. Pucam u ljude i gledam kuda puska ode u kurac gore. Totalno se odvikao od recoila sa CoD-om.

 Ako ne možeš kontrolirati recoil u BF, volio bih vidjeti kako pucaš iz kalaša u pubgu, galebovi bi vjv bili u opasnosti :D

Haremzg sub 9.11.2019 17:40

Jel se isplati kupovati ovu igru sada? Igrao trial od 10h i bilo je dosadnjikavo. Malo me privlaci ovaj novi Dlc sa tim sarenim mapama i konacno da lici na ww2, ali neznam dali ce me drzati igra

Mozda bude sta jeftnije na black friday?

mersimh sub 9.11.2019 18:09
Haremzg kaže...

Jel se isplati kupovati ovu igru sada? Igrao trial od 10h i bilo je dosadnjikavo. Malo me privlaci ovaj novi Dlc sa tim sarenim mapama i konacno da lici na ww2, ali neznam dali ce me drzati igra

Mozda bude sta jeftnije na black friday?

 pa posto je zapravo jako jeftina igra,isplati se.

nazalost nista se drugo i nema za igrat.

 

dlc je ok ali ipak su to samo 2 nove mape,ali eto i wake island ce doci opet.

za 20 eura ok, ne mozes pogrijesit

mrfloyd sub 9.11.2019 18:15
Haremzg kaže...

Jel se isplati kupovati ovu igru sada? Igrao trial od 10h i bilo je dosadnjikavo. Malo me privlaci ovaj novi Dlc sa tim sarenim mapama i konacno da lici na ww2, ali neznam dali ce me drzati igra

Mozda bude sta jeftnije na black friday?

 

Tu si sve rekao.

Ne kupuj.