mrfloyd pon 7.10.2019 17:02
BeLLicus kaže...

 Ja jednostavno ne osjetim nikakav input lag, meci lete perfektno i input lag od 4ms jednostavno nebi trebao biti primjetan, hrpetina ljudi igra na ips panelima sa minimalno 4ms input laga zbog panela i to je i dalje super odaziv, a nama sa tn matricama gdje imamo 1ms input laga i sa ffr upaljenim jednostavno nebi smjela biti naocigled razlika, ja ni u jednom segmentu nemam problema sa tim upaljenim, nisam meča odigrao na metrou ispod 50 60 fragova, a kad to izgasim to je živi očaj fps varira previše, igra radi nestabilno i imam stuttering. Isto je recimo kad upalim DX 12 ogroman stutter naspram DX 11, jbg očito je od konfiguracije do konfiguracije.

 

Ma da je to 4ms ne bih ništa rekao. Neki weird osjećaj da ti tipke ne love, kreneš naprijed ono ništa, kreneš pucati ono kao da imaš minigun pa se treba zaspinati da krene. Tak.... čudno uglavnom nešto, budem se poigrao malo još!

fila2208 pon 7.10.2019 17:51
mrfloyd kaže...

 Tko je tebi šta rekao?

 Kad sam stavio video od westia di sa 2080ti ima dropove seruckali ste kako fantazira i kako metro radi super.

Protekle 2 strane svako malo netko iskomentira kako je metro čudan, sa ili bez ff.

 

Meni su dropovi užas, posebno vani. Ostatak igre sad radi bolje nakon patcha, nego prije ono kad su usrali kompletno fluidnost igre.

 

mrfloyd kaže...

 

Ma da je to 4ms ne bih ništa rekao. Neki weird osjećaj da ti tipke ne love, kreneš naprijed ono ništa, kreneš pucati ono kao da imaš minigun pa se treba zaspinati da krene. Tak.... čudno uglavnom nešto, budem se poigrao malo još!

 

psihoroba pon 7.10.2019 19:03

Kontam da sam malo pretero u psovanju  😁

Njima sam jos j*** mmater  dodatno tako da nemam sta trazit od njih... 🤣🤣🤣

 

OZBILJNO AKO neko hoce prodat neka se javi mrsko mi igrat od pocetka....

 

 

edit: sad sam se setio zeni sam pokreniu u simsu 4 trainer kru te da nisam zbog toga dobio ban 

CyberDemonVZ pon 7.10.2019 20:11
psihoroba kaže...

Kontam da sam malo pretero u psovanju  😁

Njima sam jos j*** mmater  dodatno tako da nemam sta trazit od njih... 🤣🤣🤣

 

OZBILJNO AKO neko hoce prodat neka se javi mrsko mi igrat od pocetka....

 

 

edit: sad sam se setio zeni sam pokreniu u simsu 4 trainer kru te da nisam zbog toga dobio ban 

 Cijeli account je baniran, ne znaš zbog koje igre?

mrfloyd pon 7.10.2019 20:35
fila2208 kaže...
mrfloyd kaže...

 Tko je tebi šta rekao?

 Kad sam stavio video od westia di sa 2080ti ima dropove seruckali ste kako fantazira i kako metro radi super.

Protekle 2 strane svako malo netko iskomentira kako je metro čudan, sa ili bez ff.

 

Meni su dropovi užas, posebno vani. Ostatak igre sad radi bolje nakon patcha, nego prije ono kad su usrali kompletno fluidnost igre.

 

mrfloyd kaže...

 

Ma da je to 4ms ne bih ništa rekao. Neki weird osjećaj da ti tipke ne love, kreneš naprijed ono ništa, kreneš pucati ono kao da imaš minigun pa se treba zaspinati da krene. Tak.... čudno uglavnom nešto, budem se poigrao malo još!

 

 Ako sam ti ja što rekao ili prigovorio , tu reci i quotaj,  u suprotnom ne lupetaj.

Del_Boy97 pon 7.10.2019 22:28
psihoroba kaže...

Kontam da sam malo pretero u psovanju  😁

Njima sam jos j*** mmater  dodatno tako da nemam sta trazit od njih... 🤣🤣🤣

 

OZBILJNO AKO neko hoce prodat neka se javi mrsko mi igrat od pocetka....

 

 

edit: sad sam se setio zeni sam pokreniu u simsu 4 trainer kru te da nisam zbog toga dobio ban 

 pored motherlodea i klapauciusa ti ideš skidat trainer

b00 čet 10.10.2019 12:51
Dodinho kaže...

Kaže JFrags da sumnja da ćemo dobiti Ruski DLC za BFV, a novi BF vjerojatno 2021.

 

https://youtu.be/4xCe9jjFco4

zasto? (neda mi se gledat 12 minuta tog debila)

 

snjezne mape su vec u igri. cisto sumnjam da dice nebi to reckliro i od vec postojecih materijala napravio par ruskih mapa i nabacio novi skin na stara oruzja i prodao to kao DLC. ez money ez life

 

 

ovaj ovdje veli da je glumac radio ruske glasove https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/bn8u2b/the_russians_are_coming_update/

Dodinho čet 10.10.2019 14:48
b00 kaže...
Dodinho kaže...

Kaže JFrags da sumnja da ćemo dobiti Ruski DLC za BFV, a novi BF vjerojatno 2021.

 

https://youtu.be/4xCe9jjFco4

zasto? (neda mi se gledat 12 minuta tog debila)

 

snjezne mape su vec u igri. cisto sumnjam da dice nebi to reckliro i od vec postojecih materijala napravio par ruskih mapa i nabacio novi skin na stara oruzja i prodao to kao DLC. ez money ez life

 

 

ovaj ovdje veli da je glumac radio ruske glasove https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/bn8u2b/the_russians_are_coming_update/

Pa nema tko radit na dlc-u, vjerojatno su većinu ljudi prebacili na novi SW i novi BF.

 

BFV se slabo prodao i nema im smisla raditi DLC da bi privukli neprimjetan broj igrača (to je gledano s financijske strane).

 

Općenito smatram DICE good guyom, ali ako EA zatvori pipu onda se BFV otkantava.

 

Pa Pacifik se čeka godinu dana. Dovoljno je to reći.