LeftY_CRO sub 7.9.2019 12:02
Jack Sparrow kaže...

 sve je to kita.

 

Nove mape su nam izdali,al tako da su samo za dva moda. I to ona dva koja nitko ne igra. Dakle ono najbitnije zajebali. 

 

Za levele me zaboli i jedno i drugo jajčeko jer je to samo grindanje. A i sjebali su servere pa te prebacuje na krivu regiju i pola server završi sa pingom od 150.

 

 

 

DICE tolko kasni sa rokovima i tolko su promašili cijeli roadmap da bi im bolje bilo jednostavno domah raditi novu igru jer za ovu neče stići haha. 

Strašno je kolko igra gubi i mjenja neku svoju viziju. Malo bi imali BF sa velikim mapama, pa onda se predomisle pa rade male mape i samo za male modove. Pa kreno sa nekim promodovima za ESL, pa odustanu od toga jer vidi da nikoga ne jebe. Pa naprave igru koja se jako bazira na teamplay i squad play, ali u istom momentu ubace one glupe assignmente koji doslovno ljudima govore da igraju kontra timu i squadu. Dakle samo sebi ubacili kontru.

Pa bi malo RUSH, ali onda ga opet nebi. Pa ga ubace za par mjeseci opet i nazovu novi sadržaj. Nije čudo da sve kasni kad samo ne znaju kamo bi se okrenuli i krenuli. 


Tek kad vidim nove puške. Pola ih kopirano sa BF1, iako imaju drugačiji feeling, opet su to iste puške. Dok ove nove sve neke češke, švicarske i marskovske za koje nikad čuo nisam do sad.

Ili kad se sjetim da Al Sudan još uvijek nije popravljen za velike modove. To već sad ima 2 mjeseca.

 

 

Jedva čekdam vidjeti Pacific, kakav će to tek kaos biti.

 

znaci identicna situacija kao i kod SWB2 samo izuzev mikrotransakcija.

dice otkad se prodao EA-u je u ku*cu (i to teskom), i mislim da im zato igre pate. EA im daje nerealne rokove da budu (pretpostavljam) u korak sa konkurencijom (cod) ali na kaj to na kraju lici mozemo vidjeti iz prilozenoga...

opce me strah vise igru pokretati

dad0r sub 7.9.2019 12:32
LeftY_CRO kaže...

 

znaci identicna situacija kao i kod SWB2 samo izuzev mikrotransakcija.

dice otkad se prodao EA-u je u ku*cu (i to teskom), i mislim da im zato igre pate. EA im daje nerealne rokove da budu (pretpostavljam) u korak sa konkurencijom (cod) ali na kaj to na kraju lici mozemo vidjeti iz prilozenoga...

opce me strah vise igru pokretati

 

Ne moras misliti i nagadati nego i je tako; Mass Effect,SW,NFS,Battlefield i de ne zaboravimo govno zvano Anthem koja je uvreda ljudskoj inteligenciji i jos mnogi serijali prije koje je EA unistil zbog svoje grozne pohlepe.

 

A ubiti je vrlo jednostavna formula moraju napraviti dobru igru i prodavala se bude ko vruce kifle nema tu neke filozofije ali jebiga kaj oni guraju te svoje predatorske mikrostransakcije i sranja i taj tzv live service isprdak,

i igre u nerealni rokovima to im nismo mi krivi.

dodo_1911 sub 7.9.2019 13:24

Pozdrav ekipa, evo da se i ja malo priključim. Igrao sam bf 4, pa 1 i sada V. Dobro se sjećam što se govorilo i kod četvorke i kod jedinice na početku. Fali li petici sadržaja u smislu mapa? Definitivno fali i to je najveća mana ove igrice. Međutim, priče kako je nužno da mape nose naziv po poznatim bojištima je smiješna. Daj mi objasnite kakve veze ima, ako je mapa recimo pustinjska, zove li se Hamada ili El Alamein? Recimo devastacija u rotterdamu ili borba za neku zgradu u Rusiji, isti vrag. U čemu je kvaka, ne razumim. Gejming zajednica mi strašno ide na živce. Jedino di se ozbiljnije bfv može zamjeriti je nedostatal mapa, al virujem da će i one do kraja ciklusa doći do solidnog broja od 20ak mapa. Eo sad ide japan i dvije nove frakcije, M1 također dolazi tako da se nekakav sadržaj nazire. Koliko je zajednica sjebana govori i novi COD, black ops je recimo smijesna igra, onih 10ak mapica ti dopizdi za koji dan, al kako sam bombardiran novom agresivnom kampanjom oko novog CODa, odlučio sam malo pogledati gameplay po youtube. Što sam vidio? Apsolutno istu igricu koju recikliraju godinama, samo kostimi nisu više onako nadrealni. Jednako male mape bez destrukcije, smiješni mod 2 na 2 koji bi dopizdio za koju uru, a najbolje od svega je šta ekipa svršava u komentarima i govori kako je posve drukčija od orethodnih. Što hoću reći? Da je bfv jebeno iskustvo i svak ko voli serijal ulupat ce barem par stotina sati bez problema. Vi koji se mislite, slobodno ju uzmite na sniženju ili preko Origina ili EA accessa (ps4). Napucavanje je čudo, mape zanimljive, a igrači dosta dobri. Kod taktičkih sutera zakon je rs6 (CS nisam igrao), al kod ratnih BF je majka i otac, pa i ovakav krnji kako kolege gejmeri vele. 

animosity_frenzy sub 7.9.2019 19:55
dodo_1911 kaže...

Pozdrav ekipa, evo da se i ja malo priključim. Igrao sam bf 4, pa 1 i sada V. Dobro se sjećam što se govorilo i kod četvorke i kod jedinice na početku. Fali li petici sadržaja u smislu mapa? Definitivno fali i to je najveća mana ove igrice. Međutim, priče kako je nužno da mape nose naziv po poznatim bojištima je smiješna. Daj mi objasnite kakve veze ima, ako je mapa recimo pustinjska, zove li se Hamada ili El Alamein? Recimo devastacija u rotterdamu ili borba za neku zgradu u Rusiji, isti vrag. U čemu je kvaka, ne razumim. Gejming zajednica mi strašno ide na živce. Jedino di se ozbiljnije bfv može zamjeriti je nedostatal mapa, al virujem da će i one do kraja ciklusa doći do solidnog broja od 20ak mapa. Eo sad ide japan i dvije nove frakcije, M1 također dolazi tako da se nekakav sadržaj nazire.

 

 

Koliko je zajednica sjebana govori i novi COD, black ops je recimo smijesna igra, onih 10ak mapica ti dopizdi za koji dan, al kako sam bombardiran novom agresivnom kampanjom oko novog CODa, odlučio sam malo pogledati gameplay po youtube. Što sam vidio? Apsolutno istu igricu koju recikliraju godinama, samo kostimi nisu više onako nadrealni. Jednako male mape bez destrukcije, smiješni mod 2 na 2 koji bi dopizdio za koju uru, a najbolje od svega je šta ekipa svršava u komentarima i govori kako je posve drukčija od orethodnih.

 

 

Što hoću reći? Da je bfv jebeno iskustvo i svak ko voli serijal ulupat ce barem par stotina sati bez problema. Vi koji se mislite, slobodno ju uzmite na sniženju ili preko Origina ili EA accessa (ps4). Napucavanje je čudo, mape zanimljive, a igrači dosta dobri. Kod taktičkih sutera zakon je rs6 (CS nisam igrao), al kod ratnih BF je majka i otac, pa i ovakav krnji kako kolege gejmeri vele. 

 

Gotovo identičnu stvar za nazive mapa sam pisao po Redditu (možda i ovdje), pa samo popljuvan. Da su na recimo Devastation zalijepili labelu Stalingrad, niko ne bi razliku primijetio. Čini mi se da za BFV postoji konsenzus (koliko je to moguće na internektima), gameplay odličan, sve ostalo je neprolazno. Sve ostalo je: UI, progresija, assignmenti, kozmetika, live service, povijesna neautentičnost, bezbrojni bugovi, valjda najdebilniji PR u povijesti svemira, itd... Pratim detaljno životni ciklus igre i cirkus koji DICE izvodi sa BFV je za anale. Fail za failom, da je to postalo komično. Community se veseli kad uspiju isporučiti patch bez da su potrgali pola igre. Recimo zadnji patch se diže u nebesa, a ovi koji igraju Firestorm se žale da su opet strgali loot-anje. Između ostalog, bili su sjebali i match making. Eto toliko je DICE uništio standard kvalitete. Slažem se sa prvim paragrafom, ali BFV je nažalost abortus od igre. Igram samo zato jer me ništa drugo ne zanima.

 

Nemoj prebrzo suditi o novom COD-u. Jest, 2v2 je smijurija, ali beta je za tjedan dana pa ćemo vidjeti na šta to liči. Ne bih se složio da je sve isto kao i do sada, jer više nema hitscana, uveli su cross platform play, veliki broj igrača po mapi, itd... Jako sam skeptičan prema svemu tome, ali ne mogu reći da me ne zanima.

Jack Sparrow sub 7.9.2019 21:05
animosity_frenzy kaže...
dodo_1911 kaže...

Pozdrav ekipa, evo da se i ja malo priključim. Igrao sam bf 4, pa 1 i sada V. Dobro se sjećam što se govorilo i kod četvorke i kod jedinice na početku. Fali li petici sadržaja u smislu mapa? Definitivno fali i to je najveća mana ove igrice. Međutim, priče kako je nužno da mape nose naziv po poznatim bojištima je smiješna. Daj mi objasnite kakve veze ima, ako je mapa recimo pustinjska, zove li se Hamada ili El Alamein? Recimo devastacija u rotterdamu ili borba za neku zgradu u Rusiji, isti vrag. U čemu je kvaka, ne razumim. Gejming zajednica mi strašno ide na živce. Jedino di se ozbiljnije bfv može zamjeriti je nedostatal mapa, al virujem da će i one do kraja ciklusa doći do solidnog broja od 20ak mapa. Eo sad ide japan i dvije nove frakcije, M1 također dolazi tako da se nekakav sadržaj nazire.

 

 

Koliko je zajednica sjebana govori i novi COD, black ops je recimo smijesna igra, onih 10ak mapica ti dopizdi za koji dan, al kako sam bombardiran novom agresivnom kampanjom oko novog CODa, odlučio sam malo pogledati gameplay po youtube. Što sam vidio? Apsolutno istu igricu koju recikliraju godinama, samo kostimi nisu više onako nadrealni. Jednako male mape bez destrukcije, smiješni mod 2 na 2 koji bi dopizdio za koju uru, a najbolje od svega je šta ekipa svršava u komentarima i govori kako je posve drukčija od orethodnih.

 

 

Što hoću reći? Da je bfv jebeno iskustvo i svak ko voli serijal ulupat ce barem par stotina sati bez problema. Vi koji se mislite, slobodno ju uzmite na sniženju ili preko Origina ili EA accessa (ps4). Napucavanje je čudo, mape zanimljive, a igrači dosta dobri. Kod taktičkih sutera zakon je rs6 (CS nisam igrao), al kod ratnih BF je majka i otac, pa i ovakav krnji kako kolege gejmeri vele. 

 

Gotovo identičnu stvar za nazive mapa sam pisao po Redditu (možda i ovdje), pa samo popljuvan. Da su na recimo Devastation zalijepili labelu Stalingrad, niko ne bi razliku primijetio. Čini mi se da za BFV postoji konsenzus (koliko je to moguće na internektima), gameplay odličan, sve ostalo je neprolazno. Sve ostalo je: UI, progresija, assignmenti, kozmetika, live service, povijesna neautentičnost, bezbrojni bugovi, valjda najdebilniji PR u povijesti svemira, itd... Pratim detaljno životni ciklus igre i cirkus koji DICE izvodi sa BFV je za anale. Fail za failom, da je to postalo komično. Community se veseli kad uspiju isporučiti patch bez da su potrgali pola igre. Recimo zadnji patch se diže u nebesa, a ovi koji igraju Firestorm se žale da su opet strgali loot-anje. Između ostalog, bili su sjebali i match making. Eto toliko je DICE uništio standard kvalitete. Slažem se sa prvim paragrafom, ali BFV je nažalost abortus od igre. Igram samo zato jer me ništa drugo ne zanima.

 

Nemoj prebrzo suditi o novom COD-u. Jest, 2v2 je smijurija, ali beta je za tjedan dana pa ćemo vidjeti na šta to liči. Ne bih se složio da je sve isto kao i do sada, jer više nema hitscana, uveli su cross platform play, veliki broj igrača po mapi, itd... Jako sam skeptičan prema svemu tome, ali ne mogu reći da me ne zanima.

 Pa iskreno meni to da je mapa u nekoj igri loša opčenito bezvezno govoriti. Mapa kao mapa, napravljena kakva je i prilagodiš se. Svaka je drugačija i na tebi je da prilagodiš gameplay, u tome i jeste čar igre, da imaš različitost. Sad kak se zove, kao da je bitno.

 

Vidim da me ljudi krivo shvatili s postom prije, BF5 je i dalje odlična igra i bit će. Ali ljudi koji trenutno rade u DICEu i rade na ovoj igri rade krive odluke. Fail za failom. Kao da se producenti mjenjaju pa svaki uvede svoju ideju i onda se desi kao, a tome možda i jeste tako jer rade 3 studija na igri. Zato se i kasni s roadmapom jer svaki producent želi nešto drugo. Gle kolko vremena su gubili na usranom tutorialu, pa prije toga shooting rangeu. Koji ako nije u stratu u igri, ni ne treba.

 

Samo sam želio napisati da je DICE razočarao sa ovime što rade. Kao da su nesposobni jer rade nelogične poteze, al gle takav sličan start je imao i R6 Siege. Pa su likovi radili na igri i trud se isplatio na kraju. Možda i ovdje tako, ali teško jer kasne sa mapama, featurima, pa sad već i novim puškama. Al opet možda ima nade pa ubace to sve od jednom, barem najavljuju uskoro nešto ogromno. Bili godišnji sad, pa možda se oporave hah

animosity_frenzy ned 8.9.2019 00:16
Jack Sparrow kaže...

 

Ali ljudi koji trenutno rade u DICEu i rade na ovoj igri rade krive odluke. Fail za failom. Kao da se producenti mjenjaju pa svaki uvede svoju ideju i onda se desi kao, a tome možda i jeste tako jer rade 3 studija na igri. Zato se i kasni s roadmapom jer svaki producent želi nešto drugo. Gle kolko vremena su gubili na usranom tutorialu, pa prije toga shooting rangeu. Koji ako nije u stratu u igri, ni ne treba.

 

Samo sam želio napisati da je DICE razočarao sa ovime što rade. Kao da su nesposobni jer rade nelogične poteze, al gle takav sličan start je imao i R6 Siege. Pa su likovi radili na igri i trud se isplatio na kraju. Možda i ovdje tako, ali teško jer kasne sa mapama, featurima, pa sad već i novim puškama. Al opet možda ima nade pa ubace to sve od jednom, barem najavljuju uskoro nešto ogromno. Bili godišnji sad, pa možda se oporave hah

 

Fail za failom, da. Ne radi se samo o BFV, nego oni imaju već 3 BF-a u nizu koja su očajno smišljena. Ako ćemo gledat cijeli studio, onda imaju 5 shootera u nizu koji su očajni. S tim da je i BF4 negdje prvih 3-6 mjeseci bio jedva igriv.

 

Ajmo redom:

 

BF4 - katastrofalan start igre. Doslovno su izdali nefunkcionalan proizvod. Kasnije se saznalo da su developeri tražili odgodu od barem 3 mjeseca radi dovršavanja igre. Glavešine iz EA-a nisu dale, jer mora se natjecat sa CoD-om i mora release biti u predblagdanskom razdoblju.

BFH - nisam niti nabavio, samo isprobao betu. Preblesava premisa igre. Malo ko ju doživo.

SW:BF - nisam fan franšize, niti igram, ali koliko se sjećam kritike su bile da se radi o bare bones igri u kojoj nakon 20h nemaš više šta vidjeti.

BF1 - meni čista agonija od igre. Potpuna casualizacija BF-a kao takvoga sa behemotima, supervojnicima i sl. Užas, najgori BF što se mene tiče. Neki bi rekli da se radi o reskinu SW:BF-a. O plitkosti igre govori i da je velika većina igrača 2-3 mjeseca nakon releasa napustila igru.

SW:BF2 - treba li podsjećati na valjda najveći fijasko u povijesti? Toliko su failali da su potakli zakonodavce u nekim zemljama da reguliraju loot boxove. Tragikomedija.

BFV - od reveala pa do danas, cirkus živi.

 

BF4 su spasili i svaka im čast na tome, s tim da je ta igra u srži bila dobra, te je nakon finog prilagođavanja postala odlična sandbox igra u kojoj su razni ukusi mogli biti zadovoljeni.

 

Sve ostalo je bože sačuvaj. BFV će se možda donekle moći spasiti sa RSP-om (ovisi kako i koliko će se to moći konfigurirati) i novim sadržajem, ali bojim se da je sve to puno prekasno. RSP je trebao biti na release-u, tutorial je trebao biti na release-u, 500 level-a je trebalo biti na release-u, itd. da ne nabrajam sve stvari koje su sjebali.

 

DICE je u ozbiljnim problemima. Ne znam koliko je to pouzdano, ali recenzije studija na glassdoor-u su također ne baš sjajne. Nekako je puno jasnije zašto su im proizvodi takvi kakvi jesu.

dodo_1911 ned 8.9.2019 02:14

A ne znam, ja smatram kako je gameplay daleko najvažniji dio igre. Gledam tamo, ekipa raspravlja o UI, za boga miloga, zašto bi me uopće interesiralo kako izgleda sučelje, ako nije u potpunosti grdno, a nije. Par dana nisu davali coinse, a oko toga sam se sekirao ravno nuli, a moj pogled na igru ostao u potpunosti isti. Ne razumin zašto se tolika hajka digla, kao da je to smisao igre. Na kraju su uredno vratili svima sve sta su zaradili igrajući. Kozmetika jednako stupidna stvar. 

 

Al sve u redu, jasno mi je da ljudi žele igru bez da postoje neki veći problemi, jer jebiga, platili su je. S druge strane, nevjerojatno mi je da neki pogledaju trailer i u komentare pišu da neće igrat igricu. Kao da je bitno koju su scenu cutali, koju muziku u pozadinu stavili i sl. Assigmenti ista priča, postoji ih za svaku pušku pitaj boga koliko, pa za svaku klasu, pa za otključavanje, pa dnevni, šta da ekipaniz Dicea napravi osim da ih smisli čitavo brdo od kojih će neki biti gluoasti. Pa nije mi jasno kako ih ekipa ne odradi usput nego ko sivonje kempaju alo im je takav assigment pa se žale da su ovi iz Dicea glupi.

 

Ova stvar oko autenticnosti me brutalno iritita. Ako ti je do autentičnosti konzultiraj se s nekim oko stručne literature i podučavaj se do mile volje. Uostalom, osnovne stvari oko same bitke koju mapa predstalja su točne. Primjerice, koje frakcije su se sukobile, kako su prodirale, tko je pobijedio i sl. To šta u igri ima crnaca ili žena a nije ih bilo na tom bojistu ili samoj bitci je vjerojatno najnebitnija stvar u čitavom kozmosu. Ako ti se igra brate igraj, ako nije ne moraju se tipovi nama pravdat da im smetaju žene, coinsi, zlatni skin na puški koji nije postoja i sl. 

lange ned 8.9.2019 07:11

istina dodo..

ja opet kazem,meni je ok igra. druge alternative nema,nazalost!

jest da moze bolje al meni je ok.igram fifu,f1 i b i cist zadovoljan.

recimo hl mi se nije svidio i nisam ga igrao ali ni pljuvao.dalje sam igrao b4.

b1 odlicna grafika i odlicno napucavanje za temu ww1!

b5 tko pljuje nek proba cod ww2 pa ce vidjeti sta je smece od igre.

jedva cekam novi nastavak seriala b!

sisko93 ned 8.9.2019 22:02

Igram ovo malo kada izađe nova runda Tides of War i mogu reći kako su zadnji eventi sve lošiji i sve me više iritiraju.

 

Kratki eventi na 5-6 mapa koje se vrte u krug.

Mape 2 sa 2 i natrpane sa 64 lika od kojih 80% imaju levis gun ili sl.

 

 

Ovo mi je jedini i sigurno posljednji kupljeni BF, zapravo ne samo BF nego bilo što od EA!

fila2208 pon 9.9.2019 14:01
lange kaže...

i

b5 tko pljuje nek proba cod ww2 pa ce vidjeti sta je smece od igre.

jedva cekam novi nastavak seriala b!

 Imam obe igre, ww2 sam upucao 300 sati. Ima zombije, ima mp koji dok malo digneš oružja i ispuniš to sve, može pružiti zabave.

bf5 uz ekipu i ts, nisam uspio preć ni 200sati. 

 

Ta igra na startu je imala manje sadržaja od gore spomenutog coda, a da ne pričamo razne probleme i bugove s početka.

Dan danas, sadržaj je minimalan, ljudi su odavno odustali od igre, a oni rade tutorial za nove igrače, valjda kad igra bude 1$ pa bude išla ko vruće kifle, kao bf1.

 

Sve u svemu, veliki promašaj, i neka iz njega uči i Dice, a što je  najbitnije EA. Ne forcaj ljude da izbace polugotovu igru, radije prolongiraj kako spada (ne 1mj kako jesu) nego i godinu, ali da to izađe kao pravi AAA naslov vrijedan BF franšize,jer BF mi je za nijansu bolji od Hardlinea, koji je najgori nastavak koi nosi BF ime.

 

lange pon 9.9.2019 14:29

fila,ja te ne kuzim!?

prvo pricate o autentičnosti bitki,naoruzanja a onda igra cod zombie!?

ja samo govorim svoje misljenje svezi b5 i jedina zamjerka da su neke staze premale za 64 igraca.

komotno mogu reci da me igra podsjeca na bc2.

to je samo moje videnje igre i nevudim niti jednu drugu alternativu!

ti/vi se mozete sloziti samnom ali i ne morate (naravno) ali me nitko nemoze uvijeriti da je igra sranje.

jbg svatko ima svoje misljenje.

fila2208 pon 9.9.2019 16:24
lange kaže...

fila,ja te ne kuzim!?

prvo pricate o autentičnosti bitki,naoruzanja a onda igra cod zombie!?

ja samo govorim svoje misljenje svezi b5 i jedina zamjerka da su neke staze premale za 64 igraca.

komotno mogu reci da me igra podsjeca na bc2.

to je samo moje videnje igre i nevudim niti jednu drugu alternativu!

ti/vi se mozete sloziti samnom ali i ne morate (naravno) ali me nitko nemoze uvijeriti da je igra sranje.

jbg svatko ima svoje misljenje.

 Tako me boli kifl za autentičnost u video igri. Želim da to funkcionira, da je raznovrsan sadržaj, da je zabavno punit puške i assigmente.

Da, cod zombiji, kad ti se ne igra pvp pa odeš malo s ekipom u pve i odmaraš živce. Hoću da igra da sadržaj, da ne moram grindati jedne te iste mape i to je to. Dobili smo debilanu od PVE u bf koju nisam ni upalio. Ljudi se rugaju s time što su oni trošili vrijeme da ubace tako loše pve mode koji je služio da si napuniš one teške asajmnete sa hs-ovima.
Izrezivanje sadržaja, da bi se isti fiktivno pumpao u igru, pod premisom besplatnosti.

 

Forum je tu da ljudi pišu, razmjenjuju stavove i mišljenja. Ništa loše nisam mislio, samo da naveo da sam se u cod ww2 više zabavio nego u bf5, to je moj osobni stav, i to je to.

 

Alternative uvijek ima i bit će, tako da svatko može naći nešto za sebe. Činjenica je da je bf gotov, još pogotovo sad u 10mj.

BeLLicus pon 9.9.2019 16:54

Zamislite koliko bi mapa do sad bilo da nisu utrošili vrijeme na propali Battleroyal, na još gori combined arms, pa competative mode, te na kraju svega dodaju tutoriale za nove igrače hahahahah. I nije neko čudo što fali mapa... Fokusirali su se na gluposti sve im je propalo a ono pravo gdje zapravo ljudi i igraju najviše trpi zbog idiotarija, onaj tko donosi odluke nije puno pametan, i lakše bi im bilo da malo komuniciraju sa igračima pa bi možda donjeli koju dobru odluku, jedino dobro što imaju za sada je gameplay ali ne može me on držati na 8 mapa godinu dana, i pozitivna stavka za budućnost im je taj pacifik to me možda vrati u igru bar nakratko jel... 

lange pon 9.9.2019 17:02
fila2208 kaže...
lange kaže...

fila,ja te ne kuzim!?

prvo pricate o autentičnosti bitki,naoruzanja a onda igra cod zombie!?

ja samo govorim svoje misljenje svezi b5 i jedina zamjerka da su neke staze premale za 64 igraca.

komotno mogu reci da me igra podsjeca na bc2.

to je samo moje videnje igre i nevudim niti jednu drugu alternativu!

ti/vi se mozete sloziti samnom ali i ne morate (naravno) ali me nitko nemoze uvijeriti da je igra sranje.

jbg svatko ima svoje misljenje.

 Tako me boli kifl za autentičnost u video igri. Želim da to funkcionira, da je raznovrsan sadržaj, da je zabavno punit puške i assigmente.

Da, cod zombiji, kad ti se ne igra pvp pa odeš malo s ekipom u pve i odmaraš živce. Hoću da igra da sadržaj, da ne moram grindati jedne te iste mape i to je to. Dobili smo debilanu od PVE u bf koju nisam ni upalio. Ljudi se rugaju s time što su oni trošili vrijeme da ubace tako loše pve mode koji je služio da si napuniš one teške asajmnete sa hs-ovima.
Izrezivanje sadržaja, da bi se isti fiktivno pumpao u igru, pod premisom besplatnosti.

 

Forum je tu da ljudi pišu, razmjenjuju stavove i mišljenja. Ništa loše nisam mislio, samo da naveo da sam se u cod ww2 više zabavio nego u bf5, to je moj osobni stav, i to je to.

 

Alternative uvijek ima i bit će, tako da svatko može naći nešto za sebe. Činjenica je da je bf gotov, još pogotovo sad u 10mj.

 fila,postao si cod igrac :-)

idem ja na cod temu pljuvati da nus igra ne valja,da su mape male,dekonstrukcije nema,vozila,itd ali ne pada mi napamet.

istina bog,b3 mi je najbolji do sad al sta sad!?

cod nemogu igrat jet to nikako nemogu prozvakat.

nego fila,jel treniras sta?

teretana davna proslost? ili 

fila2208 pon 9.9.2019 18:16
lange kaže...

 fila,postao si cod igrac :-)

idem ja na cod temu pljuvati da nus igra ne valja,da su mape male,dekonstrukcije nema,vozila,itd ali ne pada mi napamet.

istina bog,b3 mi je najbolji do sad al sta sad!?

cod nemogu igrat jet to nikako nemogu prozvakat.

nego fila,jel treniras sta?

teretana davna proslost? ili 

 Majstore si ti dobar?

ja ti igram cod od davnih dana pa sam prešao na bf, a sad kako stvari stoje, vrijeme je vratit se na cod, i to je to.
po čemu si to zaključio, treniram jasno da treniram, nisam kampanjac :)

 

u svakom slučaju, vidjet ćemo što jesen nosi i može li bf s pacifikom vratiti igrače, bit će zaimljivo vidjet kako će se nositi s tržištem sad 11mj i božićno vrijeme

 

BeLLicus kaže...

Zamislite koliko bi mapa do sad bilo da nisu utrošili vrijeme na propali Battleroyal, na još gori combined arms, pa competative mode, te na kraju svega dodaju tutoriale za nove igrače hahahahah. I nije neko čudo što fali mapa... Fokusirali su se na gluposti sve im je propalo a ono pravo gdje zapravo ljudi i igraju najviše trpi zbog idiotarija, onaj tko donosi odluke nije puno pametan, i lakše bi im bilo da malo komuniciraju sa igračima pa bi možda donjeli koju dobru odluku, jedino dobro što imaju za sada je gameplay ali ne može me on držati na 8 mapa godinu dana, i pozitivna stavka za budućnost im je taj pacifik to me možda vrati u igru bar nakratko jel... 

 Točno.

Ionako očito male resurse su raspordili na krive stvari. Nisu ponudili sadržaj, ne postoji nešto što bi zadržalo igrače. Kad sam napunio glavne puške, ispucao sve, probao vozila, igra dosadi. 

Nema se tu šta raditi više. Tu je trebalo izbacit i amere i pacifik i njemce, a rus britance i ostalo lagano gurat u dlcovima. 
Malo balans između city mapa ako žele gurat competitive kao onaj squad conquest koji je bio solidan addon, malo open mape.

 

U svakom slučaju, vidi se da ili ne znaju što rade ili nemaju dovljno ljudi.

 

 

oni ljudi koji su ovo slagali

https://www.youtube.com/watch?v=WB8eDL7b-7o

 

njih očito više nema, ili ne znaju to ponoviit.

darkborg uto 10.9.2019 19:07
acarnoje kaže...

Evo i kod mene išao uninstall. Na idućem bf bolje da vrate premium pa da bude mapa i manje tih sranja za plaćanje. Previše su se posvetili sranjima nego igri i mapama. Žali bože bačenih para....

 Možda im je upravo to bio cilj, svi su kukali da treba ukinuti premium pa su napravili ovo govno i rekli "evo vam, ovo dobijete kad ne plaćate premium"

i vidi čuda, sad na sve strane lete ovakve izjave "bolje da vrate premium" i sl.

Adisprox sri 11.9.2019 14:34
tomglo kaže...

Ja ne znam kaj se dogodilo nakon ovog zadnjeg patcha, al kod mene je stanje takvo da ispada da sam zaboravio igrat preko noci. Padam kontantno. 

 Isti slucaj je i kod mene, totalno drugacije igra radi nakon zadnjeg patcha...svaki put kao da sam ubijen jednim metkom, pucam po ljudima oni kao da jedva primaju dmg...totalno frustrirajuce...
Vratim se na BF4 sve radi savrseno.

psihoroba sri 11.9.2019 16:05
Adisprox kaže...
tomglo kaže...

Ja ne znam kaj se dogodilo nakon ovog zadnjeg patcha, al kod mene je stanje takvo da ispada da sam zaboravio igrat preko noci. Padam kontantno. 

 Isti slucaj je i kod mene, totalno drugacije igra radi nakon zadnjeg patcha...svaki put kao da sam ubijen jednim metkom, pucam po ljudima oni kao da jedva primaju dmg...totalno frustrirajuce...
Vratim se na BF4 sve radi savrseno.

 Smanjen je "damage" nekim puskama sa cime igras?

I meni je takav osecaj, sacmom kad igram kao da igra "proguta" pola metaka :S

Adisprox sri 11.9.2019 16:53
psihoroba kaže...
Adisprox kaže...
tomglo kaže...

Ja ne znam kaj se dogodilo nakon ovog zadnjeg patcha, al kod mene je stanje takvo da ispada da sam zaboravio igrat preko noci. Padam kontantno. 

 Isti slucaj je i kod mene, totalno drugacije igra radi nakon zadnjeg patcha...svaki put kao da sam ubijen jednim metkom, pucam po ljudima oni kao da jedva primaju dmg...totalno frustrirajuce...
Vratim se na BF4 sve radi savrseno.

 Smanjen je "damage" nekim puskama sa cime igras?

I meni je takav osecaj, sacmom kad igram kao da igra "proguta" pola metaka :S

 Pa nemam bas nesto odredjeno sto uvijek igram, igram dosta toga i kod svih pusaka mi se cini tako, bas kao sto kazes kao da igra "proguta" metke, sad jel problem sa konekcijom, serverima i ko zna cime, ali nije kako je bilo definitivno.

Dice uvijek vise stvari pokvari nego sto popravi... Kad se prisjetim nekako mi je puno puno bolja igra u beti bila...

lange sri 11.9.2019 17:03
fila2208 kaže...

Ponukan zanimljivim komentarima na bf, mala anketica.

 

 

 anketa ti je na razini nekog diktatora!

ono anleta sa odgovorima da ili ne!

daj malo mastu upotrijebi sa vise opcija aknetiranja

fila2208 sri 11.9.2019 21:09
lange kaže...
fila2208 kaže...

Ponukan zanimljivim komentarima na bf, mala anketica.

 

 

 anketa ti je na razini nekog diktatora!

ono anleta sa odgovorima da ili ne!

daj malo mastu upotrijebi sa vise opcija aknetiranja

 Anketa je, kupio igru, igram zadovoljan sam. 
Kupio, zažalio.

 

Šta bi ti maštovito tu? 

 

uostalom brojke kažu svoje 1 na prema 3.

lange sri 11.9.2019 23:23

cek,sta si htio dokazati ili mene uvijeriti u nesto sa tom anketom!?

jest da igra uvijek moze bolje ali novac za mene nije bacen.

imas tamo COD temu,uskoro ti izlazi novi COD i nadam se da ces uzivati.

stvarno ti dosadno u zivotu kad nesto vec skoro pa god dana pljujes i uvijeravas ljude da je igra u banani!?

mislim ono,igraj cod ww2 i to zombie mod :-) i vrijeme ce ti proletiti.

nesekiraj se za b5,ima nas ovdje koji smomigrali i b 1942 pa pojacavali kompove sa 256 rama na 512 za b2 i bilo je ok.dok se igralo protiv kompa.