CyberDemonVZ sub 13.7.2019 12:49
psihoroba kaže...

Psiho1988 pa me dodaj.. .

Jbg ja igram svaki dan, i svaki dan im ***** mater 😁😁😁

 Haha, that's the spirit! :D

I ja te dodam.

 

Napokon mi završile obaveze pa se polako vraćam.

Bf4 i 3 mi već idu na uha van poslije 3-4000 sati.

Bf1 mi je do sad najlošiji, pa mi ostane samo BFV...

Friday sub 13.7.2019 21:48
Jack Sparrow kaže...

Jebo te, ljudi plakali da je BC2 sranje i najgori Bf, plakali na BF3, pa BF4, pa BF1,a i sad za BF5.

 

Neki nikad zadovoljni, a meni je svejedno, smijem se tim ljudima i igram svaki nastavak.

 

BF6 ce opet biti najgori

Tallahassee sub 13.7.2019 23:45
Jack Sparrow kaže...

Jebo te, ljudi plakali da je BC2 sranje i najgori Bf, plakali na BF3, pa BF4, pa BF1,a i sad za BF5.

 

Neki nikad zadovoljni, a meni je svejedno, smijem se tim ljudima i igram svaki nastavak.

 .... bfv prvi bf koji nisam igrao, ikad..... nisam ni onih 10 sati ispucao.... ali je i meni svejedno, doslo do toga da mi uopce ne fali..... ne placem i bas mi se zivo jebe jel uopce postoji....

Jack Sparrow sub 13.7.2019 23:58
psihoroba kaže...

Bravo 👏👏👏👏

Ako je tebi svaki bio bez greske onda, mogu mislit kako si igrao svaki bf....

 Haha niti sam napisao da je bez greške, a niti gledam tako strašno na to. Svaka igra danas ima greške, i imat će ih. Ako čekaš neku igru ili program bez toga, eh onda bolje da ne čekaš. Jednostavno su igre pre kompleksne da budu bez mana.

 

A BF sam igrao svaki(i to puno), ekipa ovdje to zna. A znamo da svaki BF bio bugovit i to jako. BF1 najmanje od svih pa opet ekipa wajnala na sve.

Ja jednostavno ne igram igre da bi tražio greške ili gledao tako strašno na to, nego da ima više pozitivnog. Ova igra toga ima, kao i dosta drugih koje igram.

 

 

Tallahassee kaže...

 .... bfv prvi bf koji nisam igrao, ikad..... nisam ni onih 10 sati ispucao.... ali je i meni svejedno, doslo do toga da mi uopce ne fali..... ne placem i bas mi se zivo jebe jel uopce postoji....

 

Vjerovatno si se zasitio te iste formule. Dešava se

animosity_frenzy ned 14.7.2019 00:21

Što se tiče gameplaya najgori je BF1, ali što se tiče nekakvog generalnog dizajna, osjećaja, te smjera u kojem igra ide, BFV je uvjerljivo najdebilniji. Gori je čak i od Hardline-a koji je za premisu imao oružani konflikt između policije i kriminalaca. Ono wtf!?

Jack Sparrow ned 14.7.2019 10:49
psihoroba kaže...

Ne trazim ni ja greske same docu i sjebu komplet igranje...

Bem ti igru kad se ona meni rusi na:

Rtx 2080, samsung 970 evoplus, 9600k itd....

Kak necu popizdit :/

 možda ti se ruši radi nestabilnog PCa, grafičke ili šta si već overclockao?

dreadmoore ned 14.7.2019 11:09
psihoroba kaže...

Ne trazim ni ja greske same docu i sjebu komplet igranje...

Bem ti igru kad se ona meni rusi na:

Rtx 2080, samsung 970 evoplus, 9600k itd....

Kak necu popizdit :/

 Ma i kod mene se rusi ne uvjek ali srusi se bar nakon 2h ili nekd ako se alt-tab uradi.

Q-Tip ned 14.7.2019 13:16
Jack Sparrow kaže...

Jebo te, ljudi plakali da je BC2 sranje i najgori Bf, plakali na BF3, pa BF4, pa BF1,a i sad za BF5.

 

Neki nikad zadovoljni, a meni je svejedno, smijem se tim ljudima i igram svaki nastavak.

 

BF4 je danas najbolji BF koji je postojao u svemiru i svi ga ističu kao primjer, a nemilice su ga gazili nakon što je izašao. Slično i za BF1, ne mogu da se ne nasmijem kad ga danas dižu u nebo.

 

Tako da nema nikakve sumnje da će i BFV postati primjer nekom budućem Battlefieldu. 

 

A ja ću ih igrati sve i zabaviti se tih prosječnih 500-600 sati do sljedećeg. 

psihoroba ned 14.7.2019 13:19
Jack Sparrow kaže...
psihoroba kaže...

Ne trazim ni ja greske same docu i sjebu komplet igranje...

Bem ti igru kad se ona meni rusi na:

Rtx 2080, samsung 970 evoplus, 9600k itd....

Kak necu popizdit :/

 možda ti se ruši radi nestabilnog PCa, grafičke ili šta si već overclockao?

Sa i bez OC-a rusenje je jedan od problema samo :)

Stuttering, fps drop itd...
Nije do PC-a. Tri dana radi kako treba, jedan dan problemi i tako u krug, ali sto ti kazes ipak igram svaki nastavak.

Mozda zato sto nema prave konkurencije.

 

Jack Sparrow ned 14.7.2019 15:28
psihoroba kaže...
Jack Sparrow kaže...
psihoroba kaže...

Ne trazim ni ja greske same docu i sjebu komplet igranje...

Bem ti igru kad se ona meni rusi na:

Rtx 2080, samsung 970 evoplus, 9600k itd....

Kak necu popizdit :/

 možda ti se ruši radi nestabilnog PCa, grafičke ili šta si već overclockao?

Sa i bez OC-a rusenje je jedan od problema samo :)

Stuttering, fps drop itd...
Nije do PC-a. Tri dana radi kako treba, jedan dan problemi i tako u krug, ali sto ti kazes ipak igram svaki nastavak.

Mozda zato sto nema prave konkurencije.

 

 meni sad na ovome radi dobro, a i na starom i3 i gtx950 mi radila super. Nije bilo krešanja tada, a ni sada. FPS dropovi se dešavali tada, ali rijetko. Obično se držalo na 55-60

 

Ali ono što me jednom već davilo je to da kad sam clockao PC odmah mi se nekoliko igra rušilo i zapravo radilo gore nego je trebalo.

191x7 ned 14.7.2019 23:07
KIKI3ooo kaže...

Kupio sam je najviše radi firestorma ali se puno čeka za partiju. Po 3-4 min prosjek, to je previše. Kod vas?

 Drastično je opao broj igrača Firestorma i igrača općenito otkako su maknuli Domination.

KIKI3ooo pon 15.7.2019 17:23
Jack Sparrow kaže...
KIKI3ooo kaže...

Kupio sam je najviše radi firestorma ali se puno čeka za partiju. Po 3-4 min prosjek, to je previše. Kod vas?

 A ja kupio BF radi BF-a haha

 A novi call of duty? Hoće netko igrat? 

fila2208 uto 16.7.2019 13:36
Jack Sparrow kaže...
KIKI3ooo kaže...

 A novi call of duty? Hoće netko igrat? 

 Izgleda ok, ali opet to je COD. Mape sa 3 prolaza i cluster fuckom. Dosadi ti obično za 40-50 sati igre.

 A dobro, opet će me držat dulje od novijih bf naslova.

D-wook uto 16.7.2019 20:41
psihoroba kaže...

Bravo 👏👏👏👏

Ako je tebi svaki bio bez greske onda, mogu mislit kako si igrao svaki bf....

 Nema ti se smisla s njime raspravljati, već godinama vrti istu priču, liku da valjda serviraš govno pod BF naslovom on bi rekao da su to tako developeri zamislili i da će se nekome svidjeti, a nekome ne.

 

A vidi koliko stvari je LVLCrap uspio nabrojati off the top of his head koje su prethodne nastavke činile mnogo kvalitetnijim igrama od BFV-a. BF1 je teški fail od igre naprema prethodnicima, ali BFV je smeće kakvo proizvode kratko ošišani tranzići u Kaliforniji, od toga mislim da gore nemože, ali ne hvataj me za riječ.