fila2208 pon 10.6.2019 18:11
BeLLicus kaže...
fila2208 kaže...
a i teška je suša iskreno u multiplayer gamingu ovih mjeseci, ali i dalje je to premalo sadržaja da te zadrži duže, B

 Slažem se, nemam volje ništa više upaliti. probao sam mercury, domination da vidim mapu - odrvatni šljam ekipe koja leži ne samo sa mmg, nego sa svime po onoj travi nevidjlivi i kampaju flagove. Vidljivost nula, iako mapa izgleda predivno.

Ali nemaš šta, sve je postalo stale i nemaš di zabavit se koji sat...ali dobro tako je uvijek na ljeto.

T-bone's sub 15.6.2019 01:17

Meni se isto događalo, pri pokretanju igre, od jučer od kada se win10 nadogradio na v. 1903.

Proba sam repair iz Origina, nije pomoglo, a danas sam (desna tipka miša) otvori izbornik preko  .exe file, te pokreno Troublesoot compatibility, nakon što je odradio svoje, odabrao Try recommended settings, a onda mi je ponuđeno Windows compatibility mode: Windows 8.

Napokon se igra pokrenula.

 

Ako ima neko drugo rješenje, i ja bi volio znati, za sada radi.

 

BeLLicus uto 25.6.2019 19:04

Ma goni ih u kurac više, prespori su neam ja volje čekat njih svaka 3 mj nova mapa i to ako, one standardne ne mogu očima vidjeti. Najsporiji razvoj Battlefield igre ikada, ja nezz šta oni rade ali očito minimalan broj ljudi radi na ovome, dok ostatak već na novoj igri. 

dad0r uto 25.6.2019 20:12
BeLLicus kaže...

Ma goni ih u kurac više, prespori su neam ja volje čekat njih svaka 3 mj nova mapa i to ako, one standardne ne mogu očima vidjeti. Najsporiji razvoj Battlefield igre ikada, ja nezz šta oni rade ali očito minimalan broj ljudi radi na ovome, dok ostatak već na novoj igri. 

 

gLaVnO dA nEmA pReMiUmA jer ovo live service je divota, ja neznam zakaj netko u EA misli da bi ljudi kupovali skinove za ovaj polu proizvod? tj ako ima takvih koji to rade treba im zabraniti repordukciju.

LeftY_CRO sri 26.6.2019 02:41
CyberDemonVZ kaže...
pirat kaže...
Pa tih 32gb o čemu ovi gore pričaju nije patch,to prije nek ide skidat patch radi neki provjeru.

 Ma znam. 

 

Osim Leftya, on će stvarno imati 42GB.

 nene, iznenadili su me jer sam i ja imao patch od 10 gb

Jack Sparrow sri 26.6.2019 10:38
LeftY_CRO kaže...
CyberDemonVZ kaže...
pirat kaže...
Pa tih 32gb o čemu ovi gore pričaju nije patch,to prije nek ide skidat patch radi neki provjeru.

 Ma znam. 

 

Osim Leftya, on će stvarno imati 42GB.

 nene, iznenadili su me jer sam i ja imao patch od 10 gb

 šta si kupio novi disk pa sad sve štima ili se popravilo samo od sebe?

Friday sub 6.7.2019 21:28
acarnoje kaže...

Što reći. Slika kaze sve.

 

Edit: Ne radi dodavanje slika. Meni opet skida 30GB. 

 

Origin ti je kao pas - osjeti strah i onda te namjerno jebe. Moras samouvjereno sjest za stroj sa mislju da ides igrati. A ne ko pickica stisnit gumb za paljenje i vec strepit hoce skidati sta ili nece. Ajde malo to odrjesitije iduci puta. I da vidis kako vise nece nista skidati. A da...