PC igre

Assassin's Creed Syndicate

Ivan(4) pet 8.1.2016 16:29
Obi Wan kaže...

nakon poduzeg vremena igranja ove igre postala je izrazito monotona i repetitivna. prica je jako neinteresantna i dosadnjikava. steta. bio sam se bas zagrijao ali nazalost taj osjecaj je splasnuo jako brzo

 Mene je držala do kraja i konačni utisak je dosta dobar, mada je skoro sve gotovo isto, a blago umekšano u odnosu na Unity (iz čega se vidi kakva bi Unity bio igretina da je izašao tehnički ispeglan kako treba).

 

Nego, ovi Assassini su stvarno nesposobni, ništa ne umeju da urade kako treba i nikako da im neko objasni da kada Ameri kažu "like bringing a knife to a gun fight" zapravo misle da je nešto krajnje glupo i nedovoljno, a ne da je to odlična taktika.

Obi Wan pet 8.1.2016 17:54
Ivan(4) kaže...
Obi Wan kaže...

nakon poduzeg vremena igranja ove igre postala je izrazito monotona i repetitivna. prica je jako neinteresantna i dosadnjikava. steta. bio sam se bas zagrijao ali nazalost taj osjecaj je splasnuo jako brzo

 Mene je držala do kraja i konačni utisak je dosta dobar, mada je skoro sve gotovo isto, a blago umekšano u odnosu na Unity (iz čega se vidi kakva bi Unity bio igretina da je izašao tehnički ispeglan kako treba).

 

Nego, ovi Assassini su stvarno nesposobni, ništa ne umeju da urade kako treba i nikako da im neko objasni da kada Ameri kažu "like bringing a knife to a gun fight" zapravo misle da je nešto krajnje glupo i nedovoljno, a ne da je to odlična taktika.

 unity sam igrao preko volje i to do nekih 70% main story tako da ne znam kako je tamo bilo ali ovdje mi se bio ok i combat i parkour. bilo mi je isto ok sto ima raznih pristupa kako ubiti metu, mada sam ja isao uvijek na assassination. opcenito igra nije losa, ali jednostavno prica mi je tako mlaka i neinteresantna i jednostavno mi nije bilo napeto bilo sta radit. 

Lik1990 pet 26.10.2018 12:21

ovo mi je konfa:

intel coreI-5 6500 3.20ghz 3.20ghz
8 gb ram
nivida geforce gtx 1060 6GB

problem mi je što mi ovaj ac šteka što nema nikakvog smisla na ovoj konfi, posebno se to događa dok vozim kočiju pa se brzo trebaju "stvarati" zgrade i okolina.

smanjio sam u postavkama kvalitetu grafike sve na low i podesio da se igra pokreće u win7 i nije pomoglo.

ima li tko kakav savjet kako da ovo rješim jer ću odustat od ovog ac-a, a šteta jer mi se stvarno sviđa.

_itsmoriarty sri 3.4.2019 20:34

odlucio instalirati igru nakon dugo vremena. 

 

moram priznati da SLI radi posao uredno. 

 

igra izgleda jako dobro na ultra podesavanjima. 

 

koliko se sjecam, kad je igra izasla bilo je jako lose optimizirana, sada radi bas ok. 

 

sve ultra, imam oko 80ak FPS. 

nebulosa sub 5.10.2019 19:17

Ma igra je vrhunska. Jest da je prica bezvezna u poredbi sa ostalim dijelovima ali gameplay, one kocije po londonu, zipline.... vrh !!!

Slabo gejmam u zdnje vrijeme tako da sam jos na Syndicate, idem po redu. I za sada, i pored novijih igra, Syndicat je igra koja mi ima naj grafiku.

Samo imam problem, dosao sam do 71% i nemam vise misija za rijesavanje... ne znam sta da radim, svu mapu sam odkljucao, ostale mi samo one gluposti tipa cargo hijacki, fight callenge i sl. Znam da je svaki nastavak do sada imao pricu i kraj ali ovo...

Sta da radim ??? Help

vale-20- ned 18.10.2020 02:23

Neznam koliko clanova jos ovo igra, ali krenuo sam nedavno prelazit AC serijale.

Došao sam do AC Syndicatea i tamo mi se krenuo javljat problem.

Nakon svake predjene misije, me izbaci iz igre.

Inace igru imam na steamu.

 

Dali neko zna rjesenje ili je imao isto takav problem i kako ga je rjesio?