Tallahassee pon 10.2.2020 21:27

... sad bez sarkazma, Crypto je fakat meni neupotrebljiv lik... u zadnjoj fazi pogotovo, prakticki ti squad igra sa dva igraca dok ovaj snima, u toj situaciji statican, ako snima predaleko kad naletis ta ekipa ostaje na dva... netko je tog lika uspio iskoristit pametno?...

Jack Sparrow pon 10.2.2020 21:30
Tallahassee kaže...

... sad bez sarkazma, Crypto je fakat meni neupotrebljiv lik... u zadnjoj fazi pogotovo, prakticki ti squad igra sa dva igraca dok ovaj snima, u toj situaciji statican, ako snima predaleko kad naletis ta ekipa ostaje na dva... netko je tog lika uspio iskoristit pametno?...

 meni isto, igrač manje u principu. Jedinu korsit koju sam vidio da je netko imao od njega je kad mi lik išao pokupiti baner s dronom.

 

Ovako drugo je baš igrač manje u fightu. Kolko puta sam naletio na njih i razvalio ih kad su upravljali tim sranjem.

JackIsBack pon 10.2.2020 21:42

Apsolutno se ne slazem. Crypto u dobroj ekipi je zlatan vrijedan pogotovo u uskim prostorima (tunelima) gdje zabije onaj svoj dron u strop i ne vidis ga samo cujes da zuji. Do izrazaja dolazi i u situacijama kada squad zauzme ring i strateski se rasporedi za odbranu od drugih squadova koji napadaju ring.
Problem crypta je u random ekipi gdje druga dvojica trce ko budale naprijed pa crypto ostane sam u pozadini i onda se desava ovo sto spominjete, kao da ste s igracem manje.

Tallahassee pon 10.2.2020 21:46
Jack Sparrow kaže...

 Jedinu korsit koju sam vidio da je netko imao od njega je kad mi lik išao pokupiti baner s dronom.

 

 

 .... woot?... ovo nisam znao...

 

EDIT: khm, zanimljivo JackIsBack... pratis, a sutis... zasto?...

Džekson uto 11.2.2020 18:25

Moja ekipa igra od samog početka apex. Počeli smo na PC, pa smo se vrlo brzo prebacili na PS4 i evo prva sezona da moram reći hvala lijepo ko da jesam. Balance je užasan, dobivamo samo predatore i diamont u običnom modu. Ja sam bio plasiran kao platinum, 1 frend kao diamont, a 1 kao gold prošlu sezonu. Započeli igrati ranked (ja sam gold, frend je silver i neki radom sa nama je silver i pazi ovo, dobijemo skoro sve platinum igrače). Pa kako?! Dok ću biti platinum, tada mi stavi platinum.. To je tako jednostavno programirati... Ne kužim kako u 2020. mogu takve greške raditi... Ljudi me sa 200 metara gađaju kako da sam 20 metara od njega.. Ovo sve pišem za ps4, ne znam kakva je situacija na pc...

Dex.pwn uto 11.2.2020 18:59
JackIsBack kaže...
Apsolutno se ne slazem. Crypto u dobroj ekipi je zlatan vrijedan pogotovo u uskim prostorima (tunelima) gdje zabije onaj svoj dron u strop i ne vidis ga samo cujes da zuji. Do izrazaja dolazi i u situacijama kada squad zauzme ring i strateski se rasporedi za odbranu od drugih squadova koji napadaju ring.
Problem crypta je u random ekipi gdje druga dvojica trce ko budale naprijed pa crypto ostane sam u pozadini i onda se desava ovo sto spominjete, kao da ste s igracem manje.

 

+ prije nego što ti ulete njegovi iz squada, aktivira onaj EMP koji te uspori.

 

Gibby je dobar

Koliko Plinar ima HPa?

Zero2 sri 12.2.2020 14:37
MGloc kaže...

Ne znam da li je jos tko imao problem sa voice chatom nemam uopce cist zvuk nego gotovo isprekidan..Nisam siguran da li je do mene ili u samoj igri u pubg mi je cist i jasan voice chat.

 Voice je loše izveden u igri. Ponekad čujem ekipu super a ponekad katastrofa..isto vrijedi i obrnuto (a imam dobar headset). 

Tallahassee sri 12.2.2020 17:47

... izgleda je zanimljiv period pred nama, po zadnjem trejleru se vidi da je COD MW (Activision, ok) odlucio izdat BR mod, sad se ekipa kune po twitteru, yt i redditu da je leakano i da ce bit free... od prije se predpostavlja da ce za taj mod health bit povecan na 150%, s onim ttk da ga povecaju na 300% kad im ekipa sa apexa nahrupi bit ce plakanja, ajme meni.... znam sta pricam jer sam igrao, snajperi su one shot oruzja, tak da ce za apex igrace sve to biti jedan veliki target practising poligon... jedva cekam... Viss i ekipa, a jooooj...

Putn1k ned 1.3.2020 15:46

Također, i dalje ne mogu ući. Ne znam više da li je do mene ili do njih jer neki od ljudi koje znam mogu ući bez problema, a na Twitteru su nešto rekli da izbrišemo cache i appdata. Sad više ne mogu pristupiti accounts.ea.com servisu uopće kroz svoju mrežu. Neznam iz kojeg razloga. Preko mobilne mreže se mogu logirati, ali preko kompa više ne. Ja sam isto idiot što slušam EA Customer Support na Twitteru i njihove mutave preporuke.

Tallahassee sub 7.3.2020 10:37

... revenant je tolko OP da nitko s njim vise ne igra ... ali zato je ovaj patch, ovaj system override event takvo sranje da moram priznat po prvi puta mi se ne igra... gibby je otporan na 40 komada iz spita, mislim da su malo pretjerali... pretvorilo se ovo u shield fest, ako nemas sve pogotke u glavu, bolje ti je bjezi... onako brutalan ttk pretvorit u jos nesto extremnije nema smisla... i onda jos igra radi nikad bolje i fluidnije ...

Jack Sparrow sub 7.3.2020 11:54
Tallahassee kaže...

... revenant je tolko OP da nitko s njim vise ne igra ... ali zato je ovaj patch, ovaj system override event takvo sranje da moram priznat po prvi puta mi se ne igra... gibby je otporan na 40 komada iz spita, mislim da su malo pretjerali... pretvorilo se ovo u shield fest, ako nemas sve pogotke u glavu, bolje ti je bjezi... onako brutalan ttk pretvorit u jos nesto extremnije nema smisla... i onda jos igra radi nikad bolje i fluidnije ...

 Revenant ima low profile gdje ljudi na njemu rade 5% više damagea, a hitbox mu je veći nego što treba biti. Ability i Ult nakon dužeg isprobavanja skužiš da ne donosi ništa u njegov arsenal.

 

Gibby je nerfan. Shield ima 50hp i onaj damage reduction se sad odnosi samo na health, ne na štitove. Sad dosta lakše pada. 

 

 

 

Meni i dalje najlakše igrati i najviše partija dobivam sa Pathom, Wraith, Octane i Lifeline. Gibby iako je kao tenk, kad ga igram kao da me netko ne može promašiti haha. 

A najviše od svih pibjeda ove sezone imam baš sa Revenantom, oko 7 samo na njemu. Iako sam ga i najviše igrao jer je novi lik.