quickr pet 17.1.2020 08:09
Tallahassee kaže...

... zadnji event, golden duos, je bio za ovaj live.die.live svjetlosnim kilometrima zabavniji i bolji... slobodan preskok... mogu i oni fulat al ovolko...

 Bit će jedno 4-5 evenata, neki će biti lošiji neki bolji, jbga.

Samo neka oni probavaju i mixaju da nije monotono i ustajalo.

JackIsBack pet 17.1.2020 09:45

Golden duos mi je ispocetka bio dobar, poslije malo manje. Nabrijane puške su bile prejake pogotovo snajperi, svi su campali okolo jer si sa kraberom mogao one shotati skoro svakoga skroz na drugom brdu. Ovaj novi mod je zapravo obicni mod samo sa oživljavanjem palih boraca prilikom svake nove runde.

bruno03 pet 17.1.2020 10:24

Ovaj novi mod je full dosadan jer u prosjeku se duže čeka da vas respawnaju. Respawna se nakon što se krug zatvori . Trebali su staviti da se respawna i kad se krug počne zatvarat i kad se zatvori. Da bi ovaj mod bio zabavniji i da više igrača preživi do kraja , igrači bi trebali zaboraviti sve o teamplayu. Najbolje da svako ide na svoju stranu, i da nema fighta između  timova 3 na 3, pa koji tim preživi.

Tallahassee pet 17.1.2020 10:35

... sa randomima se ovo ne isplati igrat, za razliku od duosa di je svatko igro timski, ovdje na pocetku ko zagine bjezi iz igre odmah... iako nije bitno jer ne traje dugo, do sutra? ak se ne varam... trebali su ubacit penale ko u ranked, pa ak hoces izac budi svjestan da te ceka 20 minuta cool downa... ko ga fucka kad dolaze dva moda koja bi mogla bit najbolja do sad - blitz i nocna Kings Canyon...

Rhox pet 17.1.2020 13:35

Već sam par puta naletio na teammate koji uđu u igru samo da bi iskočili, i čim dotaknu tlo izađu iz meča. Valjda rade onaj challenge za 10000 skydive. A i dosadan je mod, ovo respawnanje je bezveze, na kraju ispadne da ovi koji se respawnaju služe samo ljudima kao dodatni bodovi za killove. Duo gold je bio puno bolji od ovoga.

ukay1000 sub 18.1.2020 20:16

Prvi event je bio ok (makar me zivciralo jer moras totalno promijeniti nacin igre - kemp ftw!), ali ovaj drugi mi je njesra. Cekam kings canyon i to cu se naigrat ko lud jer pitaj boga kad bu stara mapa opet na vidiku.

Tallahassee sub 18.1.2020 22:25

.... a mislio sam da je drugi event sranje... ono, apex je punokrvni fps, sa zasluzenim nagradama, zato se ovaj i zove arkadni... third person je ne smece, nego je neigrivo... sprdaju se s ostalim naslovima, ali uspjesno kidaju zivce i svojim igracima...

cvaja997 sub 25.1.2020 19:48

jel ima tko problema sa netcodeom? kada koristim hemlock ili prowler u burstu koji put mi ne registrira da sam pogodio. znam da jesam jer smo doslovno face 2 face i krv štrca, ali nema damage-a.

usput, zeznuli su SBMM. jako lose igram igru, nemam vremena grindat. ukupno imam 195 sati u igri, a igram od S1... Uglavnom ne mogu konkurirat klincima koji igraju 10+ sati na dan. I još to malo što pogodim, rijetko, no desi se, mi se ne registrira. Ranked je super jer tu znam imat pokoji kill, ali ima smurf acc. Šteta.

289/590 k/d 0.49  nisu za mene fps igre haha

 

Zero2 sub 25.1.2020 21:28
cvaja997 kaže...

jel ima tko problema sa netcodeom? kada koristim hemlock ili prowler u burstu koji put mi ne registrira da sam pogodio. znam da jesam jer smo doslovno face 2 face i krv štrca, ali nema damage-a.

usput, zeznuli su SBMM. jako lose igram igru, nemam vremena grindat. ukupno imam 195 sati u igri, a igram od S1... Uglavnom ne mogu konkurirat klincima koji igraju 10+ sati na dan. I još to malo što pogodim, rijetko, no desi se, mi se ne registrira. Ranked je super jer tu znam imat pokoji kill, ali ima smurf acc. Šteta.

289/590 k/d 0.49  nisu za mene fps igre haha

 

Netcode je katastrofa ponekad....muzzleflash je užas na nekim oružjima...SBMM je isto banana jer je svaka runda na nož i nema klanja njubara...ALI

meni je igra nakon 1000 sati i dalje zabavna i tjera me da igram (dogrindao do diamonda  u ovoj sezoni).

Learning curve je onakav kakav treba biti jer te tjera da popraviš sve aspekte ako želiš biti dobar.

Bitno je sve od mehanike kretanja, aima, game sensa do strategije i SQ-da sa kojim igraš.

To se super vidi kad recimo odeš iz golda u platinu....sateru te ko bebu dok se ne prilagodiš....o platina/diamond razlici da ne pričam.

 

Btw ponekad kad je netcode shit...promjeni server (lokaciju) na koju se spajaš.

 

Dex.pwn ned 26.1.2020 00:02
Tallahassee kaže...

... da, zato sam i stavil ... ali mislim Mirage ima najupecatljiviji glas, mislim da bi mi se zesce u glavi prebrikalo da ga cujem negdje u filmu ili nekoj drugoj sinhronizaciji...

 

Debeli plinar ima najstrašniji glas, a i po meni najbolje "fore" koje ti kaže kad te ubije.

Za koji dan krećem nazad s peglanjem

Alizalb uto 28.1.2020 11:41

Pozdrav, počeo sam igrati u ovoj sezoni. Ništa pretjerano, koliko obaveze dozvole. Malo se potežem po ranked, trenutno gold. Generalno nemam s kim igrati, a pomalo me smara stalno pugat. Ako ima netko da bi se malo zaj....ao i zabacio koju partiju neka pošalje pm sa origin nickom da ga dodam.