Luka123 uto 10.9.2019 08:52
Tallahassee kaže...
Luka123 kaže...
 

Inač, da li ste i vi skuzili otkad su uveli "weekly" chalanges da experience sve sporije ide... Nikako da lvl-up. =[

 ..... ja bih rekao da je obratno, ali igram samo ranked servere i sad ovaj event.....

 

Znaci kupio si battle pass... pa je li znaš da su se prije do lvl-a 100 besplatno dobivali apex lootbox-evi.

lvl 40 sam sad u 1 dan nabio 3 lvl-a i jedan box dobio. A ostale "premium" skinove nude samo ako platiš... Battle pass, šta već.

 

Igra se pretvorila u obican lootbox i battlepass event...

Ono plati 10 eura za free pixele.

fila2208 uto 10.9.2019 15:18

pa ja sam ga isto kupio, 10e, čisto da pomognem developere pošto je free igra. Svaki pass skupiš gold za novi pass tako da je one time recimo. Nagrade su mlake, ali ajde, tek toliko da osjetiš kao da si premium tobož.

 

U sakom slučaju, ako ih to financira ne vidim zašto  ne, 10e za igru koju sam puknuo 300+ sati, isplatilo se.

Tallahassee uto 10.9.2019 20:01

..... ne znam s kime i kome cemu.... eto igranjem, sam zaradio dosta apex coinsa, tocnije 900 i sad imam za sezonu 3 djabe.... da bi to postigao trebao sam kupiti sezonu 2 i?.... pa opet igranjem sezone 3 i napredovanjem, mogu opet dovoljno zaradit za sezonu 4 itd..... uopce se nije u nista pretvorila a da tako nije bilo od prve sezone, sve igranjem mozes otkljucat, sve.... ovisi kolko ti dobro ide i kako se brzo renkas, bodovi i opet tako dalje.....

DonOscar pet 13.9.2019 13:19
toxic kaže...

S uzitkom cekam da veceras ?? pocne turnir najboljih klanova u Apexu.... obozavam takve evente.

 Jos da competitive metu nije upropastila Wattson to bi bilo super... Jesi gledao u zadnje vrijeme ikako koji stream od ovih sto ce ici na turnir dok imaju scriomve? Sve se svodi na to da prate kako se krug zatvara i pokusavaju odgonetnuti gdje ce se na kraju zatvoriti (obicno pomocu Pathfindera i beacona) i onda se na tom mjestu u nekom objektu ili povisenoj poziciji zabarikadiraju sa Wattson i tako cekaju citav game... Sta je najgore tako svi igraju i takve gejmove je katastrofa za geldati... Prve twitch rivalse dok nije bilo Wattson je bilo milina za gledati.

toxic pet 13.9.2019 13:21
DonOscar kaže...
toxic kaže...

S uzitkom cekam da veceras ?? pocne turnir najboljih klanova u Apexu.... obozavam takve evente.

 Jos da competitive metu nije upropastila Wattson to bi bilo super... Jesi gledao u zadnje vrijeme ikako koji stream od ovih sto ce ici na turnir dok imaju scriomve? Sve se svodi na to da prate kako se krug zatvara i pokusavaju odgonetnuti gdje ce se na kraju zatvoriti (obicno pomocu Pathfindera i beacona) i onda se na tom mjestu u nekom objektu ili povisenoj poziciji zabarikadiraju sa Wattson i tako cekaju citav game... Sta je najgore tako svi igraju i takve gejmove je katastrofa za geldati... Prve twitch rivalse dok nije bilo Wattson je bilo milina za gledati.

 

na kraju krajeva svi imaju jednake sanse.

Mene zanima tko ce se u takvim sansama najbolje snaci.. meni je to super.. mozda zensku banaju za biranje :)

Tallahassee uto 1.10.2019 20:36
DonOscar kaže...
Evo ti jos materijala vezano za izmjene hop-upova i opcenito oruzja. Ako se ne varam unutra opisuje i novog champa.

 ..... nazalost, cekam Dinamo, malo gledam Vissa svi cekaju da se otvori 3. sezona za pol sata bas kad i tekma ..... sutra.....

MasterG uto 1.10.2019 23:40

odigrao par mečeva...pobrao sve žive lootove i dobio samo žešća sranja XD

 

...mene mapa nije za sad oduševila...pre, hm...preotvorena je (barem mi je tako sad feeling).

Vidjet ću kad se naviknem malo

ZGamer uto 1.10.2019 23:54

Probao malo...mapa ok,nije mi baš legla ali ima vremena za privikavanje.Međutim opet ti sitni problemi sa netom oliti serverima,jednu partiju sam lagano kill leader a drugu nemogu slona pogoditi...baš frustrira 

 

Kaj se tiče fps-a sve je u redu,bez nekakvih dropova.

DonOscar sri 2.10.2019 00:26

Nakon nekih 10-15 matcheva ne mogu reci da sam bas odusevljen mapom. Sve jos moze proci, ali one zgrade sa po ne znam kolko katova me zivciraju jer imaju maleni broj ulaza i izlaza pa ukoliko zaglavis na nekom katu i trebas sto brze uskociti u akciju dok izades van moze dosta potrajati... Iako je mapa dosta veca i otvorenija od stare opet je dobro poslozena tako da kamperi nemaju prednost i moze im se lako prici iz vise smjerova koristeci hrpetinu zaklona po terenu.

 

Sve promjene na champovima su po mome misljenju dobro pogodene i iako ga gotovo nikad ne igram osim za questove Bloodhounda bi trebali ne neki nacin ojacati jer je po mome misljenju bas on trenutno najslabiji.

 

Novog champa mislim da necu previse igrati posto mi ne pase za stil igre, ali mi se svida kako je slozen, zanimljiv je i mislim da ce biti must pick za ranked. Kad smo vec kod rankeda bit ce veselo kad se krug pri kraju smanji, a okolo bude letalo ne znam kolko dronova. 

 

Da sad ne prolazim sva oruzja redom balans je opcenito dobro pogoden, novi perkovi su ok i napokon su maknuli disruptore samo sto sad ponovno re-45 i alternator padaju u smece tier. Ono sto mi se osobno najvise svida je promjena za wingmana gdje su maknuli skull piercer, ali su pojacali headshot multipiler sa 2.0 na 2.15. Po meni je 2.15 multi od trenutka kad pokupis wingmana bolje nego prijasnjih 2.0 u startu i onda 2.25 tek ako uspijes naci skull.

 

Ono sto mislim da je pogodeno bas u sridu je sto golden body armor sada ima perk od golden backpacka pa se sad fino vidi koga treba srediti da bi se docepalo najboljeg itema u igri. Takoder ona promjena da po defaultu executioni vracaju puni stit je super ideja, na ovoj mapi imam osjecaj da ih je lakse izvesti i sad barem imaju nekakvog smisla.

 

Sve u svemu ja sam jako zadovoljan, jedino ce trebati malo privikavanja na mapu.

SamoPitam3 sri 2.10.2019 01:17
Tallahassee kaže...

.... twitch gori..... jedino ne kuzim 500k likova koji gledaju a ne igraju...... jel tolko ekipe koji ne znaju da je igra free.....

 Nista ne gori... Hype ce jako brzo proci. Ljudi su se pospajali tko zna odakle da vide sto je novo. Naravno da ogromna vecina zna da je free. EA je sa druge strane mnogo poznatih streamera sponzorirao da ga vrte. Njih ljudi prate stogod igrali. Pogotovo onog nosonju srauda i slicne. Inace, meni se ne svidja kojim putem ide igra.  Ja inace volim mape sa dosta praznog hoda, ali ova ga stvarno ima previse.

fila2208 sri 2.10.2019 12:26

Možda će potrpat mapu sadržajem svaki novi update, i fiktivno napuniti pa da ispada kako nešto rade. Nisam probao, čitam komentare, a nit me privlači.

 

Za 300h  i 70kn kojih sam dao za back developera sam jako zadovoljan odigranim. Zabavna igra, ali i to dosadi s vremenom. Imam dojam da su ispucali ideje za legendse i svaki novi će bit tako meh kao i zadnja dva.

U svakom slučaju puno sreće im želim da godinama drže igru svježom i zabavnom, možda se i vratim kad dosade drugi naslovi.

DonOscar sri 2.10.2019 14:23
morbida kaže...

Hoće li vratiti staru mapu?

 Iz patch notesa:

 

For the start of Season 3 World’s Edge will be the only playable map across both regular and ranked matches. As the season progresses we’ll be looking at data, sentiment, and feedback to help us determine the best way to bring Kings Canyon back into the mix.

 

 

ArielRobben sub 5.10.2019 14:02

Mogu oni sto novih championa uvalit, meni je opet na kraju dana najbolje igrat s Pathfinderom i Bangalore. Bangalore je zapravo naj champion u igri (po meni) jer ima najvise useable osobina koje su korisne u combatu. Smoke granades, ultimateom bombardiras ekipu ako se nades u skripcu. Brza i agilna, hrpa firepowera, korisna za tim, nema bolje. 

Dex.pwn sub 5.10.2019 14:54

Meni nekako Bloodhauter, Gibraltar, onaj plinar i Mirage.

 

Blood je dobar zbog skeniranja, Gibraltar je općenito dobar zbog šilda i to što je tank klasa

 

Plinar i Mirage su dobri kad je mal krug, pogotovo od Miragea ultimate.

ArielRobben ned 6.10.2019 12:04

Uhvatio sam sinoc malo vremena da bacim koju partiju na novoj mapi i moram priznat da mi se svida, pogotov paleta boja. Sad je puno sarenije s vegetacijom raznih boja, snijegom, zgradama, brdima..

 

Ono prije smede, sivo i tamno zeleno je vec malo dosadilo, a i cijelu mapu su vec svi znali kao dzep, neki djelovi uopce nisu ni vidjeli akcije jer se znalo gdje je najbolji loot pa su svi isli tamo.

MasterG ned 6.10.2019 19:30
Dex.pwn kaže...

Meni nekako Bloodhauter, Gibraltar, onaj plinar i Mirage.

 

Blood je dobar zbog skeniranja, Gibraltar je općenito dobar zbog šilda i to što je tank klasa

 

Plinar i Mirage su dobri kad je mal krug, pogotovo od Miragea ultimate.

Po meni je dolaskom ovog novog lika Bloodhunter sad preloš.

Nema mi smisla da njegov scan koji trenutno prikaže neprijatelje u njegovoj blizini (kaj je ono 20m?).

Ovaj novi sa dronom gleda cijelo vrijeme, m označava sam neprijatelje okolo i to na dulje vrijeme.

 

Jedino što ide u prilog Bloodhunteru je to da "vidi" tragove neprijatelja.

A najdraže mi igrati sa Bloodhunterom