ZeNGe_CRO-mt pon 15.7.2019 14:17

Od prvog dana mi igra radi fenomenalno i nemam nikakvih problema.

što se tiče druge sezone preodlična mi je!odmah sam kupio battlepass jer je tak i tak to jedina igra koju praktički igram,a tih 10€ je mizerija za zabavu koju mi donosi.

baš uživam lagano riješavajući zadatke te dizanje u ranked ligi.

jedina zamjerka je pošto ne igram svaki dan ,isteknu ili se maknu daily zadatci koje ne obavim.

alternator je malo op i to bi trebali još malo smanjiti, ali sve u svemu super zabavna sezona!

toxic pon 15.7.2019 15:19
fila2208 kaže...

rszen 5 2600 i gtx 1060 pa imam bolesne dropove nekad na 27fps pri smokeu/ultu itd.

 

nma pomoći kad igra ima masivne leakove i dropove, samo ovi na jakim strojevima to ne osjete koliko mi siromasi.

 

 Ne kuzim, imam r5 2600 i gtx 1080ti nemam apsolutno nikakve dropove, igra mi radi fenomenalno.

fila2208 pon 15.7.2019 15:40
toxic kaže...

 Ne kuzim, imam r5 2600 i gtx 1080ti nemam apsolutno nikakve dropove, igra mi radi fenomenalno.

 Kao da čovjek s autom od 200ks se čudi ovome od 100ks kako mora za prtjecanje spustit u nižu, a ovaj od 200 ne mora.

 

Prošao sam miljardu threadova, masa ljudi se žali i s jačim računalima od mog ponekad. Iznad recomendeda sam, ali džaba mi, baci smoke termicu ult, fps dip na 30fps lijepo pa ti gađaj po tome.

fila2208 pon 15.7.2019 16:36

ne znam za vas ali meni svaka u projseku 3-4 partija CODE LEAF error i dconnect.

 

inače challengesi su oni što je igrai trebalo od početka, i imali su sve složeno, ali fitkivno pumpaju sadržaj da prolongiraju igru.

 

Luka123 pon 15.7.2019 17:32
fila2208 kaže...
toxic kaže...

 Ne kuzim, imam r5 2600 i gtx 1080ti nemam apsolutno nikakve dropove, igra mi radi fenomenalno.

 Kao da čovjek s autom od 200ks se čudi ovome od 100ks kako mora za prtjecanje spustit u nižu, a ovaj od 200 ne mora.

 

Prošao sam miljardu threadova, masa ljudi se žali i s jačim računalima od mog ponekad. Iznad recomendeda sam, ali džaba mi, baci smoke termicu ult, fps dip na 30fps lijepo pa ti gađaj po tome.

 Screenshot cu ti postavke veceras pa probaj, imas dobru konfu nebi ti trebao takav fps drop biti. Jako čudno. Zelim reći da imaš prevelik fps drop.

toxic pon 15.7.2019 17:53
SeaCucumber2 kaže...

vrlo je mala sansa da nekom nije lagala igra ili dropali fps-i

na 1080ti normalno da neces osjetiti

 

usporedba ono...

 Usporedba lezi jer je logicno da ako postoji bn da bi na 1080ti trebao biti veci..

Sto se tice rezolucije ja igram na 1440p i 144hz

Jack Sparrow pon 15.7.2019 20:30
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Od prvog dana mi igra radi fenomenalno i nemam nikakvih problema.

što se tiče druge sezone preodlična mi je!odmah sam kupio battlepass jer je tak i tak to jedina igra koju praktički igram,a tih 10€ je mizerija za zabavu koju mi donosi.

baš uživam lagano riješavajući zadatke te dizanje u ranked ligi.

jedina zamjerka je pošto ne igram svaki dan ,isteknu ili se maknu daily zadatci koje ne obavim.

alternator je malo op i to bi trebali još malo smanjiti, ali sve u svemu super zabavna sezona!

 meni isto, čak na i3 mi radilo bez nekakvih problema.

SeaCucumber2 pon 15.7.2019 20:33

pa sve zavisi na kojim postavkama igra zar ne?

ja na 1050ti ne igram na high postavkama pa vrtim 60-70fps pa mi dropne na 30ak, sad zbog cega ne znam, nije uvijek smoke uzrok, nekad i na cistini

 

a sad da ne igras na full postavkama na 1080ti vrti pitaj boga koliko fps-a.

 

ajd da ne duljimo vise kombinacija je u igri :D

fila2208 uto 16.7.2019 13:35
Luka123 kaže...

 Screenshot cu ti postavke veceras pa probaj, imas dobru konfu nebi ti trebao takav fps drop biti. Jako čudno. Zelim reći da imaš prevelik fps drop.

 Sve na low, i sv je bilo super dok mi nisiu disable onaj autoexec config, ali eto.

 

Btw. ako mislite da vučem igru na high pa se čudim dropovima, onda stvarno...prva stvar mi je uvijek složit postavke za bolju vidljivost i viši fps, za drkanje na grafiku imam sp.

No nebitno, samo ja imam problema, pola reedita, i nitko ovdje.

 

Ne shvaćam kako računalo koje je iznad recommendeda na djelovima ne radi kako spada.

 

SeaCucumber2 kaže...

pa sve zavisi na kojim postavkama igra zar ne?

ja na 1050ti ne igram na high postavkama pa vrtim 60-70fps pa mi dropne na 30ak, sad zbog cega ne znam, nije uvijek smoke uzrok, nekad i na cistini

 

a sad da ne igras na full postavkama na 1080ti vrti pitaj boga koliko fps-a.

 

ajd da ne duljimo vise kombinacija je u igri :D

 Mene kad puca havoc ili ja pucam s njim fps ide dolje. Termica, arc star, ult gib i banga, sve fps dropovi.-

fila2208 uto 16.7.2019 18:11
avdma kaže...

Daj linkaj te ljude sa reddita koji se žali, ovo kod tebe jako čudno izgleda. Igra je više zahtjevna za gpu nego što je za cpu, ali ti sa gtx 1060 ne bi smio imati takve dropove.

 https://www.reddit.com/r/apexlegends/search/?q=low%20fps&restrict_sr=1

 

zabavano je kako sve i jedna druga igra radi super pa čak i bf koji uvijek traži svega puno.

 

Igrivo je ali ubije me nekad, pa mi je kažem nejasno da imam problema.

Ne shvaćam kako može bit do proca, ali dobro. Kako god, nisam jedini, ali džaba mi se zamarati, ionako neće popraviti :)

 

Zero2 čet 18.7.2019 12:29

Na koji server se spajate?

Jučer nikako ubit nikoga. Pucam, pucam, pucam i jednostavno ne pada ekipa. Obično se spajam na Belgiju ili Frankfurt i znalo je bit čudnih situacija ali jučer baš katastrofa. 

fila2208 čet 18.7.2019 14:59
Zero2 kaže...

Na koji server se spajate?

Jučer nikako ubit nikoga. Pucam, pucam, pucam i jednostavno ne pada ekipa. Obično se spajam na Belgiju ili Frankfurt i znalo je bit čudnih situacija ali jučer baš katastrofa. 

 Frankfurt. 

 

Obožavam videjti pellete koji prolaze kroz likove. 

taj netcode je broken ko kurac, i ništa osim onog fixa za patha nisu složili, čak dodali code leaf error

Jack Sparrow čet 18.7.2019 20:25
Zero2 kaže...

Na koji server se spajate?

Jučer nikako ubit nikoga. Pucam, pucam, pucam i jednostavno ne pada ekipa. Obično se spajam na Belgiju ili Frankfurt i znalo je bit čudnih situacija ali jučer baš katastrofa. 

 Ne moraš si gavu trti s tim, to je do skilla

DonOscar sri 21.8.2019 14:15
toxic kaže...

 Jel će to vrijediti i za staru seriju?

 Evo na redditu ljudi prijavljuju porast oko 15% na Pascalu.

 

Otvorite link, stisnite f3 i u search bar upisite apex, tako cete najlaske naci komentare gdje ekipa komentira svoja iskustva sa novim driverima.

DonOscar sri 21.8.2019 15:50

To kod tebe je nesto specificno, od svih prijatelja sa hwom iz svakakvih klasa nikom ne pada na 30 fpsa... Ti si valjda medu onim nesretnicima kojima se takvi dropovi dogadaju iz nekakvih neobjasnjivih razloga.

fila2208 sri 21.8.2019 16:06
DonOscar kaže...
To kod tebe je nesto specificno, od svih prijatelja sa hwom iz svakakvih klasa nikom ne pada na 30 fpsa... Ti si valjda medu onim nesretnicima kojima se takvi dropovi dogadaju iz nekakvih neobjasnjivih razloga.

 Nezz probao sam sve moguće fixeve, ne pomaže, dropovi su jaki i koštaju me partija. No dobro nebitno ionako, casual igra za ubit vrijeme dok izađe nešto novo.

fora koliko su počeli sadržaja pumpat u igru, ako tako nastave možda je i spase.

 

 

btw, code leaf error i dalje, barem meni. Nekad ne teraži igru i neće spojit na frendove, zaglavi se poruka party leader quit itd.