Kresaux uto 22.1.2019 12:31

Ni ja ne vidim ime pozivatelja na mi Band 2, mobitel a2 lite. Doduše nisam vidio ni na androidu 8. Mi fit aplikacija, ima sva dopuštenja.
Možda se prebacim na drugu aplikaciju, tools and mi band ili ovu koja je već linkana nedavno.

srcipesak sri 23.1.2019 16:00
Kresaux kaže...
Ni ja ne vidim ime pozivatelja na mi Band 2, mobitel a2 lite. Doduše nisam vidio ni na androidu 8. Mi fit aplikacija, ima sva dopuštenja.
Možda se prebacim na drugu aplikaciju, tools and mi band ili ovu koja je već linkana nedavno.

 Fale ti fontovi. Programerski odradi, ugasi opciju, pa ponovno upali i onda ce ti skinuti fontove na band i proraditi ce.

Kresaux čet 24.1.2019 12:34

Kaj da programerski odradim xD, misliš na developer options?

 

Ma stvar je u Mi Fit aplikaciji koja je sranje. Kontakti su se prikazivali za SMS-ove, a za pozive i sve ostale aplikacije nisu.

Skinuo sam tools & mi band koju otprije imam plaćeno i sad sve normalno prikazuje.

Ima hrpa tih aplikacija - notify & fitness, mi bandage itd. Sve rade više-manje istu stvar i bolje su od službene.

fakincina pet 1.2.2019 20:28

Pozdrav,

molim ako mi netko može dat savjete kako postaviti postavke pračenja spavanja i otkucaja srca. imam je tek od danas (Band 3) od podneva malo sam kopao po aplikaciji ali nisam skužio to. Notifikacije poziva, sms-a, viber-a i whatsapp-a dolaze ali bez kontakta spremljenog u mob. Čini mi se vrlo pristojna za te novce.

Paolo Maldini pet 1.2.2019 20:37
fakincina kaže...

Pozdrav,

molim ako mi netko može dat savjete kako postaviti postavke pračenja spavanja i otkucaja srca. imam je tek od danas (Band 3) od podneva malo sam kopao po aplikaciji ali nisam skužio to. Notifikacije poziva, sms-a, viber-a i whatsapp-a dolaze ali bez kontakta spremljenog u mob. Čini mi se vrlo pristojna za te novce.

 Nemaš šta podešavati, Band nekako sam skuži kada zaspeš, bilježi i eventualno buđenje tokom noći. Ono što ne bilježi je popodnevno spavanje.

fakincina pet 1.2.2019 20:45

Hvala na odgovoru.

Popodne sam spavao cca sat vremena i to nije zabilježilo. Znači samo pravo tj. spavanje po noći bilježi čini mi se da sam to negdje pročitao. Znači apsolutno nikakvo podešavanje nije potrebno? A kako postaviti intervala za otkucaje srca?

Paolo Maldini pet 1.2.2019 20:50
fakincina kaže...

Hvala na odgovoru.

Popodne sam spavao cca sat vremena i to nije zabilježilo. Znači samo pravo tj. spavanje po noći bilježi čini mi se da sam to negdje pročitao. Znači apsolutno nikakvo podešavanje nije potrebno? A kako postaviti intervala za otkucaje srca?

 Da ni meni ne bilježi spavanje popodne. Sad baš gledam u aplikaciji, za razliku od kalorija, spavanja i koraka koje pokazuje za svaki dan otkucaje srca mi ne mjeri automatski već samo kada upalim mod za vježbanje. 

fakincina pet 1.2.2019 20:54

Čini mi se da sam negdje vidio zabilježene otkucaje međutim nisam ništa postavio a neznam kako i npr. postaviti da mjeri otkucaje 3 puta na dan. Nije da mi je to kao i brojanje koraka nešto previše važno ali kad je več imam da nešto radi...podsjetnik, alarm i sve ostale notifikacije rade super.

fakincina pet 1.2.2019 21:04

Brojenje koraka definitivno ne radi dobrao kao ni prijeđenu distancu u tim koracima. Pretpostavljam kako si napisao da vjerovatno treba negdje postaviti npr. dužinu koraka tj. neku vrstu kalibracije. Iako kako sam več napisao to mi nije nešto prevažno. Ostalo koga ne smeta gore napisano radi dobro i vrijedi svaku lipu. No imam je tek cca 9 sati ali dojam je vrlo pozitivan.

fakincina pon 4.2.2019 16:18

Nakon puna 3 dana koristenja Xiaomi Mi Band 3 skuzio sam da imam nesto sto je pa skoro beskorisno i netocno osim stoperice i donekle brojac otkucaja srca pa je pocetno odusevljene splasnulo.

Brojac koraka i prijeđeni metri ili kilometri po mojoj procjeni laze najmanje za 30 do 40%. Pracenje kvalitete spavanja je isto diskutabilno. Prvu noc sam mislio da je ok i bilo je zabiljezeno vrijeme skoro pa u minutu kada sam zaspao, a sinoc sam legao u krevet oko 23.30 i zaspao oko ponoci ili koju minutu kasnije a narukvica biljezi da sam zaspao u 21.36. Notifikacije za mejlove, poruke i podsjetnike rade savrseno. Za dolazne pozive isto ali bez prikaza kontakta. Tusirao sam se 2 puta s narukvicom i t nema nikakvih problema. Nisu nekakvi novci u pitanju ali mislim da bi ta spravica trebala barem osnovne stvari odrađivati sa puno manjom pogreškom pa sea  pitam sto ako kupim Pace sat koji mi se sviđa i ima iste ili slicne netocnosti.

KiCo77 ned 17.3.2019 16:42

Jel jos nekome kaže "Connect to app to update" umjesto vremena? Jel netko zna kako to rješit? Prvi dan sam nekako uspio sredit tako da sam sve moguce iscackao, ukljucujuci i resetiranje mobitela, ali drugi dan opet isti problem.

 

(Imam Mi Band 3 Firmware V2.3.0.2 i Mi A1 Android Pie sa Mi Fit v3.5.8 aplikacijom)

KiCo77 sub 23.3.2019 11:46
Dardevil kaže...

Postoji novija verzija i same aplikacije i firmware-a, zato te upozorava. Napravi update aplikacije, kad ju otvoriš ponuditi će ti update firmware-a.

 Nije do toga, sada se ponaša isto kao i prije updatea. Jucer oko 16h mi je po prvi put ovaj tjedan prikazalo "current temperature". Ne znam u kojem trenutku se vrijeme sinkronizira s mobitelom i kako to uopce funkcionira, jer kad ga syncam s mi fitom se nista ne desi, onda jos malo otvaram/zatvaram weather, pa opet syncam i nista, i onda nakon sat vremena pogledam u mi band i vidim vrijeme, koje onda stoji nekoliko dana pa opet javi "Connect to app to update". Plus - temperatura na mi bandu je uvijek razlicita za 1 stupanj od one na weather aplikaciji, pa nemam pojma preko cega povlaci vrijeme uopce.

 

pprrppaa ned 23.6.2019 17:25

Pozdrav,

Problem mi je kod trčanja što mi na ekranu prolazna vremena ( svaki kilometar ) obavijesti budu pisane malim brojkama da ih ne mogu pročitati ( problem je i dioptrija ).

Ima li načina da se brojevi povečaju nekako ... koristim trojku.

Hvala

 

 

djigibao ned 23.6.2019 18:52

Na jednoj od dvije narukvice mi ne radi dobro brojanje koraka (broji preko 10 000 a osoba samo sjedi) a niti procijena spavanja nije tocna ni blizu. 

Također se baterija jako brzo prazni 3-4 dana. 

To se pocelo desavati prije cca 10tak dana, prije toga radilo sve ok. 

 

Ima netko ideju sto napraviti ili da ga vratim dok je jos pod garancijom.?

 

Radi se o Band 2 narukvici.